Home » Чи можна підключити повітряні підводки до Samsung. Сумісність AirPods Max з Android

Чи можна підключити повітряні підводки до Samsung. Сумісність AirPods Max з Android

Так, навушники AirPods працюють з Android, але є “підводні камені

Відразу після появи, з кінця 2016 року, AirPods став одним з найпопулярніших навушників у світі. Вони з’явилися на хвилі моди для бездротових гарнітур і стали найбільш зручним рішенням для прослуховування музики на iPhone та iPad.

Але чи працюють AirPods з Android? Так, вони працюють! Зрештою, це просто бездротові навушники, які можуть підключитися до будь.Яких пристроїв, що підтримують Bluetooth, включаючи більшість планшетних комп’ютерів з Windows та деяким смарт.Телевізором. Але в цьому рішенні є деякі «підводні камені».

Airpods на Android: як підключитися та правильно налаштувати

З моменту виходу AirPods минуло багато часу, але, незважаючи на активне використання iPhone, навіть у їхньому напрямку я не хотів шукати. Хтось сказав, що у них поганий звук і, очевидно, не коштував своїх грошей. Гаразд, заспокоїться. Але в якийсь момент я переїхав з iOS на Android, і з невідомої причини хотів придбати для себе AirPods. Одна з проблем. У мене вже було в руках флагманський апарат під контролем Android. Навушники. Від Apple, але все, від Apple, працює лише з технікою Apple. Такий цикл.

Ніщо. Я пішов і купив, що це може бути неправильно? Насправді це звичайні бездротові навушники. Але проблеми все ще з’явилися. Насправді їх вирішити досить просто, вам потрібно провести трохи часу. Навушники вільно підключені до Android та будь.Якого іншого пристрою, просто натисніть на корпус на корпусі та створіть пару. У якийсь час я навіть підключив їх з телевізійним префіксом Mi.

Про команди “Привіт, Сірі” або “Гаразд, Google”, ви можете забути, голосовий контроль на Android працює не, а сенсорний. Будь ласка. Ви можете налаштувати перемикання доріжки назад, увімкнувши наступну та відтворювати/зробити паузу. З розмовами по телефону все нормально (не на всіх моделях), співрозмовник чітко чує мовлення і чітко чутно для співрозмовника.

Згідно з моїми особистими спостереженнями, користувачі AirPods. Це не лише гарячі шанувальники Apple, а також власники смартфонів на Android.

Найпростіший параметр налаштування, підключіть до будь.Якого пристрою iOS та в налаштуваннях Bluetooth введіть параметри AirPods та заспокоєння команд. Навушники пам’ятають їх і будуть працювати правильно на Android.

Але якщо під рукою немає iPhone або iPad, то вам потрібно завантажити програму. Без нього ви не можете перевірити заряд навушників.

Якщо ви перейдете в Google Play, то на запит AirPods ви можете знайти багато сміття (знайомий бізнес) та щось, щоб знайти звичайну лак. Для навушників є відмінна програма Airbatty з вбудованою рекламою, але для символічної кількості його можна видалити.

На момент написання цього тексту я випадково натрапив на прекрасну програму PodsControl. Це безкоштовно і візуально приємно. Однак він не в Google Play, і я не міг з ним телефонувати. Постійна помилка з включенням “Autostart”. Але якщо вам це вдасться, скасуйте підписку на коментарі.

Використовуючи Airbattle, ви можете спостерігати за зарядом гарнітури та активувати функцію вуха AirPod (автоматична пауза, якщо ви видалите один навушник). Знає, як відобразити заряд у формі сповіщення під час з’єднання з набором або при натисканні на піктограму програми.

Podscontrol знає, як зробити те саме, має лише прекрасний дизайн, а також дозволяє призначити алгоритм роботи датчиків, а саме встановіть команди навушників.

See also  Як налаштувати екран монітора комп'ютера. Належне підключення до комп'ютера

Ми з’ясували програми. Тепер варто відрегулювати гучність повітряних полів, оскільки коли перше з’єднання вони можуть здатися тихими. І справді це так. Android скорочує об’єм, який можна збільшити лише шляхом активації режиму розробника.

Важливо: AirPods огидно поводяться зі смартфонами Huawei та Honor. По.Перше, нормальна робота мікрофона вимкнена, а на другому ви повинні змиритися з тихим відтворенням.

Для кожної оболонки вам потрібно шукати власний шлях. У 80% випадків вам потрібно перейти до налаштувань, прокрутити вниз вниз і натиснути на “Систему”, а потім знайти номер складання в розділі “Інтернет” та натисніть на номер складання сім разів. Здається попередження, що ви розробник. Ми повертаємось до основних налаштувань і знаходимо предмет “для розробників”. Ми переходимо до нього і вмикаємо предмет “Вимкніть абсолютний рівень гучності”. Після цього навушники будуть грати максимум.

Крім того, для кращого прослуховування улюблених композицій рекомендую включити коди Bluetooth AAC. Зазвичай активується в налаштуваннях Bluetooth.

На цьому все. Немає нічого надприродного і важко підключити AirPod до Android. Розкажіть нам у коментарях щодо вашого досвіду використання бездротових навушників з Android.

Як перевірити заряд AirPods на Android

Після встановлення відкрийте кришку зарядного пристрою підключених авіаперевезень.

Перевірка заряду на Android за допомогою встановленого додатка Airbatty працює так, як на гаджетах iOS. Досить відкрити обкладинку зарядного пристрою, і інформація про поточну зарядку AirPods з’явиться в додатку. Додаток також має професійну версію, яка дозволяє отримувати спливаюче сповіщення в стилі iOS без необхідності запустити саму програму.

можна, підключити, samsung, airpods, android

Чи можна використовувати AirPods Pro з Android

Незважаючи на те, що Android не передбачає стандартної анімації, яка супроводжує з’єднання AirPods Pro, асоціація навушників зі смартфоном відбувається так само, як і з iPhone. Досить просто відкинути обкладинку зарядного пристрою і натиснути клавішу кон’югації на її справі. Через півтора.Дві секунди з’єднання відбуватиметься і навушники можуть використовуватися відповідно до прямої мети.

Перемикання між активними режимами зменшення шуму та «прозорістю» також працює, але лише натискає на самі навушники. Перемикайте між ними за допомогою спеціального механізму в контрольній точці, як на iOS, на жаль, ви не можете. Крім того, на Android у вас є два варіанти: або шум.Або “прозорість”, оскільки вони обидва вимкнули і просто насолоджуються пасивним зменшенням шуму без домішок. На щастя, AirPods Pro не має проблем із роботою жестів на Android. За допомогою їхньої допомоги ви можете перемикатися між доріжками, перемотати їх, зробити паузу та відповідати на вхідні дзвінки, не виводячи смартфон з кишені.

Airpods Pro підтримує кодек AAC, який iPhone перетравлює за замовчуванням, але на Android це не так гладко з цим. За словами користувачів, які вже протестували нові навушники Apple за допомогою смартфонів на основі зеленого робота, цей кодек повинен бути примусово активований у розділі Налаштування, присвяченого підключеним навушникам. Вони кажуть, що десь взагалі немає підтримки AAC або перемикача, але ця інформація не перевіряється. Однак, враховуючи високий рівень фрагментації, цього не слід виключити.

Підключення AirPods до Android

Для того, щоб підключити AirPods до Android Phone, дотримуйтесь наступних простих кроків (скріншоти наведені для Samsung Galaxy, але на смартфоні з Pure Android все виконується аналогічно):

  • Покладіть на арподи в режим кон’югації шляхом Postbluetooth. Для цього, поки навушники знаходяться у випадку, відкрийте його, а потім натисніть і утримуйте круглу кнопку на корпусі. Якщо індикатор не розбиває його, а лише світиться білим (а коли ви випускаєте кнопку, стає зеленим). Тримайте її довше: він ми моргає помаранчевим кілька разів, а потім починає блимати з білим.
  • Знайдіть їхні поди з телефону. Для цього увімкніть Bluetooth на своєму телефоні, і він негайно почне шукати доступні пристрої. Якщо Bluetooth вже увімкнено, перейдіть на Android. З’єднання. Bluetooth і зачекайте, поки не знайдуть AirPods.
  • Підключіть кайрподи. Клацніть на знайдені навушники, відповідь на позитивний запит на асоціацію на Bluetooth з AirPods та чекайте завершення з’єднання.
See also  Налаштування каналів на цифровому телебаченні Samsung

Готовий, що в цьому процесі першого з’єднання AirPod до Android буде завершено. Надалі, щоб підключити навушники (за умови, що вони не були пов’язані з іншим пристроєм), цього буде достатньо, щоб витягнути з корпусу (за умови, що Bluetooth увімкнено), в деяких випадках натисніть на них у налаштуваннях. З’єднання. З’єднання. З’єднання. Bluetooth.

При використанні з Android AirPods вони також дозволяють вам керувати натисканням навушників, щоб без проблем знімати трубу, паузу або переробляти пісні в гравці. Єдиний можливий нюанс полягає в тому, що з’єднання може працювати неправильно на нових смартфонах із старими версіями Bluetooth.

Як підключити AirPods до Android

Apple спростила підключення бездротових навушників AirPods на всіх своїх пристроях, щоб це траплялося за лічені секунди. Але лише тому, що AirPods виготовляється Apple і інтегрується з продуктами Apple, не означає, що ви не можете використовувати їх як бульйон Bluetooth з пристроями, а не від Apple.

Ви можете підключити AirPods до телефону або планшета на Android, PC або Apple TV, використовуючи один і той же метод кон’югації через Bluetooth, до якого ми всі звикли до всіх років. Для цього дотримуйтесь простих інструкцій нижче.

  • Відкрийте екран налаштувань Bluetooth на своєму пристрої, за допомогою якого ви збираєтеся використовувати AirPods.
  • Відкрийте обкладинку зарядних пристроїв, тоді як самі навушники повинні лежати у справі зарядного пристрою.
  • На звороті корпусу зарядного пристрою є невелика кнопка, натисніть і утримуйте її на кілька секунд.

Звичайно, якщо ви використовуєте AirPods не з продуктом Apple, ви втратите деякі функції. У вас не буде можливості «безперешкодно» перемикатися між або без третім сторонні методи, щоб відстежувати заряд голови навушників на вашому пристрої (але щоб дізнатися, як це зробити за допомогою спеціального додатку, прочитайте наш матеріал далі ця тема). Тим не менш, ці навушники в першу чергу люблять для компактності, простоти носіння і тривалий час, і це, не будучи власником iPhone або iPad, ви можете повністю використовувати.

Для будь.Якого пристрою ви хочете використовувати AirPods, просто повторіть описаний вище процес. Якщо у вас є проблеми під час кон’югації, Apple радить відкрити кришку корпусу і утримуйте кнопку на задній панелі, поки індикатор не почне вгору з жовтим. Потім відпустіть кнопку, закрийте кришку і спробуйте ще раз.

Поділіться своєю думкою в коментарях під цим матеріалом та в нашому чаті Telegram.

Як вибрати джерело відтворення музики

Apple AirPods бездротові навушники можуть одночасно підключитися до iPhone та Apple Watch. У цьому випадку звук автоматично перемикається між пристроями.

Виберіть джерело як відтворення музики (наприклад, навушники AirPods, вбудовані динаміки iPhone або Apple TV), ви можете виконати наступні дії.

На iPhone або iPad

  • Відкрийте точку управління.
  • Натисніть і утримуйте палець на картці картки у верхньому правому куті контрольної точки, поки не з’явиться налаштування звуку.

можна, підключити, samsung, airpods, android

можна, підключити, samsung, airpods, android

На Mac

можна, підключити, samsung, airpods, android

ПРИМІТКА. Навушники AirPods відображатимуться в меню управління та MAC, лише якщо вони готові до використання та знаходяться в досяжності.

Якщо навушники AirPods не відображаються на Mac, вам потрібно створити між ними пару. Для цього:

На Mac відкрийте “Налаштування системи” та перейдіть до розділу Bluetooth.

Помістіть обидва навушники AirPods у зарядку та відкрийте кришку.

Натисніть і утримуйте кнопку Налаштування на звороті корпусу, поки індикатор стану не буде білим.

Виберіть ідентифіковані навушники AirPods у списку доступних пристроїв та натисніть кнопку “Підключити“.

See also  Як видалити ногу з телевізійного Samsung

Якщо в цьому випадку звук все ще відтворений через вбудовані динаміки MAC, натисніть на значок управління гучністю в рядку меню та виберіть навушники AirPods.

Що краще: AirPods Max або Sony XM4

можна, підключити, samsung, airpods, android

Не витрачайте гроші на AirPods Max, якщо у вас є Android

Мій AirPods Max приїхав пару годин тому, і я розумію, що робити остаточні висновки ще рано, але до перших вражень вони їм подобаються менше, ніж Sony XM3. У мене не вистачає тепла та глибини, характерних для звуку в Sony XM3. На мій смак, Sony дарує набагато приємніший звук. Airpods Max, здається, звучить трохи точніше посередині та верхівки, але ручне налаштування, яке пропонує Sony, надає більш індивідуалізоване звук. Максимальний об’єм також вищий у XM3, але вони обоє не мають спотворення. Але Sony набагато зручніше. Aipods Max досить важкий, саме тому вони мають відчутний тиск на голову та вуха ». Написав користувач Sony XM4.

Google випустив оновлення, яке дозволить AirPods для Android

Що стосується ціни, то тут різниця виглядає дуже, дуже відчутною тут. Зрештою, якщо технічні характеристики для багатьох не мають основного значення, то майбутні витрати, які повинні бути понесені, користувачі приділяють пильну увагу. Майже двома різницями та відсутністю обмежень під час роботи з Android може бути ключовим аргументом для багатьох на користь Sony XM4. Більше того, Apple у галузі навушників. Відносний початківець, і Sony має багаторічний досвід та величезну кількість подій.

Якщо ви все зробили правильно і, нарешті, вибрали солідний телевізор з Android TV, тоді ми вітаємо вас! Ми сподіваємось, що ця покупка сподобається вам більше одного року. Тепер вас чекає приємний головний біль. Налаштування Android TV. Це зробити досить просто, однак, як відомо, вам доведеться займатися і проводити багато часу. Телевізор з Android TV дуже схожий на смартфон з однойменною ОС, але має багато нюансів. Сьогодні ми розповімо, як заощадити багато часу, налаштувавши нову покупку, розповісти, які програми для Android TV варто встановити та що важливо знати, щоб використовувати можливості смарт.Телевізора до максимуму.

Об’єм акумулятора в смартфоні. Той самий важливий показник, як, наприклад, камера або екран 120 Гц. Подумайте самі, навіть якщо телефон має найкрутіші характеристики у світі, що це добре, якщо він сидить за пару годин. Акумулятор забезпечує нам ще одну важливу характеристику. Мобільність. Смартфон з хорошим акумулятором можна легко зарядити один раз і забути про підзарядку протягом наступних двох днів. Плюс до цього, останнім часом все більше і більше смартфонів доставляється з швидкою зарядкою. Півгодини зарядки вранці, і телефон тривалий час живе без проблем. Погодьтеся, краса? Насправді все не так просто, і я сьогодні це докажу.

У телеграмах ніколи не буде цензури. Реклама ніколи не з’явиться в телеграмах, обіцяв підприємець. Телеграма завжди буде вільною, він запевнив усіх. Тепер, розмовляючи мовою мемів, ви тут. Тому що і цензура, і реклама в месенджері вже з’явилися. І незабаром з’явиться платна підписка. Зрештою, будь.Який комерційно орієнтований проект повинен отримати прибуток, а телеграма поки що приносить лише збитки. Але, мабуть, передплата на премію все змінить.

«Важливо мати те саме, що й власники iPhone.”, Навіщо нам потрібні гаджети з минулого?