Home » Чому телефон Samsung швидко сидить. Дотримуйтесь яскравості екрана та таймера сну

Чому телефон Samsung швидко сидить. Дотримуйтесь яскравості екрана та таймера сну

Table of Contents

Акумулятор на Android Samsung швидко сідає

Привіт шанувальники Android! У нашій новій статті: Чому акумулятор швидко сидить на Samsung, ми поділимося корисними порадами щодо покращення загальної продуктивності вашої акумулятора Galaxy.

Очікується, що Galaxy буде набагато кращим у виконанні, ніж минулі моделі, принаймні, зазначено в описі характеристик. Однак навіть примітка або користувач Galaxy зможуть відчути себе щасливою, якщо вам не доведеться заряджати телефон принаймні 8 годин. Якщо ви зацікавлені в тому, як більше вичавити з вашого Samsung, наші рекомендації можуть допомогти в цьому.

Зменшіть яскравість екрана

Якщо є щось, що приваблює мільйони користувачів до Galaxy Note, то це екран. Примітка 8 у 6 дисплея.3 дюйми роблять це просто чудовиськом у своїй категорії. Насправді, тому примітка 8 така приваблива. За допомогою правильно вибраної кольорової гами, примітка 8 може стати мініатюрним високим.Клайським телевізором у долоні.

Однак це також його слабкість. Для того, щоб забезпечити таку якість, телефон споживає заряд акумулятора так швидко, що навіть повністю заряджений пристрій не триватиме 8 годин. Щоб насолоджуватися своєю приміткою 8 трохи довше щодня, спробуйте зменшити яскравість дисплея до зручного рівня для вас.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Це залежить від конкретного користувача, але в цілому, чим темніше екран, тим довше зарядка триває. Намагайся не перестаратися. Виберіть найнижчий рівень яскравості, на якому ви будете працювати комфортно. Зробіть це занадто темним. І ваші очі будуть страждати від надмірного відстані.

Щоб змінити рівень яскравості, відкрийте екран налаштувань.

Використовуйте темну тему

За замовчуванням екрани AMOLED та OLED використовують більше енергії, якщо вам потрібно відображати білі або яскраві кольори, через це акумулятор Samsung швидко сідає вниз. Енергія все одно буде потрібна для відображення темної теми, але не в таких кількостях, як для яскравого. Тож використання темної кольорової гами може дати вашому акумулятора день життя.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Пам’ятайте, що теми та шпалери активуються під час увімкнення екрана, тому навіть невелика кількість енергії, заощадженої щохвилини, може продовжити час роботи без зарядки.

Не використовуйте непотрібні жести

Пристрої Samsung Galaxy функціонують для “збирати жести”, як вони використовуються. Деякі з них корисні, але більшість не є настільки необхідними, і розряньте батарею Samsung.

Ми не знаємо, скільки користувачів використовують певні жести на своїх пристроях, але якщо ви не використовуєте жодного з них, не включайте їх підтримку. Приклади жестів, які ви, ймовірно, не використовуєте цей жест спливаючого режиму, збільшення збільшення, t.П.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Жести можна вимкнути в меню Налаштування Додаткові функції.

Від’єднайте функцію сканування пристрою

Відключення функції Bluetooth на вашій примітці 8 зовсім не означає, що вона повністю вимкнена. За замовчуванням ваш телефон продовжує активно сканувати інші пристрої Bluetooth, навіть коли ви перенесли перемикач у положення OKL.

Це пов’язано з функцією сканувальних пристроїв. Незважаючи на те, що ця функція використовує Bluetooth для сканування низького рівня, вона все ще споживає енергію 24 години на добу. Щоб розширити заряд акумулятора телефону, вимкніть цю функцію.

Ви можете зробити це в налаштуваннях з’єднання розширені налаштування.

Використовуйте роздільну здатність нижнього екрану

Як і у випадку яскравості дисплея, чим більше роздільної здатності, тим більше енергії споживається, а акумулятор Samsung набирається швидше. Хоча ми вважаємо, що рішення Samsung надати користувачам варіанти налаштування роздільної здатності екрана ідеально, користувачам недостатньо усвідомлювати мінуси, щоб використовувати більш високу роздільну здатність.

Ви можете використовувати три варіанти роздільної здатності:

Майте на увазі, що чим більше роздільної здатності, тим більше пікселів, якими користується смартфон. Чим більше пікселів бере участь, тим більше енергії повинен відображатися пристрій для відображення зображень або відео.

Якщо на великих телевізійних екранах висока роздільна здатність має сенс під час перегляду зображень чи відео, то різниця у роздільних ситуаціях на екрані на дисплеї 6.3 дюйми не є значущими для більшості користувачів.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Якщо ви, звичайно, не використовуєте свою записку або S для роботи над складними графічними завданнями, то вибір роздільної здатності HD (1480 x 720) замість WQHD (2960 x 1440) не створить вам дискомфорту для вас. Принаймні ми так думаємо.

За замовчуванням роздільна здатність Galaxy Note розміщується на FHD, тому все повинно бути в порядку. Однак, якщо протягом дня ви використовуєте телефон в основному для перегляду листів, читання повідомлень, дзвінків та рідкісних новин у соціальних мережах, виберіть кращу роздільну здатність HD (1480 x 720).

Щоб змінити роздільну здатність, відкрийте параметри дисплея дисплея.

See also  Як відновити фотографії на Samsung Galaxy. Особенности FoneLab Samsung Data Recovery:

Blok випадкові дотики

Раніше цю функцію називали “Зберігайте екран вимкнено”, тепер. “кишеньковий режим”, і вона увімкнена за замовчуванням. Суть полягає в тому, що ваш Samsung може визнати, що він знаходиться в кишені або в сумці, а дисплей залишається вимкненим навіть випадковим дотиком.

Це дуже корисна функція, яка зберігає багато енергії, коли ви рухаєтесь або коли ваш пристрій знаходиться в кишені або сумці. Це також допомагає уникнути випадкового набору чисел, а також вимикає екран, якщо ви забули його заблокувати, перш ніж сховати його в кишені.

Щоб перевірити, чи включена ця функція у вас, відкрийте налаштування режиму дисплея.

Від’єднайте анімацію при використанні стилуса

Однією з головних причин, чому нотатки Samsung Sysung сидять швидше. Її продуктивність менша, ніж Galaxy S. Це можливість використання такого аксесуара як стилуса. З одного боку, це допомагає легко робити нотатки по телефону, створити нагадування, з іншого боку, у нього є “чіпси”, які не потрібні.

Чому акумулятор виходить з ладу

Причини, через які Samsung Galaxy швидко розряджається, умовно поділяються на два типи:

Останні моделі смартфонів оснащені батареями-іонами або ліфпольними акумуляторами. Термін служби розроблений для обмеженої кількості циклів повного заряду, незалежно від встановленої операційної системи.

Коли ресурс вичерпаний, телефон починає стягувати гірше, і тривалість його роботи падає. Термін використання акумулятора досягає 3 років, залежно від умов використання. Це може бути не правильним використанням пристрою для зменшення терміну до року:

 • Повний розряд акумулятора;
 • Кілька зборів у розмірі 10-15%;
 • Різка зміна навколишньої температури;
 • З’єднання з несертифікованою пам’яттю;
 • Механічне пошкодження акумулятора.

Якщо смартфон новий, то налаштування телефону або заводський шлюб можуть бути винними.

Причини швидкого розряду

Щоб дізнатися, чому Samsung Galaxy швидко сідає в акумулятор, вам потрібно з’ясувати частоту використання пристрою. Якщо користувач активно використовує смартфон цілий день, використовуючи всі можливості пристрою одночасно, то швидке споживання заряду не дивовижне. Але якщо гаджет використовується для дзвінків та рідкісних виходів до мережі, швидке споживання заряду не є нормою.

 • Носити. Якщо телефон купувався надовго, вам слід перевірити стан акумулятора або замінити його.
 • Не відповідність з режимом температури, рекомендованим виробником. З занадто гарячою або дуже морозною погодою швидкість розряду та термін служби акумулятора зменшуються. Оптимальний діапазон можна знайти з технічних характеристик пристрою.
 • Підвищена яскравість екрану. З максимальними значеннями цього параметра акумулятор сидить швидше. Встановлення співвідношення 50% буде оптимальним.
 • Одночасна робота декількох застосувань. Рекомендується вимкнути всі програми, що працюють у фоновому режимі, увімкнути лише ті, які наразі необхідні.
 • Модуль безконтактного оплати. За допомогою режиму в режимі функція NFC.Це не.Зупинка сканування навколишнього простору в пошуках кон’югаційного пристрою та споживає заряд.
 • Час автоматичного відключення дисплея. Встановіть діапазон відключення на мінімальні значення.
 • Мобільний інтернет. Деякі користувачі зберігають функцію передачі даних або Wi-Fi, незалежно від того, використовується режим чи ні. Щоб зберегти заряд, рекомендується підключитися до Інтернету лише за необхідності.
 • Навігація. GPS.Супутникова функція рідко потрібна. Необхідно вимкнути режим після використання, оскільки постійне з’єднання з супутником активно споживає заряд акумулятора.
 • Віруси. По.Третє програмне забезпечення може не тільки викрасти дані, але й застосовувати прогалини в системі, створювати нестабільність смартфона в цілому та витрачати ємність акумулятора. Краще не завантажувати підозрілі програми.
 • Параметр Bluetooth також посаджує гаджетний заряд. Якщо це не потрібно часто, варто його стримувати.
 • Синхронізація даних також витрачає ємність акумулятора. Тому вам потрібно вимкнути автоматичний режим та синхронізувати програми в ручному режимі за необхідності.

Вищезазначені причини є основними, але не є повним переліком проблем, через які Samsung Galaxy швидко розряджається.

Важливий! Якщо акумулятор деформований і набряклий, то це може призвести до поломки смартфона. Електроліт може призвести до пошкодженого акумулятора і налити телефонну мікросхему.

Чому акумулятор швидко виписується на телефон

Спочатку ви повинні з’ясувати, чому акумулятор не утримує заряд, і швидко розряджається:

 • Живі шпалери. Використання цієї функції негативно впливає на відсоток заряду телефону, ніж
 • Холодний сезон. Ви можете помітити, що взимку акумулятор викидається набагато швидше на морозі, ніж у кімнаті або в теплі часи. Сучасні батареї чутливі до холоду і швидко замерзають.
 • Невикористані заявки. Програми, що працюють у фоновому режимі, також впливають на роботу акумуляторів. Постійний перезапуск негативно впливає на акумулятор.
 • Ігри. Те саме стосується ігор у налаштуваннях яких на задньому плані немає функції відключення.
 • Віруси. Телефон можна швидко звільнити через шкідливе програмне забезпечення, яке з’являється, коли користувач переходить на сумнівні посилання або відвідує неперевірені сайти.
 • Завищена яскравість екрана. Яскравість набору екрана на 100 %впливає на заряд телефону. Ця функція є достатньою енергетичною інтенсивною, що впливає на швидкість розряду пристрою.
 • Постійно включає Інтернет, навігатор, Wi-Fi, Bluetooth-всі ці програми, які працюють у постійному режимі, але не використовуються, впливають на заряд пристрою.
 • Нестабільна мережа. Якщо ви перебуваєте в тому місці, де з’являється з’єднання, то зникає, тоді будьте готові до того, що вам незабаром доведеться використовувати зарядний пристрій.
 • Акумулятор вичерпав свій ресурс. Кожен акумулятор має свій період використання, в кінці якого він може набрякати або припинити утримувати заряд.
 • Датчики. Інфрачервоний датчик, до якого сучасні телефони оснащені акумулятором, також “їсть” акумулятор.
 • Випадкова та регулярна підзарядка. Покладіть телефон для зарядки вночі або завантажте його нескінченно? І це шкодить роботі акумулятора, яка може перегрітися або навіть вибухнути від постійного припливу електроенергії.
 • Автоматичний привід екрана. Це, здавалося б, просте застосування автоматичного обертання екрана значно зменшує відсоток зарядженого акумулятора під час використання.
 • Поганий зарядний пристрій. Ви можете помітити, що при використанні різних зарядних пристроїв потрібен інший час зарядки. На це впливає сама якість пристрою. Виробники рекомендують використовувати “зарядку”, яка поставляється з самом телефону.
 • Інтелектуальне очікування. Ця функція знаходиться в програмах, за допомогою яких екран телефону не виходить відповідно, і заряд споживається швидше.
See also  Трансфер з Meizu на Samsung. Ми виконуємо синхронізацію контактів

Рішення проблеми

Після того, як ви розкрили причину швидкого розряду свого смартфона, ви повинні піти, щоб усунути його. Деякі проблеми вирішуються за десять хвилин, з іншими. Вам доведеться повозитися. У будь.Якому випадку, ми вирішуємо це питання, тому не потрібно панікувати достроково.

Природний знос

Знос акумулятора стає помітним після 1,5-2 років використання вашого смартфона. У цьому випадку рішення проблеми дуже очевидне. Необхідно замінити акумулятор. Ви можете зробити це самостійно (якщо воно знімне) або надати смартфон рукам майстер (якщо у гаджет є весь.Метальний корпус).

Температура

Якщо ваш смартфон сильно реагує на зниження або підвищення температури. Зробіть це правилом для використання набору. У той же час намагайтеся не піддавати зміни різких температур гаджетів. Таким чином, ви продовжите своє життя на акумулятор.

Яскравість екрана

Екран телефону. Одне з основних джерел споживання енергії. Чим вище яскравість, тим швидше буде виписаний ваш смартфон. Використовуйте адаптивну підсвічування або встановлюйте яскравість не вище 50%.

Прасувати

Іноді винуватець швидкого розряду акумулятора. Це несправні збої заліза або системи. У цьому випадку єдиною справжньою порадою буде зв’язатися з фахівцем. Вам не вдасться вирішити проблему самостійно, але ви точно можете завдати шкоди пристрою.

Віруси

Очевидно, щоб вирішити цю проблему, необхідно знайти та видалити заражені предмети. Звичайно, іноді може заощадити лише повний розряд пристрою. Але, якщо ситуація не буде запущена і пошкоджена лише одна або кілька незначних файлів. Звичайне очищення з антивірусною програмою допоможе.

Фонові програми

Ресурси акумулятора також можуть витратити програми, які сам користувач запустив, але після того, як вони не потрібні, я забув закрити. Контроль над процесами, що активно споживає енергію. Наприклад, наступним чином:

До речі, можливість більшості з них включає очищення системи з зайвих файлів, охолодження процесора, оптимізацію зарядки та ряд інших завдань. Для підтримки пристрою в порядку один із цих утиліт доцільно постійно використовувати.

Телефон постійно шукає доступну мережу Wi-Fi

Доступна мережа Wi-Fi замість мобільного Інтернету-це добре, заощаджуючи також багато грошей. Але якщо ви почнете залишати мережу постійно, оскільки заряд акумулятора почне невблаганно і швидко тане

Якщо ви часто відвідуєте місця, де є доступні точки доступу до Wi-Fi, автоматичний пошук мережі дійсно полегшує завдання та економить гроші.

Багато хто з нас звикли постійно на зв’язку, тому вони не вимикають пошук мережі Wi-Fi протягом дня, навіть якщо є міцна пропозиція трафіку через мобільний Інтернет

Візьміть правило, щоб вимкнути режим пошуку мережі Wi-Fi, оскільки ви перебуваєте поза зоною доступу такої мережі. Шукайте мережу Wi-Fi-друге за найсильнішими інтенсивними дією смартфона, що висаджує акумулятор.

Вам потрібна калібрування акумулятора на Android

Це, безумовно, не варто виводити смартфон на нуль, це не допоможе йому жити довше

Але як відомо, у цьому вище визначення апріорі нечесність виробників встановлюється. Зрештою, якщо акумулятор не присягається за замовчуванням і не дозволяє нам використовувати всю їхню ємність, це означає, що виробники приховували цей факт, оскільки про нього не написано в жодному посібнику користувача.

Але, якщо це правда, очевидно, що будуть ті, хто засуджує компанії в обман і приховує технічні особливості своїх пристроїв. Результатом стане випробування і, мабуть, великі штрафи. Однак відсутність необхідності калібрування акумулятора пояснюється не лише логікою, а й практичними рекомендаціями, які самі виробники дають.

Чи корисно калібрувати акумулятор

Android має спеціальний код, нібито для калібрування акумулятора, але він абсолютно безглуздий

По.Перше, жоден виробник не рекомендує виділити акумулятор до нуля, оскільки після цього йому потрібна велика зарядка енергії для відновлення, і це негативно впливає на його життєвий цикл.

По-друге, відомо, що для продовження роботи акумулятора необхідно зарядити його не вище 80% і скинути принаймні 20, а навіть більше-щонайменше 30%. Тобто повна зарядка та виділення. Це явища, яких потрібно ретельно уникати, що якось не відповідає особливостям калібрування.

По.Третє, жоден виробник не є невигідним для акумулятора свого смартфона за замовчуванням, менше життів, ніж він може. Ні, звичайно, деякі пристрої резервують невеликий відсоток зарядки за офлайн.Експлуатацію окремих інструментів, але цього недостатньо, щоб пристрій значно довше працював.

Що робити, якщо смартфон швидко розряджається

Причини, чому акумулятор багато виписується за лічені години. Тепер ми вважаємо найважливішим з них, і ми зрозуміємо, як вони усунуті.

Максимальна яскравість

Часто користувачі без вагань ставлять високу яскравість відображення свого пристрою. Однак вам потрібно врахувати, тим більше, тим більше споживання екрана заряду акумулятора. Прийнятний рівень яскравості-40-50%. В останній версії Android ви можете відрегулювати яскравість з завіси.

See also  Як зробити відео з екрана на Samsung

Від’єднайте вібрацію та тактильну реакцію

Вібрація. Це дуже зручна функція, яка дозволяє отримувати сповіщення від смартфона, не турбуючи інших. Також у багатьох пристроях є функція тактильної відповіді, яка полегшує використання пристрою. Наприклад, ви відчуваєте легку вібраційну відсталу від смартфона, коли ви вводите текст або граєте в ігри.

Однак збільшення енергії акумулятора іноді витрачається на вібраційний двигун. На відміну від звукової тривоги, яка не споживає багато заряду акумулятора. Можливо, вам слід увімкнути звук на смартфоні, коли ви перебуваєте в галасливому місці або вдома, а на роботі чи в школі чи університеті, як правило, вимкніть усі сповіщення, щоб телефон не дало ознак життя. Таким чином, ви можете пропустити важливий дзвінок або SMS, але також реально зберегти заряд акумулятора.

Настав час змінити акумулятор

Kогда Срок Слюжбы Аккюмулятора, аштекаєт, а телеффон д, заряжа.Н.За.За.За.За.За.За.Ь н ь н ЮНТОНТОНТУЛЬЮ. Якщо дизайн телефону передбачає можливість заміни акумулятора, то ми купуємо подібну та зробимо заміну. Спочатку потрібно зберегти важливі дані та вимкнути телефон.

Якщо незалежна заміна акумулятора в телефоні не забезпечується конструктивно, ви повинні звернутися до сервісного центру.

Вимкнути сповіщення

Кожне з хутра, що з’являється в смартфоні, робить пристрій на дисплеї і втрачає його звуковим сигналом або вібрацією. Коли на пристрій на день приходять більше ста повідомлень, навантаження на акумулятор стає значним.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Секрет полягає в тому, що Pushi відображається миттєво: друг надіслав вам повідомлення. За секунду ви отримали повідомлення. Справа в тому, що для цього смартфон постійно звертається до служб або додатків, щоб миттєво повідомити вас про нову подію.

Тому я раджу вам відключити сповіщення в тих додатках, якими ви не часто використовуєте. Наприклад, я скорочую пухи в яндекс.SIM.Картках, YouTube, Tinder,. Aliexpress та інших додатках, і я взагалі не страждаю. Зараз перейдіть до налаштувань свого смартфона та вимкніть сповіщення про всі додаткові програми.

Використовуйте PowerBank

Зовнішні батареї досить дешеві 500-1000. Це хороша інвестиція, якщо ви їдете в поїздку або місце, де можуть виникнути проблеми з зарядкою (наприклад, у країні, пікніку чи риболовлі).

Ще одним надзвичайно корисним аксесуаром є кришка з вбудованим акумулятором. Під час підключення смартфона до розетки він спочатку заряджає телефон, а потім поповнює заряд вбудованого акумулятора. При використанні процесу розряду відбувається у зворотному порядку. Але вони мають два недоліки спочатку, незграбний вигляд, по-друге, відносно висока вартість.

чому, телефон, samsung, швидко, сидить, яскравості

Акумулятор на телефоні швидко сідає: Від’єднайте зайві програми

Чому акумулятор швидко викидає новий телефон? Вся несправність. Це не якісь віруси поглинання енергії, а програми, встановлені на смартфоні. Часто на задньому плані працює занадто багато додатків, використовуючи Інтернет та надсилаючи сповіщення Не кажучи вже про забуту вкладку з активною грою.

На щастя, апетит застосувань можна зменшити. Для початку перевірте, які програми на смартфоні можуть працювати на задньому плані. Це можна знайти в налаштуваннях у розділі “Програми”.”Запуск додатків”. На Android ви можете налаштувати параметри запуску вручну, забороняючи роботу у фоновому режимі та непрямого запуску програми з іншими програмами.

Важливо: не вимикайте фоновий запуск тих програм, які завжди повинні бути активними. Наприклад, якщо ви забороняєте роботу на задньому плані для програми Navigator, то кожен раз, коли вам доведеться повторно побудувати маршрут при відкритті карти.

Відключіть непотрібні зв’язки та послуги

Акумулятор буде швидко виписаний, якщо бездротові технології, такі як Bluetooth, Wi-Fi та GPS, постійно використовуються. Заряд акумулятора активно споживає програми, які звертаються до цих послуг на задньому плані.

Як продовжити час роботи смартфона: поради щодо Android та iOS

Щоб зберегти плату, вам слід відключити GPS, якщо ви не використовуєте картки та інші програми, які є важливими для вашої геолокації для правильної роботи (наприклад, погодних програм). Також варто відмовитися від постійно включеного Wi-Fi-, якщо він активний, смартфон постійно шукатиме безкоштовні мережі для підключення. Хоча Bluetooth майже не споживає енергію (особливо в останній п’ятої версії), також краще вимкнути її, якщо на даний момент ви не використовуєте фітнес.Браслет, навушники чи інші бездротові гаджети.

Скоротити час роботи смартфона

Як би дивно це не звучало, але смартфон може швидко виписати через те, що ви постійно використовуєте його. Ви можете вимкнути непотрібні послуги та програми, скільки вам подобається, але якщо гаджет у вас в руках з Instagram або відео на YouTube, він буде виписаний. Програми споживають різну кількість енергії: ігри та відео можна справедливо вважати найжорстокішим. Крім того, заряд швидко витрачається під час роботи з камерою, наприклад, якщо ви постійно щось фотографуєте.

Якщо у вас немає можливості (або бажання) відкласти телефон убік, то ви можете продовжити час його роботи за допомогою затвора. Сьогодні на ринку легко знайти досить потужні та компактні моделі з підтримкою швидкої зарядки, що коштуватиме 1-2 тисяч, наприклад, Xiaomi Mi Power Bank 2 потужністю 20 000 мАг.