Home » Чи оновлюється на iPhone 6

Чи оновлюється на iPhone 6

Apple припинить підтримку відразу ж шести гаджетів. Серед них і iPhone

Apple позбавить нову версію iOS оновлення чотирьох смартфонів та двох таблеток. Офіційний випуск IOS 13 з’явиться лише восени, на конференції для розробників WWDC 2019. Представити систему в червні.

Точно ніщо інше. Однак один з розробників Apple повідомив французьку публікацію iPhonesoft.FR, що нова версія OurSer не отримає iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus та iPhone 6S.

Інсайдер сказав, що вони будуть несумісні з новою операційною системою, а також iPad Mini 2 та iPad Air Air iPod. Виробництво всіх цих моделей вже припиняється, тільки відшкодування iPhone SE від часу з’являються у дистриб’юторах.

Якщо ця інформація підтверджена в червні, то перераховані пристрої можуть бути офіційно вважаються застарілими.

Користувачі здивовано, що нова підтримка не отримає iPhone SE, що було менше чотирьох років тому, що суперечить політиці компанії. При цьому отримає оновлення iOS 13 модель iPhone 6s, чиї характеристики майже ідентичні SE. Крім того, iPhone 6S вийшов раніше.

У тому, що в оновленні відмовлено iPhone 5s, немає нічого дивного. Він продовжував продаж у 2013 році.

iPhone 6 і 6 плюс з’явився в 2014 році, і виявився неймовірно успішним у відмінному відсіку. Але вважається, що життєвий цикл цих смартфонів спочатку був меншим, ніж iPhone 5S.

оновлюється, iphone

Обидва таблетки, iPad Mini 2 та iPad Air, вийшли в 2013 році. Рішення не надавати їм оновлення несподіванки, насправді не викликає.Ситуація з iPhone SE, яка була лише три роки, користувачі всього світу знайшли дивно. Вони запропонували, щоб Apple хоче повністю відмовитися від підтримки смартфонів з 4-дюймовим екраном. Тому я вирішив не оновлювати його до iOS 13.Користувачі цієї новини не надихали. Їм не сподобалося, що один з найбільш улюблених, доступних і зручних смартфонів, нарешті, зникнуть з продажу. Можливо, це навіть не в його дешевизності порівняно з іншими моделями Apple.

«Я знаю принаймні шість різних людей, які використовують iPhone se. Коли я запитав їх, чому вони його вибрали, всі відповіли, що це найкращий смартфон, який може запропонувати Apple. І ніхто не сказав про свою ціну: “Про написав на reddit абонента під псевдонімом EatinaPlecuce.

Він заперечував, що розробка технологій вимагає більшого формату гаджетів, щоб відповідати камері, передній динамік та сенсор обличчя. І, тим не менше, більшість учасників дискусії погодилися, що навіть невеликий пристрій може бути придатним, хоч і не всі, нові.

«Користувачі, які хочуть невеликий телефон, зовсім не проти отримати разом із ним останні новинки. Це означає використання останніх чіпів, технологій та інших речей. Звичайно, фізичні обмеження відіграють свою роль, але ніхто не говорить, що невеликий смартфон повинен мати всі нововведення. сказав ККМ.

Багато коментаторів погодилися з ним, підтверджуючи, що справа знаходиться в зручності, а не в радості володіння останньою моделлю.

оновлюється, iphone

“Я хочу нову модель, але я вимагаю телефону, який може вмістити в моїй кишені. Я впевнений, що багато людей, особливо тих, хто не носить гаманець, погодиться зі мною. сказав користувач IBLLE1.

Головний редактор порталу BigGeek.Ru Микола Миколаїв визнав, що iPhone SE був досить успішним телефоном і добре продавав.

“І найголовніше. він виконував чудові функції і працював добре. Але оскільки він вибивається з нової лінії продуктів, мені здається, що це логічний крок, видаліть телефон з таким невеликим екраном, і спробуйте зосередитися на великих смартфонах. Крім того, цей телефон з’явився в потрібний час, коли були ще люди, які потребують телефонного телефону з невеликим екраном. Тепер все так звично, я суджу за знайомою та доступною аналітикою, до смартфонів з більшою діагональними екранами. Відповідно, попит на моделі з невеликим екраном поставляється з ні. сказав він у розмові з “360”.

Миколаїв назвав iPhone SE наповнення “більш-менш підходящим”. За його словами, ці телефони все ще знаходяться у вільному продажу у дистриб’юторів.

Він запропонував, що як альтернативна компанія-смартфон відображає iPhone 7.

Ведучий аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін висловив «360» думку, що модель iPhone SE була надуспішною через компактний корпус.

«Їх продали дуже багато. Навіть у минулому році він був проданий дуже і дуже успішно, у тому числі в Росії. Можна сказати, що відмова від його підтримки насправді є спробою штовхати користувачів купувати більш сучасні моделі, які компанія має. Без пропозиції, подібного до розміру моделі, тому що модель iPhone SE часто була куплена саме для компактності як “Dialer” та меншою мірою як смартфон “. сказав аналітик.

Причиною відмови від цілком успішної моделі, на його думку, є великі проблеми яблука на російському ринку. У минулому році компанія зменшила свою частку двічі.

“У минулому році склав 16%, цього року до кінця першого кварталу становив 8%. Я не думаю, що вони будуть падати ще більше, але, тим не менш, насправді ми говоримо про те, що Apple не має інших варіантів. Їм доведеться підштовхувати лояльну аудиторію відмову від старих продуктів і свідомо знизити свій життєвий цикл. Вони вже схопили її руку, коли вони сповільнили свої телефони, щоб люди відмовилися від них на користь більш продуктивних моделей. нагадала Муртазов.

Він вважає, що Apple не має аналогічних продуктів, які могли б порівнятися за зручністю з SE.

«Я думаю, що альтернативи iPhone SE немає з однієї простої причини – ця модель з дизайну компактна. Таким чином, вона користується попитом. iPhone SE купив не тільки як дешевий iPhone, вони були куплені для компактності. iphone se виграв у цьому відношенні. “Сім” виглядає як відносно недорога модель від Apple, яка не компактна, “Ельдар Муртазов підбив підсумок.

Apple розповіла, оновив iPhone SE і iPhone 6 до iOS 13, чи ні

Час йде, і в той же час нові моделі мобільних пристроїв приходять на ринок. На щастя, така компанія, як Apple забезпечує довгострокову післяпродажну підтримку, через яку його смартфони оновлюються до нових операційних систем щонайменше три роки з моменту свого ринку. Не так давно, мережа має інформацію про те, що смартфони iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE та декілька таблеток iPad, випущених до 2016 року, не будуть оновлені на платформу IOS, презентація якої відбудеться на початку Червень у WWDC 2019.

See also  Як встановити придбану мелодію на iPhone

Сьогодні, 29 травня 2019 року, нарешті Apple розповіла про те, чи оновлюються дані смартфонів до нової операційної системи, або, як повідомлялося раніше. Звичайно, що “Apple” Корпорація нічого не сказала прямо, але вона чітко зрозуміла, що iPhone SE, iPhone 6 та iPhone 6 плюс нова операційна система в обличчя IOS 13 гарантується, і це є цього року. Щоб прийти до цього висновку було дуже просто. завдяки оголошеній менше, ніж день тому, 2-й покоління iPod touch.

Як стало відомо, його підтримка буде здійснюватися щонайменше на два роки, і оскільки він заснований на процесорі Fusion Apple A10, який використовувався в iPhone 7, випущений у 2016 році. Це означає, що обидва смартфони, такі як iPhone SE, iPhone 6 та iPhone 6 Plus, виявляться оновленими до нової ОС. Пов’язано це насамперед із тим, що в iPod Touch 7-го покоління встановлений 4-дюймовий екран. Джерело, яке спочатку оголосив плани Apple не випускати нову ОС для старих телефонів, розповісти про намір компанії відмовитися від випуску нового програмного забезпечення для такого невеликого діагонального екрана.

Те, що новий портативний плеєр із сенсорним екраном буде оновлений до iOS 13 та iOS 14 у 2020 році означає, що від оновлення iPhone SE компанія Apple відмовлятися не стане, а ось для iPhone 6 та iPhone 6 Plus нова операційна система, фінальне складання якої стане доступна вже у вересні, може стати останньою, тому що до нової ОС наступного року ці телефони вже не оновляться. Таким чином, всі користувачі корпорації “Apple”, яка була випущена багатьма місяцями тому, тепер не можуть навіть не турбуватися про те, чи буде їх гаджет, чи ні, тому що це буде безумовно.

Раніше стало відомо, що яблучні смартфони, Samsung, Xiaomi та інші компанії незабаром зросли на 25%.

дата виходу

Якщо подивитися на попередні версії iOS, можна припустити, коли вийде iOS 14 — не раніше осені 2020 року. iOS, iPadOS і macOS виходять приблизно в один час вже котрий рік поспіль.

Мобільна операційна система Apple зазвичай випускається в середині вересня, приблизно тиждень після оголошення нового iPhone. Судячи з минулих років, вихід iOS 14 відбудеться між 14 та 18 вересня 2020 року.

За попередні 5 років дати випуску були такими:

 • IOS 13: Четвер, 19 вересня 2019 р.
 • iOS 12: понеділок, 17 вересня 2018 року.
 • iOS 11: середа, 20 вересня 2017 р.
 • IOS 10: Вівторок, 13 вересня 2016 року.
 • IOS 9: Середа, 16 вересня 2015 р.

Apple повинна розповісти про свої плани на нову ОС під час щорічної конференції для розробників WWDC 2020. Ця конференція проводиться кожним червнем, як правило, в перший тиждень місяця.

Після цього iOS 14 бета буде випущена для розробників, щоб вони могли приготувати свої заявки на випуск. Перша бета-версія IOS 14 повинна з’явитися після WWDC 2020, тобто після 8 червня. Вихід перших публічних IOS 14 Beta очікується наприкінці червня.

Кожен зможе отримати ранній доступ до iOS 14 через програму тестування громадськості. Набір ентузіастів, оцінка системи, повідомляють про знайдені основи. Програма тестування починається за кілька тижнів після конференції розробників, даючи Apple час знайти баги з перших збірок.

Основна дата випуску IOS 14 в Росії така ж, як у всіх інших країнах. з 14 вересня по вересень 1820.

Яка помилка 53?

Деякі відгуки свідчать, що при спробі оновити помилку 53 iPhone 6, внаслідок чого смартфон не працює. Що це і чому це відбувається?

Помилка 53. Це неправильний код помилки, який відображається iTunes при оновленні та відновленні iPhone, на якому виявлено невідомий або несподіваний модуль сенсорного ідентифікатора. Повідомлення про невдачу коротка і майже завжди супроводжується відмовою пристрою. Дійсно, це більш сприйнятливі до iPhone 6 і 6 плюс.

Фактично, у 2019 році. Apple заявила, що з виходом 11 покоління легендарного смартфону та нової версії iOS вона припиняє підтримку відверто застарілих iPhone 6 і старше. Тому власники моделі 5S не отримували сповіщення про випуск свіжих оновлень.

Нова версія Apple популярна для присутності нічного режиму

На жаль, зусилля сторонніх розробників та бійців з капіталістами від Cupertino також не привели ні до чого. Немає клавіш для встановлення iOS 13 на не підтримуваних iPhones сьогодні.

Зверніть увагу! Насправді встановлювати тринадцяту версію прошивки на 5 S не має сенсу, тому що через великі вимоги характеристики телефону не потягнуть нормальну роботу ПЗ.

Який iPhone буде оновлюватися до iOS 15 у 2021 році?

Інформація все ще залишається неофіційною, але чутками в 2021 році Apple припинить підтримувати свої старі смартфони iPhone 6S, iPhone 6S Plus та телефон першого покоління.

Варто очікувати, т.до. купертинівці обіцяють підтримку нових пристроїв протягом 4-5 років. І iPhone 6S та iPhone 6S Plus були випущені у вересні 2015 року., iPhone se march 2016.

Що це означає? Ці пристрої не отримуватимуть IOS 15 (який буде випущений у 2021 році) та всі наступні поточні оновлення системи. Звичайно, останній підтримується прошивка IOS 14, буде оновлюватися додатково (постійні оновлення ще на 1-2 роки, потім рідше до 5 років).

Список підтримуваних пристроїв для iOS 15:

 • iPhone 12, Mini, Pro, Pro Max.
 • Телефон 2020 (друге покоління).
 • iPhone 11, pro, pro max.
 • iPhone x, xs, xs max, xr.
 • iPhone 8, 8 плюс.
 • iPhone 7, 7 плюс.
 • iPod touch 7 (2019).

Те ж саме і застарілий iPad. Але iOS 15 буде точно заробляти на iPad Air 2, iPad Air 3, iPad Mini 4 та 5, iPad 5,6,7-го покоління та всі моделі iPad Pro.

Чи будуть програми на застарілі iOS? Більшість додатків App Store будуть працювати. Єдиний нюанс Якщо розробники малюють заявку за останньою версією iOS, на старих смартфонах, виїзді з програми, зависає, телефон уповільнить або перезавантажте себе. Але це трапляється досить рідко.

Буде оновлювати попередню застарілу версію iOS? Так, протягом 2-3 років. Наприклад, iOS 12 все ще отримує оновлення безпеки, хоча він вийшов у вересні 2018 року. І чудово працює на iPhone 5s. Весь ваш старий iPhone продовжуватимуть функціонувати нормально.

See also  iphone 11, ніж відрізняється від 10

Оновити мене

alt = “фактичні інші смартфони оновлюють Apple та Google, але власники старих пристроїв не повинні розраховувати на те, що.

Інформація про це не підтверджена офіційно, але не в стилі Apple коментувати такі речі. Всі чутки та спекуляції знаходять або не знаходять їх підтвердження лише на офіційних презентаціях компанії. Тому має сенс відносити до таких застосувань з певною часткою скептицизму.

Серед пристроїв, які не отримуватимуть iOS 13, iPhone 5S смартфони перелічені, iPhone SE, iPhone 6 та 6 плюс, а також iPad повітряні таблетки (перше покоління) та iPad Mini 2. Старі пристрої Apple не могли навіть оновити до поточної, дванадцятої версії IOS, а можливість оновлення iPhone 5S випущена в 2013 році для багатьох стали сюрпризом.

Тепер, мабуть, тільки власники iPhone 6S та 6S плюс можуть розраховувати на оновлення, а також більше “молодих” пристроїв. Програмні патчі будуть доступні, темний дизайн дизайну, більш “розумний” голосовий помічник Siri.

“За нашими даними, iPhone SE зайняв третє місце на загальній кількості смартфонів, що продаються в Росії на 2018 рік, iPhone 6. десятий. Це все ще дуже популярні моделі на ряді ринків, тому відмова підтримати їх буде болючим для користувачів “. Коментарі Голова Hi-Tech Дмитро Рябінін.

Експерт зазначає, що технічно рішення Apple виглядає непослідовним. Наприклад, iPhone 5S, iPhone 6 та 6 плюс мають один гігабайт оперативної пам’яті, а відмова від оновлення їх може бути виправданим. Але iPhone SE вже два гігабайт пам’яті, як і його “брати” iPhone 6S і 6S плюс. І вони, мабуть, залишаться в списку підтримуваних.

Однак варто відзначити, що серед смартфонів Android знаходять потужний та компактний смартфон, порівнянний з розмірами з iPhone SE, це майже неможливо.

Оновлення iOS 11.3 на iPhone 6: Що потрібно знати?

Оновлення iOS 11.3 Для iPhone 6. це чудове оновлення, яке може допомогти або пошкодити продуктивність вашого смартфона.

Останнє оновлення програмного забезпечення компанії набагато більше, ніж його попередник (IOS 11.2.6), воно забезпечує поєднання нових функцій, покращень, виправлень помилок, налаштувань та латок безпеки.

Якщо ви використовуєте iOS 11.2.6 На вашому iPhone 6 або iPhone 6 Plus, ви отримуєте найменший Log Log.3 та розмір завантаження.

Якщо ви ще не оновилися з iOS 10 або використовуйте стару версію iOS 11, ваша версія iOS 11.3 буде набагато більше, тому що додавання змін від оновлень iOS відсутні.

Оновлення iOS 11.3 На iPhone 6 під час цього огляду дуже добре перевірили себе, але ми вже зіткнулися з деякими незначними проблемами останнього оновлення Apple.

Користувачі iPhone 6 та iPhone 6 плюс скаржаться на багато проблем, включаючи незвичайне споживання батареї, проблеми Bluetooth та різноманітні, а також на дратівливі проблеми з додатками. Ми ще не зустрічаємо їх, але помічаємо затримки в INTES та випадкових провисаннях.

Наш оновлений довідник iOS 11.3 для iPhone 6 покриває перші проблеми і надає деякі можливі виправлення всім нужденним. Він також охоплює зміни IOS 11.3 і дозволяє вам дивитися на плани Apple для iOS 11 та iPhone 6 у 2018 році.

Ми використовували оновлення iOS 11.3 На iPhone 6 протягом короткого часу, і ми почнемо з невеликого огляду продуктивності оновлення на 4,7-дюймовий iPhone 6.

ios 11.3 на iPhone 6: Враження

Перш ніж ми перейдемо до наших вражень, є кілька зауважень щодо процесу завантаження та встановлення.

Оновлення iOS 11.3 для iPhone 6. завантаження гучності. Оновлення важить кілька сотень мегабайт, вам знадобиться кілька хвилин, щоб завантажити його.

Процес установки займе трохи довше. Наш iPhone 6 зайняв близько 8 хвилин. Точний час буде змінюватися від користувача, від пристрою до пристрою.

Якщо ви встановлюєте iOS 11 вперше, а також, якщо ви йдете зі старою версією iOS 11, завантажте та встановлення IOS 11.3 займе набагато довше. Докладніше про час завантаження та встановіть iOS 11.3 Читати в нашому огляді.

iPhone 6 стає старшим, але смартфон продовжує підтримувати, коли ми наближаємося до WWDC 2018 та випуску iOS 12.

Модель iPhone 6, яку ми використовували, зберігає зарядку з IOS 11.3 на борту. Ми не помітили жодного аномального потоку акумулятора під час нашого перегляду у новому програмному забезпеченні.

Особливості з’єднання (Bluetooth, Wi-Fi та мобільні дані) залишалися на висоті. Ми легко підключили смартфон із пристроями Bluetooth (гарнітури та динаміки), підключені до різних маршрутизаторів Wi-Fi.

Продуктивність заявки залишалася незмінною. Ми не зазнали проблем із звичайними програмами, такими як Slack, Asana, Spotify, Chrome та Gmail.

Випадкові перезавантаження були проблемою нашого iPhone 6, але з новим оновленням ми ще не відзначили.

На жаль, відставання інтенсивно залишається проблемою і з останнім оновленням. Анімація іноді переривчаста, ми також відзначили затримку клавіатури під час надсилання повідомлень. Ця проблема вийшла з iOS 11.2.6 і не вирішив iOS 11.3.

Ми також помітили уповільнення, коли намагалися витягнути центр керування в нижній частині екрана, те ж саме відбувається, коли ви намагаєтеся отримати перевірку сповіщень у верхній частині екрана.

Більшість користувачів повинні встановити iOS 11.3, але якщо ви турбуєтеся про встановлення нового оновлення, подивіться з причин встановлення iOS 11.3 на вашому iPhone 6 або iPhone 6 плюс.

ios 11.3 на iPhone 6: проблеми / виправлення

Ми не є єдиним, хто займається незначними проблемами IOS 11.3 на iPhon’ah.

Власники iPhone 6 та iPhone 6 Plus скаржаться на багато проблем з новим оновленням Apple. Деякі з цих проблем є невеликими помилками та невдачами, інші є більш серйозними.

Поточний список включає деякі з найбільш поширених проблем IOS, характерних для кожного нового оновлення iOS. До них відноситься незрозуміла витрата енергії акумулятором, погана робота Bluetooth, відставання користувача, проблеми програм Apple і сторонніх виробників, проблеми звуку і установки оновлення.

На щастя, вам не доведеться чекати наступного оновлення Apple. Ви можете виправити більшість проблем, пов’язаних з програмним забезпеченням, незалежно.

Ми зібрали список виправлень для найпоширеніших проблем IOS 11. Почніть із нього, якщо ви зіткнулися з проблемами Bluetooth, випадковими перезавантаженнями або помилками Touch ID.

Ми також підготували керівні принципи, які скажуть вам, як покращити продуктивність та продуктивність вашого смартфона. Якщо ви помітили відставання або якщо акумулятор став швидше, зверніть увагу на ці гіди.

ios 11.3 на iPhone 6: оновлення відкату

Якщо ваш iPhone 6 або iPhone 6 Plus погано допустимий IOS 11.3, ви не застрягли в цій ситуації. Ви можете спробувати відкатитися до оновлення iOS 11.2.6.

Apple підтримує оновлення iOS 11.2.6, що означає, що ви можете використовувати Loophole та повернути назад до попередньої версії IOS 11.

See also  Як збільшити пам'ять на iPhone 6S

На жаль, Apple закрила відкат до iOS 11.2, iOS 11.2.1, ios 11.2.2 та інші, що означає, що ви не зможете повертатися до ранньої версії iOS 11.

Якщо ви не знайомі з процесом відновлення відкату, ви знайдете його в нашому посібнику.

ios 11.3 на iPhone 6: Що нового?

Оновлення iOS 11.3 На iPhone 6 пропонує цілий набір змін, включаючи нові функції підтримки акумулятора, оновлення новин Apple та Apple музики, деякі важливі зміни в App Store, багато виправлень помилок, які витягуються з випуску IOS 11 та багато іншого.

Якщо ви зацікавлені в повному списку функцій iOS 11.3, ознайомтеся з нашим повним оглядом найважливіших змін у оновленні.

Якщо ви оновлюєтеся з iOS 11.2.5, ваше оновлення також включатиме зміни iOS 11.2.6.

Оновлення iOS 11.2.6 запропонували дві важливі зміни: корекція проблеми, коли використання певної послідовності символів може призвести до збору програми, а також виправлення проблеми, коли деякі сторонні програми не могли підключитися до зовнішніх аксесуарів для зовнішніх телефонів.

Якщо ви пропустили iOS 11.2.5, оновлення iOS 11.3 запропонує ще й підтримку динаміка HomePod від Apple – оновлення Siri, яке дозволяє запросити підкаст новин, коли ви запитуєте Siri про новини, кілька важливих оновлень системи безпеки та безліч виправлень помилок.

Якщо ви пропустили iOS 11.2.2, ви отримаєте виправлення широкомасштабного експлуатату. Якщо ви оціните безпеку вашого iPhone 6, ви повинні завантажити оновлення iOS 11.3 сьогодні.

Як оновити до iOS 13 iPhone 6 або вище

Якщо ви пропустили iOS 11.2.1, оновлення iOS 11.3 включають корекцію вразливості IOS HomeKit. Вразливість дозволяє здійснювати несанкціонований контроль аксесуарів, включаючи відкривачі гаражних воріт та інтелектуальні замки.

Якщо ви пропустили оновлення iOS 11.2, оновлення iOS 11.3 на iPhone 6 буде набагато важчим завдяки довгому списку змін iOS 11.2.

Оновлення iOS 11.2 від Apple надав значний перелік виправлень безпеки, виправлення помилок та нові функції, у тому числі Apple Pay Cash, нові живі шпалери для iPhone X та нового розділу “Спорт” у Apple TV App.

Ще одна важлива корекція 11.3 стає вирішувати дратуючу проблему автоматичної корекції, яка перетворила “я” в листі “А” з прямокутником і знаком питання в повідомленнях.

На своєму веб-сайті Apple зазначає, що деякі функції оновлення, включаючи можливість запровадження підтверджених зустрічей та обробки польотів з туристичних сайтів з передачею інформації в календар, обмежуються iPhone 6 та сучасними пристроями.

Функціональне рішення Arkit, необхідне для розширеної реальності, також обмежується процесорами Apple A9, A10 та A11, що означає, що iPhone 6 та iPhone 6 Plus не отримає цю функцію.

Це лише деякі зміни iOS 11. Якщо ви хочете дізнатися більше, шукайте відповідну інформацію на нашому веб-сайті.

IPhone 6 Оновлення: Що далі?

Apple підтвердив нову версію iOS 11, інше оновлення чекає нас.

Оновлення iOS 11.4 офіційно підтверджено. Це оновлення доступне у бета-версії для iPhone 6 та iPhone 6 Plus.

Apple ще не вказала дату випуску iOS 11.4, ми очікуємо оновлення, щоб залишатися на бета-стадії протягом декількох тижнів, перш ніж вона стане доступною для широкої громадськості.

Оновлення iOS 11.4. Остаточне оновлення, отже, він буде містити велику сукупність функцій, виправлень та вдосконалень.

ios 11.3 на iPhone 6: Mia Jailbreak

Якщо ви хочете зберегти iPhone 6 Jailbreak, не встановлюйте iOS 11.3.

Розробники випустили IOS 11 робочої в’язниці, але він охоплює лише операційні системи з iOS 11.0 до iOS 11.один.2. Він не підтримує оновлення з iOS 11.2 до iOS 11.3.

На жаль, немає можливості перейти до ранніх оновлень Apple iOS 11. Якщо ви вже перейшли до iOS 11.3, ви застрягли, поки розробники не випустить нову втечу.

Перегляньте оновлення для 2018 року.

Примітка: Деякі ваші програми можуть не працювати в IOS 11

Якщо ви володієте вашим iPhone 6 або iPhone 6 Plus на деякий час, то вам вдалося зібрати досить велику колекцію програми. І хоча більшість ваших додатків, ймовірно, працюватимуть у IOS 11, є шанс, що деякі не будуть.

IOS 11 обмежує підтримку 32-розрядних програм. Програми, які не отримали оновлень для підтримки 64-розрядної версії, більше не працюватимуть на своєму пристрої.

Багато додатків не отримували своєчасні оновлення та підтримку в IOS 11, список включає в себе кілька популярних ігор, включаючи Flappy Bird.

На жаль, ви не можете робити нічого, щоб зробити їх роботу. Вони вимагають оновлень від розробника, часто все закінчується тим, що розробник більше не підтримує заявку.

Якщо ви хочете подивитися, які програми більше не працюють з iOS 11, вам потрібно відкрити програму «Параметри». Звідти перейдіть до “загального”, “про програму”, а потім “заявки”.

Одна з найбільш очікуваних функцій з’явилася, спочатку показана на WWDC минулого літа. З випуском iOS 13.4, iPadOS 13.4 і Macos 10.15.4 користувачі, нарешті, можуть поділитися папками ICLOUD.

Якщо у папці немає вмісту, яку можна було б розділити, то його меню зазвичай є.

Виберіть Поділитися та можливість додавати або видаляти користувачів, а також призначити права доступу до кожної папки: лише запрошені або будь-хто, хто має посилання.

Ви можете обмежити рівень доступу для кожного користувача:

Apple нарешті дозволила купувати програми для iPad, iPhone, iPod touch, Mac та Apple TV у вигляді однієї покупки.

Нова версія програми для розробників XCode 11.4 Автоматично включає в себе “уніфіковані покупки” на основі Cross-платформного каталізатора. Тобто, купуючи програми iOS, вона стає доступною на iPados, MacOS та TVOS.

Тепер ви можете продовжувати гру через Apple Arcade, в якій ви нещодавно грали, на iPhone, iPod Touch, iPad, Mac або Apple TV. Доступні ігри відображаються на додатках Actrop App Store App Store.

І, нарешті, в розділі “Ігри” App Store, в “Подивитися. Все »зробив вигляд у вигляді списку.

Несподівано, Apple додано до iOS 13.4 Миша та трекпад підтримка для всіх iPad. Очікувалося, що ця функція буде частиною IOS 14, вихід якої відбудеться восени цього року, але він готовий до роботи. Ця функція призначена для нового iPad Pro та його магічної клавіатури (який буде доступний у травні), але всі існуючі iPad можуть кон’югати з магічною мишкою 2, магічна трекпада 2 або сторонніх клавіатур Bluetooth та мишей.