Home » Де знаходиться збереження трафіку на Samsung. Як вимкнути економію трафіку на Samsung Phone?

Де знаходиться збереження трафіку на Samsung. Як вимкнути економію трафіку на Samsung Phone?

Як мінімізувати використання даних на Android і уникнути перевищення трафіку Інтернет?

Пісня “нескінченний вміст” (“нескінченний вміст”) аркадні пожежні групи дуже точно окреслила сучасну реальність. Інтернет затоплений популярними відео, знаменитості твіти та епічні збірки з відмов, які видно на кліку, буквально “на долоні”. Так, смартфони тепер офіційно наші веб-переглядачі, і, хоча вони можуть допомогти розвіяти нудьгу, наприклад, під час очікування автобуса ви платите ціну в рублях і сотні.

Кожного разу, коли ви йдете до програми, щоб переглянути відео на YouTube, оновити статус у соціальній мережі або знайти шлях додому, мобільні мобільні дані Megabytes починають розчинятися, як би печиво в молоці. Якщо ви не використовуєте тарифний план з необмеженим Інтернетом (який, як правило, досить дорого), перевищення обмеження мобільних даних загрожує великими обліковими записами, збільшуючи швидкість з’єднання або загалом, відсутність підключення до Інтернету.

Найпростіший спосіб. Зберегти трафік. Це простіше, ніж здається, і вам не доведеться занадто змінювати звички. Просто дотримуйтесь наших порад нижче.

Як переглянути кількість переданих даних

Перш за все, вам потрібно перевірити, скільки передається даних. Якщо ви не знаєте, скільки використовується трафік, буде незрозуміло, як змінити структуру споживання даних.

Найпростіший спосіб перевірити використання даних. Це веб.Портал вашого стільникового постачальника. Якщо ви ніколи не витрачаєте межу, то, можливо, варто перейти до дешевшої ставки. Якщо ви ніколи не покласти вам пакет трафіку, то ви, безумовно, повинні прочитати статтю далі.

Ви також можете переглянути статистику споживання даних та на пристрої Android. Перейдіть до налаштувань. Передача даних. Ви побачите екран приблизно як тут:

Якщо ви прокрутіть, ви побачите використання мобільних даних за допомогою додатків, як видно з другого знімка екрана вище. Важливо відзначити, що ці графіки показують лише дані, що надсилаються за допомогою клітинного з’єднання для передачі даних, а не через Wi-Fi з’єднання. Ви завжди можете “повісити” на YouTube, підключившись до Wi-Fi, але в статистиці він не з’явиться. Якщо ви хочете переглянути статистику використання даних за допомогою Wi-Fi, натисніть кнопку Меню та виберіть “Показати трафік Wi-Fi”.

Варто зазначити, що вам потрібно буде вказати ваш платіжний цикл тут, щоб точно розрахувати використання даних. Оскільки ваші дані впадуть у перший день нового циклу, це не має значення, що ви використовували місяць раніше, тому результат не спотворюється.

See also  Як вимкнути iPhone 11 якщо він завис

На додаток до графіків, ви можете встановити ліміт трафіку, в якому ви будете показано попередження, або встановіть ліміт, налаштування слайдера на графіку, на якому мобільний трафік буде вимкнено. Не забудьте включити опцію “Обмежити мобільний трафік”.

Після досягнення межі, мобільний трафік не передається, поки ви не вмикаєте його знову.

Як відключити заощадження на Samsung

На Samsung смартфонах, вимкнення режиму збереження трафіку не так багато, але різні:

 • Перейдіть до налаштувань. З’єднання.
 • Відкрийте елемент “Використання даних”.
 • Натисніть “Збереження трафіку”.
 • Вимкніть режим збереження трафіку.

Якщо ви бажаєте, на екрані з 4-го кроку ви можете вказати програми, які зможуть використовувати мобільний Інтернет без обмежень, навіть якщо включені заощадження.

Подібно до попереднього випадку, пам’ятайте, що передача даних у мобільній мережі може вплинути на:

 • У випадку застосування входу програми та вимкнення опції збереження трафіку. У крайньому випадку ви можете повністю видалити утиліту, а потім очистити кеш смартфона.
 • Якщо функція увімкнена в налаштуваннях для видалення економії трафіку на Samsung, перейдіть до розділу (налаштування) однойменного імені та знайдіть точку з’єднання та перейдіть до нього. Ви натискаєте на використання даних та вводите вкладку заощадження трафіку. Тепер опцію можна відключити, якщо він був включений. Для цього потрібно перекласти перемикач перемикання в лівий бік. Після цього Samsung переходить у стандартний режим роботи. Якщо ви включили опцію для конкретних програм, перейдіть до використання додатків під час збереження трафіку та видаліть позначки в тих програмах, на які вони коштують.
 • При блоку інтернету в браузері (наприклад, у Google Chrome), щоб вимкнути збереження трафіку на Samsung, увійдіть до веб-провідника по телефону, натисніть кнопку з трьома точками, перейдіть до налаштувань та перейдіть до Розширений розділ. Там знайдіть потрібний розділ і вимкніть режим.
 • Якщо попередньо відключено автоматичне оновлення в мобільній мережі, поверніть все до місця. Для цього введіть ринок відтворення, перейдіть до меню (три смуги), а потім натисніть настройки. Після знаходження розділу Auto Oxverts виберіть будь-яку мережу. Але тут, звичайно, краще не відключити збереження трафіку на телефоні Samsung, щоб уникнути перевищення межі.
 • Увімкніть синхронізацію. Якщо ви раніше обмежили процес синхронізації, його можна повернути на своє місце та вимкнути обмеження. Як і в минулому випадку, краще залишити можливість синхронізації Wi-Fi.

Наведені вище методи дозволяють полегшити збереження трафіку на Samsung для різних інструментів. Багато чого залежить від того, які обмеження раніше встановили користувача.

Як відключити функцію збереження трафіку на телефоні Samsung?

Якщо заявка на смартфон працює у фоновому режимі, він може провести Інтернет для власних цілей. Наприклад, Messenger періодично надсилає сповіщення про нові повідомлення, і в той же час витрачається будь.Яка кількість даних. Але як повністю відключити функцію збереження трафіку на телефоні Samsung або для окремих програм? Легко реалізувати через налаштування телефону, відвідавши потрібний розділ із параметрами. Для ясності, щоб уникнути додаткових питань, ми підготували покрокові інструкції. Він підходить для більшості пристроїв Samsung, де встановлено останнє оновлення прошивки.

See also  Як зробити скріншот на Samsung C10

Почнемо з невеликої інформації: Режим економії трафіку. Це спеціальний варіант, який забороняє витрачати мобільний Інтернет, працюючи на тлі програм. Цей параметр розумно активується лише тими, хто обмежений кількістю мегабайт для передачі даних. В інших випадках використання інструменту є невідповідним. Особливо для месенджерів та соціальних мереж. Ви ризикуєте просто не отримати важливе повідомлення або інформацію про нове повідомлення.

Але якщо обсяг мобільного Інтернету серйозно обмежений, кожен збережений мегабайт є критичним. Щоб вимкнути функцію збереження трафіку на телефоні Samsung:

У результаті. Режим збереження трафіку на смартфоні Samsung успішно вимкнено. Вибравши цей варіант, тобто повна дезактивація, фонові програми зможуть використовувати мобільний трафік. Однак можна зробити винятки за конкретні програми. І про це далі.

Функція керування Інтернетом в Samsung

Якщо ви знаходитесь далеко від дому і не мають доступу до необмеженого Інтернету, вам потрібно зберегти трафік, а не відключити економію трафіку. Найчастіше ми говоримо про мобільний Інтернет, який сьогодні майже в кожному проїзді мобільних послуг. У Samsung смартфони є вбудована функція, яка допомагає керувати завантаженням.

У багатьох моделях смартфонів від популярного бренду можна включити його наступним чином:

 • Відкрийте налаштування мобільного телефону. Значок шестерні (налаштування) можна знайти на головному екрані або в меню “Швидке доступу”;
 • Ми знаходимо розділ “трафік” або “контроль трафіку” та виберіть його;

Тепер стає можливим налаштування обсягу навантаження. Таким чином, якщо 3 гігабайт виділяються в умовах вашого мобільного тарифу на місяць, то за допомогою бічних регуляторів встановіть цей розрив. Перший регулятор, який нижче. Це попередження з системи. Ви отримаєте його, як тільки обсяг трафіку на Samsung досягає цієї марки. Другий регулятор вказує на кількість завантажень, після досягнення якого Інтернет вимикається.

Як вимкнути збереження трафіку на Android та Samsung Galaxy

Натисніть кнопку “Меню” телефону, щоб з’явилося контекстне меню, де ви можете вибрати межу для фонових процесів. А також обмежують різні автокринізацію додатків та їх інших можливостей для економії грошей.

Що таке “Збереження трафіку”?

Економія трафіку. Функція для зменшення кількості даних, що використовуються шляхом обмеження їх передачі та отримання. Є обмеження у фоновому режимі. Для активно використовуваних додатків, доступ до мобільного зв’язку, але обмежений. Вони перетворюються на свого роду сплячий режим і активуються при виконанні певних дій. Наприклад, зображення можуть не відображатися, поки власник телефону не торкається їх.

Не всі тарифи мобільного Інтернету необмежені. Часто користувачі додають лише кілька додатків, миттєвих повідомлень або соціальних мереж, щоб використовувати їх без будь-яких обмежень. Решта вмісту сплачується залежно від кількості завантажених або відправлених мегабайт. У цьому випадку контроль за рахунок значно зберігає мегабайти до кінця розрахункового періоду. Користувач буде доставлений з придбання додаткових, не буде “офлайн” в відповідальному моменті.

See also  Не показує монітор на комп'ютері. Невдачі при роботі операційної системи

І як контролювати споживання мобільного руху на телефоні Samsung Galaxy?

Крім того, ми не будемо брати до уваги Wi-Fi, оскільки цей тип комунікації не включений до послуг вашого оператора мобільного зв’язку.

Для встановлення контролю над споживанням інтернет-трафіку, у налаштуваннях смартфонів повинна бути зроблена така інформація:.Monthly обмеження трафіку;. Дата початку обліку щомісячного руху.

За вашим запитом смартфон відстежуватиме ваш трафік, і, якщо щомісячний ліміт перевищено, вимкніть дані даних або повідомляють вам про наближення поріг межі трафіку інтернет-трафіку.

Збереження трафіку в окремих програмах

Розробник, піклуючись про комфорт користувача, повинен задати собі питання про те, як зменшити мобільний трафік у створеній програмі. Такий параметр у всіх популярних браузерах, клієнтів для хостингу відео, Google програми. Шукайте його в налаштуваннях. І якщо ви не знайдете його, перейдіть до більш дружнього продукту.

На прикладі Google Chrome процес включення заощаджень виглядає так:

Перемістіть повзунок до положення “включений”.

Щоб запобігти витрачам даних у “Картах Google”:

Перейдіть до “Налаштування” та завантажте автономну картку для своєї місцевості. Він може бути використаний навіть тоді, коли Інтернет вимкнено. Істина, без функції геолокації:

При необхідності додайте інші області, вибравши для кожної потрібної області параметр “Завантажити”. Позначте такі розділи можна відзначити безпосередньо на карті:

Тепер, коли меню “Завантажені зони” знаходиться в налаштуваннях завантаження, позначте “Wi-Fi лише”:

Аналогічним чином, вимкнення обробки мобільного трафіку в “Google Music” та “Google Video”.

Знайдіть розділ “Автоведений та синхронізація” у розділі “Налаштування”:

Вимкніть параметр “Використовувати мобільний Інтернет”:

Для відеоспостереження YouTube, включення заощаджень зроблено таким чином:

Відкрийте клієнт і перейдіть до розділу “Загальний”;

Активуйте параметр “Збереження трафіку”.

Тепер ви можете використовувати мобільний Інтернет, не боячись додаткових витрат. А для того, щоб подальше захистити себе, не забудьте час від часу перевіряти, чи активовані перераховані вище параметри: в результаті відмови системи їх можна повернути до джерела.

Якщо вам потрібна допомога, зверніться до фахівців “послуги” добра вчинка “. Ми вирішуємо проблему за допомогою віддаленого доступу або негайно переходимо до вас. Залиште заявку в чаті або зателефонуйте нам. І через кілька хвилин проблема буде вирішена!