Home » Чи можна підключити джойстик до комп’ютера.

Чи можна підключити джойстик до комп’ютера.

Підключення джойстика до комп’ютера або ноутбука Windows. Налаштування та калібрування

Контроль за комп‘ютером та більшість додатків для нього призначені для клавіатури та миші. Тим не менш, деякі ігри використовують геймпад, тому рекомендується використовувати його виключно в них, але просто підключіть джойстик до комп‘ютера (ПК) не буде працювати.

Dinput та Xinput. Це API, передані комп‘ютеру комп’ютера, введені на GamePad. Між ними існує дуже велика різниця: вона полягає у встановленні ключів. Xinput (Xbox) спочатку створювався для контролерів Xbox, оскільки з Windows вони розробляються Microsoft, і тому в системі присутні всілякі конфігурації конфігурації за замовчуванням. Dinput (direct), у свою чергу, не може похвалитися цим, тому що встановлення повинно бути здійснене власником. Але деякі пристрої (наприклад, джойстики з Logitech) здатні підтримувати обидва режими.

Підтримка GamePad в іграх

Всі старі геймпади від видатних виробників та дешеві китайські джойстики об’єднує одну ознаку. Використання Протоколу програмного забезпечення DirectInput. Миші, клавіатури, джойстики, рульове управління, педалі. Всі пристрої працюють за допомогою того самого стандартного набору команд.

Старі прямі ігри поважають. Гравець може перепризначити кроки від клавіатурних кнопок до GamePad. Але з’явився префікс Microsoft Xbox 360, а інший протокол прийшов з ним. Xinput.

Hamebad Xbox 360 дуже зручно використовувати.

Розроблений спеціально для префіксів GamePad, Xinput до часу не мав жодних вигод до DirectInput, але розробники почали використовувати його скрізь. Оскільки ігри вперше розробляються для Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 та 4 консолі, лише тоді передача на свій власний комп’ютер, найпростіший спосіб використовувати Xinput. Не потрібно турбувати тестування різних геймпад, джойстиків, керма колеса. Все вже тестовано, геймплей з геймпад на комп’ютері, а консоль абсолютно однаковий.

Сучасні геймпади з відомих брендів (Razer, Thrustmaster, Saitek та інші) здатні переключатися між Directinput та Xinput, імітуючи оригінальний IXBox. Власники решти доведеться потіти, але проблема вирішується.

Програма XPADDER (для Windows)

Утиліта потрібна у випадках, коли GamePad не підходить для певних ігор. Цей метод підходить для сто відсотків встановлення будь-якого джойстика. Найпопулярніша програма такого роду є XPADDER. Його робота базується на самостійному налаштуванні геймпад та клавіш клавіатури.

Програма пропонує вибрати тип та вигляд контролера. Потім кнопки налаштовані. Користувачі можуть створювати різні профілі для гри.

Популярні моделі

можна, підключити, джойстик, комп

Перший трохи дешевше, ніж другий, але, як зазначалося вище, може обмежити гравця в деяких діях. Основною перевагою GamePad є його ергономічна форма та якість. Кнопки притискаються щільно навіть після довгого використання. В руці контролер лежить, як вільна, і тому грає в гру на це одне задоволення.

можна, підключити, джойстик, комп

Якість виробника джойстика. Це все на тому ж високому рівні, як модель з Xbox 360, але також ціна дещо переоцінюється. Відразу ж я хотів би згадати, GamePad дротовий, і тому бажав грати в ігри з довгих відстаней, він навряд чи не підходить.

можна, підключити, джойстик, комп

Особливості включають кнопку включення або відключення, прогумовану частину захоплення, а також можливість використання GamePad в Steam. Природно, всі додаткові функції стають доступними лише після встановлення відповідного драйвера.

See also  Створіть id Apple через комп’ютер. Введіть електронну пошту та пароль, виберіть три контрольні запитання та визначте відповіді на них, виберіть дату власного народження та підтвердьте введену кнопку даних "Продовжити":

можна, підключити, джойстик, комп

Матовий пластик забезпечує гарне захоплення геймпад у руках, а також наявність товарного виду навіть після довгого використання. Вартість контролера знаходиться на прийнятному рівні, повністю відповідає якісній якості.

Простий спосіб використання сторонніх програм

Звичайно, ви не можете справедливо, як викладений метод зв’язку. Це дуже довго і досить складно. Ідеально розумію вас. Ось чому ми консультуємо вам другий, значно більш зручний спосіб підключення DualShock 4. Давайте розпочнемо.

Якщо у вас немає бажання копати в налаштуваннях, то ми радимо Вам завантажити одну з двох програм. Ds4windows або InputMapper.

Вони можуть бути абсолютно безкоштовно завантажити їх. І ні, ви не повинні турбуватися про те, що ці програми можуть містити деякі віруси. Це не так. Вони повністю “чисті” і неодноразово перевіряються на наявність вбудованого зловмисного.

Використання програм зв’язку DS4

 • Запустити одну з вищезазначених програм;
 • Підключіть контролер до ПК.
 • Програми автоматично знаходитимуть ваш DualShock 4 і без другого затримки дозволять вам грати в будь-які ігри.
 • Також бажано “зробити друзів” підключеного контролера з попередньо описаним.

Величезна перевага цих програм не тільки проста у використанні та збереження вашого часу, але також здатність створювати різні пресети управління. That is, for example, if playing in the Witcher 3 you want to play with a standard layout, but in Dishonored 2 you wish to change the purpose of the “L1” and “x” buttons in some places, then you will not have перепризначити їх кожного разу. Замість цього, DS4Windows або Inputmapper забезпечують можливість створювати велику кількість пресетів. Отже, якщо ви раптом захочете грати в гру, де ви більш зручно грати з зміненим призначенням кнопок, ви можете просто вибрати потрібний, заздалегідь визначений пресет.

Будьте тим, як це може, цей метод, на жаль, не позбавлений своїх мінусів. Справа в тому, що у вас можуть виникнути серйозні проблеми при підключенні Gamepad. Додатки можуть побачити їх далеко від негайно. І якщо це станеться, то вам слід підключити геймпад і перезапустити програму. І так, кожного разу, коли ви підключаєтесь, вам потрібно буде одночасно затиснути кнопки “PS” та “поділитися”, але залежно від системи, можливо, не знадобляться.

Іноді програми не зможуть побачити геймпад, поки ви не отримаєте ці кнопки, а іноді це не буде потрібно. Ну, друга проблема, яка може наздогнати вас. Це раптово відключити геймпад після декількох годин гри. Застосування просто може втратити контролер. Однак не потрібно багато турбуватися, оскільки це часто асоціюється з не дуже якісними USB-портами вашого ПК. Тож якщо у вас є все в порядку з ними, то ця проблема торкається значно меншим шансом.

Як грати в Android з геймпадом, клавіатурою або мишею. Panda Pro налаштування

Цей метод дозволяє власникам будь.Яких пристроїв Android грати в ігри за допомогою USB.Контролерів, навіть якщо в грі немає підтримки.

Xbox один контролер

Величезна перевага GamePad з Xbox One на тлі DualShock 4. Його повна сумісність з Windows. Щоб підключити пристрій до комп‘ютера, ви, швидше за все, не повинні робити жодних “танців з бубнами”. І якщо ви повинні, ми підготуємо вас до цього. Є кілька способів підключення контролера до ПК.

See also  Як підключити телефон до Smart TV Samsung

Usb-кабель. Якщо ваш ПК не має модуля Bluetooth, просто підключіть його до ПК за допомогою USB-кабелю. Один кінець до порту комп‘ютера, а інший. У роз’єм GamePad. Все, тепер ви можете сміливо йти, щоб передати свою улюблену гру.

Блокноти. Власники комп‘ютера з модулем Bluetooth можуть грати без дроту, виконайте такі дії:

 • Перейдіть до “Параметри” вашого комп’ютера.
 • Перейдіть до розділу “Пристрої”.
 • Натисніть “Додати Bluetooth або інший пристрій”.
 • Натисніть “все інше”.
 • Виберіть Xbox Wireless GamePad ».
 • Натисніть “Готово”.

Однак пам’ятайте, що не всі версії Xbox GamePad за допомогою за замовчуванням має бездротовий зв’язок з ПК. Щоб визначити, чи ваш контролер може працювати з комп’ютером через Bluetooth, уважно подивіться на тіло. Якщо ваш GamePad такий самий, як і зліва, наліво на фото нижче, це означає, що бездротовий зв’язок з ПК працює, і якщо він може бути лише секундою, можна буде грати без кабелю після придбання спеціального адаптер.

можна, підключити, джойстик, комп

Bluetooth-адаптер. Якщо у вас є той самий GamePad, як на зображенні праворуч, ви також можете підключити його до комп‘ютера без непотрібних кабелів, але для цього вам потрібно буде придбати спеціальне адаптер Bluetooth від Microsoft. Зовні він нагадує невеликий флеш-накопичувач. Вставляючи його у роз’єм USB, повторіть всі дії, описані на другому шляху. Приємної гри!

Підключення GamePad до ПК

За бажанням, ви можете підключити комп’ютер буквально з будь-якою сучасною геймпад, що має відповідний інсульт USB. Підключені пристрої та інші роз’єми можуть бути підключені, але в цьому випадку процес заслуговує на окрему статтю.

Примітка: GamePad та джойстик. Це два абсолютно різні типи контролерів, вони відрізняються способами контролю та зовнішнього вигляду. Ви можете дізнатися більше про це більш детально на обсязі мережі, достатньо побачити їхні зображення.

Dualshock 3 з ps3

Gamepad з PlayStation 3 за замовчуванням підтримує операцію Windows, вимагаючи лише завантаження та встановлення спеціальних драйверів. Процес підключення цього типу контролера та комп’ютера, який ми розглянули у відповідній статті на сайті.

Dualshock 4 від PlayStation 4

Gamepad з консолей PlayStation 4 може бути пов’язаний кількома способами, що залежить від можливостей вашого комп’ютера та особистих уподобань.

Підключіть DualShock 4 (GamePad з PS4) до ПК. Всі деталі. Докладна інструкція.

Примітка. Зазвичай доступні лише основні функції без встановлення спеціальних драйверів.

Usb.Пробка на зворотній стороні дроту повинна бути підключена до відповідного порту на комп‘ютері.

У розділі “Прилади та принтери” GamePad буде відображатися у списку підключених пристроїв.

Бездротовий зв’язок

Коли Bluetooth є успішним, індикатор світла буде Flash.

Після встановлення драйвера Bluetooth на комп’ютері активуйте його.

Відкрийте новий пов’язаний вікно пошуку та виберіть “Бездротовий контролер”.

Система потребує деякого часу, щоб завантажити та встановити всі необхідні драйвери.

Примітка: При підключенні використовуйте код “0000”.

У деяких випадках це стосується бездротових з’єднань, водій GamePad потрібний вручну. Ви можете завантажити вам таке посилання.

Розпакуйте вміст архіву в будь-якому зручному місці.

З обраної папки, запустіть “DS4Windows”.

У початковому вікні виберіть один з варіантів збереження файлів за допомогою параметрів програми.

Клацніть вкладку “Налаштування” та натисніть посилання “Налаштування контролера / драйвера”.

See also  Як підключити iPad до MacBook. Як відновити iPhone в MacOS Catalina

Натисніть кнопку “Встановити драйвер DS4”, щоб розпочати встановлення програмного забезпечення для пристрою.

Вручну необхідно підтвердити встановлення нового програмного забезпечення.

Після з’явиться “Встановлення повної” напису, натисніть кнопку «Готово».

Ця програма дозволяє не тільки встановлювати драйвери для DualShock 4, але також налаштувати мету кнопок.

Ми сподіваємося, що вам вдалося підключити та налаштувати GamePad від PlayStation 4.

Xbox 360 і один

Як у випадку PlayStation, GamePads з Xbox 360 та один консолей повністю сумісні з операційною системою Windows і можуть бути використані як миша та клавіатура в комп’ютерних іграх. У той же час, саме процес з’єднання безпосередньо залежить від типу контролера.

Якщо вам потрібно підключити дротовий контролер, необхідні дії укладені у підключенні USB з відповідним роз’ємом. Однак він може бути не тільки підключеним, але й встановлення драйверів.

Підключіть кабель від пристрою до порту USB на комп‘ютері.

Зазвичай необхідні драйвери встановлюються автоматично. Якщо це станеться, у меню “запуск” відкрийте розділ диспетчера пристроїв.

Примітка: Windows 10 за замовчуванням повністю сумісна з Gamepad Xbox One і не потребує встановлення за допомогою.

Розгорніть список контролерів Microsoft Xbox One та двічі клацніть на рядку з назвою Gamepad. У деяких випадках бажаний розділ позначається як “загальний контролер (Microsoft) для класів Windows” або “периферійні пристрої Xbox 360”.

У вікні, яке відкриється, перейдіть на вкладку Драйвер і натисніть кнопку Оновлення.

Як підключити Gamepad DualShock від PlayStation 4 до ПК через Bluetooth

На самому початку я вже розповів про бездротовий метод за допомогою адаптера. Він також підтримує технологію Bluetooth. Але не потрібно придбати дороге обладнання Sony. Просто вдавайтеся за допомогою вбудованого адаптера Bluetooth, якщо він знаходиться у вашому ноутбуці. Або купити зовнішній модуль (для 5-10 доларів), який зовнішно нагадує звичайний USB-флеш-накопичувач:

 • Активуйте режим Bluetooth на ПК (зазвичай виконується через піктограму в області сповіщень або спеціальну комбінацію на клавіатурі. Залежить від моделі ноутбука);
 • Коли технологія заробляє, він стоїть на джойстиці, щоб тримати два кнопки. Ps і поділитися. Через 3-4 секунди виявлення необхідно заповнити:

Привітання! Тепер ви можете повністю “грати” на ПК! Ось лише деякі функції все ще можуть бути підтримані, як у випадку кабельних з’єднань.

Отже, підключіть маніпулятор гри на комп‘ютер дуже простий. Для цього дотримуйтесь рекомендацій, даних у цій статті.

У цьому випадку враховуйте, яка операційна система в цьому випадку використовується.

Дуже зручне, легке підключення до ПК Досить висока вартість

Як підключити джойстик до ноутбука або комп’ютера з Windows 10, 8 або 7 у 2019 році

Ми підключаємо геймпад до комп’ютера: повна інструкція в 2019 році

Зворотній зв’язок з нашими читачами дуже важливий для нас. Якщо ви не згодні з цими оцінками, залиште свій рейтинг у коментарях з аргументом за вашим вибором. Ваша думка буде корисною іншим користувачам.