Home » Чому iPhone не заряджається, коли увімкнено. Можливі проблеми з зарядкою iPhone

Чому iPhone не заряджається, коли увімкнено. Можливі проблеми з зарядкою iPhone

Що робити, якщо iPhone не бачить заряджання і не стягує?

Ви підключили iPhone (6, 7, 8, x) або iPad до заряджання, але це не бачить і не стягує його? З цією проблемою є велика кількість користувачів Apple, і, як ви думаєте, легко це вирішити.

У цій статті ми розвішуємо кілька міфів на проблеми з заряджання та показати вам, як знайти та усунути причину проблем з зарядом акумулятора на вашому iPhone.

Використовуйте офіційні пристрої, сумісні з Apple

Одна з найпоширеніших причин, чому iPhone не стягується, походить від низькоякісних третьої сторони iPhone заряджання кабелів. Тому переконайтеся, що ви використовуєте адаптер USB та USB-кабель, який постачається з ним.

Якщо ваш iPhone 5S / 6/7 / x / 8/8 плюс не заряджається через бездротову мережу після оновлення iOS 15, спробуйте зарядити його за допомогою настінного адаптера. Якщо ваш iPhone не стягується з адаптером настінного адаптера, спробуйте підключити кабель до USB-порту комп’ютера та дізнайтеся, чи буде його заряджено. Якщо ваш iPhone не заряджається під час підключення, спробуйте заряджати його за допомогою адаптера. Одним словом, перейдіть між цими методами та перегляньте, чи має це значення.

Основні причини несправності

Коли iPhone погано заряджається або швидко розряджається, багато власників починають шукати причину у несправний смартфон або кабельний акумулятор. Однак ви можете мати досить хороші оригінальні компоненти, не поспішайте змінювати їх.

Часті причини, що смартфон заряджається лише у вимкненому стані, є:

 • Невдача програмного забезпечення
 • Проковтування пилу та інших дрібних частинок
 • Повний USB-порт
 • Використання не оригінального кабелю, акумулятора
 • Недостатня напруга в живлення

Щоб відновити iPhone, потрібно точно визначити причину розбиття, після аналізу особливостей несправності. Само самостійно зрозуміти, чому iPhone заряджається лише тоді, коли вимкнено, і можна визначити рішення проблеми лише з послідовними маніпуляціями.

Як виправити проблему з зарядки iPhone

Отже, якщо у вас є ситуація, що ваш iPhone не заряджається, але це показує, що він заряджається, то виконайте такі дії:

 • Спробуйте повністю розряджати пристрій, а потім виконати його;
 • Запустіть жорсткий скидання апарату. Утримуйте кнопки ON / OFF та Home, коли машина увімкнена, і збережіть, доки вимикається екран, а логотип Apple не з’явиться на ньому (може зайняти 30 секунд). Після перезавантаження спробуйте знову заряджати смартфон;
 • Спробуйте скористатися кабелем з іншим iPhone. Якщо зарядка все ще не відбувається. Замініть кабель;
 • Якщо, при русі, підключеного до порту шнура, зарядка увімкнена, потім вимикається. Цілком можливо, що порт не контактує або просто зламано. Замінити порт у сервісному центрі;
 • Вимкніть телефон, візьміть дерев’яну зубочистку і обережно збирайте сміття, накопичений у гнізді. Зробіть процедуру як м’яку і обережно, наскільки це можливо, щоб не пошкодити контакти. Ні в якому разі не використовуйте будь-який матеріал, який добре проводиться (наприклад, металевий штифт), ви можете закрити контакти та пошкодити ваш пристрій;
 • Спробуйте зарядний пристрій з іншим iPhone. Якщо заряджання ще не відбувається. Замінити (замінити) зарядний пристрій;

Як дізнатися, що заряджається на iPhone?

З урахуванням правильного виконання вищезгаданих дій, акумулятор смартфона починає заряджати. Той факт, що зарядка знаходиться на iPhone, ви дізнаєтеся значка у вигляді блискавки. Він буде відображатися поруч із значком акумулятора у верхньому правому куті.

See also  Як скинути телефон Samsung на заводські налаштування

У заблокованому стані, що зарядка успішно “пішла”, ви будете поінформовані про сонячний екран та велику емблему батареї посередині дисплея.

Якщо iPhone повністю розряджений і вимкнений, то тут ситуація трохи більш цікава і визначає, чи відбувається зарядка, хоча це складніше, але все одно ви можете. Можливі три варіанти:

 • Після підключення заряджання iPhone не реагує жодним чином протягом деякого часу, або дисплей буде світитися чорним, або на екрані з’явиться червона піктограма акумулятора. Вам просто потрібно почекати, а смартфон увімкніть себе. Однак все не завжди так просто, ми читаємо далі.
 • Може статися, що екран світиться і виходить відразу. Виявляється, що зарядка відбувається, але вона не працює, щоб увімкнути. Справа навіть незвичайна, але це легко виправити!
 • На додаток до значка червоного акумулятора, дисплей також показує зображення кабелю USB. Або просто чорний екран. Ми завершуємо. Плата не йде! І ось вже очевидні проблеми з зарядним пристроєм та / або смартфоном.

В останньому випадку це все ще чекати, і якщо після нього, iPhone ніколи не почав зарядки, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Не заряджає iPhone або iPad. Чому і що робити?

Всі категоричні привіт! Уявіть собі, що ви підключили зарядний пристрій до вашого iPhone або iPad і знайшов, що чомусь не стягує. В чому причина?! Адаптер? Так, навряд чи дріт? Вискочити трохи, але він все ще добре! Взагалі, ззовні, все, здається, для того, щоб, однак, “процес не йде від слова взагалі” Поповнення пристрою не працює.

Знайомий момент? Я сподіваюся, що немає, тому що ця ситуація здатна зануритися в паніку кожного непідготовленого користувача. І майже будь.Який. Підготовлений. Але ви не повинні надто хвилюватися: познайомившись з цими інструкціями, ви дізнаєтесь, чому гаджет “Apple” раптом перестав заряджатись і що робити в такій ситуації.

І негайно перейти до найважливішого.

Це основні причини, через які пристрій iOS не можна зарядити з мережі чи комп’ютера:

 • Кабель кабелю зарядного пристрою. Один з найпоширеніших варіантів. Часто вони перетворювали шнур “на грудочку”? Зберігав це “як воно отримало”? Можливо, що цілісність сполук була порушена. Переконайтесь, що кабель справді зламаний, ви можете підключити його до іншого iPhone/iPad. Якщо кабель не показує “ознаки життя” на основі результатів одного з згаданих тестів, вам доведеться придбати новий шнур або шукати майстрів, які можуть виправити існуючі. Другий варіант менш кращий, t.До. Кабелі, відновлені в “Ремесла”, як правило, служать надзвичайно мало.
 • Розбитий або брудний зарядний роз’єм. Якщо усе з зарядним пристроєм, але iPhone або iPad не реагує на його зв’язок, суть проблеми може бути безпосередньо в порту. По-перше, спробуйте ретельно очистити порт вдома, наприклад, з зубочисткою. Важливий! Використовуйте металеві предмети, щоб очистити його категорично заборонено. Пошкодження контактів. Якщо контакти вже пошкоджені, то єдиний вихід із такої ситуації. Це поїздка до сервісного центру, щоб замінити розбитий елемент.
 • Використання не оригінальних USB-кабелів (хоча ви можете стягувати з ними). Спочатку, неорганізовані шнури, як правило, цілком безпечно справляються з їхнім обов’язком (хоча і не завжди), але життя китайського (або будь-якого іншого неаринаційного) кабелю буде набагато більш скромним порівняно з оригінальним “протилежним”. Як показує практика, така економія компонентів у кінці “Листя боком”.
 • Недостатня потужність у блоці зарядного пристрою. Йдеться не про дріт, а про блок, який з’єднується з виходом. Вони також з різною вихідною потужністю, найпоширенішою. 0,5 А, 1 А і 2 А. Важливо пам’ятати, для iPhone вихідна потужність зарядного пристрою повинна бути щонайменше 1 ампер, для iPad. Щонайменше 2 ампер. З будь.Якими нижчими показниками, пристроями або відмовою від заряду, або з’являється значок зарядки. Але вона піде дуже повільно. Що негативно вплине на ресурс акумулятора (з’ясуйте, скільки має вмістити новий акумулятор).
 • Проблеми при спробі заряджати iPhone або iPad з комп’ютера. Для початку ми розуміємо. Чи є якесь з’єднання з ПК, якщо ні, то читайте тут. Далі У випадку, коли ваш “Apple друг”, як правило, заряджається з мережі, і при підключенні до комп’ютера, заряджання надзвичайно повільна, або не відбувається взагалі, це те, що потрібно пам’ятати і знати. На більшості ПК та ноутбуків USB-роз’єм дає 0,5 підсилювачів, що означає, що iPhone буде заряджений за допомогою ніжного, а iPad не буде (насправді заряд, безумовно, буде йти, але так повільно, щоб побачити ефект Досить довго чекати. Ну, ми намагаємося підключитися до різних USB-портів, можливо, проблема в них.
See also  Як підключити бездротові навушники до iPhone 6

Можливо, це всі основні моменти, пов’язані з зарядкою iPhone або iPad.

Є також пару важливих елементів, які потрібно враховувати, коли це не вдається.

Що робити, якщо iPhone не заряджається. Ремонт iPhon за 1 хвилину.

Важливий ! У випадку, якщо пристрій після всіх дій, описаних вище, продовжує відмовитися від заряду, а гарантійний термін ще не закінчився, не соромтеся передавати iPhone (iPad) за гарантією.

Нехай професіонали офіційного сервісного центру Apple відсутні.

Важливий ! Несправність може бути в самому батареї. Адже його ресурс, звичайно, не є нескінченним. Як перевірити поточну ємність акумулятора та з’ясувати найбільш правильні дані? Це легко зробити навіть у “домашніх умовах”. Ось детальна інструкція (з малюнками)!

Чи ні? У вас є або є запитання? Я хочу поділитися особистим досвідом або розповісти свою історію? Ласкаво просимо до коментарів. Ми обов’язково обговоримо, що відбувається з вашим iPhone (iPad), і, звичайно, ми спробуємо знайти відповідне рішення!

П.S. Покладіть “як”, натисніть кнопки соціальних мереж, і проблеми з зарядкою зникнуть. Це перевірений спосіб боротьби з будь.Якою несправністю!:)

Не сертифікований USB.Кабель

Оригінальна зарядка має вбудовану мікросхему. Його присутність навчила визначати операційні системи iOS. Під час зв’язку з кабелем без мікросхеми відповідне повідомлення з’явиться на екрані смартфона. Оскільки iOS. Закрите програмне забезпечення, він може неправильно працювати з протоколами, непередбачуваним прошивкою. Це ще один аргумент для використання лише оригінальних аксесуарів.

Iphone не повністю заряджається. “Glitch” IOS-системи

Нічого повністю і операційна система IOS не є винятком. Це може бути винен за те, що iPhone не повністю отримує заряд.

Характерна поведінка цього приводу полягає в тому, що відсоток зарядки приходить до 98-99 і зависає протягом тривалого часу. Виявляється, це майже звинувачується, але недостатньо, щоб отримати достатньо до дорогих 100%.

 • Почнемо, спробуйте запустити жорсткий перезавантаження. Прочитайте його, як це зробити для різних моделей iPhone.
 • Подальший виконання калібрування батареї. Ми повністю звільняємо і намагаємося заряджати до кінця. Навіть якщо нічого не відбувається з першої спроби, має сенс робити цю маніпуляцію в 2-3 рази.
 • Якщо iPhone не є вільним від декількох відсотків. 1 або 2%, а після зміни зарядного пристрою, гаджет продовжував заряджати, а потім розслабитися 🙂 Це відбувається з багатьма, і ви не самотні. Швидше за все, це пов’язано з тим, що розпочато калібрування індикатора заряду. У попередньому абзаці написано, як вирішити цю проблему.
 • Перейдіть до App Store і завантажте будь-яку програму, яка керує зарядкою акумулятора iPhone та дозволяє зробити це в різних режимах. Найвідоміший. Акумулятор лікаря. Але нічого не турбує, щоб скористатися будь-яким іншим.
 • Встановіть останню прошивку на iPhone. Якщо зараз на ньому та новітній версії програмного забезпечення. Ми робимо відновлення через iTunes. Можливо, коли оновлює щось “троянда” не за необхідності. У той же час, обов’язково налаштуйте пристрій “як новий” і не відновлюйте з резервного копіювання принаймні в перший раз, перевірте, чи він стягується до 100%?
See also  Як підключити Інтернет за допомогою iPhone на комп'ютері

Важливий! Всі ці маніпуляції варто намагатися все одно, навіть якщо відсоток зарядки зависає за нижчими значеннями. Може допомогти.

Зробіть це, якщо ваш iPhone не заряджається

Ми розглянули основні причини, чому батарея для смартфонів може припинити прийняття заряду. Але що робити, якщо iPhone не заряджається? Далі, щоб ми розповімо, як вирішити цю проблему.

Перезавантажте пристрій

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Майже всі несправності програмного забезпечення вирішуються шляхом перезавантаження. Щоб почати перезавантажити свій смартфон звичайним способом. Якщо це не допоможе, запустіть жорсткий скидання. Протягом 30 секунд, в той же час, затискайте та утримуйте дві кнопки пристроїв. Потужність і додому. Телефон повинен перейти до перезавантаження, після чого він починається правильно працювати.

Перевірте зарядний пристрій

У випадку необережного використання, оригінальний зарядний пристрій (кабель) не вдається. Багато хто після того, як це придбає не оригінальний набір, і через короткий проміжок часу ми помічаємо, що акумулятор не стягує. Спробуйте змінити як блок, так і кабельний. Щоб почати з того, достатньо рухати новий оригінальний кабель. Розподіл однієї провідної “жителів” призведе до проблеми проблеми. Близько 70% телефонних несправностей вирішуються шляхом заміни кабелю зарядного пристрою.

Тестовий зарядний пристрій

Інший спосіб. Перевірити зарядний пристрій на іншому пристрої. Відповідно до статистики щодо розбиття, існує близько 10% випадків. Візьміть ще одне виробниче пристрій Apple (планшет, смартфон) та перевірте зарядний пристрій. Якщо акумулятор другого пристрою не заповнює рівень заряду, то причиною є очевидною.

Перевірте джерело живлення

Як правило, проблеми з “сигаретним легше” у автомобілі або виході з дому не відбуваються. Часто користувачі стикаються з труднощами в спробах заряджати смартфон з комп’ютера. Коли iPhone не стягується з ноутбука, комп’ютера, переконайтеся, що струм годується необхідною потужністю. Нові моделі iPhone чутливі з точки зору обміну даними та швидкості харчування. Вони заряджаються через порти USB 2.0, 3.0.

Очистіть роз’єм

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Що ще ви можете зробити себе? Принаймні, щоб перевірити та прочитати роз’єм блискавки. Поверніть себе від зубочистку і ретельно очистити роз’єм, видаляючи з нього різні сміття. Це може бути крихти, пил і так далі. Також роз’єм доцільно підірвати. Але для цього завдання використовуйте лише спеціальну грушу з повітрям. Ми не рекомендуємо використовувати ткані рубані у спирті.

Ми використовуємо tenorshare reiboot

Якщо всі ці способи не допомагають вам, і ви все ще хочете швидко вирішити, що iPhone не стягує, то ми рекомендуємо використовувати TenorShare Reiboot. Tenorshare reiboot.- Один з інструментів відновлення IOS. Це дозволяє виправити проблеми системи IOS.Забезпечує обробку більш ніж 150 системних проблем, таких як журнал Apple, режим відновлення, режим DFU, перезавантаження циклу та багато іншого. Tenorshare Reiboot також може знизити та оновити версію IOS без втрати даних. Звичайно, він може вирішити, що не заряджається iPhone швидко і безпечно.

  Завантажити TenorShare Reiboot до вашого комп’ютера.

Запустити програму. Користувач відкриє основний екран утиліти. Навчання iPhone, ви повинні натиснути кнопку «Пуск». Потім натисніть “Почати”.

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Просто натисніть “Стандартний ремонт”. Будь ласка, знайдіть час, щоб прочитати інструкції на екрані, перш ніж натиснути “Стандартний ремонт”.

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Натисніть “Завантажити”, щоб завантажити останню версію iOS або iPad, щоб встановити на своєму пристрої.

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Після того, як ви завантажили файл прошивки, натисніть “Запустити стандартне відновлення”, щоб продовжити. Це займе кілька хвилин.

чому, iphone, заряджається, коли, можливі

Після цього ваш телефон перезавантажиться, і ви можете спробувати, чи заряджається ваш iPhone. Якщо ваш iPhone ще не заряджається, ви можете вибрати “Глибокий ремонт”.