Home » Чому NFC не працює на Сяомі

Чому NFC не працює на Сяомі

чому, працює, сяомі

Xiaomi Mi 9: Безконтактний платіж не працює. 3 причини

Це саме тому, що безконтактні платіжні системи ще не повністю реалізовані в Росії, часто на Xiaomi Mi 9: безконтактний платіж не працює. За замовчуванням вимкнено нових телефонів, і після встановлення гаджета він повинен бути активований незалежно. Але є й інші причини, для яких він функціонує неправильно. Почнемо з самого початку.

Xiaomi Mi 9t NFC не працює, що робити?

Саме з такою проблемою. NFC не працює на Xiaomi Mi 9t, я зіткнувся відразу після покупки смартфона, який я сказав у огляді цього апарату. Але, завдяки моїм дорогим абонентам, мені вдалося вирішити цю проблему, за яку я вдячний тому, хто запропонував рішення. Подивіться нижче, див. Детальну інструкцію, яка, мабуть, 99%, щоб виправити цю проблему, якщо ви зіткнулися з нею.

Xiaomi вимикає NFC налаштування та ремонт Chiamie

З проблемою, коли NFC вимкнено в Xiaomi, користувачі почали планувати буквально кілька років тому, коли, власне, гаджети з такою функцією. Цілком природним процесом, що пов’язано з розвитком інновацій, тому будь-які проблеми з такими функціями є тимчасовими. У самостійному електричному НФК повністю схожий, тому абсолютно не слід турбуватися і прикріпити пристрій у майстерню. З цією проблемою ви можете обробляти себе.

Xiaomi не працює NFC: причини та їх ліквідація

Якщо ви тільки що купили новий смартфон, бездротові покупки не будуть працювати. спочатку потрібно активувати технологію. На Xiaomi вам потрібен:

 • Перейдіть до “Налаштування”;
 • Знайдіть елемент “З’єднання та загальний доступ”;
 • Знайдіть NFC і перемістіть перемикач управо, до положення;
 • Виберіть У розділі “Розташування елемента безпеки” Wallet HCE або SIM-карти. Перший варіант рекомендується для більшої безпеки, але SIM працює добре, коли платежі.

Усе! Додавання карт із підтримкою технологій у Google Pay. Ви можете заплатити за покупки в магазинах з підтримуваними терміналами. Якщо платежі не проходять, причиною може заробітна плата у дозволах для додатків. Перейдіть через шлях “Налаштування-додатки-усі програми. Google Pay” та “Інші права доступу”, дозволяють “Доступ до компонентів апаратного забезпечення NFC”.

Іноді бездротовий платіж може бути деактивований після оновлень. зупинити та повторно запустити Google Play та служби Google. Вперше погоджувалося з видаленням даних. Телефон буде повторно завантажувати всі компоненти в актуальних версіях.

See also  Чому комп'ютер завантажує довгий час, коли ви вмикаєте. Якщо невірні параметри запуску системи встановлені

Якщо NFC не працює на Сяомі, раніше не доставляли проблеми, і телефон не був оновлений, не потрапив, і не floast, зверніться до сервісного центру. Можливо, необхідно замінити весь модуль NFC. Для цього потрібно розібрати телефон, оцифрувати свої компоненти та змінити плату за проблему.

Ремонт на очі на 15-30 хвилин. Без результату.

Ремонт на ваших очах на 15-30 хв. Без результату.

чому, працює, сяомі

Щоб покращити якість обслуговування, ваша розмова може бути записана

Торгові марки, представлені на сайті, використовуються з законною інформацією та описовою метою. iPhone, MacBook, iPad. Apple Inc. Rightholder. (Apple Inc.); Huawei і Honor. Huawei Technologies Co., ТОВ. (Huawei tenolodzhis co., Лад.); Samsung. Samsung Electronics Co Copyright Holder. ТОВ. (Samsung Electronics Ko., Лад.); Meizu. Meizu технології CO., ТОВ.; Nokia. Право власник Nokia Corporation (Corporation Nokia); Lenovo. Право власник Lenovo (Beijing) Limited; Сяомі. Правий власник Xiaomi Inc.; Zte. Право власник zte корпорації; Htc. Право власник корпорації HTC (Aich-Ti Corporation); Lg. Правий власник LG Corp. (LG Corp.); Philips. Правий власник koninklijke philips n.V. (Konincline philips n.В.); Соні. Корпорація Sony Rightholder (Corporation Sony); Asus. Asustek комп’ютерні права. (Asustek комп’ютер неправильний); Acer. Правий власник Acer включений (Eyser Incomorped); Dell. Правий власник Dell Inc.(Dell Inc.); HP. HP Hewlett-Packard Group LLC Hewlett-Packard Group LLC (Auschpi Hytentet Packard Group LLK); Toshiba. Кабушікі Каїша Тошиба, а також торгівля, як корпорація Toshiba, також торгує як Toshiba. Торгові марки використовуються для опису товарів, щодо яких ремонтні послуги виготовляються педантськими сервісними центрами.Послуги знаходяться в несанкціонованих центрах обслуговування педакторів, які не пов’язані з компаніями з власниками авторських прав на торговельних марок та / або з її офіційними представниками щодо товарів, які вже були введені в цивільний оборот у сенсі статті 1487

Час ремонту може відрізнятися залежно від моделі пристрою та складності роботи

Оновлення ОС

Ця помилка помітна лише від користувачів деяких телефонів. Швидше за все, Xiaomi вже вирішив цю проблему, тому спробуйте перейти до розділу “Налаштування”, знайдіть розділ “Система” та натисніть на оновлення “Оновлення системи” “. Ми оновлюємо ОС, якщо нова версія вже вийшла, і спробуйте ще раз, щоб перевірити продуктивність картки.

Налаштуйте платіжну систему Xiaomi

Виробник цифрових технологій Xiaomi активно розвивається і шторм російський ринок. Більшість любителів гаджетів тепер вибирають техніку цього виробника. Це пов’язано з високою якістю збіркою та відносно низькою ціною. Популярність покупок. Samsung та Apple Pay Methods отримують популярність у зв’язку з цим, останні моделі смартфонів почали підтримувати функцію оплати MI. У статті ми скажемо, як за допомогою мобільного телефону Xiaomi для виконання платежів.

See also  Як вимкнути блокування екрана на Samsung

Щоб зрозуміти, чому напій Android не працюють на телефонах Xiaomi, важливо враховувати модель, версію програмного забезпечення, функції параметрів програми, а також тип доданої карти. Але перші речі.

Причина

 • Телефон не підтримує NFC.
 • Версія Android не досягає до 4.4.
 • Неможливо встановити або постійно вибити з програми.
 • Не прив’язав картку або не проходить платіж.
 • Телефон не хоче платити (так, і це відбувається).

Найбільш поширеними причинами, чому неможливо заплатити за допомогою Android Pey на Xiaomi телефонів, є першими трьома, решта не так часто, але ми також розглянемо їх.

Ми маємо справу з можливостями телефону

Перш ніж встановити програму, ви повинні мати справу з присутним питанням у технології NFC NFC. Це з його допомогою буде виплачено. Якщо ви збираєтеся купити телефон, зверніть увагу на чіп. Як правило, виробники намагаються представити його всім новим моделям, але ціна на них буде вищою.

Тепер чіп NFC підтримує такі моделі:

Як перевірити підтримку технології:

 • Перейдіть до налаштувань телефону.
 • Відкрийте розділ бездротових мереж.
 • Знайдіть напис NFC, якщо це означає, що все добре. Іноді він повинен подивитися на вкладку.

Перш ніж почати працювати з Android Pey, переконайтеся, що тепер функції телефону. Якщо все в порядку, читайте далі.

NFC не працює (NFS)??? Налаштування та включення NFC на телефонах Xiaomi.

Ми розуміємо з ефективністю Android pey

Перед встановленням перевірте версію Android. Якщо він нижче 4.4, то платіж Android не буде повністю працювати, і, швидше за все, не буде встановлено. Якщо ви не можете знайти його на ринку Play, це означає, що програма не підтримується у вашій країні. З самостійною установкою, швидше за все, ви не зможете зв’язати карту, що належить банкам, не зі списку, що знаходиться на офіційному веб-сайті. Хоча спробуйте, може бути, це буде народжуватися до банку-партнера. Щоб самостійно встановити програму, потрібно знайти та завантажити файл APK. Коли ви шукаєте, завантажте найсвіжіші, так що всі функції працювали в ньому. Перед процедурою не забувайте у налаштуваннях, щоб вибрати дозвіл, щоб встановити з невідомих джерел. Встановлення з неофіційного джерела, ви робите всі дії на свій власний ризик. Можливо, виштовхуйте програму Троян, яка буде вкрасти конфіденційні дані або щось подібне.

Краще встановити Android напій звичайний шлях через п’єсний ринок.

Я опишу коротко правильний порядок встановлення:

чому, працює, сяомі
 • Знайдіть програму у грі відтворення, спробуйте ввести Android Pey або Google Pey однаковий;
 • Натисніть Встановити, після встановлення, запуску, пов’язати карту, спочатку прочитайте список сайту, який можна підключити до операції програми;
 • Встановіть PIN-код або графічну клавішу для захисту від несанкціонованого доступу.
See also  Cloud Samsung Як ​​піти з комп'ютера. Як отримати фотографію з Cloud Samsung?

Нюанси в роботі з android pey pey

Здається, це робиться, як це повинно, але все-таки не йде платити, або програма не вмикається:

 • Обов’язково зареєструйтесь у налаштуваннях KSAI, увімкніть вбудований елемент безпеки та HCE-WALLET (він буде у вкладці “Більше або більше”, див. Розділ, який називається розташуванням елемента безпеки);
 • Обов’язково перевірте баланс, термін дії картки;
 • З низьким зарядом акумулятора нижче 5 відсотків Google Pei не запускається;
 • Є проблеми з терміналом магазину, якщо зелений прапор загорявся;
 • Коли телефон не хоче платити, натирай, якщо він розблокує його, і чи є сума платежу більш допустимою при оплаті без розблокування;
 • На всякий випадок, вкажіть магазин, можливо, вони більше не підтримують плату таким способом.

Ми розбираємо найпопулярніші проблеми, але якщо ви зіткнулися з тим, що тут не читали, у будь-який час ви можете зв’язатися з технічною підтримкою через програму по телефону або електронною поштою.

Xiaomi Mi 5

Тут довідник налагодження однаковий, і не забудьте отримати доступ до програми для роботи у фоновому режимі. Якщо це не так, то автоматичні записи не будуть доступні, а також надсилати файли з одного пристрою до іншого. Я зосереджуюсь на тому, що якщо ви вже зберегли всі ці елементи, і ви довго використовуєте контакт безконтактного платежу, а потім скиньте всі налаштування та знову вводьте їх знову. Скидання можна виконати за допомогою цього ж назва в основному посібнику телефонних процесів. До цього не забудьте синхронізувати ваш вміст з хмарою, або скопіювати все до USB-флеш-накопичувача.

Такі заходи допоможуть усунути неточності та несправності як у роботі апаратного забезпечення, так і в системному сегменті.

Чому NFC не завжди працює. 5 причин, які легко усунути себе

Модуль NFC. дуже корисна річ. Це візитна картка смартфонів нового покоління. Використовуючи NFC, ви можете надсилати мультимедійні файли, карти та іншу інформацію. І найголовніше, якщо є можливість на смартфоні цього модуля, можна заплатити за покупки без гаманця. достатньо просто принести телефон до платіжного термінала, щоб оплатити послугу або продукт у відповідності секунд.

Однак NFC не завжди працює. І для цього існує кілька причин, а їх ліквідація. завдання 5 хв. І часто впоратися з труднощами досить реально без допомоги спеціалістів з сервісного центру.