Home » Де зберігаються скріншоти на комп’ютері.

Де зберігаються скріншоти на комп’ютері.

Table of Contents

Де на комп’ютері зберігаються скріншоти

Навіть недосвідчені користувачі комп’ютера, напевно, чули про таку концепцію, як екран. Використання їх дуже зручно. Однак із їх зберіганням часто виникають труднощі. Для вирішення цієї проблеми взагалі не потрібно звернутися до фахівця. Вам просто потрібно знати, як на екрані монітора з’являється скріншот і куди він потім йде.

Жоден екран не зникає без сліду (звичайно, якщо не було несподіваного відключення комп’ютера через стрибок напруги чи інші обставини сили)). Будь.Який екран можна викликати та зберегти у відповідному форматі. Найчастіше формат JPG вибирається для збереження скріншотів. Найпопулярніший формат зображення, доступний для читання з будь.Яких комп’ютерів та мобільних пристроїв. Однак ви можете підтримувати скріншоти в інших форматах, наприклад, у форматі GIF (нижча якість, ніж JPG) або TIFF (більш висока якість, ніж JPG).

Де скріншоти на Windows 7, 8, 10

Комп’ютери Windows із системою Windows.Це вбудовані інструменти для створення настільних фотографій. У Windows 7 це додаток “ножиці”, у пізніших версіях системи. “ескіз на фрагменті екрана”. Обидві програми дозволяють вручну відстежувати, де зберігаються скріншоти. Вам потрібно лише вибрати каталог у диригенті Windows під час експорту.

зберігаються, скріншоти, комп, ютері

Однак найпоширенішим варіантом для створення скріншотів є функція друкарського екрана, яка не має власної програмної оболонки. Тому у користувачів часто виникають питання про те, де зберігається принтскрин після натискання цієї кнопки. Насправді все просто: створений кадр переходить до буфера обміну. Щоб отримати зображення, вам доведеться додатково використовувати будь.Який графічний редактор, наприклад, фарба. Запустіть його, вставте зображення з буфера обміну на полотні та експортуйте результат у необхідну папку.

зберігаються, скріншоти, комп, ютері

Вставте на полотні скріншот і зберегти результат

Нова функція була додана до Windows 10: Під час натискання виграшу та PRTSCR малюнок автоматично зберігається у форматі PNG. Ви можете знайти його в “Зображення”. “Кадри екрана”.

Де знайти екранні зображення в Windows 10

Щоб знайти місце, де зберігається скріншот, важливо зрозуміти, яка комбінація була зроблена. OS Windows 10 пропонує кілька варіантів зберігання.

Зроблено за допомогою друкарського екрану

Натиснувши на друкувальник. Для переміщення його з обмінного буфера необхідно вставити його в графічний редактор (як правило, використовується фарба).

Зображення вставляється за допомогою комбінації CTRLV.

зберігаються, скріншоти, комп, ютері

Після цього зображення можна зберегти через меню редактора, відкривши вкладку “Файл”. “Зберегти як”.

З поєднанням WinPrintScreen

Якщо натиснути клавішу Win за допомогою PRTSCR, результат зберігається у папці користувача “Зображення” у форматі PNG.

Поєднання AltprintScreen

Метод працює, а також натискання кнопки printskrin з єдиною різницею полягає в тому, що при використанні цього методу лише вікно, в якому працює користувач, фіксується без фону та панелі завдань.

Такий екран зберігається після попередньої вставки в графічний редактор, натиснувши Ctrlv.

Інструмент “Scissors”

Щоб зателефонувати за інструментом, натисніть кнопки WinShift. На робочому столі з’явиться робочий стіл, після чого ви можете вибрати область для скріншота.

Зображення автоматично потрапляє в обмінний буфер, і система надсилає сповіщення при натисканні, до якого відкриваються додаткові параметри редагування вибраної області.

Використання ігрової панелі

Скріншоти, створюючи, які можливості ігрової панелі використовувались (спричинені комбінацією крила), ви можете знайти в цьому шляху: “Цей комп‘ютер”. “Місцевий диск (C::” Користувачі “.” Ім’я користувача “.” Відео “.” кліпи “.

Утиліта може бути налаштована зручним чином і незалежно визначати каталог, в якому зберігатимуться всі скріншоти. Цей параметр бажаний, щоб не скласти системний диск.

Де “скріншоти” у “Десять”, якщо ви сфотографуєте зі стандартними засобами

Не потрібно завантажувати та встановлювати утиліту з третій розробників на ПК, щоб постійно створювати зображення вашого ПК.Дисплея. Розглянемо всі стандартні служби Windows, які дозволяють робити “скріншоти”.

See also  Як зробити метрику на комп'ютері. Порівняння функціональності програми

Когда «Скріны» Соріжтсу Вуфер

Зображення будуть розміщені в буфері, коли ви натискаєте один раз на кнопці екрана друку (скорочено PRTSC) на клавіатурі, розташованій зліва від клавіші видалення праворуч або збоку клавіші F12, але за умови, що ви не робите Майте третє програмне забезпечення для створення “скріншоти” (або якщо воно вимкнено).

зберігаються, скріншоти, комп, ютері

Клацніть на клавішу екрана друку, щоб скопіювати зображення, яке ви бачите на екрані в буфері Exchange

Цей метод створення не є популярним, оскільки він займає більше часу, ніж інші методи:

 • Це передбачає подальший запуск графічної утиліти фарби. Відкрийте її через панель запуску або вікно “виконати”, яке спричинено комбінації Windows R та командою MSPAINT. Слідкуйте за mspine у ​​вікні
 • Вставте зображення, що зберігається на деякий час у буфері, у вікно утиліти, використовуючи комбінацію клавіш V Ctrl або через кнопку “Вставити” на верхній панелі редактора. Вставте скріншот на кнопку панелі на панелі
 • Після цього вже проведіть збереження зображення, створеного в фарбі, у зручному місці для вас. Збережіть файл на будь.Яке зручне для вас місце

Буфер також містить фотографії, зроблені за допомогою гарячого поєднання екрана друку та клавіш Alt. Це дозволяє знімати не весь дисплей, а лише вікно, яке на даний момент активно на ПК (зазвичай на ньому є курсор). У цьому випадку також необхідно вдатися до допомоги графічного застосування для ручного збереження малюнка, яка все ще розташована лише в тимчасовому блоці пам’яті ПК.

Коли скріншот негайно зберігається у файлі жорсткого диска

Найзручніший і миттєвий спосіб зробити та зберегти «екран» дисплея одночасно. Це гаряче поєднання клавіш Windows та PRTSC.

Стисніть ці два клавіші. «внутрішня камера» системи буде працювати, яка негайно зробить папку «сценаристи» у папці системного диска. На момент затискання екран стане трохи затемненим. Це означатиме, що команда виконана. Сам скріншот буде в папці “Мій комп’ютер”. “Зображення”. “Скріншоти” (або скріншоти).

Якщо ви не знайшли каталог “зображення” на лівій панелі, перейдіть довше: ми відкриваємо кореневі папки системного диска (зазвичай це локальний диск із літерою C. Це повинен бути логотип Windows). Тепер ми запускаємо такі папки: “Користувачі”. Каталог з назвою вашого поточного облікового запису. Розділ “Зображення”.

Відкрийте розділ “Зображення” у папці користувача

Як змінити місце збереження скріншотів на жорсткий диск

Якщо ви не задоволені розташуванням збережених “скріншотів”, змініть його наступним чином:

 • Розгорніть вміст розділу Screnshots у каталозі із зображеннями на системному диску, використовуючи інструкції з попереднього розділу цієї статті. Клацніть правою клавішею до білого вільного поля в “Провідник”, а потім натисніть на рядки “Властивості” у сірому меню. Клацніть пункт “Властивості” у контекстному меню
 • У розділі про розташування у новому вікні натисніть кнопку для переміщення каталогу. На вкладці “Місцезнаходження” натисніть “Перемістити”
 • Виберіть каталог в іншому вікні на будь.Якому з місцевих жорстких дисків, наприклад, це буде робочий стіл (“робочий стіл”). Клацніть на “вибір папки”. Виберіть нову папку, щоб зберегти
 • Клацніть на “Застосувати”. Застосовуйте зміни у вікні
 • Підтвердьте зміну каталогу у вікні попередження. Якщо ви хочете повернути оригінальну папку, просто натисніть кнопку за замовчуванням у тому ж вікні. Підтвердити, що ви хочете змінити папку

Якщо екран створений за допомогою програми “ножиці”

Вбудована система.Утиліта “ножиці” має більш широку функціональність порівняно з кнопкою екрана друку (створюючи “скріншоти“, незалежне визначення їх розмірів, створення зображень різної форми та багато іншого). Плюс цього методу також полягає в тому, що сам користувач визначає, яку папку, щоб зберегти йому конкретну поточну картину під час її створення:

Де скріншот «екран друку» зберігається на комп’ютері?

Багато людей думають, що після натискання на “екран друку”, окремий файл із вмістом екрана у формі зображення створюється, але це не так.

Насправді скріншот розміщується в тимчасовій пам’яті комп‘ютера, яка називається обміном обміну. Ви не можете зайти в це і побачити вміст. Ви можете вставити його лише в будь.Яку програму і вже зберегти з неї в окремий файл.

Така програма легко служити як фарба, що є простим графічним редактором, вбудованим у будь.Яку версію Windows. Вона в меню “Почати”. “Усі програми”. “Стандарт”. “Фарба”.

Ми шукаємо додаток для фарби для вставки та збереження екрана

Таким чином, вам потрібно відкрити фарбу та натиснути на комбінацію ключової вставки даних із буфера. “ctrl” v “.

Поєднання ключів для вставки з буфера

Paitn буде негайно вставлений у зображення, яке було на екрані під час натискання кнопки екрана “Друк”.

See also  Як налаштувати Forkplayer на LG. Встановлення за допомогою розробника IDE

Зображення екрана, вставлене з буфера в фарбі

Після цього вам доведеться натиснути на “Файл”. “Зберегти як” і вказати ім’я та розмістити для зберігання екранного скріншоту, який ви зробили.

Розташування знімків екрану, зроблених за допомогою комбінації ключів prtscrn

Всі зображення екранів, які ви робите, натискаючи клавішу PRTSCR або Windows Prtscr. Збережіть у папці скріншотів на комп’ютері. Нижче наведено швидкий спосіб легко перейти до папки.

Спочатку натисніть піктограму “Цей комп’ютер” на робочому столі, щоб відкрити провідник. Крім того, ви також можете натиснути клавіші Windows на клавіатурі, щоб це зробити. Е

Після цього натисніть папку «Зображення», представлену у розділі «Папка» у вікні провідника, щоб продовжити.

Потім знайдіть на наступному екрані та двічі натисніть на папку «Зображення екрана», щоб продовжити.

Тепер ви можете побачити всі скріншоти, які ви натиснули за допомогою комбінації клавіш Prtscr / Windows PRTSCR

Де знайти скріншоти на комп’ютері з Windows 11 та Windows 10

Папка зберігання скріншотів на Windows 11 та Windows 10 відрізняється, залежно від того, який спосіб створити скріншоти.

Для створення зображень екрану екрана та клавіші екрана Alt-друк. У старих версіях Windows цей метод зберіг скріншоти лише в обмінний буфер, після чого їм потрібно було вставити якусь програму та зберегти. Але в Windows 10 та Windows 11 збереження можна автоматично виконувати.

Отже, клавіша екрана друку або комбінація клавіш екрана Alt-друку. Зберігає скріншоти в папці:

Існує також повідомлення, натиснувши, що ви можете швидко перейти до папки з скріншотами.

Але це збереження спрацьовує лише в тому випадку, якщо ви використовуєте хмарне сховище OneDrive. Якщо програма OneDrive не запускається або ви не включені до неї, використовуючи свій обліковий запис Microsoft, то скріншоти не будуть збережені на диск. Як і в старих версіях Windows, вони залишаться в буфері обміну, і їх потрібно буде зберегти вручну, вставляючи програму фарби або в будь.Який інший графічний редактор.

Скріншот Windows 8

Окрім описаних раніше можливостей, Windows 8 дозволяє використовувати комбінацію Keys Print Screen Win.

Ця комбінація клавіш дозволяє виконати скріншот всього екрану і автоматично зберігати його у файл із іменем екрана (1).PNG

Замість числа 1 у дужках буде відповідний номер блоку.

Місце, куди надсилається цей файл :: \ Користувачі \\ зображення \ Скріншоти

Де SystemDisk. Це буква диска, на якому встановлюється Windows; Ім’я користувача. Ім’я користувача.

Наприклад, у папці буде адреса: C: \ Користувачі \ Andrew \ Pictures \ Скріншоти за умови, що Windows встановлюється на диску “C: \”, а ім’я користувача “Ендрю”.

Найдивовижніше те, що ця папка насправді має два способи, як не дивно!

Якщо ви спробуєте «дістатися» до цієї папки за допомогою вбудованої системної програми Windows 8, ви можете пройти інший маршрут:

 • Клацніть правою кнопкою миші на лампі провідника.
 • Виберіть пункт меню “Провідник”.
 • Зліва в розділі “Цей комп’ютер” натисніть на папку “Зображення”, а потім “Зображення екрану”. І ви побачите вміст екрана “екрана зображень” або C: \ користувачі \ andrew \ pictures \ скріншоти:

Саме в цій папці, яка має два різні імена та шляхи, скріншоти зберігаються.

Можливість робити скріншоти дуже корисними та важливими. Це допомагає дизайнерам, веб.Майстром, авторам інструкцій користувача, програмістами. Просто бажаючи щось показати іншому, виконуючи деякі нотатки. Ця можливість дозволяє створювати цікаві колажі, допомагає студентам підготувати навчальні презентації. І, можливо, є ще багато додатків, про які ми навіть не знаємо.

Це все, ми сподіваємось, що інформація в цій статті була корисною для вас.

Де знаходиться екран екрана (скріншот) на компютері

Доброго дня. Не раз мене запитували, де зберігається друк екрана на ПК? У цій статті я хотів би відповісти на це питання, тому що часто ви не можете обійтися без скріншота. Операційна система Windows має спеціалізований варіант, але ОС постійно вдосконалюється, і користувачам може бути важко негайно розібратися з оновленнями.

Як використовувати ключ?

Окрім попередньо встановленої функції створення монітора фотографії, можна залучити спеціальне програмне забезпечення, ви можете встановити папку самостійно. Для зручності ви можете встановити одну з цих програм, якщо ви часто створюєте та редагуєте зображення, але зазвичай користувачі досить достатньо екрана друку. Тож тепер вам просто потрібно зрозуміти, де вони все ще зберігаються?

Кнопка друку Skrin має кожен представник Windows “сім’я”, включаючи XP, як ви вже зрозуміли, це потрібно для створення скріншота. Натиснувши цю клавішу, отримується повний монітор фотографій. Ви зафіксуєте все, що є в цей час.

Якщо вам потрібно було зробити зображення лише одного вікна, в цей час активно використовується комбінація Alt PRTSC. У цьому випадку верхнє вікно, що використовується в роботі, буде скопійовано. Ці кнопки працюватимуть виключно на Windows 7 та інших версіях цієї операційної системи.

See also  Як підключити мобільний до комп'ютера. Для передачі файлів

На ОС Mac весь монітор зможе зафіксувати за допомогою комбінації командного зсуву 3. Для того, щоб виділити область, замість 3 слід натиснути 4. Площа вибирається миша.

Створені зображення негайно надсилаються в Mac на робочий стіл комп‘ютера, як файли PNG. Залишається розібратися, де вони скопійовані на вікна.

Де друк на друк на ПК з Windows?

У випусках цієї операційної кімнати до випуску Windows 8 скріншот із дисплея був надісланий лише до буфера обміну. Після цього потрібно було залучити графічний редактор, вставити та редагувати там у наступній послідовності:

 • Видаліть усі непотрібні відкриті об’єкти з дисплея комп’ютера;
 • Натисніть на друк екрана;
 • Активуйте графічний редактор (ви можете використовувати будь.Які);
 • Поєднання CTRL V або використання контекстного меню Перемістіть зображення в активне вікно редактора;
 • Всі редагування, створіть папку на пристрої, фотографії будуть зберігатися там, виберіть формат і зробіть підтвердження дії.

У Windows 8 або більше свіжих можливість збереження зображень з’явився своїми засобами. Поєднання екрана друку Windows надсилає скріншот спеціальній компанії, ви можете подивитися на це:

Завдяки цьому ви можете зробити кілька фотографій, а потім негайно обробити все.

Зберігання екрана Steam

Шанувальники віртуальних ігор часто фотографують фото, особливо для мережевих ігор Dota 2, Vais та інших. Екран друку в багатьох іграх може бути створений не лише спеціальним годинником, але й натиснувши на F12. Він збережеться в обліковому записі Steam, у хмарному сховищі. Ви можете потрапити туди з браузером, вам потрібно зайти та завантажити. Є інші варіанти:

 • У параметрах ігрової програми шукайте розділ “у грі”;
 • Знайдіть “Збережіть неперервну копію на комп’ютері”. Якщо ви спочатку створюєте папку, вам не доведеться шукати, де зберігається малюнок на парі.

зберігаються, скріншоти, комп, ютері

Якщо це виявиться, то під час гри ви натискаєте друк для друку, а потім фіксуєте область, відкрийте редактор, вставте та зберігайте. Ось просто більшість користувачів натискають на екран PRT або F12. Потім вони не можуть знайти, де зберігається бажана картина. У таких випадках є інструкції:

 • DOTA2. Кнопка F12 визначає фотографію в хмарному сховищі. Необхідно перейти до початкового парового вікна, переміщувати бігун вниз. Функція перегляду буде активована, натисніть на нього та шукайте “Показати на диск”.
 • Vaais. Див. Створений друк, зроблений на диску C, ви можете зробити це так:
 • Fallout 4. Не існує спеціального місця для малюнка, він зберігається в кореневій папці самого ігрового додатка.

Як зробити і де шукати друк у “Десять”?

Windows 10 у багатьох користувачів викликає труднощі. Це стосується, серед іншого, створення та пошуку скріншотів на компютері. Ви можете використовувати стандартні параметри:

Ви також можете залучити спеціальні програми, призначені для цього. Наприклад, у Windows 10, попередньо встановленому додатку, який називається “ножиці”. В останній версії утиліти з’явився опція, завдяки якій ви можете встановити затримку до п’яти секунд, перш ніж створити зображення. Основною особливістю програми є створення скріншотів на комп’ютері будь.Якого розміру у вільній формі або у формі прямокутника. Ви можете зробити це так:

 • Визначаємо зону припадків;
 • Використовуючи маркер, гумку, ручку, ми робимо необхідні позначки;
 • Ми зберігаємо друк екрана на комп’ютері за допомогою комбінації кнопок Ctrl S або клавіші “Зберегти”;
 • Ми відзначаємо формат і шлях до файлу, щоб ви могли його легко знайти.

Якщо ви просто хочете надіслати комусь зображення, то не потрібно зберігати його на компютері. Ножиці мають можливість надсилати зображення електронною поштою через програму, встановлену як поштовий агент. Крім того, малюнок можна надіслати за допомогою функції “частка”, він викликаний комбінацією Win H. На відкритому панелі знайдіть цільову програму та натисніть на її мітку.

Де ще може бути зображення відображення?

Де скріншот із Skype або якісь інші програми? Зазвичай такі файли слід шукати у папках з відповідною програмою. Тож перейдіть до папки, де встановлюється програма (зазвичай “програмні файли”) і шукайте “завантаження” (іноді написано “завантаження”).