Home » Android 12. Що Google додав до нової версії Android

Android 12. Що Google додав до нової версії Android

Android 12. Що Google був доданий до нової версії Android

Парадокс нашого часу полягає в тому, що, словами, багато людей обожнюють чистий андроїд без надбудови виробників заліза. Насправді продаж пристроїв з чистим Android залишає бажати кращого, і статистика стверджує, що їхні користувачі встановлюють вдвічі більше додатків після покупки, щоб створити мінімальний набір програмного забезпечення, що відповідає щоденним потребам. Як і багато невеликих, але корисних функцій у чистому Android відсутні, що залишає обсяг для Google на додаток до цих можливостей для нових версій. З щирим здивуванням я читав ентузіазм, що в Android 12 була можливість зробити довгі скріншоти, а потім малювати на них! Що стало стандартним варіантом для переважної більшості виробників багато років тому, лише приходить до Android з Google. Як ти не можеш думати про його вторинність і про те, що команда з розробки Android занадто мала. Я щиро вірю, що те, що може вийти на виході безпосередньо за розміром команди, в Google, Android працює втричі менше людей, ніж Samsung на створенні Oneui та всілякі мікросхеми для Android. Ви можете собі уявити, що кожен програміст Google коштує два відвідування в Samsung, але це навряд чи можливо, і навіть у цьому випадку чисельні переваги не виступають на користь американської корпорації. І ми також згадуємо десяток виробників пристроїв Android, які створюють їх рішення та снаряди, і ви отримуєте неінконкомпетентну картину для Google. Швидкість розробки нових версій Android і, що найголовніше, нові функції значно відстають від ринку, де Google змушений конкурувати з багатьма іншими компаніями. І порівняння, очевидно, не на користь Google, але тут можна сказати, що закохані чистої реальності Android заперечують, що їм просто здається, що вони отримують чистий продукт, в якому немає домішок інших компаній. Такий природний продукт в їхніх очах набагато кращий.

Щоб дослідити, що нам дає Android 12, давайте спробуємо це на Pixel 5A, в найближчі тижні остаточна версія системи з’явиться для всіх користувачів смартфонів Pixel Line, а інші виробники пізніше адаптують. Але проблема полягає в тому, що вони можуть прийняти невелику кількість інновацій з чистого Android, оскільки більшість нових функцій давно представлені на своїх пристроях.

версія, android

Внутрішня назва Android 12. Сніговий конус. На конференції Google I/O 2021 компанія заявила, що ця версія Android принесе помітні зміни у появі операційної системи. В останні роки Google дотримувався концепції дизайну матеріалу, яка в 12.Й версії називалася матеріалами. Швидкість здійснюється на можливість налаштування системи для певної людини. Це не лише оброблені анімаційні ефекти, піктограми меню та дизайн Android, але й інструменти для диверсифікації зовнішності системи.

В Android можливість змінити все, і все нескінченне, ви можете поставити програмне забезпечення, яке перетворить ваш пристрій на своєрідний iPhone, ви можете змінити піктограми меню, прикрасу Windows. Але Google вирішив, що для багатьох користувачів важко! І тому необхідно, щоб люди отримували такі можливості безпосередньо від Google

версія, android

Це звучить дивно, оскільки створення додатків для чистого Android можливо, лише якщо на ринку є багато таких пристроїв, і вони користуються попитом, поки ми не побачимо це Причина дуже проста, і вона складається з ідеології. Google щиро вважає, що Android. Це розробка компанії, і тому кожен повинен дотримуватися курсу, який Google Paves. Вони мають іншу думку на ринку, дотримуючись основних станцій, але створюють власні унікальні продукти, які часто виникають проти погляду Google.

Основні вдосконалення Android 11

 • Повідомлення про спливаючі вікна (“бульбашки”).Це невеликі “аватарі”, які з’являються зверху, незалежно від того, який додаток або екран ви використовуєте. Ви завжди можете повернутися до розмови.
 • Утримуйте кнопку управління живленням, щоб переглянути свої картки оплати Google, а також статус розумного будинку, підключеного до Google Assistant.
 • Додано новий мультимедійний елемент управління, який переміщує елементи управління відтворенням з поля сповіщень на панель швидких налаштувань. Це навіть дозволяє змінити пристрій, на якому відтворюється звук.
 • Запис екрану тепер можливий без третім.Партійних програм.
See also  Комп'ютерне блокування в певну політику. Увімкніть заставку з груповою політикою після 22 хвилин.

Google також представив покращення конфіденційності. Наприклад, тепер ви можете надати програми з одним доступом до вашого мікрофона, камери або місця розташування. Кожного разу, коли ви відкриваєте програму, знову з’являється запит на доступ.

Інша функція конфіденційності відкидає дозвіл додатків, які ви не використовували протягом певного часу, запобігаючи небажаному доступу на задньому плані для рідко використовуваних програм.

В Android 11 Google покращив спосіб обробки працівників та особистих профілів корпоративних користувачів, запобігаючи ІТ.Адміністратору доступу до ваших персональних даних.

Більшість користувачів стурбовані тим, коли вони отримують нову версію Android для свого пристрою, яка виконується протягом року чи пару років. Швидше за все, вам доведеться чекати.

Чи можна завантажити останню версію Android для вашого телефону?

Google, який розробляє операційну систему, тестує її лише на певних пристроях (сьогодні. Піксель), решта виробників смартфонів та планшетів повинні відчувати ОС на своїх пристроях самі.

Зрозуміло, що цей процес тривалий і час споживає: кожна функція для продуктивності перевіряється, фірмові снаряди та можливості інтегровані. Як результат, виявляється, що компанії лише через деякий час оновлюють свої гаджети до останньої версії Android, а невеликі фірми займають місяці, а часто і роки.

І це, як не дивно, ви можете повірити.

Ми переходимо до яких смартфонів сьогодні (червень 2017 року) ви можете завантажити останню версію Android, і яке бажане оновлення повинно отримати незабаром.

Одноплавний

Розробники пристроїв OnePlus пропонують перевірити бета.Версію Android 12 власникам двох пристроїв:

Для користувачів, які хочуть встановити бета.Версію Android 12, інструкції доступні на офіційному форумі OnePlus. Там вказано список добре відомих проблем та інструкцій з відкатів для Android 11.

ASUS забезпечує доступ до ранньої складання Android 12 лише для однієї флагманської моделі смартфона:

Щоб оновити операційну систему на Android 12, пропонується виконати такі дії:

Крім того, на цій сторінці наведено перелік відомих проблем бета-версій та інструкцій щодо відкат системи назад до Android 11.

ZTE пропонує перевірити бета.Версію Android 12 лише для користувачів одного і того ж пристрою та придбаний лише на китайському ринку:

Користувачі з цією моделлю можуть завантажити пакет оновлень на Android 12 та ознайомитись із інструкціями щодо оновлення до Android 12, зворотного зворотного списку на Android 11, а також переглянути список відомих проблем на офіційній бета.Тестувальній сторінці ZTE.

Нова версія Android. Найкраща?

Не зовсім. Ознайомившись щороку з новою версією Android, яка повинна була стати найкращою, досвідчені користувачі вирішили, що:

Оновлення приносять не лише вдосконалення, але й помилки.

Для виправлення всіх проблем розробники часто проходять місяцями, і за цей час, як правило, оголошується наступна версія. Тобто користувач отримує ідеально відшліфовану систему ближче до презентації нової версії. Тому багато хто вважає за краще «сидіти» додатковим місяцем для старшої, але зручнішої версії Android, ніж миритися з помилками новинки.

Однак не кидайся з крайності до крайності і залишайся вірними довгих одоузольних версіях. Окрім мізерної функціональності, стара ОС більш чутлива до вірусних атак і не в змозі захистити 100% даних користувачів від зловмисників.

Виходячи з цього, ми можемо вирішити, що найближчим часом найбільш оптимальним вибором є версії Android Marshmallow та Nougat. Купуючи пристрій для Android 7.0, ви отримаєте найрелевантніші можливості, і багато пристроїв на Marshmallow, швидше за все, отримають оновлення до наступної версії. Якщо вам сподобався смартфон на Android Lollipop, краще дізнатися заздалегідь, чи отримає він оновлення щонайменше до 6.0.

Висновок: Не переслідуйте новітню версію Android

Операційна система Google не стоїть на місці, приносить щось нове з кожним оновленням. Однак важко не відставати від кожної нової версії ОС, і в цьому немає сенсу. Рішення двох років тому все ще справляється з їх завданнями. Ми сподіваємось.

See also  Трансфер з Meizu на Samsung. Ми виконуємо синхронізацію контактів

Сповіщення

Оскільки вони зараз не розміщуються на верхній панелі, вони повністю показані в новій версії операційної системи, з фотографіями відправника. Для цього була створена панель сповіщень про падіння.

Система тепер може приховувати сповіщення про те, що користувач відбивається без перегляду. Через деякий час такі сповіщення будуть відрізнятися у присутності червоної кнопки з підтвердженням приховування. Щоб вони знову були показані, вам потрібно дозволити відображення прихованих сповіщень у налаштуваннях. Чіп корисний. Спам і марні розсилки більше не викликають очей.

Панель швидких налаштувань

Панель швидких налаштувань була перероблена: тепер вона містить шість перемикачів. На жаль, вони зняли можливість утримання значка, отримують доступ до мережі Wi-Fi та Bluetooth. Тепер це потрібно зробити через меню повного налаштування.

Режим економії енергії змінився. Раніше, коли він увімкнено, індикатор став помаранчевим, але тепер значок акумулятора буде випущена з цим кольором.

Контроль звуку в Android 9

Значні зміни вплинули на індикатор обсягу. Тепер він розташований не вгорі, а поруч із кнопками регулювання звуку. Утримуючи ключ, режим вібрації увімкнено. При повороті пристрою дисплей активується режим “без звуку”.

Тут на екрані відображається список дій: скріншот, перезавантажте та вимкнення пристрою.

Ще одна інновація. У попередніх версіях ОС зміна обсягу регулювалася силою повідомлення про виклик. Тепер, за замовчуванням, обсяг мультимедіа змінюється, а обсяг для повідомлення не впливає.

Поверніть екран

Тепер користувачеві потрібно буде підтвердити зміну орієнтації телефону з портрета до альбому, коли зображення з’єднане. Нова значок обертання з’являється, коли орієнтація змінюється в куті дисплея. Спочатку підтвердження перевороту зображення, здається, є додатковим рухом, який потребує лише часу. Насправді ви незабаром розумієте, що ця функція дійсно необхідна, і автоматична транспортування тепер не має значення, вона може бути безпечно відключена. Він, до речі, працює в одному режимі, незмінний.

Штучний інтелект

Як я вже зазначав вище, AI у новій версії операційної системи відіграє значну роль. Однією з головних та корисних нововведень Android 9 є можливість керувати акумулятором штучного інтелекту. Тепер система збиратиме інформацію про використання програм людиною та, виходячи з спостережень та аналізу, забезпечить доступ до обчислювальних ресурсів пристрою. Просто, якщо програма рідко використовується, вона не отримає доступу до акумулятора у фоновому режимі. Програми, які використовуються періодично, зможуть отримати доступ до ресурсів системи лише з високим рівнем заряду акумулятора. Програми, що використовуються постійно, доступ до ресурсів пристрою завжди буде відкрито.

Крім того, штучний інтелект на запит користувача зможе відстежувати час, який проводить людина після певної програми. Корисна мікросхема. Тепер ви можете встановити обмеження для роботи окремої програми або телефону. Скажімо, ви помітили, що витрачають занадто багато часу на перегляд соціальних мереж чи грають. Встановіть обмеження роботи для певної програми, і в потрібний час він вимкнеться. Встановіть обмеження роботи з телефоном. Система перейде в монохромний режим, даючи зрозуміти, що настав час відкласти смартфон.

В Android P продуктивність обмежена в діапазоні від 5 до 70 % заряду акумулятора, тоді як у попередніх версіях операційної системи режим, що переживає енергію, ввімкнувся зі зниженням рівня заряду від 5 до 15 %.

Штучний інтелект допомагає працювати з адаптивним налаштуванням яскравості дисплея. Тепер пристрій повинен навчитися враховувати не лише зовнішнє освітлення, але й звички користувачів. З часом необхідність виправлення яскравості екрана вручну зникне.

Не турбуйте режим

Пошуковий гігант переглянув підхід до режиму, щоб не турбувати. У попередніх версіях, коли ввімкнути режим, деякі важливі сповіщення та дзвінки залишалися активними, тепер будь.Які сповіщення вимкнено за замовчуванням. При необхідності користувач може дозволити деякі з них. В Android 9 режим не можна порушити, можна включити як відповідно до графіку, так і вручну.

Багатозадачність

Тепер, замість трьох функціональних кнопок, Два користувачеві доступні: “Домашня” (додому) та “Назад”. Ключ із найновішими використаними програмами зникло. Щоб зателефонувати їм, тепер вам потрібно зробити короткий проріз на кнопку «додому». На дисплеї відображається довгий пальцем усі програми, встановлені на телефоні.

Зміни вплинули на багатозадачність. Зараз на ньому є піктограми додатків, і ви можете перемикатися між ними набагато швидше. Додано пошукову лінію. Корисною інновацією була можливість копіювати текст безпосередньо з попереднього перегляду у вікні багатозадачності. Це суттєво економить час.

See also  Як налаштувати чіткість на телебаченні. Встановіть параметри зображення

Утримуючи домашній ключ, відкривається менеджер скріншотів. Android 9 тепер має інструмент для розмітки. З ним ви можете редагувати зображення. Вирізати, додати напис.

Дизайн

На вигляд, Android 9 практично нічим не відрізняється від своїх попередників. Колірна гамма трохи змінилася. Відтінки стали яскравішими та Liveel. Піктограми були зроблені барвистими для спрощення навігації на них.

Інші зміни, які з’явилися в пирозі Android

Я розповів про найпомітніші нововведення нової операційної системи від Google, але деякі моменти залишалися зняттям. Про них буквально кілька слів:

 • Нова анімація з’явилася при запуску та поверненні до програми.
 • Відкриття Центру сповіщень супроводжується вібрацією. Він вимикається в налаштуваннях.
 • Функції “Видалити” та “Зупинки” в налаштуваннях програм розміщуються в меню краплі.
 • Android Pie підтримує функцію завжди активного дисплея і зараз (ура (ура!) Відображається заряд акумулятора. Текст сповіщень змінив місце розташування. Тепер він розташований у центрі дисплея.
 • Список у оновленому меню додатків не застряг на горизонтальному, як раніше, а вертикально.

Опублікована статистика щодо поширення різних версій Android

Хоча шанувальники смартфонів на Android з нетерпінням чекають появи більшої кількості моделей з останньою ОС Android 12, виявляється, що не всі користувачі все ще перемикаються навіть на попередню версію. Android 11. Це не найпопулярніша операційна система, розроблена Google.

версія, android

Google перестав публікувати щомісячні дані про ступінь поширеності її ОС наприкінці 2018 року. Тим не менш, остання статистика може дізнатися розробників додатків, використовуючи інструмент Android Studio, для якого така інформація є життєво важливою.

Оскільки Android 12 з’явився лише пару тижнів тому і не використовується на більшості фактичних смартфонів, статистика цієї ОС все ще відсутня. Однак решта даних відома. Отже, частка Android 11 (R), яка вийшла 8 вересня 2020 року, припадає на 24,2 % користувачів. Це займає лише друге місце в рейтингу.

Перший належить до Android 10 (Q), який наздогнав свого “наступника” з невеликим відставанням. 26,5 % смартфонів для ОС Google Development працюють на ньому. Примітно, що Android 10 вийшов у 2019 році.

Повний рейтинг OS Android:

 • Android 10 Q. 26,5 %
 • Android 11 R. 24,2 %
 • Android 9 пиріг18,2 %
 • Android 8 Oreo. 13,7 %
 • Android 7/7.1. 6,3 %
 • Android 6 Marshmallow. 5,1 %
 • Android 5 Lollipop. 3,9 %
 • Android 4.4 Kitkat. 1,4 %
 • Android 4 Jelly Bean. 0,6 %

Таким чином, трохи менше половини користувачів володіють смартфонами з Android 9 Pie, Android 8 Oreo та навіть попередніми версіями. Можливо, що відсоток був би навіть вищим, не зупиняючи Google одночасно для підтримки дуже старих версій операційної системи.

Розробники, що використовують Android Studio, можуть побачити статистику та більш детальну інформацію про кожну версію операційної системи, щоб створити продукти, які оптимально підходять для цільової аудиторії своїх програм.

Android 7 Nougat

Найбільш релевантна версія Android 7 сьогодні-це дуже раннє порівняння з його попередниками, проведеними у вигляді бета-версій (у березні минулого року), але повномасштабний запуск відбувся у серпні 2016 року. Відмінності між Android Marshmallow та Nougat мінімальні, але в той же час останній зробив багатьох користувачів у всьому світі довгоостійним багатоточковим режимом. Ця функція найбільш корисна в Pixel C з його великим діагональним дисплеєм, але вона добре працює на смартфонах. Особливо якщо вам потрібно працювати з двома додатками одночасно.

Крім того, в Android 7 з’явилася можливість швидкої відповіді у месенджерів із сповіщень. Як це зазвичай відбувається, свіжа версія операційної системи Google Mobile дуже повільно виявляється під пристроями третім виробників.Партій, але я сподіваюся, що в 2017 році ситуація зміниться на краще. Не в останню чергу завдяки пристроям, що продаються з Android Нгут з коробки.