Home » Чому на iPad немає зарядки. З якими проблемами можна вирішити

Чому на iPad немає зарядки. З якими проблемами можна вирішити

Зарядка iPad не працює

Гаджети відомої компанії Apple. Це мрія багатьох людей. Їх широкі можливості, інноваційний дизайн, високі технології підкорюють серця вітчизняних покупців. Як відомо, пристрої “Apple” відрізняються високим рівнем надійності та тривалим терміном обслуговування. Однак непередбачені проблеми можуть трапитися, наприклад, iPad не стягується. Звичайно, така поломка змушує власника нервувати.

Підключивши адаптер живлення до пристрою та побачивши на екрані повідомлення про те, що зарядка не відбувається, ви негайно починаєте панікувати. Але професіонали не рекомендують бігати до сервісного центру. Спочатку вам потрібно з’ясувати причину, чому в системі виникає подібний збій. Для цього доцільно перевірити не лише сам зарядку, але й iPad. Правильна діагностика. Це гарантія стабільності.

У рамках цієї статті найпоширеніші причини будуть розглянуті, коли неможливо заряджати пристрій “Apple”. Ми також пропонуємо кілька способів вирішити проблему.

Які проблеми із зарядкою виникають найчастіше

Ситуації, в яких iPad не заряджає, проявляються через різні симптоми. Отже, iPad може раптом припинити зарядку повністю або лише в деяких випадках. Ви можете зіткнутися з наступними варіантами:

 • Пристрій не заряджає з виходу
 • Пристрій пише: “З мережі немає зарядки” або не показує зарядку
 • Техніка не заряджає через USB
 • Ipad не стягує більше 1 відсотка (можливі різні варіанти. Більше 2 відсотків тощо.)
 • Значок зарядки горить, але їжа не йде
 • Ipad не вмикається, але в режимі OFF не стягується стягнення
 • Пристрій не бачить зарядного пристрою
 • Швидкість зарядки значно знизилася

Перш за все, вам потрібно з’ясувати, який тип несправності є у вашому iPad. Це допоможе зрозуміти, чому виникла така ситуація, і знайти найкращий спосіб її вирішити.

чому, ipad, зарядка, проблема, можна

Ipad не заряджає з комп’ютера: інструкції щодо вирішення проблеми

Як відомо, iPad можна зарядити як за допомогою зарядного пристрою з мережі живлення, так і з персонального комп’ютера через підключення до порту USB. Однак, якщо право не завжди означає практичну можливість його реалізувати.

Користувачі часто запитують, чому при підключенні iPad до ноутбука або стаціонарного ПК з’являється напис про відсутність процесу зарядки акумулятора? Дійсно в магазині ковзав нікчемний планшет? Поспішайте бігти до салону спілкування та писати скарги. Швидше за все, причина в самому персональному комп’ютері, з якого ви намагаєтесь зарядити iPad.

З якої причини iPad не стягує з комп’ютера?

Справа в тому, що в процесі зарядки пристрій споживає досить більшу потужність, і не кожен персональний комп’ютер може відповідати таким високим вимогам.

Якщо у вас є комп’ютер, виготовлений Apple, не старше 2011 року, проблеми із зарядкою планшетного комп’ютера не повинні виникати. Нові комп’ютери Mac оснащені спеціально адаптованими USB-інтенсивними для підключення та зарядки планшетів iPad.

Якщо у вас немає Mac, але звичайний ПК на основі операційної системи Windows, стандартні USB можуть бути не зовсім виробничими для зарядки iPad.

Зазвичай на передній або задній панелі системний блок має кілька випусків USB. Усі ці наміри можуть бути різними типами, і, відповідно, можуть надати різну силу струму. Просто спробуйте знайти найпотужніший USB. Можливо, в процесі експериментів на одному з результатів iPad викине повідомлення про те, що зарядка успішно розпочалася.

Щоб зменшити навантаження, планшети зарядки лише в режимі сну. Щоб перейти в режим сну, потрібно заблокувати кран планшетів. Якщо навіть після цього пристрій не хоче заряджати, вам доведеться шукати більш складні способи вирішення проблеми.

See also  Як кинути фільм на iPad. Як завантажувати фільми на iPhone через торрент

Насправді, найкраще було б зарядити безпосередньо з електричної мережі, підключаючись через спеціальний адаптер. Доцільно вдатися до посередництва нерухомого комп’ютера або ноутбука лише у випадках, коли немає спеціального зарядного пристрою, або ви десь у віддаленій зоні. Наприклад, підемо в країну. Там є ноутбук, але дружина забула покласти в рюкзак. Або на місці немає абсолютно немає електричної мережі, і вам потрібно хоча б трохи підзарядити iPad від ноутбука.

Встановіть утиліту для збільшення струму на USB

Знаючи таку проблему користувача, багато виробників комп’ютерної техніки розробили спеціальні програми, які дозволяють вам піднести потужність енергетичного потоку через USB-інтезький до рівня, достатнього для звичайної зарядки iPad.

Ці комунальні послуги розроблені суворо для конкретних материнських плат, а з іншими залізами вони не тільки не працюватимуть, але й можуть призвести до серйозних травм обладнання.

Тому точно дізнайтеся про бренд материнської плати, встановленої на вашому ПК або ноутбуці, і шукайте консультування програмного забезпечення на офіційному веб.Сайті виробника. Можливо, щоб увімкнути поточний підсилювач сили для USB, вам доведеться зробити додаткові налаштування в BIOS. У цьому випадку, якщо ви сумніваєтесь у своїй комп’ютерній компетенції, краще запросити професіонала для такого відповідального бізнесу.

 • Утиліта Icharger розроблена для ноутбуків MSI бренду MSI.
 • Aicharger підходить для ноутбуків ASUS.
 • Програми заряду/вимкнення для гагабітських ноутбуків.

Хитрощі та хитрощі

Ваш улюблений iPad не заряджає з комп’ютера? Пора показати трохи винахідливості. Інтеграція USB має одну таку чудову властивість. Якщо ви підключаєтесь до двох портів одночасно, то загальний вихід енергії також подвоюється.

І ось простий спосіб заряджати iPad навіть із настільного корпусу для цього випадку. Купуйте кабельну адаптер з двома USB на одному кінці. Підключіть ці два з’єднувачі до двох входів на комп’ютер і прикріпіть кінець, що залишився, до планшета. Тепер iPad отримає електроенергію одночасно через два канали, і цього повинно бути досить достатньо для звичайного процесу зарядки.

Корисні поради щодо зарядки iPad з персонального комп’ютера

 • Використовуйте лише USB.Кабель для підключення пристроїв для підключення пристроїв, оскільки інші типи інтегрів можуть мати зменшення потужності і не зможуть ефективно заряджати акумулятор.
 • Заряджайте iPad лише в режимі сну, інакше процес зарядки займе багато часу. День і навіть більше.
 • Якщо планшет не був заряджений дуже довго, рівень енергії акумулятора буде дуже низьким, а потім, навіть після підключення до зарядного пристрою, це займе близько двадцяти хвилин, тоді як з’являється повідомлення про початок зарядки на екрані.
 • Сам комп’ютер або ноутбук, з якого заряджається iPad, не повинно бути в режимі сну або чекати.
 • Бажано, щоб ноутбук знаходиться в режимі підзарядки. В іншому випадку система обмежить потік струму на USB з метою самостійної батареї.
 • Щоб заряджати iPad, рекомендується використовувати, якщо можливо, виробничі пристрої Apple. Macbook, MacBook Pro або Mac Mini. Усі ці машини оснащені потужними портами USB, спеціально розробленими для зарядки планшетів iPad.

Ipad не стягується? Для чого

Причини, через які iPad не заряджається, є досить складними, наприклад, пошкоджений блискавок, блискавка забита пилом та детритом, iPad застряг у акумуляторі з низьким вмістом, пошкодженим програмним забезпеченням та t. D. Тому усунення проблем під час зарядки iPad повинно зосередитись на цих аспектах.

У цій частині ми детально поговоримо про кілька поширених способів усунення проблеми за допомогою зарядки iPad.

Жорстке скидання налаштувань iPad

Скидання обладнання на iPad. Це хороша вихідна точка для усунення проблем, коли iPad не стягує стягнення.

Відключіть аксесуари від iPad. Тримаючи кнопку “сторона” у верхній частині iPad, в той же час натисніть круглу кнопку “Дім”.

Крок 2. Зачекайте, поки ваш iPad покаже логотип Apple на екрані, відпустіть кнопки.

Крок 3. Підключіть iPad до джерела живлення, і його слід зазвичай заряджати.

чому, ipad, зарядка, проблема, можна

Перевірте кабель на наявність пошкодження

Як і у випадку з іншими планшетами, ми використовуємо USB.Кабель для підключення iPad до джерела живлення. Блискавка невеликого кабелю легко зламати, якщо ви тягнете і крутите. Коли iPad не заряджає, від’єднайте кабель блискавки iPad і уважно подивіться. Якщо на кабелі є ознаки пошкодження, наприклад, зриву або зігнуті шпильки, краще спробувати новий.

See also  Як дізнатися, що я iPad

Якщо кабель блискавки виглядає нормально, спробуйте заряджати iPad на комп’ютері, щоб перевірити, чи працює кабель. Це може усунути несправність блискавки.

Спробуйте ще один зарядний пристрій для iOS

Під час зарядки iPad зарядний пристрій для iOS. Ще один важливий аксесуар. Якщо ви стикаєтесь з проблемою, що iPad не заряджається, відключіть iPad, блискавковий кабель, зарядний пристрій та джерело стіни, а потім підключіть їх знову.

Переконайтесь, що ви не використовуєте зарядний пристрій для iPhone для iPad, хоча вони дуже схожі. Якщо проблема не виправлена, розгляньте можливість придбання нового зарядного пристрою або використання іншого зарядного пристрою для iPad.

Ще одна річ, яку вам потрібно зробити. Це перевірити, чи підходить джерело стіни для вашого зарядного пристрою для iPad, особливо коли ви їдете за кордон.

чому, ipad, зарядка, проблема, можна

Очистіть сміття з порту зарядки вашого iPad

Порт зарядки на iPad відкритий, і з часом на ньому легко накопичуються пил і сміття. Це може заблокувати iPad від виявлення блискавки та зарядки. Рішення дуже просте: очистіть порт зарядки, коли ваш iPad не заряджає.

Використовуйте сухий Q-інфініту або зубну щітку для видалення пилу та сміття з порту.

Або ви можете підірвати порт зарядки за допомогою фенів.

Покладіть iPad в режим DFU і відновити

Окрім аксесуара, невдача програмного забезпечення може призвести до того, що iPad не буде стягувати плату. У цьому випадку ви можете виправити це, відновлюючи iPad в режимі DFU. Він стерть весь вміст на вашому iPad, тому вам краще підтримує дані iPad в першу чергу.

Відключіть iPad з джерела живлення стіни, натисніть кнопку “сторона”, щоб активувати екран розетки живлення, а потім перемістіть перемикач, щоб вимкнути iPad.

Крок 2. Підключіть iPad до комп’ютера за допомогою блискавки. Запустіть останню версію iTunes та дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб перетворити iPad у режим DFU.

Тримаючи кнопку “Сон / пробудження”, яку також називають “харчування” або “бічна кнопка”, в той же час натисніть круглу кнопку “додому” приблизно 10 секунд.

Відпустіть кнопку “спати / пробудження” і утримуйте кнопку “Home” ще 3-5 секунд.

Якщо екран стає чорним, а iPad в iPad в режимі реставрації з’являється, це означає, що ваш iPad успішно завантажений у режим DFU. Клацніть кнопку ОК у повідомленні, тепер вам буде представлено два варіанти: “Відновити” та “оновлення”.

Клацніть “Відновити”, щоб здійснити реставрацію iPad в режимі DFU.

Відновіть свій iPad

Останній загальний спосіб виправити iPad без зарядки. Це звернутися до Apple і виправити свій пристрій. Apple пропонує кілька варіантів ремонту iPad:

Зверніться до технічної підтримки підтримки підтримки Apple (підтримка.Яблук.Com/контакт).

Ремонт iPad за допомогою плану AppleCare або AppleCare

Перейдіть до найближчого магазину Apple магазин або надішліть iPad на електронну пошту для ремонту.

Чому iPad не стягує стягнення

Перш ніж ми поглибимось у вирішенні проблеми, ви повинні знати, чому iPad не стягується.

 • Оскільки iPad все ще не підтримує бездротову зарядку, адаптер та кабель спочатку слід перевірити. Це може призвести до повільної зарядки iPad і навіть не зміниться, якщо щось не так.
 • Друга причина може бути пошкодженою програмою чи чимось іншим на вашому iPad. Ви можете видалити їх, щоб ваш iPad став нормальним.
 • Щось не так з вашим екраном, оскільки екран чорний, але акумулятор повністю заряджається.

Є й інші причини, які викликають цю проблему, і ми покажемо вам усі доступні способи їх вирішення.

Використання неорінальних зарядних пристроїв

Незалежно від того, наскільки це банально це звучить, але китайські кабелі та блоки здебільшого несуть лише проблеми. Причини збоїв можуть бути декілька: збірка поганого якості шнура або живлення, труднощі у перевірці сертифіката (неорнічна зарядка для iPad), погана потужність.

 • Дріт, зібраний погано, завжди є ризиком. Споживач буквально купує кота в мішку: зарядний пристрій може бути неактивним або проводити дуже мало часу, зазнати невдач і пошкодити сам гаджет. Все це залежить від ціни дроту. Дешеві зарядні пристрої справді можуть бути небезпечними як для телефонів/планшетів, так і для здоров’я споживача, тому не слід економити на придбанні оригіналу або принаймні сертифікованого аналога.
 • Споживачі, які придбали неоргінальні пристрої, стикаються з майже непереборними проблемами. Написом на табло: “Цей кабель не сертифікований, його робота з iPad не гарантується”, і з цим повідомленням заряджання пристрою припиняється. Чому так відбувається? Справа в тому, що у зв’язку зі зростаючими аваріями та проблемами через низьку якість, Apple посилила систему перевірки оригінальності такого. Остання версія iOS не дозволяє працювати неоргінальним або нещасним кабелям. Що робити? Є два варіанти: або купуйте відповідні вправи, або просто вимкніть свій пристрій (струм не спрацює, але система не може перевірити шнур).
 • Проблема може виникнути як у разі пошкодження кабелю, так і через блок. Тому, якщо ваш iPad не стягує з розетки, вам потрібно ретельно перевірити характеристики та цілісність зарядного пристрою.
See also  Як видалити Google Chrome з телефону. Як відключити рекламу в Google Chrome

чому, ipad, зарядка, проблема, можна

Причини, через які iPad не може стягувати плату

Існує величезна кількість причин, чому iPad може не стягувати плату. Серед найпопулярніших проблем із зарядкою необхідно виділити, наприклад:

 • Технічні проблеми зарядного пристрою. Іноді проблема, за допомогою якої iPad не стягується, полягає в тому, що пристрій зарядки просто зламаний. Так, це неприємно, але в цьому немає нічого фатального. Головне, що пристрій функціонує нормально. Достатньо придбати зарядку, і проблема буде вирішена.
 • Волога потрапляє в пристрій. Якщо волога потрапляє в пристрій, це може стати основною причиною того, що iPad не заряджається. Щоб усунути цю несправність, достатньо очистити прикметник. Це можна зробити як самостійно, так і за допомогою фахівців. Досить відвезти пристрій до найближчого сервісного центру, і проблема буде усунена.
 • Експлуатація “неанативного” зарядного пристрою.Ipad, що заряджається з неорігальним елементарним пристроєм, може призвести до того, що в IPEP відбудеться контролер живлення. Це досить серйозна проблема. Якщо ваш iPad знаходиться під гарантією, то це просто випадок, коли його слід використовувати. У будь.Якому випадку, вам слід звернутися до фахівців.
 • Роз’єм зарядки не функціонує. Неприємний зрив, який неможливо усунути самостійно. З якої причини роз’єм з’єднання зламався, щоб визначити “оком”, важко. Якщо функціонування пристрою пристрою викликає сумніви, то найкраще звернутися до сервісного центру.
 • Механічні пошкодження iPad або пристрою пристрою. Через несправність самого користувача з гаджетом багато проблем із зарядкою можуть статися. Досить кинути iPad або дозволити кота грати з адаптивним пристроєм, і вам надаються проблеми з зарядкою. Усунення цієї проблеми своїми руками для більшості користувачів. Це завдання з зірочкою. Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно ретельно та ретельно лікувати речі.

Більшість проблем із зарядкою IPED можна вирішити лише за допомогою фахівців Сервісного центру, але є й інші альтернативні способи повернення до свого гаджета можливість стягнути.

Підключіть iPad до звичайної зарядки 12 Вт

Майже завжди проблема може вирішити підключення iPad до стандартної зарядки, яка вставляється в розетку. Він включений з кожним iPad.

Зауважте, що вам потрібно використовувати зарядку 12 Вт, а не 5 Вт з iPhone, оскільки останній заряджає пристрій набагато повільніше. Якщо ви граєте в iPad в грі, поки він заряджається зарядкою з iPhone, акумулятор, як правило, може бути виписаний з недостатньої передачі енергії. Стандартна зарядка пристрою повинна бути заряджена ідеально.

Якщо ці методи не вирішили проблему, проконсультуйтеся з фахівцем. Можливо, деякі деталі пошкоджені у вашому iPad.