Home » Чому ви не можете заряджати телефон до 100

Чому ви не можете заряджати телефон до 100

Hyde: Як заряджати новий смартфон

Люди навколо змінюють смартфони, а іноді не за власною ініціативою, хтось просто розбиває їх, з огляду на не дуже точне кровообіг, смартфон потрапляє до поганого. Змінити один смартфон до іншого стає простішим, ніж ремонт старого. Інші. просто любити все нове і дотримуйтесь новинок та передових технологій. І по-третє погіршують акумулятор, пристрій більше не може жити один робочий день, і весь час запитує годування. Ось що ми говоримо про них сьогодні, вірніше, як зберегти акумулятор з такого стану при покупці нового смартфона. Щоб швидко деградацію акумулятора на смартфоні, я розповім вам, як правильно заряджати новий смартфон, що робити під час роботи гаджета, це не варто, але це, навпаки, буде продовжувати роботу акумулятора. Давайте почнемо трохи з теорією, щоб увійти до справи.

чому, заряджати, телефон

Різновиди батарей у сучасних смартфонах

У сучасних смартфонах знайдено лише два типи батарей: літій-іон (Li-іонний) та літій-полімер (Li-Pol). Інші типи акумуляторів, які були використані раніше в натисканні на кнопкові телефони, поступово знизилися за течією як менш надійну та дорожче у виробництві.

Основні переваги сучасних батарей:

 • Немає ефекту пам’яті. Тобто, вам не потрібно постійно заряджати до 100% і розряджати його до 0%.
 • Мають хорошу “потужність” з відносно невеликими розмірами і низькою вагою
 • Безпечно використовувати. Випадки запалювання надзвичайно рідкісні і зустрічаються найчастіше в статтях для PR (хоча ми всі пам’ятаємо гру нових смартфонів з Samsung)
 • Недорогий у виробництві

Але не думайте, що сучасні види акумуляторів є досконалими, у них є та недоліки. Головна. Маленька служба. Через 1 рік роботи користувач смартфонів чітко зауважує, що заряд акумулятора достатній для меншого. І через 2-3 роки батарея, як правило, може прийти до знебарвлення або відсоток заряду, почне плавати перед очима.

Фактично, виробники смартфонів сьогодні просто не мають альтернатив батарей Li-Ion / Li-Pol. Батареї на основі Grafen здавалися проривом у цій галузі: менші розміри та велика “потужність” у порівнянні зі стандартними батареями, крім здатності забезпечувати просто “космічну” швидкість зарядки. Однак, до сих пір ми не бачимо таких батарей у смартфонах, які продають серійний. Причиною у складності виготовлення та кінцевої ціни таких джерел енергії.

Але виробники смартфонів повинні включати “Monenchochka”, винайшли альтернативи до використання стандартних батарей. Приклад цього. подвійні батареї в смартфонах. Таким чином, можна компактно стиснути акумулятори всередині корпусу смартфона та заряджати їх одночасно. Крім того, при використанні швидкого заряджання навантаження на два батареї менше, ніж це буде одним цілим елементом. Тому знижуються ризики запалення елементів харчування. Приклади подвійного акумулятора Смартфони: Oneplus 8T, Oppo Find X2, iPhone x.

Типи швидкого заряджання

На даний момент найпопулярніші технології швидкого дротового заряджання різних виробників:

 • Qualcomm Швидкий заряд (QC)
 • Samsung Adaptive Fast Charging (AFC)
 • Доставка потужності Apple
 • Oneplus dash заряд
 • Huawei sufecharge
 • Motorola Turboppower
 • Mediatek Pump Express

Кожен поодинці: у порівнянні з звичайною зарядкою 5-10 Вт, всі перераховані технології дозволяють видобути вищі рівні напруги та струму. При використанні спеціальних джерел живлення у поєднанні зі смартфонами з підтримкою цієї технології можна безпечно заощадити час, коли заряд акумулятора поповнюється. Однак у зв’язку з цим ми отримуємо побічний ефект. зменшуючи термін служби акумулятора. В Інтернеті є ряд досліджень щодо втрати “потужності” акумулятора за певною кількістю зарядних циклів за допомогою технології QC 3.0, наприклад.

Доторкнувся до прогресу та бездротової зарядки, на ринку, наприклад, на даний момент найбільш “хитрий” бездротовий зарядний пристрій з Xiaomi має потужність 30 Вт. Хоча більшість смартфонів Android підтримує бездротові зарядки потужністю лише 15 Вт, а яблучні смартфони, як правило, лише 7.5w. Фізика не обманює! Логіка з зарядними принадами все-таки: вища потужність, над температурою, і тому ресурс акумулятора зменшується швидше.

Належне заряджання смартфона відразу після покупки

Якщо ви принесли новий смартфон з вулиці, а в зимовому дворі, то ви повинні почекати пару годин, а температура смартфона приходить з кімнатою. Тільки після цього варто створити перший запуск. Якщо ви вперше почнете відсоток заряду акумулятора менше 50%:

 • Сміливо покласти пристрій для заряджання до 100%, а потім почати використовувати смартфон у всій потужності!
 • Коли гаджет повністю розряджений. заряд до 100% знову.

Після цього повторіть ці процедури абсолютно необов’язково і ще краще.

Калібрування батареї

Ви також можете калібрувати батареї. Ця процедура не є обов’язковою, але корисною для запобігання раптовому вимкненні смартфона під час заряджання 30-40%. Раптом він може вимкнути, що заряд і не залишилося взагалі. Я особисто відбувся, і почуття були настільки, тому Я очікував, що залишилися інтересом, який був показаний на дисплеї смартфона.

Методика калібрування береться з особистого досвіду, виходячи з вивчення різних матеріалів в Інтернеті.

 • Увімкнений смартфон вивантажується на 10% від початкового стану.
 • Вимкніть смартфон і покладіть 12 годин для заряджання.
 • Видалити з зарядкою і не використовуйте 10 хвилин.
 • Включіть смартфон і покладіть на зарядку протягом 1 години.
 • Вимкніть заряджання та вимкніть свій смартфон
 • Ми чекаємо 5 хвилин і знову підключаємося до блоку живлення протягом 1 години.

Після того, як всі маніпуляції просто включають смартфон і використовуйте на здоров’я, добре, або не зовсім на здоров’я)

See also  iPhone прив'язаний до Apple ID як розблокувати

Заряджаючий смартфон під час щоденної роботи

Ви вже відкалили акумулятор або просто провели повне цикли звинувачення / розрядження, і настав час почати використовувати своє придбання на постійній основі. Найважливіше правило полягає в тому, щоб ніколи не вивантажувати акумулятор 0%, він буде тільки шкодити акумуляторі. Заряд до прямої 100% також не дуже корисний.

Ідеальне вирівнювання: Поповнення смартфона, коли заряд знизився до 15-20%. І видалити з зарядкою, коли ви бачите 80-90% на дисплеї. І ні в якому разі не кладіть смартфон для заряджання за ніч: гаджет весь час триматиме заряд 100% і нагрівається, а висока температура є однією з основних причин передчасної “смерті” батарей. Перед тим, як лягати спати. активуйте режим енергозбереження / режим польоту або вимкнути передачу даних. Я колись прочитав цікаву статтю з Ельдара Муртазіна щодо шкоди високої температури для батарей, то це детально описано, чому це відбувається.

Не залучаються до постійного використання швидкої зарядки, проблема все ще однакова. сильне нагрівання через високий рівень поточного рівня. Краще використовувати не найпотужніший блок живлення 5 В / 2А (10 Вт), якщо ви не готуєте нікуди на даний момент. Ті самі правила застосовуються до бездротової зарядки: вища потужність. вище температура. Якщо у вас є флагманський смартфон, то, швидше за все, виробник, принаймні, турбувався про систему теплової раковини, і це явно гірше для державних службовців.

Як продовжити роботу акумулятора

Кожен хоче, щоб акумулятор жив довшим і деградує повільніше. Для цього використовуйте просту пораду:

 • Не дозволяйте вашому смартфону вийти за межі відсотка від 20% (мінімуму) до 90% (максимум).
 • Не кладіть смартфон за нічну зарядку
 • Калібруйте акумулятор кожні кілька місяців
 • При зарядці використовуйте лише “родичі” або просто якісне джерело живлення та кабелю. Якщо оригінальні аксесуари вийшли на знебарвлення або були втрачені, купуйте лише бренду помітні блоки та кабелі. Також зверніть увагу на характеристики зарядних пристроїв, вони повинні збігатися з оригіналом.
 • Якщо є можливість заряджати смартфон протягом тривалого часу, ви не поспішаєте нікуди: швидка зарядка замінити високоякісну заряду 10 Вт. Акумулятор буде нагріватися менше, і, отже, це менше носити.
 • Не грайте довго в грі, тому що він має сильне нагрівання. Не дозволяйте процесору нагрівати більше 38 градусів. Ви можете знайти температуру процесора, завантажуючи будь-які програми від Google Play з відповідною функціональністю. Також не використовуйте справу під час гри, смартфон буде швидшим буде нагріватися.
 • Якщо на вулиці морозитська погода, ви не повинні використовувати смартфон протягом тривалого часу. І якщо мороз сильний (-20 і нижчий). не використовуйте смартфон взагалі і носити його у внутрішній кишені куртки.
 • Не стягуйте смартфон з USB-порту комп’ютера: зарядка занадто довга, що призводить до нагрівання. Краще заряджати з джерела живлення з підключенням до мережі 220V або до Панібанку.

Найчастіші питання

 • Швидка зарядка викликає велику шкоду акумуляторі? Завнуту шкоди, але не так велика, як деякі думають. Наприклад, швидка технологія заряджання швидкої заряду автоматично налаштовує поточний рівень, і такий метод заряджання не призведе до надмірного перегріву. Однак, опалення, безумовно, і це природно шкідливо. Використовуйте швидкий заряд щодня.
 • Мій акумулятор може вибухнути під час заряджання? Сучасні батареї є безпечними, а випадки вибухів дуже рідкісні. Літій-полімер не вибухає взагалі, але літій-іонний у дуже рідкісних випадках може померти красивою смертю. Багато виробників акумуляторів тепер виготовляють батареї, виготовлені з сухого електроліту, а не рідини (може оснавити). На всякий випадок, не залишайте смартфон на зарядку під правильним сонячним світлом і дотримуйтесь попереджень системи перегріву процесора.
 • Грати шкідливим для акумулятора? Грати і не думайте про те, що температура процесора в той час не нагрівається до високих значень (більше 38 градусів). Деякі смартфони оснащені системами охолодження, а деякі процесори. “холодні” і не нагріваються. Що ви не говорите, наприклад, про Qualcomm snapdragon 888. нагрівається як печі.
 • Я, безумовно, калібрувати свій смартфон? Іноді можна калібрувати, але це необов’язково. Якщо ви не дотримуєтесь проблем з споживанням акумулятора, то частіше 1 раз за 3 місяці вам не потрібно калібрувати акумулятор.

Чому б вам не зарядити телефон до 100%

У цьому посібнику я розмовляв про всі основні тонкощі заряджаючи сучасні смартфони та інструкції щодо операції, яка призведе до найдовшого терміну служби акумулятора. Я сподіваюся, що інформація була корисною.

Дотримуйтесь основних правил використання смартфона відразу після покупки, і більше не доведеться скаржитися на швидке споживання акумулятора та пошук, де замінити акумулятор до іншого. Так, так, не кожен наважується самостійно замінити акумулятор, тому що у 99% сучасних смартфонів. “невіддільна” будівництво. Ми повинні замовити акумулятор з ALI або шукати офлайн, зверніться до служби ремонту.

Використовуючи телефон під час заряджання

Для того, щоб реалізувати процеси, що відбуваються при використанні телефону під час поповнення енергії, ви повинні уявити класичний басейн з двома трубами. На одній трубі, вода тече. це струм заряду. З іншого боку, це випливає. Це струм розряду. Точніше, існує безліч поточних труб. це різноманітні споживачі гаджетів, кожен з яких, при роботі, викидає мобільний телефон ACB до більшої чи меншої міри:

Якщо у водяному басейні більше, ніж тече, рівень води в ній збільшується. І ще швидше, тим менше течуча вода. Якщо миттєве споживання перевищує миттєве поповнення, рівень зменшиться. Те ж саме відбувається з акумулятором.

Якщо поточний споживає енергоємні елементи смартфона одночасно, рівень заряду зменшується. Якщо споживання перевищує поповнення, то замість заряджання акумулятор розряджається. Це може бути чітко видно в спеціальних додатках для контролю ACB. Один з найпопулярніших. accubatery для OS Android (Apple Gadgets також існує подібні програми). На вкладці “заряджання” ви можете побачити значення заряджання струму.

See also  Як дізнатися стан батареї Samsung. Як зрозуміти, що телефон не запускається через батарею

На вкладці “Розрядження” додаток показує струм розряду. Також можна знайти різноманітну статистику споживання для різних застосувань. Слід розуміти, що самі програми не споживають. Він споживає процесор, дисплей та периферійні телефонні модулі під час роботи різних програм, і тим більше ресурсів використовує програму, тим швидше вона розряджає акумулятор. Отже, дуже енергоємний у цьому відношенні є ігрові програми. Вони завантажують процесор, повна програма використовує дисплей. У багатьох випадках сучасні розважальні програми також потребують модулів Bluetooth, Wi-Fi та T.Р. Якщо ви граєте під час процесу поповнення процесу, фактично вийдіть, коли споживання перевищує поповнення.

Звідси випуск. якщо ви використовуєте телефон під час заряджання, вам потрібно бути підготовленим для уповільнення швидкості поповнення енергії, і якщо пам’ять низька, то розряд батареї. Зіпсувати акумулятор, такі дії не будуть.

Підроблений зарядний пристрій

Ви не можете використовувати дешеву підробку зарядного пристрою.

Незважаючи на зовнішню подібність з оригіналами, їх технічний компонент значно відрізняється. Використовуючи такі пристрої, ви не отримаєте жодних гарантій. Сторонний портал Lifehacker в рамках купівлі тесту порівняно з якістю адаптерів від оригінальних виробників, сторонніх фірм та дешевих підробки. Як результат, виявилося, що лише сертифіковане зарядку справляється з 100%. Вони трохи заряджаються з зарядними звинувачень KMS і Belkin, а робота підробки не відповідає вимогам та правилам.

Обов’язково прочитайте наш матеріал про зарядний пристрій для Android-смартфона.

Як стягувати смартфон, щоб продовжити термін служби свого акумулятора

Є багато статей про мережу, як стягувати смартфон. Самозміни в цих статтях суперечать один одному. Одна річ можна сказати абсолютно. Якщо ви використовуєте смартфон, він знаходиться в “режимі сну”, покладіть смартфон для заряджання, навіть якщо ви повністю вимкнули його. в цей час акумулятор повільно не працює. Тому наше основне завдання полягає в тому, щоб зробити акумулятор (відповідно, а смартфон) жив і збережений прийнятний контейнер якомога довше.

Кожен цикл розряду та заряду акумулятора, поступово (хоча й дуже повільно) “вбиває”, призводить до зменшення потужності, і в кінцевому рахунку до виходу відмови від батареї.

Нова акумуляторна батарея, приблизно через п’ятсот повних циклів зарядного розряду, може втратити до 25% його потужності, відносно первинного. Т.Е. Якщо смартфон використовується в режимі “напівструму”, в якому буде потрібно заряджати його раз на день, після того, як півтора року ви помітите, ємність акумулятора стільки, скільки потребує батареї, а це буде частіше. Далі процес втрати танків прискорюється. Хоча не лавина, але прискорюється. І приблизно наступна 25% потужності акумулятора може втратити після трьохсот наступних повних циклів. І Т.D.

Не входячи до сутності хімічних та електричних процесів, що проходять у батареї під час заряджання, впливають на швидкість батареї “деградація” (і довше, щоб зберегти прийнятні параметри своєї ємності), якщо ви його правильно заряджаєте!

Температура

Ідеальна температура навколишнього середовища під час заряджання смартфона становить близько 20 градусів. Але в тому, як немає нічого досконалого в житті, бажано (і, швидше за все, навіть потрібно) заряджати смартфон при температурі навколишнього середовища не менше 10 градусів, а не вище 40 градусів. Тому, якщо ви увійшли в кімнату з морозом, то вам не потрібно негайно покласти смартфон для заряджання. Нехай він приходить при кімнатній температурі на деякий час, а потім ви вже можете стягувати плату. Але влітку слід уникати перегріву, і ні в якому разі не залишати гаджет під час заряджання під правим сонячним світлом.

Повні розряду

Не дозволяйте повному розряду акумулятора до 0%. Якщо акумулятор повністю вивантажений, на початку його заряджання, принаймні, контролер і обмежує напругу, що подається до нього, все ще можна різко збільшити температуру акумулятора, результат якого вихід акумулятора це не з ладу, його запалювання або розрив тіла.

“Тактика” заряджання

Також немає консенсусу серед фахівців, але оптимальна тактика вважаються “20-80”. Це означає, що розрядник смартфон рекомендується не більше 20%, покладіть його на зарядку та заряд до 80%. Здавалося б, не проблема, але дві нюанси з’являються. По-перше. але 60% заряду достатньо для цілого дня. Другий. це відстеження, коли смартфон буде вивантажений до 20%, а до 80%. У першому випадку все залежить лише від того, скільки смартфон інтенсивно працює. У другому випадку спеціальні програми для Android можуть допомогти, який буде “повідомити” вам про досягнення батареї певного заряду.

Існує популярна альтернатива тактика заряджання. “50-70”. Т.Е. Ми не даємо акумулятора нижче 50% і заряджаємо акумулятор не більше 70%. Вважається, що така тактика може двічі продовжувати життя акумулятора, або навіть більше. Щоправда, вам доведеться поповнювати смартфон кілька разів на день, тому ця тактика підходить лише тим, хто протягом усього дня має розетку або док-станцію, і готовий поповнити свій гаджет кілька разів на день. Так, і без додатків, відстеження рівня заряду акумулятора в цьому випадку, це вже не в будь-якому місці.

Зарядний пристрій

Ви можете заряджати лише смартфон з “рідним” зарядним пристроєм, який вийшов із смартфона. Використовуючи точно “рідну” заряду (яка призначена для вашого смартфона на виході та напрузі), ви просто не поширюєтесь, то, безумовно, не зменшуйте термін служби акумулятора смартфона. Якщо “нативний” заряджання не вдалося, то необхідно вибрати іншу заряду з однаковими параметрами вихідного струму та напруги, які вказані на “рідному” зарядному пристрої.

Не використовуйте смартфон під час заряджання.

Якщо ви використовуєте смартфон під час заряджання (перегляду фільмів, інтернет-видно та t.D.), тоді ви повільно “вбивати” батарею. Т.Е. Під час процесу заряду одночасно відбувається процес розряду акумулятора. Такий “гойдалка” негативно впливає на тривалість роботи акумулятора смартфона.

Дотримуйтесь цих простих правил для правильного заряджання смартфона повністю не складно. Але дотримання цих правил дозволить вам зберегти потужність та ефективність вбудованого акумулятора та, відповідно, розширити термін служби смартфона без необхідності передчасної заміни акумулятора.

See also  Як розповсюджувати Інтернет з телефону

Як стягувати смартфон

Термін гаджета без підзарядки є однією з основних характеристик при виборі смартфона. Цей період значною мірою залежить від початкової потужності акумулятора та про те, скільки “важких” додатків ви використовуєте.

Інший фактор, що впливає на автономію. дотримання правил при стягуванні смартфона. Вони слідують не всі.

Давайте поговоримо про те, як правильно заряджати мобільні пристрої, ніж часті зарядки та глибоке розряд, а також які правила варто дотримуватися максимально розширення терміну служби акумулятора.

Чому не можна повністю вивантажувати смартфон?

Серед правил роботи акумулятора смартфон є багато помилкових рекомендацій.

Один з них пов’язаний з тим, що смартфон повинен регулярно розряджати. майже до 0%. Сьогодні ми дізнаємося, це.

У наших гаджетах використовуються накопичувачі на основі літію на основі літію. літій-іон (Li-іонний) та літій-полімер (Li-Pol). Вони замінили нікелеві кадмієві батареї (NICAD). Це було для останнього, що правило працює. перед тим, як поставити пристрій для зарядки, він повинен бути повністю розряджений.

Це було пов’язано з ефектом пам’яті. через використовувані хімікати та конструктивні особливості, такі акумулятори були надані стільки заряду, оскільки вони змогли накопичити з вільним простором. Якщо акумулятор споживався лише наполовину, а після цього заряд знову був поповнений, контейнер був двічі.

Літій-іонні та літієві полімерні батареї позбавлені такого дефіциту. Навіть навпаки, вони не повинні бути повністю розряджені. Коли заряд зменшується нижче критичної межі, запускаються хімічні реакції, що значно зменшує потужність акумулятора. Одноразовий повний розряд призводить до того, що ресурс накопичення електроенергії зменшується на 1-3%.

Насправді, щоб розряджати акумулятор до нуля, потрібно спробувати важко. Справа в тому, що, коли смартфон показує 0% заряду і незалежно вимикається, насправді є залишковий заряд. приблизно 2-4%, щоб підтримувати продуктивність акумулятора. Найголовніше в цьому випадку не намагається знову включити смартфон, тому що:

 • Почати резервний заповідник енергії почнеться, що призведе до повного розряду ACB.
 • Можливі помилки у роботі смартфона. З таким включенням операційна система починає завантажувати, але відсутність їжі призводить до різкого відключення пристрою.

У такій ситуації важливо швидко підключити зарядний пристрій до смартфона, як навіть тоді, коли стан вимкнено, енергопостачання продовжує повільно витрачати. Найбільш оптимальним варіантом є заряджання смартфона, коли ви досягнете 10-15% від акумулятора, не чекайте, щоб вона вимикається.

Незважаючи на все вищезазначене, іноді необхідно виконувати повну розрядку акумулятора (або калібрування). Рекомендується зробити не більше 1 раз за 3 місяці. Для цього досить не підключити зарядний пристрій до досягнення 1% від заряду акумулятора, а потім заряджати смартфон до 100%. Така операція дозволяє калібрувати контролер зарядки. пристрій, який відповідає за потік живлення до акумулятора та його своєчасне вимкнення. В результаті регулятор перевантажується та забезпечує процесор смартфона більш точний інформаційний стан батареї.

І ще одна порада напередодні майбутньої зими. Зарядний смартфон додатково перед роботою в холоді. Температура нижче нуля не тільки негативно впливають на термін служби акумулятора, але також зменшує його здатність, отже, і повернення накопиченої електрики. У Клаусі швидкість руху літієвих іонів уповільнює, у зв’язку з яким смартфон швидко починає швидко нагріватися. Якщо, при вході застуди, телефон був стягнутий на 10-15%, потім через короткий проміжок часу ступінь заряду може становити 2-3%. Тут недалеко від повного розряду. Щоб уникнути цього, ми рекомендуємо носити пристрій у внутрішніх кишенях одягу, і коли розмовляючи з використанням гарнітури.

Чому небезпечно викиньте телефонну батарею

Чи варто заряджати смартфон до 100%

У Рунеті вони опублікували десятки, якщо не сотні статей про те, як правильно заряджати смартфон. У половині цих статей написано, що акумулятор не рекомендується заряджати до 100%, у другому, що, навпаки, це необхідно. Хто насправді вірить? Ми не придумали нічого від себе і запитали про правильну відповідальність представникам компанії, яка виробляє літій-іонні батареї та обладнання для тестування їх.

Експерт пояснив, чому неможливо стягнути смартфон до 100%

Фахівці скаржилися, що мало людей вимикають зарядний гаджет у часі, завдяки цьому акумулятори швидко зношуються.

Щоб зарядити смартфон до 100% шкідливого для його акумулятора, пише RIA NOVOSTI з посиланням на керівника експертного порталу на високотехнологічній техніці Дмитро Рябінін.

За його словами, головна проблема полягає в тому, що після повної зарядки мало хто негайно вимкніть гаджет живлення.

Експерт підкреслив, що відключення шнура зарядного пристрою найкраще, коли заряджання повідомляється 90% або трохи менше.

Він додав, що він не менш небезпечний для використання смартфона до повного розряду, оскільки його зв’язок з виходом у вимкненому стані також псує акумулятор.

#Xab теги; hierga # xbb; і #xab; ловуть # xbb; Додати.

Дійсно ніхто не вгадав, щоб зробити розумний контролер заряду, зберігаючи акумулятор?

Батареї не були теплою після 100% зарядки. Я не можу сказати всі смартфони, але деякі роботи за аналогією з ноутбуками. Підключившись до мережевої роботи з мережі, пропускаючи акумулятор, акумулятор заряджається лише до рівня, але не використовується.

І взагалі краще не використовувати смартфон, він його псує

І ця новина, швидше за все, від початку 90x, приблизно. Я припускаю, тоді контролери заряду ще не встановили, правильно, якщо неправильно.

Z.Сорт. І цей експерт випадково не з Англії?

Сьогодні вони принесли IIPHOS з 1500 разів на заряд, всі ебать, вони сказали, що лише нещодавно почали пропустити день.