Home » Чи можна використовувати планшет як монітор. Ми використовуємо вбудовані утиліти

Чи можна використовувати планшет як монітор. Ми використовуємо вбудовані утиліти

Планшет замість монітора для відеоспостереження ⁠ ⁠ ⁠

На жаль, у мене був лише один досвід використання планшета на Android, добре відомому корейському виробнику. І через рік і вісім місяців акумулятор набрякла, а з 220 планшет не встиг поповнити і вимкнути. Ця проблема була вирішена шляхом встановлення іншого планшета, і вона працює досі. Корінь був встановлений на планшеті, щоб можна було робити щоденне автоматичне перезавантаження та вимкнути замок замок. Планувальник додав програму для перегляду відео DMSS Plus. Планшет, відповідно, з’єднаний через Wi-Fi. За словами клієнта, іноді протягом дня DMS плюс заморожує.

Google і не знайшов такого досвіду для використання планшета замість монітора для відеоспостереження. На мою думку, тема дуже цікава, т.До. Надзвичайно зручно підходити до “монітора” і тикнути пальцем на екран. Переглянути публікації, зберегти, збільшити малюнок та t.D., Як використовувати мишу, підключену до відеомагнітофона.

Є ще думки, щоб спробувати перевірити дисплей Raspberry Pi, t.До. Що стосується програмного забезпечення, то буде більше гнучкості, тобто ви можете встановити Linux або Windows.

Але було дуже цікаво, хто мав подібний досвід і які рішення використовували.

можна, використовувати, планшет, монітор

Правила громади

Порушення основних правил Пікабу, офтопічного та близького до. Коли джерело живлення включено

Я повісив старий планшет у передпокої, покладіть програму IP.Кулачків. В принципі, я зробив це для дітей, але це також зручно. Ви можете негайно побачити, хто за дверима. З модифікацій- зменшення яскравості вночі та скасуйте замок екрана. В планах. Екран увімкнено, коли спрацьовує “детектор руху”, але поки що я не знайшов готових.Виготовлених рішень, і не дістаюся до рук перед написанням.

Недостатньо поставити сенсорний екран на монітор і підключити замість миші?

Ну, монітори з сенсорним екраном сьогодні також не дуже рідкісні. Win10 підтримує сенсорний екран з коробки.

На RPI не ставлять звичайні вікна, Linups Так.

Виведення екрана за допомогою ОС

Цей метод може використовувати власників ПК з Windows 10.

Серед програм та програм ви знайдете бажану функцію під назвою “Connect”.

можна, використовувати, планшет, монітор

Відкрите вікно покаже готовність комп’ютера для синхронізації.

можна, використовувати, планшет, монітор

Тепер перейдіть до налаштувань телефону. Для тих пристроїв, які мають функцію “трансляції”, достатньо його активувати, і екран смартфона з’являється у вікні програми.

можна, використовувати, планшет, монітор

Щоб керувати екраном смартфона на комп’ютері, підключіть фізичну клавіатуру, але вона не може працювати на всіх пристроях. У моєму випадку це працює.

Пристрої, які не мають відкритої функції “трансляція”, можуть використовувати програму, якщо вони підтримують технологію Miracast (бездротова). Він запустить цю приховану функцію. Усі програми доступні в Google Play.

Зі світлим рухом руки планшет перетворюється на додатковий монітор

Привіт вам, уважний читач Гамбри. Після публікації теми з фотографіями роботи Хаброванка, я все ще чекав реакції на “Пасхальне яйце” на фотографії мого чіпленого робочого місця, а саме на питання типу: “Який планшет з вікнами і чому він має на ньому такі маленькі піктограми?”

можна, використовувати, планшет, монітор

Відповідь схожа на “Смерть Кошхеєва”-після всіх, планшет (звичайний iPad 3Gen) у нашому випадку виступає як додатковий монітор, на якому запускається віртуальна машина Windows 7, і все це працює для повного щастя в Wi.Fi. Такий другий невеликий IPS-монітор з високою роздільною здатністю.

Про те, як швидко та просто навчити планшет/смартфон запустити Android/iOS працювати як додатковий бездротовий дисплей для Windows/Mac OS X, можна прочитати далі. Оскільки у мене часто є пристрої вдома під контролем широкого спектру мобільних операційних систем, головний критерій вибору «програми для перетворення планшета/смартфона на другий монітор» був для мене:

Приємним сюрпризом для мене стало той факт, що програма Idisplay, обрана врешті.Решт, розроблена за знаменитою формою компанії, про яку я (з власної вільної волі та власної ініціативи) вже писав про продукцію продукції про це і було навіть один раз і навіть. Заздалегідь дивлячись, я зауважу, що я б оцінив рівень комфорту від використання програми як 80-85%, але альтернативні рішення широко відомого AirDisplay та інших виробників розчарували мене набагато більше.

Опис переваг програми з офіційного сайту є досить стислим, єдине, що може загнати «в ступор». Це згадка про можливість одночасно з’єднання 36 (!) Пристрої iOS Якщо Mac OS X використовується версія idisplay. Мені важко уявити інші варіанти використання, за винятком флешмобу з “довгим.Циклом” на 36 iPad у 36 iPad. Ну, або ви можете побудувати “плазму” з iPhone до речі в описі версії Windows такої функціональності не оголошено.

Як і в будь.Якому іншому додатковому моніторі, робоча зона може бути розширена на другий монітор або зображення може дзеркальне відображення. Існує підтримка вибору орієнтації пристрою. Просто розширіть планшет або смартфон. Крім усього іншого, можливий “подвоєння” режиму пікселів. T.Е. Екран 2048 × 1536 працює як 1024×768. Я не відчував принади такого рішення. Звичайно, зображення в чотири рази більше, але чіткість втрачається.

Для роботи програму слід встановити як на планшеті/смартфоні, так і на ноутбуці/робочому столі. Ну, обидва пристрої розташовані в одній мережі Wi-Fi.На цьому етапі я зіткнувся з абсолютно несподіваними труднощами, поки версія Windows працювала без коментарів, після встановлення iDisplay на Mac OS X (до речі, установка вимагає перезавантаження), я зіткнувся з найдивовижнішими “помилка”- перестає працювати над роботою ноутбук і крапка. Так Так! Ви можете схопити що завгодно, але нехай. Листування з службою підтримки дозволила мені з’ясувати причину цього дивовижного ефекту. Лише MacBook’i з графікою, що перемикається Nvidia (9400 м/9600 м GT). Під час встановлення альтернативного відео.Драйвера у будь.Якій версії Mac OS X виникає така дивовижна проблема. На щастя, було просте рішення. Достатньо ввести систему в режим сну на секунду. І проблема дивом зникає (до наступного перезавантаження). Можливо, ця помилка не тягне за собою функцію, але я, на жаль, не знайшов способів вирішення.

See also  Передача SBIS на інший комп'ютер.

На відміну від версії Windows, яка прихована в лотку, і, крім невеликого меню, не примітна, версія Mac є більш красивою та зручною. Зокрема, є окреме вікно з налаштуваннями продуктивності та навіть значком пристрою, який наразі підключений.

можна, використовувати, планшет, монітор

Усі налаштування запам’ятовуються автоматично, на початку системи є завантаження автомобіля. Програма з Windows XP (лише 32-бітна версія), Windows Vista (32- та 64-бітна), Windows 7 (32- та 64-бітна) і навіть Windows 8 працюють. Сумісність з Mac OS X. З версії 10.5 і вище. Мова програми. Англійська мова, але в службі підтримки вони пообіцяли додати російську переклад у новому випуску.

Що стосується сумісності з пристроями, я перевірив продуктивність на Android 2.3 і 4.0, а на iOS 5 та 6.Й версії. Проблем не було, і нові версії програми були випущені достатньо регулярно.

Продуктивність, звичайно, недостатньо, скажімо, для перегляду відео (для цього є й інші програми), але як місце, де ви можете «перетягнути» месенджера, браузер з вікном Habrahabro або iTunes. Це чудово працює.

Я сподіваюся, що мій досвід буде корисним для всіх власників планшетів. І з початком Nexus 10 всі зможуть отримати недорогий додатковий екран з ультра.Високою роздільною здатністю. До речі, Nexus 7 також дуже добре працює в цій якості. Я не дам посилання на програму. Хто зацікавлений без проблем, знайде це в App Store та Google Play.

Незважаючи на описані недоліки, я вважаю це найбільш зручним для осіб, які випробували особисто. Якщо ви прочитали в цьому місці. Дякую, то я не намагався даремно.

Забув згадати. Звичайно, сенсорний екран на планшеті \ працює. Таким чином, ви отримуєте не лише другий монітор, а й додатковий монітор із сенсорним екраном.

Як використовувати планшет як другий монітор

Окрім підключення мобільного пристрою до монітора, ви можете зробити монітор із планшета. Таким чином, гаджет насправді використовується як другий монітор для ПК, який відображає все, що відбувається на комп’ютері на планшетній матриці.

Це зручно не тільки для використання як монітора номер два, але і у випадках, коли основний дисплей зламався. Деякі навіть грають за допомогою планшета як монітора, тоді як ноутбук (його екран)).

Підключення планшета до комп’ютера або ноутбука можливе через різні програми, але вони мають однаковий принцип дій.

Spazesk

Програмне забезпечення SpazeSk. Одне з найпопулярніших для використання планшета як додаткового екрану.

 • Завантажте та встановіть однойменну програму на комп’ютер та програму на Android.
 • Перезавантажити комп’ютер.
 • Відкрийте програму як на комп’ютері, так і на пристрої. У цьому випадку обидві методи повинні бути підключені до однієї бездротової мережі.
 • На планшеті з’явиться ПК з назви мережі. Клацніть на напис “підключити”.

Після цього дублюється зображення того, що відбувається на ПК, відображатиметься на планшеті. Якщо вам потрібен ефект двох моніторів, коли зображення не дублюється, а робочий простір триває буквально, вам потрібно вибрати функцію “Розширити дисплей”.

Idisplay

Робота цього програмного забезпечення налаштована так само, як і SpazeSk. Все, що потрібно. Це завантажити та встановити програму на ПК та на планшет.

Після цього планшет підключений до комп’ютера, але не через бездротову мережу, а через USB.Кабель. Тож заряд буде витрачено набагато менше, ніж при використанні Wi-Fi. Також немає проблем із Idisplay з тим, як користуватися пристроєм пристрою у вигляді продовження монітора.

Важливий! Idisplay працює як в операційній системі Windows, так і на Mac.

Як підключити другий екран за допомогою Deskreen

Найзручніший режим. Це розширення робочого столу. Це класичне рішення для ситуації, коли стільки додатків відкрито, що вони більше не вписуються на один монітор.

Щоб розширити робочий стіл на другому екрані, вам потрібні вилки. Відобразити фіктивну вилку. Наприклад, шахтарі використовують їх для імітації моніторів. Вони виглядають так:

Підключення HDMI, DisplayPort та Mini DisplayPort

На Aliexpress таку пробку можна придбати за 100-200. Натомість я використовував адаптер HDMI-VGA, який мені взяв для підключення Яндексу.Станції до старого монітора. Принцип роботи такий самий, як і вилка. При підключенні до порту HDMI система відображає другий монітор у системі.

можна, використовувати, планшет, монітор

Адаптер підключення HDMI-VGA відображається як другий монітор

Під час запуску Deskreen показано QR.Код та адресу. Ви можете підключити на них інші пристрої. Як приклад, я зробив другий смартфон екрану. Це вийшло ідеально:

На офіційному веб.Сайті є детальні інструкції, тому я пройду основні кроки тут:

 • Запустіть на настільному комп’ютері.
 • Ми прочитали QR.Код для іншого пристрою або вводимо генеровану адресу у своєму браузері, щоб перейти до інтеграції підключення.
 • Ми дозволяємо доступ до пристрою на комп’ютері.
 • Вибір всього режиму екрана.
 • Ми виділяємо другий екран.

Ви можете дублювати перший екран або показати другий екран на іншому пристрої

Результат. Як би ми підключили інший монітор до комп’ютера. Інші пристрої підключені аналогічно. Операційна система не має значення, тому що все відбувається в браузері.

Подальша конфігурація

Після того, як можна було «зробити новий монітор», щоб «зробити», вам потрібно вибрати, якою якістю він буде використовуватися найчастіше. Нагадаємо: це може бути основний монітор (коли іншого немає), дублікат або додаткова (функція “розширює екран”). Налаштування є стандартними. За допомогою правої кнопки клацання на робочому столі.

І, як і у виборі будь.Якого іншого обладнання чи товарів, ми також повинні дати зрозуміти, що ми хочемо від такого пристрою. Це має бути абсолютною основою. Серед людей є ряд міфів, що планшет підходить або не підходить. Тож давайте швидко подивимось, як ми можемо допомогти.

See also  Що можна зробити на комп’ютері. Панель інструментів

Планшет ідеально підходить для ряду подій, в яких достатньо “сенсорного управління”. Багато хто також охоплюватиме часто використовуване твердження про те, що планшети ідеально підходять для споживання вмісту, але ми побачимо, що він також підходить для багатьох інших заходів.

У випадках, коли планшет є єдиним монітором ПК, у налаштуваннях робочого столу потрібно натиснути на “Відображення робочого столу лише на 2”. Далі натисніть на програму Idisplay, виберіть рядок “Налаштування” та натисніть “Запустити в Windows Startup”, щоб там з’явився галочка.

Можна сказати, що найчастіше планшети використовуються для перегляду Інтернету та роботи з електронною поштою, вони можуть значною мірою служити для спілкування у чаті чи відеозаписах, вони чудово підходять для представлення фотографій, вони просто дивляться фільми, вони багато чудових ігор, це також підходить для читання журналів або електронних книжок. З більш серйозних дій багато користувачів використовують час для роботи з нотатками, спростити роботу з документами, презентаціями, використовують усе, що можете зробити тощо.D. Ви можете багато зробити на планшетах, а також можливість встановлення додаткових програм та додатків не може бути точно виражена, оскільки всі знаходять тут “це”.

Після перезавантаження та відключення стандартного монітора (якщо він буде доступний), робочий стіл буде доступний на екрані планшета. Для цього вам потрібно ввести програму iDisplay, яка розпочнеться в автоматичному режимі.

Незручності запропонованого способу підключення планшета як другого монітора може бути таким: якщо вам потрібно підключити монітор взамін для несправності, вам доведеться здебільшого покластися на пам’ять та інтуїцію. Неможливо налаштувати програму на зламаному екрані в принципі, тому вам доведеться знайти щонайменше 10 хвилин десь ще один робочий монітор. Ну, або заздалегідь подбайте про налаштування сумісності. Ще один недолік. Запускаючи систему, необхідно щоразу запускати з’єднання з ПК вручну.

І якщо ви цього не знайдете, проблем не виникає під час підтримки вашого програмного забезпечення окремо, що може бути особливо корисним у корпоративному середовищі, де планшети також поступово використовуються. Таблетки також мають перевагу в тому, що вони готові працювати відразу після включення, і тому користувач не зволікає.

З іншого боку, ми ні в якому разі не повинні вважати планшет як заміну ноутбука, хоча це можливо і навіть корисно в багатьох випадках. Особливо, якщо клавіатура прикріплена до планшета, можливості такого пристрою трохи вдосконалені. Але, незважаючи на те, що сьогодні варіанти планшетів пройшли довгий шлях, зокрема, для більш складних і складних завдань, ноутбук не буде переважною більшістю. Замість заміни ноутбука, тому подумайте більше про планшет як про аксесуар або розширену руку.

Паралельно з цим ви можете використовувати всі переваги планшетного комп’ютера. Зокрема, використовуйте сенсорні введення даних та рухайтеся по квартирі, не звертаючи уваги на максимальну довжину дроту. Планшет з великим дисплеєм та хорошою роздільною здатністю екрану допоможе насолодитися всіма захопленнями автономного монітора.

Операційна система є дуже важливою особливістю планшета, оскільки вона має багато інших можливостей, можливостей та можливостей. Обидві ці платформи мають ряд переваг та недоліків, і, звичайно, прихильників та опонентів, чиї суперечки іноді помічають кожен з нас. Мета цієї статті, звичайно, не виділяти жодної з цих двох платформ, так що тут є лише деякі їх ключові функції. Наступні рядки не можуть бути нарешті прийняті, оскільки особливо проблема з операційними системами та їх властивостями є дуже суб’єктивною, і думки різних користувачів можуть змінюватись діаметрично.

Якщо у вас є думка про те, що ваш ПК, ноутбук або вікна, планшет не заважав би другому дисплеї, але ви не хочете витрачати гроші на придбання нового монітора, або ви не задоволені цим рішенням з точки зору мобільності, Сьогодні ми хотіли б представити вам один із виходів з цієї ситуації.

Цей вихід повинен використовувати смартфон або планшет, що підходить операційну систему Android як другий дисплей, який ви можете підключитися до планшета ПК, ноутбука або Windows за допомогою бездротового (Wi-Fi) з’єднання.

Все дійсно дуже швидко, інтуїтивно і просто. Це корисно як для менш досвідчених, так і для початківців, так і для користувачів, які не мають часу або не хочуть грати зі своїм пристроєм, але хочуть розпакувати їх і почати їх використовувати. Окрім розміщення піктограм у меню або на шпалерах, користувач не може змінити майже все. Тут велика перевага полягає в тому, що всі ці пристрої можуть взаємодіяти та добре взаємодіяти один з одним, і вони дуже точно контролюються.

У них є власний елемент управління та інше обладнання, призначене для пристроїв з великим дисплеєм. І це була проблема, з якою деяким виробникам вдалося впоратися досить добре, але це все.Таки не було. Ми повинні бути уважними до цих пристроїв, тому що дуже скоро після покупки розчарування може бути спричинене повільною та нестабільною системою або, наприклад, поганим витривалом та незручним контролем. Тут набагато складніший контроль слід викупити з набагато більшою свободою користувача.

Таке рішення сподобається тим, хто в першу чергу поставить мобільність і хто важливий для відсутності необхідності використання спеціальних кабелів для цього.

Як підключити пристрій Android як другий дисплей на планшет ПК, ноутбук або Windows

Для того, щоб мати можливість використовувати смартфон або планшет Android як додатковий бездротовий монітор для вашого пристрою Windows, спочатку потрібно встановити спеціальний драйвер з Spaedesk на ньому.

Встановлення

Нам потрібен USB-кабель для підключення планшета до ПК (або ви можете підключитися через Wi-Fi), встановіть програму на комп’ютер та на планшет.

 • Встановіть на комп’ютер Idisplay. Ви можете безкоштовно завантажити для своєї версії операційної залі з офіційного веб.Сайту. Обов’язково перезавантажте комп’ютер, інакше з’єднання не відбудеться.
 • Встановіть додаток на планшет за допомогою Google Play. Це виплачується, і це коштує 5 баксів (але якщо ви дійсно хочете спробувати заявку безкоштовно, використовуйте 4PDA.Ru.
 • Запустіть idisplay на комп’ютері.
 • Запустіть програму Idisplay на планшеті. Клацніть на плюс, щоб додати “сервер”, t.Е. Дані вашого ПК (для підключення через Wi-Fi). Щоб підключитися через USB, підключіть USB.Шнур до ПК та до планшета та натисніть кнопку “USB.З’єднання”.
 • Нас просять представити IP, порт та ім’я. IP.Адреса та номер порту можна переглянути на дереві, вказавши мишу на idisplay. Ми переписуємо дані на планшеті. Введіть що.Небудь як ім’я.
 • Далі, якщо IP та порт вводяться правильно, на екрані комп’ютера з’являється вікно автоматизації iDisplay з питанням, чи хочете ви відхилити з’єднання планшета, підключитися один раз або автоматично підключатися щоразу, коли запит надходить із планшета. Я рекомендую натиснути “Завжди дозволити”, тому це питання більше не з’явиться, і з’єднання відбуватиметься автоматично.
See also  Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Історії клієнтів ⁠ ⁠

Один. Російський метод обробки обладнання.

Одного ранку прийшов селянин, дуже пом’якшений вигляд і з характерним запахом. Він проходить телефон для ремонту, у поле, з документами та (чомусь) перевірте. Вчорашня дата покупки в чеку.

На моє логічне запитання про те, що може статися з телефоном за кілька десятків годин, говорить. Я хотів вставити SIM.Карту, тепер вона не вмикається.

Я беру голку, витягую лоток. Порожній. З питанням я піднімаю очі до товариша про похмілля. І він дивиться на мене здивовано.

– Я не знав, що мені довелося вставляти. Я хотів вставити всередину.

При більш детальному дослідженні та пов’язаних з цим питань стало зрозуміло:

Товариш у радості вирішив мити покупку та нюхати добре. У такому стані я вирішив спробувати новий пристрій в дії. І оскільки раніше я використовував старий Samsung, я вирішив вставити SIM.Карту за аналогією з нею, відкривши задню кришку та під акумулятор. З ножем він відкрив задню кришку, акумулятор не піддався спробі зняття і жорстоко погасився проміжком проводів. Після цього гніздо для SIM.Картки не було знайдено, і телефон був зібраний у початковому стані, але, раптово, більше не ввімкнено.

Літня, але панночка принесла пошарпану дешеву планшет із проблемою. НЕ заряджається. Прийнято, пересадив гніздо, зароблено. Приходить підібрати. Ціна на цю послугу є стандартною, одна з найнижчих у місті.

– Дякую, хлопці, молодець, швидко працюйте, швидко.

Товариш після її поспішно поспішає нагадати, що було б непогано заплатити за послугу. Дама розгортається з гримасою найсміливішого сюрпризу на обличчі.

– Як платити? Я все ще маю це за гарантією! Рік ще не минув!

Ніколи в такій ситуації не було, але швидко орієнтовано і не намагався пояснити якомога ввічливіше, що наша послуга не ремонтує все безкоштовно за допомогою будь.Яких гарантій безкоштовно. Крім того, зламане зарядне гніздо навряд чи стосується гарантії, оскільки чіткий вплив ззовні. Знову ж таки, ніхто не сказав нічого за гарантію раніше, інакше ми все одно радимо спочатку зв’язатися з гарантією SC.

Дама перейшла на грубий і заперечний тон.

– Ви повинні виправити це безкоштовно за гарантією! Вони дали мені гарантію! Я можу принести це вам! Що ви тут робите обман, які гроші для вас!? Зараз я зателефоную в поліцію! Ви швидко отримаєте свої хвости зараз!!

– Закликати. А планшет все ще летить.

Я десь втік. Я не знаю, що я робив, і нікого дзвонив, але через 40 хвилин я з’явився з 600 , необхідними для оплати, викликаючи широкий жест, кинув їх на стіл і вийшов на пенсію зі своїм гарантійним планшетом.

Людина дуже важливого вигляду приніс картридж. Показує аркуш з двома смужками на краях. І він каже діловим тоном:

– Мені потрібно його очистити, без АЗС! Нещодавно ми заступили в іншому місці, але вони не чистили, бачимо, який аркуш брудний!

Є знос і сльоз. Що ми негайно розповідаємо клієнту та про марність очищення та про можливість заміни цієї частини.

– Не потрібно розводити мене тут! Я не бачу, що це просто бруд по краях? Потрібно очистити!

– Ну, але прибирання виплачується негайно, і скарги на “нічого не змінилося” в майбутньому не приймаються.

– Ви зараз не очищаєте його, так що тоді я також даю вам гроші на барабан!!

– Гаразд, є послуга, негайно прибирає з клієнтом (Насправді просто придумав), 50% дорожче, ніж зазвичай.

– Давайте! Для мене це буде дешевше, ніж змінити барабан!

Ну ок. Дав йому стілець, відвів його до столу за заправки, сидячи його. Я особисто якомога більше демонтував картридж. Взагалі, можна було взяти будь.Яку всередині моїми голими руками, і вона не залишила слідів. Я збираю. Ми вставляємо його в принтер. Ми друкуємо. Вуаля. Смужки на місці.

– Гаразд, змініть банк фото, скільки мені ще потрібно платити додатково?

– Не платити додатково, але платити. Це окрема послуга. Re.Dismantling і замінити.

– Так, ви тут взагалі о! Який тип лущення влаштовано, істоти! Ти продовжував!

Та пішов. Мабуть, пішов шукати нову послугу, де його знання про картриджі будуть оцінені гідністю.