Home » Акумулятор не стягує на ноутбук HP

Акумулятор не стягує на ноутбук HP

Table of Contents

Основні правила, як заряджати ноутбук

Мало хто думають про те, як заряджати ноутбук. Але це має зробити це. деякі з них підключені до зарядного пристрою, інші зберігають мережу, підключені до мережі весь час. У цій статті буде мати справу з тим, як заряджати ноутбук, щоб акумулятор працював протягом тривалого часу, якомога більше зберігав заряд і не вимагав заміни.

акумулятор, стяг, ноутбук

Матеріал має відношення до всіх марок ноутбуків, нових та використаних моделей 2019 року: Acer / Acer, включаючи Aspire, ASUS / ASUS, Dell / Dell, HP / Hewlett-Packard, Lenovo / Lenovo, MSI, Xiaomi Redmi Note / Xiaomi Redmi Навантаження, Samsung / Samsung та інші, з вбудованими та знімними акумуляторами, а також при зарядці автомобіля та інших місць.

Ноутбук акумулятора підключений, але не заряджається

Ноутбуки, перш за все, досить компактні мобільні пристрої. Іншими словами, це комп’ютери, які можна носити з вами. Однак вони втрачають мобільність у момент, коли акумулятор перестає заряджати. Сьогодні ми скажемо вам, що вам потрібно зробити, якщо ноутбука підключена, але не заряджається. На щастя, не завжди проблема повинна бути усунена, замінивши акумулятор. часто, справа в системних помилках, сторонніх програм або навіть у проблемах з налаштуваннями BIOS. У будь-якому випадку ми постараємося допомогти вам заощадити гроші на придбанні нової батареї.

Не заряджайте ноутбук

Однією з загальних проблем з ноутбуками є не заряджувальна батарея, коли підключено живлення, т.Е. при харчуванні з мережі; Іноді трапляється, що новий ноутбук не стягується, тільки з магазину. У цьому випадку можливі різні варіанти: повідомлення про те, що акумулятор підключений, але не заряджається в Windows Windows (або “зарядка не виконується” у Windows 10), ніякої реакції на те, що ноутбук підключений до мережі. у деяких випадках. проблема присутня, коли система працює, і коли ноутбук вимкнено, виконується плата.

У цьому матеріалі докладно про можливі причини того, що акумулятор не стягує на ноутбуці та можливі способи виправлення його, повертаючи нормальний процес заряду ноутбука.

ПРИМІТКА. Перед початком дій, особливо якщо ви просто зіткнулися з проблемою, переконайтеся, що джерело живлення ноутбука підключено до самого ноутбука, так і для мережі (Outlet). Якщо з’єднання виконується через мережевий фільтр, переконайтеся, що він не був вимкнений за допомогою кнопки. Якщо ваш блок живлення для ноутбука складається з декількох частин (зазвичай це), який можна відключити один від одного. вимкнути їх, а потім відновити зв’язок. Ну, на всякий випадок, зверніть увагу на те, чи працюють інші електричні прилади в кімнаті.

Акумулятор підключений, а не заряджання (або заряджання не виконується в Windows 10)

Можливо, найпоширенішою версією проблеми. у статусі у зоні оповіщення Windows ви бачите повідомлення про зарядку акумулятора, а в дужках. “підключено, а не заряджання”. У Windows 10 повідомлення має вигляд “заряджання не виконується”. Це, як правило, говорить про проблеми програми з ноутбуком, але не завжди.

See also  Як зробити акумулятор на Android. Без заявок

Перегрів батареї

Вищезгаданий “не завжди” відноситься до перегріву акумулятора (або несправного датчика на ньому). при перегріванні, система зупиняє зарядку, оскільки вона може завдати шкоди акумулятора ноутбука.

Якщо ноутбук просто ввімкнено з вимкнення або сплячки (зарядний пристрій під час цього) він заряджається нормально, і через деякий час ви бачите повідомлення про те, що акумулятор не стягує, причиною може бути в перегріванні акумулятор.

Акумулятор не стягує на новий ноутбук (придатний як перший метод та для інших сценаріїв)

Якщо ви придбали новий ноутбук з попередньо встановленою ліцензованою системою, і негайно виявив, що він не стягує, це може бути як шлюб (хоча ймовірність не велика) та неправильна ініціалізація батареї. Спробуйте наступні кроки:

 • Вимкніть ноутбук.
 • Вимкнути “заряджання” з ноутбука.
 • Якщо акумулятор знімний. вимкніть його.
 • Натисніть та утримуйте кнопку живлення на ноутбуці протягом 15-20 секунд.
 • Якщо акумулятор був знятий, встановіть його на місці.
 • Підключіть джерело живлення ноутбука.
 • Увімкнути ноутбук.

Допомогти описав дії не часто, але вони безпечні, щоб їх легко виконувати, і, якщо проблема вирішена відразу, буде багато часу.

Примітка: Існує ще дві варіанти одного методу

 • Тільки у випадку з знімним акумулятором. вимкніть зарядку, вийміть акумулятор, тримайте кнопку живлення протягом 60 секунд. Спочатку підключіть акумулятор, а потім зарядний пристрій і не включає ноутбук протягом 15 хвилин. Увімкніть після цього.
 • Вмикається ноутбук, вимикається зарядка, акумулятор не видаляється, натиснувши та містить кнопку живлення, доки вона не вимикається за допомогою клацання (іноді може бути відсутнім) близько 60 секунд, заряджання, зачекайте 15 хвилин, увімкніть ноутбук.

Скидання та оновлення BIOS (UEFI)

Дуже часто, певні проблеми з поживним управлінням ноутбука, у тому числі з його зарядкою, присутні в ранніх версіях BIOS від виробника, але як такі проблеми виявляються від користувачів, вони усуваються у оновленні BIOS.

Перш ніж виконати оновлення, спробуйте просто скинути BIOS до заводських налаштувань, як правило, використовуйте елементи завантаження за замовчуванням (завантажте за замовчуванням “завантаження оптимізованих за замовчуванням BIOS” (завантажте оптимізовані за замовчуванням) на першій сторінці налаштувань BIOS (див. Як перейти до BIOS або UEFI у Windows 10, як скинути BIOS).

Наступним кроком. знайти завантаження на офіційному веб-сайті виробника вашого ноутбука, у розділі “Підтримка”, завантажте та встановіть оновлену версію BIOS, коли вона представлена, це для вашої ноутбука. ВАЖЛИВО: уважно прочитайте офіційні інструкції щодо оновлення BIOS від виробника (вони, як правило, мають у файлі завантажуваного оновлення як текст або інший файл документа).

АКПІ та чіпсет водіїв

З точки зору проблем з драйверами батарей, управління живленням та чіпсетом, можливі декілька варіантів.

Перший спосіб може працювати, якщо зарядка працювала вчора, і сьогодні, не встановлюючи “великі оновлення” Windows 10 або перевстановлення Windows, будь-які версії ноутбука припинили зарядки:

 • Перейдіть до диспетчера пристроїв (у Windows 10 та 8 він може бути зроблений через меню правою кнопкою миші за допомогою кнопки “Пуск” у Windows 7, ви можете натиснути клавіші WinR та ввести DevMGMT.MSC).
 • У розділі “Батареї” знайдіть “Акумулятор з ACPI-сумісним Microsoft Management” (або подібним до назви пристрою). Якщо акумулятор відсутній у менеджера пристроїв, він може говорити про його несправність або відсутність контакту.
 • Натисніть на нього клацніть правою кнопкою миші та виберіть Видалити.
 • Підтвердьте видалення.
 • Перезапустіть ноутбук (використовуйте елемент “Перезапустити”, а не “закінчуючи” та подальше включення).

У випадках, коли з’явилася проблема з зарядки після перевстановлення оновлень Windows або системних систем, можуть виникнути відсутні вихідні драйвери з чіпселів та керування живленням з виробника ноутбука. І в диспетчері пристрою він може виглядати, якби всі драйвери були встановлені, і для них немає оновлень.

See also  Як зробити акумулятор у відсотках

У цій ситуації перейдіть на офіційний веб-сайт виробника вашого ноутбука, завантаження та встановлення драйверів для вашої моделі. Це може бути драйвери інтеейсу двигуна Intel, Atkacpi (для ASUS), індивідуальних драйверів ACPI та інших системних драйверів, а також програмне забезпечення (менеджер живлення або управління енергією Lenovo та HP).

Зніміть акумулятор і підключіть ноутбук до джерела живлення

Цей захід допоможе усунути несправність батареї. Якщо ноутбук є знімним акумулятором, видаліть його (пристрій, перш ніж потрібно вимкнути!).

Після видалення акумулятора, затискайте кнопку живлення протягом декількох секунд, щоб ноутбук намагався включити та викликати баланси заряду всередині. Після цього підключіть зарядний пристрій і знову запустіть.

Якщо ноутбук розпочав завантаження, це означає, що харчування отримується через мережу, але щось не так з акумулятором. Може бути, він був кривий стояв у відсіку або не вдалося.

Акумулятор можна витягнути з будь-якого ноутбука. Найпростіше зробити це, якщо в житлі передбачено спеціальне покриття. Але якщо це не так, ноутбук доведеться повністю відкрити, і це може спричинити порушення гарантійних печаток. У цьому випадку найкраще передати його в сервісний центр.

Перевстановіть драйвери батареї

Цей метод є безпечним і може допомогти, якщо ноутбук не стягується:

 • Відкрийте диспетчер пристроїв у Windows (клацніть правою кнопкою миші на початку, виберіть Менеджер пристроїв).
 • Розгорніть розділ акумулятора, а потім клацніть правою кнопкою миші та видаліть всі пристрої, пов’язані з акумулятором.
 • Після цього натисніть кнопку Правлювання миші та виберіть Оновити конфігурацію обладнання.

Таким чином, буде запущений процес перевстановлення водіїв. Якщо ноутбук все ще не заряджається з мережі, то перейдіть до наступного способу.

Без заміни не може зробити?

Якщо ноутбук HP знаходиться акумулятор, але не заряджається (наприклад, ноутбуки інших фірм), проблема може бути вирішена самостійно. Ви також можете визначити, що пристрій потрібно замінити. Це є передумовою у випадку, якщо блок живлення (або штепсель, шнур) втратив свою ефективність. Як перевірити це? Отже, ми спостерігаємо послідовність:

Вимкніть ноутбук. Видалити живлення від джерела живлення. 2. Вийміть акумулятор. Ми негайно прикріпіть вилку. 3. Наступний ПБС повинен бути підключений до електрики. 4. Увімкнути ноутбук.

Після подальшого не включення ноутбука, проблема очевидна. “Зарядка” прийшла до образу.

Питання відповідь

Як заряджати ноутбук прямо і швидко?

Однозначне рішення, підключення до мережі або “до заряджання”, немає виробників.

 • Наприклад, Acer завжди консультує підключення до мережі та видалити акумулятор;
 • HP та Dell заявляють, що постійний мережевий зв’язок не шкодить акумуляторі;
 • Apple випускає замінні батареї, але не рекомендує їм витягнути до часу носіння.

Спробуйте компроміс: кілька днів, увімкніть комп’ютер у мережу, до деякої роботи від акумулятора.

 • Щоб зберегти ноутбук Life, краще працювати на комп’ютері з мережі (не видаляючи AKB), але іноді ви можете працювати з акумулятора.
 • Якщо ви постійно використовуєте ноутбук, спробуйте видалити акумулятор, а іноді (раз на пару місяців), повернення назад. Це можливо не на всіх моделях. є модифікації з відкритим доступом до акумулятора. Але майже всю сучасну електроніку виробляються з вбудованим акумулятором у випадку.
 • Неможливо залишити батарею без роботи протягом тривалого часу. його термін зберігання зменшиться, оскільки акумулятор складається з хімікатів.
 • Періодично заряджайте комп’ютер повністю, до 100%, а розряджається до 0 відсотків. принаймні раз на пару місяців.
 • Перш ніж вставити акумулятор, обов’язково вимкніть комп’ютер.
 • Для того, щоб акумулятор довше тримати заряд, заряджати його приблизно на 80% і не заряджайте його до 20-25%. Часто випускають ноутбук “в нуля” не може.
 • Не кладіть ноутбук у місце, де є прямі сонячні промені.
 • Взимку не використовуйте комп’ютер на відкритому повітрі, особливо коли мороз: Li-іонний акумулятор може захопити “глибокий розряд”, вам доведеться або придбати нові, або “push” елементи, щоб відновити принаймні певний контейнер.
 • Після роботи вимкніть комп’ютер вручну, не перекладіть його в режим сну.
See also  Як встановити Skype на смарт -телевізорі. Встановлення камери

Рекомендації для Apple MacBook

 • McBooks AKB, такі як Air та Pro, люблять працювати дуже багато, тому їх не можна залишити без використання протягом тривалого часу.
 • 1 раз на місяць варто калібрувати акумулятор (розряд у нуля).
 • Літієві батареї повинні бути заряджені та розвантажувати щонайменше 1-2 рази через 2 місяці, інакше вони можуть втратити свої властивості.

Чому ноутбук не стягує до 100%?

Іноді виробник робить акумулятор у BIOS: коли заряд досягає 60, 75, 80, 90, 95 або 99 відсотків, джерело живлення автоматично зупиняється і не дозволяє акумулятора до кінця. Це робиться виробником, щоб розширити ресурс акумулятора.

Як перевірити відсоток зносу?

 • Використання Windows.
 • Відкрийте командний рядок: натисніть “Пуск” і введіть CMD.
 • “Windows” знайде файл “командного рядка”. клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Запустити на адміністраторі”.
 • У командному рядку введіть енергію PowerCFG та натисніть Enter. Через кілька хвилин з’явиться кількість помилок та попереджень.
 • Щоб побачити знос акумулятора, відкрийте C: Windows System32 \ Energy-Report через браузер.HTML (або C: користувачі \ [ваш профіль] \ Energy-Report.HTML). З’являється величезний список. Звіт про знос елементів знаходиться на самому дні.
 • 2. Використання програми AIDA 64.

Вам потрібно завантажити програму з офіційного сайту. У програмі відкрийте меню “Комп’ютер” та виберіть “POWER”. програма негайно вказує інформацію про носіння акумулятора.

Ремонт або нова батарея?

Унікальна нова батарея. Навіть після ремонту акумулятор триватиме довго. Іноді технічні тварини замінюють внутрішні елементи, залишаючи рідного тіла, але найчастіше це збитковим. легше купувати новий модуль.

Акумулятор не заряджається на ноутбуці! Що робити?

акумулятор, стяг, ноутбук

Що робити, якщо батарея тривала тривалий час без роботи?

Якщо пройшло 2 або 3 роки, спробуйте заряджати акумулятор безпосередньо з зарядного струму заряджання. Але набагато простіше купувати нову батарею.

Чому комп’ютер не бачить зарядженого акумулятора?

Ви можете спробувати скинути контролер батареї, поклавши утиліту Works OEPROM або виконуючи калібрування. повний зарядний розряд ноутбука.

Чому ноутбук вимикається під час заряджання?

На дошці з’являється статична електрика. вона “розбивається через” дошку, а система захисту вимикається потужність.

Скидання налаштувань акумулятора в BIOS

Біос має блок пам’яті, що містить конфігурацію обладнання.

Щоб скинути налаштування акумулятора в цій системі, вам потрібна:

 • Вимкніть живлення пристрою з мережі (зніміть вилку з розетки ноутбука).
 • Зніміть акумулятор. Більшість моделей витягуються, натиснувши замикаючий пристрій.
 • Натисніть живлення на пристрої та зберігайте 20-45 секунд.
 • Вставте штепсель живлення в гніздо ноутбука, підключивши його до сітки живлення.
 • Увімкніть пристрій та увійдіть до диспетчера завдань BIOS (DEL F12 або DEL F2).
 • Налаштування скидання (відновити Defauts).
 • Зберегти зміни та вийти з диспетчера BIOS.
 • Вимкніть ноутбук.
 • Вимкнути живлення.
 • Встановіть акумулятор.
 • Вставте зарядну плату в слот.
 • Увімкніть пристрій звичайним способом.

Перевірте, чи можна допомогти, поклавши курсор миші на значок акумулятора в лотку. Потрібно з’явитися напис, заряджання.