Home » Чи можна підключити мікрофон до комп’ютера.

Чи можна підключити мікрофон до комп’ютера.

Як підключити мікрофон до комп’ютера

Зазвичай це питання задають ті, хто взагалі нічого не розуміє в мікрофонах та музичному обладнанні. Такі люди стикаються з низкою проблем, витрачають набагато більше грошей, ніж очікували, щоб все спрацювало так, як слід.

Ми будемо навчати, так би мовити, для повних профілів.

Отже, правило номер один. Ніколи не купуйте мікрофони в магазинах електроніки, таких як M-Video, Eldorado, в торгових центрах або, не дай Бог, в Ачані. Нічого подорожі там ніколи не продається. У найкращому випадку ви купуєте мікрофон для караоке, огидно звучать і несумісні з звичайним обладнанням.

Правило номер два. Ніколи не купуйте мікрофон, до якого за замовчуванням кріпиться мікрофонний кабель. Це, як правило, табу. А кабель і мікрофон будуть паршивими. Однак ви голосуєте рублом і купуєте те, що купуєте. Все має власну ціну, лише тоді не кажіть, що вас не попередили.

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Якщо ви хочете заспівати пісні в караоке після свята. Це одне. Такий мікрофон не шкода плям у салаті Олів’є. Якщо ви хочете написати свій голос на комп’ютері, читайте далі.

Перший і найпростіший варіант підключення до комп’ютера. Купити USB.Мікрофон. Ви підключаєтесь через USB.Порт, звичайний USB.Кабель і негайно отримуєте гідний звук. USB.Мікрофони дешеві та дорогі. Цей варіант давно перестає бути порушеним, а якість звуку таких мікрофонів дуже пристойна. Враховуючи зручність підключення до комп’ютера, ціна виправдана для них. Природно, це коштуватиме USB.Мікрофона, ніж мікрофон караоке від Ачан. Але це звучить як слід.

Якщо ви голосуєте комп’ютерні ігри або записуєте подкасти, проводите тренінги в Інтернеті, то USB.Мікрофон. Це ваш варіант. Правильна модель, враховуючи бюджет, допоможе вибрати наших консультантів. Зателефонуйте або напишіть нам.

Ну, останній і найкрутіший варіант. Це студійний мікрофон для запису вокалу. Не бійтеся слова “студія”. Студія. Це не означає дорого. Ціни на такі мікрофони дуже різняться. Є дуже недорогі моделі, і є найкращі речі, які вдома вдома не виправдані.

Перевага студійного мікрофона. Це насамперед як звук. Якщо звук для вас. Фундаментальний момент, немає варіантів, вам потрібно зібрати домашню студію.

Спочатку ми вирішуємо тип мікрофона, який вам потрібен. Для запису вокалу найкраще придбати мікрофон конденсатора з великою діафрагмою. Динамічні мікрофони. Це варіант для концертів, а конденсаторні мікрофони з невеликою діафрагмою. Записувати музичні інструменти. Стрічка мікрофони. Як правило, тема окремої статті, і вони не підходять для нас.

Взагалі ми беремо конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою. Він виглядає приблизно так:

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Варіанти та ціни. Мільйон. Вибирайте правильно, знову ж таки, наші консультанти допоможуть. Запитайте, не соромтеся.

Купівля самого мікрофона не робить вас рок.Зіркою. Мікрофон конденсатора не буде працювати самостійно. І ви не можете підключити його безпосередньо до побудованої звукової картки. Навіть якщо ви спробуєте, це не спрацює. Тому що мікрофон конденсатора вимагає фантомного харчування. І є таке харчування або у зовнішніх намірах звуку, або в спеціалізованих підсилювачах мікрофона.

Тому, якщо ви хочете використовувати мікрофон конденсатора та отримати крутий звук, крім мікрофона, принаймні вам також потрібно зовнішнє USB.Аудіо з входом мікрофона. У простих людей. Зовнішня звукова карта.

Є дорожчі варіанти та рішення, але ми не вплинемо на них у цій статті, t.До. Це вже обладнання для професійних студій, і підхід до нього зовсім інший.

Тепер ми проведемо невелику навчальну програму на мікрофонних кабелях та роз’ємів, в яких вони включені. Т.До. Це те, що викликає більшість проблем і питань у людей невігласів.

Отже, у всіх професійних мікрофонах (не караоке, а не USB) використовуються роз’єми XLR. Роз’єм XLR на мікрофоні виглядає так:

У свою чергу, з’єднувачі на кабелі мікрофона будуть виглядати так:

See also  Установка Apple TV без панелі керування. Як підключити iPhone до Apple TV без пульта дистанційного керування?

У будь.Якому Аучані ви не будете купувати такий мікрофонний кабель. Їх продають спеціалізовані музичні магазини, як наші.

На звукових картах та підсилювачах мікрофонів, як правило, використовуються або входи XLR для підключення кабелю мікрофона або комбінованих роз’ємів гнізда / XLR. Стандартний вхід XLR виглядає так:

Комбінований роз’єм Jack / XLR виглядає так:

Комбінований роз’єм може включати як мікрофонний кабель з роз’ємом XLR, так і інструментом або стереокабелем з роз’ємом гнізда. Джек роз’єм у професійному обладнанні виглядає так

Ще є міні.Джек, але він не має нічого спільного з професійним музичним обладнанням. Це рішення для портативних гравців і t.П.

Якщо ви купили мікрофон для караоке і спробуєте включити його до комбінованого роз’єму Jack/XLR, ви можете бути розчаровані. Чому? Тому що, як правило, комбіновані роз’єми розташовані таким чином, що при підключенні через джек сигнал набагато менше. Це робиться таким чином, щоб ви могли підключити музичні інструменти або лінійні джерела MP3.Програвача, синтезатора або комп’ютерного сигналу через Джек через Джека. І коли XLR кабелю підключений, ще один ланцюг спрацьовує, який призначений для зміцнення сигналу, що надходить з мікрофона.

Програми налаштування мікрофона

Якщо вбудованого параметра мікрофона недостатньо для користувача, він може спробувати одну з багатьох простих і безкоштовних програм для оптимізації якості звуку:

Встановлення якості та обсягу звуку, видаленого з мікрофона, за допомогою прикладу звукозапису:

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

  • Встановіть мінімальний рівень гучності введення сигналу, час запису та інші важливі параметри на вкладці Запис.

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Важливо: Використовуючи деякі програми, користувач може навіть налаштувати частоту записаного сигналу. Однак у цьому немає великого сенсу: на якість набагато більше впливає технічні характеристики пристрою, ніж намагання «витягнути» очевидно Поганий звук за допомогою програмного забезпечення.

Як підключити мікрофон до комп’ютера в Windows?

Напевно, хтось із нас хотів би поспілкуватися з друзями через відеопосилання або заспівати нашу улюблену пісню через караоке.

Але як це зробити без мікрофона?

У цій статті ми розберемося, як підключити мікрофон до комп’ютера в Windows 7.8 та 10.

Звукові роз’єми карт

Щоб ви могли налаштувати мікрофон. Він, звичайно, спочатку повинен бути правильно підключений.

Це прямо на звуковій дошці, гніздо для підключення мікрофона (також можна використовувати для стовпців) пофарбований у рожевий відтінок і на ньому намальований знак мікрофона. “Лінія” також може бути написана.

Після підключення мікрофона слід налаштувати його в Windows. Як це зробити?

Налаштування мікрофонів у Windows

Для правильного настройки мікрофона: відкрийте «Панель управління» у меню «Почати», а потім, у меню, яке відкриється, слід знайти стовпець «Звук». Це можна зробити, ввівши відповідну фразу у верхньому вікні “Пошук на панелі управління”.

Далі натисніть на напис “Звук” та перегляньте вікно відкриття у меню налаштувань звуку.

Однак нам потрібна вкладка під назвою “запис”. Ми входимо туди і помічаємо мікрофони, що входять до системи.

Ви можете негайно налаштувати свій мікрофон, встановивши значення “за замовчуванням”, якщо ви не хочете розуміти всі параметри та можливості меню. Після цього, щоб ви могли перейти на безпосереднє налаштування мікрофона. Зробити подвійне натискання миші вздовж піктограми з мікрофоном.

Після натискання в наступному вікні “Властивості” відкриються “Властивості”, де налаштування фактично розташовані.

Налаштування індикатора гучності та рівень ампліфікації мікрофона

У параметрі “рівні налаштування” ви можете встановити потрібний індикатор отриманого сигналу та встановити індикатор ампліфікації, переміщуючи системні слайди.

Збільшення значення 20 дБ достатньо для простого спілкування та неквапливого розмови. Якщо ви набудете більшого значення, шум збільшиться, з цієї причини краще не перестаратися.

Вкладка “Поліпшення” допоможе вам боротися з природним шумом. Рекомендується поставити позначку на “Увімкнути зменшення шуму” для більш чіткого звуку.

Як можна перевірити роботу мікрофона?

Тут вкладка “слухати” приходить на допомогу.

Ми встановлюємо контроль “Слухайте з цього пристрою” і натисніть “Застосувати”.

Далі ви можете насолоджуватися голосом на комп’ютері!

Варто також відзначити ще один корисний варіант для його мікрофона, який знаходиться у вікні “Звук”. Тут ви можете зменшити показник потужності відтворення системних звуків під час спілкування через мікрофон.

На цьому кроці налаштування мікрофона закінчиться. Ми сподіваємось, що ваш мікрофон радує вас вашій надійній роботі протягом багатьох років.

Корисна інформація для встановлення та налаштування мікрофона

Як виглядають аудіо.Виходи в системному блоці на материнській платі

See also  Як зробити караоке вдома по телевізору.

На малюнку нижче показані стандартні роз’єми джек (вони характерні для персональних комп’ютерів із вбудованими звуковими дошками).

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Стандартні роз’єми Джека

Наступна картина. Так.Листі окремі роз’єми.

Ця система розташування може незначно змінитися, але це не відіграє великої ролі. Основна особливість окремих звукових виходів. Це можливість окремого з’єднання навушників та мікрофона.

Далі варто розглянути можливість встановлення різних системних обладнання.

Steptera з навушників може бути підключена до вищевказаних з’єднувачів на материнській платі. Однак комбіновані пристрої можуть бути підключені лише через окремий адаптер. Якщо він не використовується, в цьому випадку мікрофон не вмикатиметься.

Мікрофон не працює в Windows 7

По.Перше, варто було б переконатися, що ваш мікрофон в основному працює. Це можна зробити, підключивши пристрій, наприклад, до іншого персонального комп’ютера або до ноутбука.

Якщо ви впевнені, що мікрофон повністю працює і працює в робочому стані, то рухайтеся далі.

Перш ніж почати щось змінювати в налаштуваннях комп’ютера, переконайтеся, що ви не змішали гніздо.

Як я вже писав вище, на задній панелі системного блоку зазвичай є три гнізда, які пофарбовані різними кольорами: рожевий (там з’єднаний мікрофон), зелений (для стовпців) та синій.

Слід пам’ятати, що на передній панелі системного блоку розташування роз’ємів може не позначати різними кольорами, і в цьому випадку варто звернути увагу на піктограми біля цих гнізд: ці піктограми у вигляді мікрофона у відповідних гніздах.

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Мікрофонні з’єднувачі та навушники на передній панелі

Також перед підключенням мікрофона. Варто дізнатися, який ваш роз’ємний тип.

Майте на увазі, що існує 2 типи з’єднувачів: міні-інсульт та USB

З’єднання через USB

Зручний та сучасний метод зв’язку, який підтримується майже всіма материнськимиборами.

Знайдіть доступний USB.Порт на системному блоці та включіть там свій пристрій.

можна, підключити, мікрофон, комп, ютера

Мікрофон з USB.Розділом

ПК повинен самостійно знайти драйвери для мікрофона. Після встановлення драйверів. Ви можете перевірити, чи працює ваш мікрофон, перейшовши у вікно звукових параметрів.

Підключення мікрофона вилки

На комп’ютері гніздо стоїть на задній частині системного блоку.

Якщо мікрофон не був знайдений автоматично?

Як заспівати караоке через ноутбук або стаціонарний ПК?

Оскільки професійні мікрофони та обладнання для караоке досить дорогі, ви можете використовувати імпровізовані засоби. Для того, щоб зробити караоке вдома, вам знадобиться:

  • Мікрофон з з’єднувачем 3,5 мм (ви можете використовувати дротову гарнітуру або навушники з мікрофоном);
  • Ноутбук (навіть з мінімальними технічними характеристиками);
  • Програмне забезпечення караоке;
  • Музика з субтитрами, під якими ви будете співати.

Тип з’єднання мікрофона

Вирішіть, який мікрофон ви будете використовувати. Існує чотири типи роз’ємів.

Одне з найзручніших з’єднань, оскільки на кожному ПК є такий роз’єм.

Bluetooth

Перевага бездротового з’єднання полягає в тому, що вам не потрібно бути в одному місці. Дроти не плутаються. Підключений до ПК за допомогою адаптера. У ноутбуках він побудований. Для підключення супроводжуйте пристрої через Bluetooth.

Стандартний 3,5 міліметрового роз’єму

На ПК та ноутбуках він вже побудований. Труднощі під час з’єднання не повинні виникати. Зв’язок відбувається без адаптера.

З’єднувач 6.5 міліметрів

Метод, подібний до вищезазначеного, лише через адаптер відбувається з’єднання. Він розміщується на вихідній пробці мікрофона. Купіть його в будь.Якому магазині комп’ютерної техніки.

Підключення мікрофона

Існує спеціальний аудіо.Роз’єм для підключення мікрофона до ПК, який розташований на задній панелі системного блоку. На вигляд, роз’єм не відрізняється від гнізда для навушників, поруч, яке зазвичай знаходиться. Колір з’єднувача рожевий. Іноді під ним все ще присутнє невелике зображення мікрофона. Ще одне гніздо також присуне на передній панелі ПК поблизу портів USB. Він також має рожевий колір.

Підключення мікрофона буде не складно, оскільки для цього достатньо приклеїти мікрофон у рожевий роз’єм. Якщо всі необхідні драйвери звукової карти встановлені на ПК, то пристрій почне повністю функціонувати відразу після підключення.

Як підключити мікрофон через USB? Додано: 2 грудня 2019 року

ПК або ноутбук у поєднанні з програмним забезпеченням (звукові редактори тощо.) може стати справжньою мультимедійною станцією. Вони дозволяють вам відтворювати, записувати, редагувати та надсилати звукові файли або потоки аудіо на інші пристрої. Але існує проблема видалення звуку для подальшої обробки: стаціонарні комп’ютери не оснащені мікрофонами, а вбудовані ноутбуки підходять лише для передачі голосових повідомлень. Підключення через вхід вбудованої звукової картки-це не найкраще рішення через затримку, погані премови тощо.D. І тут виникає питання: як підключити мікрофон до ПК/ноутбук?

See also  Як підключити Bluetooth до Android. Експрес-метод

Деякі пристрої повністю завантажені лише портами USB. Тому питання дещо трансформується:

Як підключити мікрофон до порту USB?

Ви можете намалювати сигнал мікрофона через USB 3 способами:

Давайте розглянемо нюанси кожного варіанту.

Використовуйте USB.Мікрофон

Якщо у вас все ще немає мікрофона чи іншого обладнання зі списку вище, найпростіший спосіб негайно придбати USB.Мікрофон. Його з’єднання не викликає труднощів: Windows та MacOS незалежно вибирають драйвери та розпізнати без перезавантаження. Якщо раніше USB.Пристрої призначені в основному для аудіо.Конференцій, запису подкастів, працюють на дорозі, сьогодні USB.Мікрофони здатні передавати якість сигналу рівня студії.

Якщо ми поговоримо про найкращі мікрофони USB, то зверніть увагу на Rode NT-USB. Синій Єті та Синій сніговий куля. Сині моделі відрізняються різноманітними кольорами та завантажуються кількома капсулами (3 або 2) для голосу, інструментів та інших речей. Rode NT-USB є універсальним і доповнюється необхідними аксесуарами: просто розпакувати та підключити.

Детальніше про вибір USB.Мікрофона тут.

Підключення через звукову карту USB

Якщо у вас вже є мікрофон, то ви можете підключити його до компютера за допомогою зовнішнього споживання аудіо USB. У звукових картах встановлюються попередні AMP, що сприятиме підвищенню сигналу мікрофона до рівня та цифрових перетворювачів, які перетворюють аналоговий сигнал у цифровий. Крім того, жоден з комп’ютерів не завантажений роз’ємом JACK/XLR, і звукова карта дозволяє підключити та записувати будь.Який музичний силовий інструмент, мікрофон тощо.D.

ВАЖЛИВО: Звукова карта призначена для вирішення більшої кількості проблем спектрів, ніж підключення мікрофона через USB. Вона є основним центром для початківців музикантів та продюсерів, які працюють вдома. Основне завдання звукової картки. Перенесення сигналу з аналога на цифру, і навпаки та навпаки. Багато моделей також оснащені MIDI та іншими роз’ємами, що дозволяє підключати через них інші пристрої.

Вибираючи звукову карту, зверніть увагу на такі параметри:

Популярні USB.Моделі: FocusRite Scarlett Solo, FocusRite Scarlett 2I2 та FocusRite Scarlett 2I4 (3.Е покоління цих пристроїв). Їх люблять для співвідношення ціни/якості, зручності управління, незабутнього дизайну та програмного забезпечення в комплекті. Ми також відзначаємо пару варіантів бюджету: Steinberg UR12 та Behringer U-Photoc22.

Детальніше про вибір звукової картки читайте тут.

З’єднання через пульт дистанційного керування змішувачем

І ще один спосіб підключення мікрофона через USB.Це дистанційне управління змішувачем із вбудованою інтеграцією. Цей метод, як правило, схожий на підключення через звукову карту: Притексти встановлюються біля входів дистанційного керування, а вбудовані перетворювачі надсилають сигнал USB. Але в цьому методі є плюси і мінуси.

Найбільшим недоліком є ​​неможливість запису навичок у недорогому дистанційному керуванні, оскільки вони оцифровують лише головний вихід (усі канали разом). З переваг використання. Здатність підключати різні пристрої, надсилаючи сигнал до декількох джерел одночасно, використовуючи ефекти, вбудовані в пульт дистанційного керування.

Якщо ви плануєте серйозно брати участь у записі та виробництві, ми рекомендуємо все.Таки використовувати звукову карту та/або дистанційне управління змішувачем. Але якщо бюджет обмежений, розглянемо наступні варіанти: Yamaha AG03, Yamaha AG06, Behringer Xenyx Q502USB та Soundcraft-Botepad-5. Усі вони відрізняються за мобільністю та забезпечують вихід USB.

Технології вийшли вперед і з’єднали мікрофон через USB. Більше не проблема. З кожним варіантом якість звуку буде на стабільному високому рівні. Для додаткової поради зверніться до менеджерів DJSHOP.Біля. Ми допоможемо вам вибрати мікрофон USB, звукову карту, дистанційне управління змішувачем або будь.Яке інше обладнання для домашньої студії.

Рекомендації

Щоб досягти чистого звуку, щоб підключити мікрофон до компютера, встановіть додаткове програмне забезпечення та драйвери. Завантажте їх з офіційного сайту виробника.

Відкрийте провідник, тоді: Виберіть: Далі: Дотримуйтесь підструктури. Про програмне забезпечення для завантаження ПК для караоке. Після запуску програми в налаштуваннях мікрофона вкажіть його. Увімкніть музичну композицію, перевірте роботу.