Home » Де SIMKA вставляється в планшет Samsung. Під кришкою на задній панелі корпусу

Де SIMKA вставляється в планшет Samsung. Під кришкою на задній панелі корпусу

Є звичайною SIM-карткою для планшета. Яка SIM-карта краще для Інтернету? Чи потрібна SIM-карта

Деякий час, таблетки почали надавати спеціальні 3G модеми та GSM модулі, що дозволило виробнику принести пристрої такого типу на новий рівень попиту. Однак разом з новими можливостями зв’язку вищезгадані планшетні пристрої, успадковані від братів своїх менших (посилаючись на звичайні клітинні пристрої), і деякі задані до різних видів розбиття мережі. Тим не менш, в більшості випадків очевидна проблема ситуація “таблетка не бачить, що SIM-карта” має досить просте рішення. Щоб зрозуміти причини, що призводить до “технічної сліпоти” пристрою, і зрозуміти, як вирішити визначену несправність, може бути усунена, подана стаття допоможе вам. Отже, ми включаємо позитивний і рухатися далі!

Ви будете здивовані, але в більшості випадків причиною того, що таблетка не бачить SIM-картки, точно в неправильному позиціонуванні самого SIM-картки. Якщо чіп GSM абонента не включений до спеціального гнізда пристрою або неприродно не вдається в глибині електронного пристрою, можливо, що SIM-карта не відповідає необхідному стандарту.

На сьогоднішній день найбільш поширене використання симів традиційних видів (MINI SIM). Кілька карткових карт GSM. Це тип Micro SIM. Закриває список стандартних Nano Sim. До речі, саме такі Sims і оснащені яблучними пристроями.

Отже, якщо після встановлення стартового пакета ви раптом виявили, що планшет не бачить SIM-картки. Переконайтеся, що реалізований SIM відповідає технічним вимогам виробника планшетного пристрою. Можливо, вам потрібно придбати спеціальне адаптер або ретельно обрізати додаткові міліметри пластикової рами GSM-чіпа. У контексті вищезазначеного стає зрозуміло: розмір карток SIM-картки.

Залежно від розміру

Коли мобільні телефони з’явилися лише в житті звичайних людей, всі SIM-карти виглядали однаково. Стандартна SIM-карта. Mini. Мали розмір від 25 до 15 міліметрів, і може бути успішно вставлений у будь-який мобільний телефон. Але рік пройшов.

Виробники вирішили оптимізувати простір у своїх пристроях. Відкривальник був Apple.

Він знаходиться на їх iPhone 4S, що з’явився слот під мікропідйомником у 2010 році. Трохи пізніше, 5 серії Ayphones почали виробляти під Nano Sim. Варто відзначити, що всі продукти, де надаються Інтернет 3G, LTE та мобільні комунікації. Включаючи iPad, оснащений лотками.

На андроїдному апараті є комбіновані роз’єми з MicroSD, ми рекомендуємо звернутися до інструкцій, щоб не помилятися.

Виробники активно реалізують технологію ESIM. По суті віртуальна SIM-карта, яка не має фізичних медіа. В Росії ще не отримав сцену через законодавство, але весь час.

Розрізати

При зміні гаджетів або придбання нової таблетки, часто необхідно обрізати SIM-картку, щоб вона була вписатися в новий слот. Така служба може бути в магазині при покупці техніки. Ви можете зробити це самостійно, вам потрібен шаблон для цього. Читати далі у цій статті.

На малюнку нижче показано, як зменшити міні до Micro.

See also  Як підключити веб -камеру до планшета. Як підключити камеру OTG до телефону?

simka, вставляється, планшет, samsung, задній

Використовуйте адаптер

У випадках, коли карта повинна збільшуватися, використовуйте спеціальний адаптер. Варто зазначити, що сьогодні всі мобільні оператори виробляють карти негайно в трьох версіях. Це виглядає як стандартний Micro SIM. Вона, у свою чергу, повинна бути ретельно розділена на міні та мікро. Решта пластик не повинні викинути. Вони будуть служити, якщо адаптер з одного формату з іншого.

simka, вставляється, планшет, samsung, задній

Зовнішній слот, за допомогою штекера та непідготовленого лотка

Цей перехідний варіант полягає в тому, щоб дістатися до гнізда, більше не потрібно видалити панель, яка її, але лоток для SIM-картки в дизайні ще не включено.

Як вставити SIM-картку на планшет Samsung або інший пристрій аналогічного дизайну:

 • Ми шукаємо корпус і переміщуємо шапку слот. Залежно від бренду та моделі таблетки, він може бути справа або ліворуч від його ребра, або на верхньому кінці.
 • Вставте SIM.Карту в розетку, попередньо повернувши її відповідно до малюнка / зморшки на вилку.
 • Ми занурюємо картку в пристрій для пристрою. Ви можете трохи допомогти нігті або тонкий плоский елемент.
 • Повернути штекер до місця.

До речі, деякі моделі таблеток Lenovo під штекером не є звичайним гніздом, але з висувним лотком. Його сторона трохи опуклий і легко захопити його. Чіп у цьому лотку на престижіо розміщується відповідно до малюнка на штекері.

Хочете вибрати потрібний планшет 4G. Прочитайте нашу статтю з оглядом найпопулярніших моделей!

Як отримати SIM-картку від такого гнізда

Можливо, вищезгадані вказівки щодо того, як вставити SIM-картку до таблетки, здавалося, вам друг, і припущення виник у вашій голові, як витягнути картку.

Так, той же принцип, який використовується для карток SD у камер та ноутбуках, насправді працює тут: ноутбуки:

 • Видаліть вилку. Як ви бачите, SIM-картка “сидить” в гнізді глибоко і захопити його, щоб витягнути його.
 • Натисніть щось рівне і важко на видимій картці. Трохи, так що пластина залишає трохи більше у справу. І негайно відпустіть.
 • Край чіпа подовжує пару міліметрів за тілом. Ми візьмемо пальці для цього краю і витягніть картку назовні.

Зверніть увагу: вилка повинна бути ретельно підштовхнута, ви не можете сильно тягнути його на сторону. “Нога”, яка прикріплена штепсель до тіла, виготовляється з тонкого шматка силікону і може відірватися.

Як правильно вставити SIM-картку?

З тим, що є різні SIM-карти, ми зрозуміли. Так що тепер ми переходимо до наступного. Давайте поговоримо про те, як вставити SIM-картку в планшет:

 • Спочатку вимкніть пристрій. Потім покладіть його на рівну поверхню з дисплеєм. Ви можете покласти рушник або якусь тканину, щоб не подряпати передню частину гаджета.
 • Більшість таблеток таблеток слоту SIM-карти знаходиться на боці (це відбувається на задній панелі). Це може бути вкрите спеціальним демпфером, який потрібно переміщувати або витягнути, натискаючи на палець, цвях або інший тонкий предмет. Деякі пристрої можуть бути досягнуті за допомогою гнізда під SIM-карткою, ви можете натиснути лише край у спеціальне отвір. Є також моделі, де потрібно просто натиснути на кришку і відпустити. Після цього лоток під SIM виступає від роз’єму зовні
 • Якщо неможливо витягнути лоток, ви можете використовувати голку або пінцет. Тільки дотримуйтесь, щоб не пошкодити пристрій.
 • Коли ви потрапляєте в лоток, вам потрібно встановити SIM-картку. Це досить просто. Особливо, оскільки сам власник має форму сховища з скошеним кутом. Ви можете тільки заплутати. Тому зосереджуючись, що контактна частина SIM-картки розгорнута та вказуючи на задню панель, а не на дисплей. Іноді є натяк на лоток, як розташувати SIM.
 • Далі вставте лоток з SIM на спеціальне роз’єм. Найчастіше потрібно було трохи пресувати на ньому, щоб він надійно виправився. У той же час, великі зусилля не потрібні, інакше ви можете зламати кріплення або сам власника.
 • Спробуйте включити планшет. Якщо все це зроблено правильно, то пристрій розпізнає SIM-картку, а потім дає користувачеві можливість здійснювати дзвінки та забезпечити його доступу до Інтернету.
 • Однак трапляється, що таблетка не бачить SIM-картки. Найчастіше причиною цього є неправильна установка. Знову витягніть лоток і переконайтеся, що SIM-карта надійно фіксується, що вона не стикається і не виходить. Зверніть увагу на правильну сторону, яку ви помістили його у власника.
See also  Samsung Gear VR, що підключається до ПК. Як перезапустити контролер VR Gear

Інструкції для iPad

Найкращі моделі планшетних комп’ютерів (Apple, Samsung, Nokia та ін.) Використовуйте дизайн відсіку для SIM-картки у вигляді каретки, доступу до яких здійснюється за допомогою спеціального паперу. Загалом, операція схожа на заміну SIM-карт у звичайному телефоні:

 • У випадку пристрою вам потрібно знайти лоток з слотами. Поруч має бути спеціальне отвір для обрізання паперу.
 • Ключ (паперовий кліп) вставляється в перерву, трохи натискається.
 • Ця дія призведе до того, що сторона лотка відскочить від тіла.
 • Лоток витягується з пристрою.
 • Визначено потрібне місце.
 • Встановлюється SIM з відповідного розміру (найчастіше нано).
 • Лоток виштовхується у випадку, поки поверхня таблетки не буде повністю вирівняна.

Потрібно правильно визначити позицію SIM-картки в лотку. Зазвичай він призначений для 2 Simi або додаткової установки картки пам’яті.

Провідний автор багатьох заголовків про експерту.Ро. Ідеально розбирається в технології та електроніці. Здатні вирішувати будь-яку технічну проблему залежно від години, любить писати про свій досвід і розвиток.

Багато хто купує нову таблетку з одним непослідовним. Це те, що не всі знають, як підключити до SIM.Картки пристрою і, навпаки, вийняти з нього. З усім цим на 1-й погляд все здається звичайним і природним. Але це не так. Незручний рух, і ви навіть можете зламати планшетний комп’ютер. Тому ви не повинні ризикувати. Крім того, ми будемо ретельно розповісти, як змінюється SIM-картка в планшеті.

Почати з одного з головного моменту. Це стосується, яка конкретна SIM-карта може бути встановлена ​​в планшеті. Зрештою, кожен пристрій має спеціальний роз’єм, розрахований під конкретним видом SIM.

Виявляється, є аксесуари, в яких підключені лише стандартні розміри SIM. Правда, вони стають менше. Подібні до пристроїв включають старі моделі таблетки з таких компаній, як Prestigio, Irbis, Digma та Mn. Лікар.

З усіма цими слотами багатьох інших пристроїв розраховуються лише на мікро-SIM. Це iPad 2, 3, 4 та більшість таблеток на Android. Вкладка Samsung Galaxy, фон ASUS, насправді всі моделі з Lenovo та Mn. Лікар.

І ми не повинні забувати, що ще є таблетки з слотами для Mini-Sim та Nano-Sim. Наприклад, він популярний у світі по всьому світу пристрою iPad міні та повітря.

Таблетка не бачить SIM-картку, що робити? У вас також є проблема? Подивитися.

Тому перед підключенням SIM-картки потрібно вивчити властивості таблетки. Вони, безумовно, будуть перераховані, які стандартні SIM-повідомлення підтримує пристрій. Крім того, ця інформація може бути розташована поруч із сам по роз’єму, в якому вставляється SIM-карта.

See also  Як включити синхронізацію на Samsung. Діагностика

Як перевірити стан SIM-карт

Щоб перевірити стан вставлених карток та переглянути інформацію про свою роботу, потрібно перейти до налаштувань. Для цього зробити проведіть пальцем вниз, щоб відкрити завісу сповіщень. Натисніть на іконку з передачею.

Рекомендовано: як увімкнути синхронізацію з Google на Android

Перейдіть до розділу “Система”. Він знаходиться внизу списку після інші параметри.

Як вставити SIM-картку в Samsung Galaxy Tab A 8.0 (XDRV.Ru)

У новому меню виберіть “Про телефон” написаний номер телефону, якщо він відомий угодою з оператором. Переглянути стан SIM та вказаний код IMEI.

Коли ви натискаєте на статус, буде показана детальна інформація:

Це може знадобитися при програші мобільного телефону або обслуговування пристроїв.

Встановіть та підключіть SIM.Карти на планшеті

Спочатку потрібно визначити, яка SIM SIM карта підтримує ваш пристрій. На сьогоднішній день є кілька типів SIM.Карт для планшетів: звичайний SIM, Minisim, Microsim та Nanosim. Вони відрізняються лише за розміром і перераховані для зменшення розмірів. Найбільший розподіл сьогодні має microsim.

Встановлення SIM іноді виявляється не так просто зрозуміти, як вставити SIMS в планшет і уникати будь.Яких проблем, використовуйте інструкції:

Перш ніж встановити SIM.Карту, відключіть пристрій і (для зручності) поставте планшет на гладку поверхню з дисплеєм вниз. Переконайтеся, що поверхня чиста і не подряпає екран.

Як правило, з дна або сторони таблетки. Це слот SIM-картки (перевірка з інструкцією), часто це поруч з іншими домкратами або кнопками. Зверніть увагу на роз’єм системи доступу, вам може знадобитися використовувати спеціальний ключ, який включений до планшета. Як вставити Sims у планшет у такій клавіші? Біля гнізда буде невелика отвора, коли ключ натискається на цю дірку, слот буде запропоновано, то вам потрібно розмістити SIM у розширеному спеціальному лотку.

Якщо немає жодної отвору, він все ще очищає, як вставити SIM-картку в планшет: просто переміщуйте клапан для гнізда, витягніть тримач SIM-картки, вставте SIM-картку з Holder Up Контакти.

Їзда на лоток або тримач, покладіть демпфер на місці (якщо він не буде автоматично, коли тримач ховається), увімкніть планшет та перевірте з’єднання.

Якщо SIM-картка була встановлена ​​правильно, питання полягає в тому, як видалити SIM-картку з таблетки назад, це не повинно. Просто виконати всі вказані вище кроки у зворотному порядку. Якщо під час інсталяції щось не так, то, щоб отримати SIM, не буде так легко, вам доведеться використовувати пінцет, щоб забрати і витягнути його.

Коротке відео, що показує, як вставити SIM-картку на таблетці Samsung Galaxy Tab

Встановлення SIM-картки SIM-картки SAMSUNG SM-T231

Вставте карту SIM або USIM, отриману від постачальника послуг мобільного зв’язку.