Home » Дізнайтеся підписувачі даних за номером телефону

Дізнайтеся підписувачі даних за номером телефону

Table of Contents

Пошук за номером мобільного телефону за допомогою Яндекса та Google

Перше, хто перевіряє номер мобільного телефону, є пошукові системи Яндекс і Google. Якщо людина знає, як використовувати такий інструмент, як пошукова система, він зможе знайти досить багато інформації: від облікових записів користувачів у соціальних мережах до її спеціальності або місця роботи.

Щоб отримати інформацію про особу за номером свого мобільного телефону, достатньо зробити пошуковий запит, взявши номер телефону у подвійних лапках. У цьому випадку алгоритми пошукової системи будуть шукати номер телефону точно у формі, в якому ви ввели його, тому під час пошуку потрібно використовувати всі можливі варіанти: з кодом країни, без нього, з дефісами та без них т.D.

Цілком часто таким чином ви можете знайти оголошення власника номера мобільного телефону, який він коли-небудь опублікував у World Wide Web. Ви також можете знайти свій обліковий запис з LinkedIn або робочих резюме на різних сайтах, таких як Headhunter.Ро.

Спеціалізовані ресурси

RAID Адреса за номером мобільного телефону. завдання практично неможливо. Хтось може сперечатися. вони кажуть, в Інтернеті, повному спеціальних ресурсів для пошуку такої інформації. Вони працюють, але не дають необхідної інформації. Тут ми можемо знайти:

 • Ім’я оператора за номером телефону;
 • Регіональна приналежність;
 • Дані колектора та банки;
 • Є легко ідентифіковані номери, що належать до встановлювачів пластикових вікон, мікрофінансових організацій, іноземних інвестиційних компаній (названі та пропонують релізи цінних паперів) та інших компаній (включаючи сумнівних). Знайдіть таку ж адресу звичайного абонента тут не буде працювати.

Деякі ресурси кажуть, що вони можуть визначити не тільки адресу, а й місце розташування телефону. Ми провели експеримент. встановлені Sims у простому телефоні, включили його та ввели номер. Система нібито встановлена ​​підключення до телефону та “визначено” його місце (ну добре!). Вона навіть виявила, що включив Wi-Fi, хоча це була звичайна трубка МТС з QWERTY-клавіатурою. Далі карта розташування та ресурсу телефону було позначено на карті Оплатити гроші, щоб отримати інформацію.

Ми нічого не платили з трьох причин:

 • Телефон без Wi-Fi, а система вважає його для смартфона (серйозна прокол).
 • Реальне розташування знаходилося в кілометрах від 400 від знайденого.
 • Введення довільних чисел весь час призвело до тих самих результатів.

Пам’ятайте, що жоден з таких ресурсів не працює. Це не може працювати. визначення координат можливе лише за згодою остаточного абонента (як частина служб геолокації від стільникових операторів). Ми не будемо говорити про можливе встановлення шпигунських програм.

Пошук по поліції

Пошук людини через поліцію в Росії неможливий. Точніше, ніхто не дасть вам своїх координат так само, як це. Поліція буде шукати людину в номері мобільного телефону, лише якщо ви пишете заяву на ньому. наприклад, ви звинувачуєте його в телефонному хуліганстві. Процес полягає в наступному:

 • Ви пишете заяву.
 • Поліція надсилає запит операторам.
 • Після отримання даних, ініціюється адміністративна справа (або кримінальна, залежно від того, що зробила бажану особу).

Знову ж таки, дані власника не будуть видані для вас. поліція буде мати справу з людиною самостійно.

Сумісність

Швидкість роботи

Щоб визначити місце розташування телефону або будь-якого іншого мобільного пристрою з підтримкою SIM, достатньо вказати номер абонента у міжнародному форматі. Plnnet буде знаходитися протягом декількох хвилин.

Автономно від і до

Ми знаємо важливість керування компанією. Розташування працівника, оптимізація маршруту, відстеження та замовлення, є ключовим списком, який менеджер повинен відстежувати в режимі реального часу. Пісок. Ідеальний інструмент для формування логістичних ланцюгів та оптимізації витрат.

Доступні для всіх

Підписавшись на один календарний місяць, ви можете визначити місце розташування одного номера телефону, не обмежуючи кількість сеансів. Простий Plnet Inteeis зрозумілий для будь-якого користувача, незалежно від рівня комп’ютерного рівня.

Анонімний і безпечний

Власник телефону ніколи не визнає, що хтось отримує доступ до свого геоданника. Локатор мобільних пристроїв Plnet не взаємодіє з програмним забезпеченням пристрою та не впливає на стабільність своєї роботи.

24/7 глобальної підтримки клієнтів

Команда команди ML Tracker оцінює кожен клієнт, приділяє особливу увагу точності функцій і прагне постійно вдосконалювати технічне обслуговування.

95% задоволеності клієнтів

Згідно з останнім опитуванням, це така кількість клієнтів, які хочуть знову скористатися цією службою. Ми цінуємо цю цифру.

Розташування за номером телефону в Інтернеті

Апаратний модуль GSM мобільного телефону, як і будь-який інший мобільний пристрій з підтримкою функції SIM, знаходиться в режимі безперервного пошуку найпотужнішого та стабільного джерела. При зміні місця розташування абонента, його мобільний пристрій підключений до найближчої стільникової вежі, що дозволяє забезпечити найбільш стійкий та безперервний зв’язок. Locator Plnet Mobile Locator визначатиме до декількох метрів телефону на карті. Це вимагає лише для того, щоб вказати номер абонента та активувати пошук.

дізнайтеся, підписувачі, даних, номер

Мобільний розрив: що, де, як, скільки. І найголовніше. ні?

Я так пройнятий “клієнтом-орієнтованим” відносинами операторів телекомунікацій до своїх абонентів, які складають 4 розслідування при прихованих мобільних підписках, вирішив піти далі та перевірити: і як вони належать до особистих даних абонентів?

У інформаційному полі тема штампування постійно виникає. достатньо згадати той самий “Око Божий”. телеграма бота для пошуку інформації про людей різними способами, включаючи закриті бази. Стільникові оператори Ми повідомляємо про успіхи У боротьбі з цим явищем. Відомий журналіст Ельдар Муртазін Доводить, Який доступ до персональних даних абонентів абсолютно неможливо!

See also  Як швидко видалити контакти з iPhone

“Особисті дані абонентів полягає в тому, що інформація, яка вважається особливо важливою всередині кожного оператора. І ці дані охороняються, вся система побудована таким чином, щоб ніхто не може отримати доступ до них, навіть потрапляючи в роботу в телекомунікаційному операторі “.

Оператори запевняють, що збереження персональних даних абонентів є предметом їх невтомного догляду.

Мегафон: Tele2: Beeline: МТС:. і навіть:

Але я вирішив перевірити особисто, чи можна отримати особисті дані, що зберігаються у стільниковому операторі, і якщо так, то це важко, скільки це коштує, і як це все виглядає.

Ми почали з початкових умов, розглядаючи варіанти видачі офіційного офіційного завдання комусь з колег. Тим не менш, це незаконно, тому ми вирішили захистити себе буриньо. Визнаючи адвоката, ми вирішили, що найбезпечніший варіант полягає в тому, щоб “зламати” себе, користь після попередніх досліджень, ми всі мали сими від усіх операторів.

Перед цим працівником поїхав до салонів усіх операторів і попросив паспорт, щоб зробити сертифікат про цифри, оформлені на ньому. Ось цікавий момент: все, крім TELE2, мовчки мовчки. Уявіть, що помилка для догляду: дядько дядько приходить до салону та окулярів, дає паспорт з фотографією десятиліття тому без маски і без окулярів, і все друкується. Tele2 все-таки попросив написати заяву. Можливо, тому, як пише Джек “Хакер”, Через абонента Tele2 дорожче.

Підготовчий етап завершується, розрив починається

Що вперше запитувалися: паспортна інформація власника певного числа.

Насправді, тут вибір “Послуги” великий: ви можете замовити роздруківку дзвінків, з деталями базових станцій та визначити місце розташування до останнього дзвінка, і навіть найбільш неприємна. толерантність чужого SIM-карти. Якщо хтось зіткнувся з таких випадків, пишіть.

Перед нами була мета перевірки того, наскільки просте / складне завдання для людини “не в темі”, скільки часу і грошей відбувається, і переконайтеся, що такий приклад є те, що такий ринок мобільного розбиття існує.

Тому, врешті-решт, у проекті взяли участь дві людини, один пеорований, а інший надавав інфорпост (я шукав інформацію про мережу). Інженерна гуманітарна освіта, нульовий досвід, але який інший досвід з джерелами.

Відразу я скажу, адреси паролів пароля я не буду хлопчати в тексті, це поганий бізнес, який повинен зникнути. Так без реклами.

Кидає в телеграму

Почали колеги (спойлер. помилковий) від найпростіших. Пошукові групи з перервами в телеграмі. Там багато там.

Але обидва спроби організувати розбиття, що закінчилися таким же чином. обман “клієнтів”. Вирішивши не витрачати сили та кошти, колеги йшли далі. у Darkweb.

Кидає в darkweb

Сам Сайт, де ви можете просити пробою, знайшов швидко. у першій лінії результатів пошуку. Але якщо телеграф швидко несе відповідальність, а також піднявся, то на форумах у Darkweb дискусії та транзакції йдуть довго. Я побачив статті журналістів з 2019 року, де всі вони вдалося перетворити через кілька годин, як, наприклад,, У цій статті BBC, Але чи змінилися час, чи наш колега, який займається цим завданням, не такий про.

Операції можуть бути проведені через гарант. посередник, відмінний форум / старий учасник, який бере гроші від покупця та дає продавцю лише тоді, коли він виконує замовлення, який дає відносний захист від Чак. Але вам потрібно додатково сплатити послуги цієї гаранти, 200 за угоду.

Зв’язок в кінці все ще йде до телеграми. Це смішно, що перенесення контакту, з яким колега погодився на форумі, вручну з комп’ютера на телефон, він зробив помилку (ці підступними I, I та L), і повідомляється, відповідно, без нічого підозрюваного, з іншою людиною. шахраї, косячи справжнього Пеомана. Він пообіцяв виконати замовлення, але оскільки угода пройшла через гарант, то його фокус не вдалося. гроші відправилися до призначення справжнього удару водія. Отже, на ринку, сувора конкуренція.

Штампування було успіхом всіх чотирьох “великих” операторів телекомунікації. Колекція найчастіше відправляють фотографії з екранів монітора: мабуть, це деякі програми, що використовуються операторами. Якщо є той, хто більше знає, зверніться, будь ласка, зв’яжіться або пишіть у коментарях.

Ставлення до власної безпеки у фінальних виконавців, що працюють з оператора, дуже різні. Отже, в одному випадку не було виявлення інформації на фото, а більшість фотографій були вилучені метадані, у двох інших випадках люди не турбували навіть не видалити назву працівника. Ми зробили це для них. Як результат, ми навіть знайшли їх у ВК.

Отже, прорив через номер 1, МТС.

Працівник (салон?) піклувався про себе, зробивши фотографії так, щоб його дані. Метадані Фотографії він також видалив. Апельсин ми пофарбували особисті дані з колеги, але вони правильні

Кидає номер 2, Beeline.

Колеги та дані оператора оператора стираються самостійно. Але дані, знову, всі правдиві.

Через номер 3, мегафон.

Тут теж все наївно і добре. Колеги даних. вірні, дані генія, що є SFOTKAL, я розмазав. Ну, хоча він не приєднав свій паспорт.

Кидає номер 4, tele2.

Найскладніший оператор. Послуги Знайти номер відповідно до даних паспорта з пірберів немає. Але щоб отримати паспортні дані за номером телефону. ви можете.

Є два нюанси: по-перше, розбиття через Tele2 дорожче, по-друге, лише запитувані дані в текстовій формі. Тобто колега попросила паспорт даних за номером. І він отримав правильні дані своїх паспортів у текстовому повідомленні.

Знайти все? Так!

До речі, послуги типу “з’ясувати номер телефону, які інші номери телефонів зареєстровані людині” ні, але варіант отримання даних у двох навігаціях.

МТС вдалося отримати паспортні дані власника числа, а потім за допомогою номера паспорта отримав решту, зареєстрований у цих номерах паспорта. Зрозуміло, що він зробив це з власними даними, але це “фокус” може бути зроблено з будь-яким іншим. Я намагався точно з МТС, оскільки на ньому було зареєстровано кілька номерів. Всі вони найкраще з привітанням з регіону дуже віддаленим від Москви:

See also  Як дізнатися номер телефону через Instagram

Читати витрачені на розрив, а окремо. скільки ми кинули нас.

Все так мило, і наївне, що, як оплата просять кинути гроші на карту Сбербанку. Скаржився на шахрайство в “Сбер”, звичайно.

Тепер ми вважаємо, яка сума була витрачена на “робочий” розрив.

Двічі для МТС: один раз. паспорт за номером телефону, а другий. номер телефону на паспорті; Beeline та Megafon на 1200 за кожну розбиття, загалом. 4800; Подібна інформація від Tele2 коштує 4000 доларів США. Якщо ви розраховуєте окремо, наскільки ми витратили на той самий тип розрив “паспорта за номером телефону”, всі чотири оператори виявляться 7600. Деякі більш значні суми грошей відправилися до Комісії. У DarkWeb продавці віддають перевагу криптоценту.

Що порушує штампування?

Відповідно до статті 137 Кримінального кодексу “Незаконне Збір або Поширення Інформація О Приватне життя Особи, які складають свою особисту або сімейну таємницю, без його згоди або розповсюдження цих відомостей у публічній мові, публічно демонструючи роботу або медіа. повинні бути покарані

штраф від до двохсот тисяч або у розмірі заробітної плати або іншого доходу, засудженого за період до вісімнадцяти місяців або

Обов’язкова робота до трьохсот шістдесят годин або

виправну роботу до одного року або

Примусова робота до двох років з позбавленням права проводити певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років або без будь-яких, або арешту протягом чотирьох місяців або

позбавлення волі до двох років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років.

Те ж саме, вчинені людиною, використовуючи свою офіційну позицію, покарають

штраф у кількості від сто тисяч до трьохсот тисяч або у розмірі заробітної плати або іншого доходу, засудженого за період від одного року до двох років, або

позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю протягом двох-п’яти років, або

Примусова робота до чотирьох років з позбавленням права проводити певні посади або займатися певною діяльністю до п’яти років або без будь-яких, або

арешт на строк до шести місяців або

позбавлення волі до чотирьох років з позбавленням права проводити певні посади або займатися певною діяльністю до п’яти років “.

Відповідно до статті 138 Кримінального кодексу, “порушення секретів кореспонденції, телефон переговори, поштова, телеграф або інший Комунікації громадян. покарані

штраф у розмірі до вісімдесяти тисяч або у розмірі заробітної плати або іншого доходу, засудженого за період до шести місяців, або

дізнайтеся, підписувачі, даних, номер

Як розірвати номер телефону

Обов’язкова робота до трьохсот шістдесят годин або

виправна робота до одного року.

Той самий дія, вчинений людиною, використовуючи свою офіційну посаду, покарана

штраф у кількості від сто тисяч до трьохсот тисяч або у розмірі заробітної плати або іншого доходу, засудженого за період від одного року до двох років, або

позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю протягом двох-п’яти років, або

Обов’язкова робота до чотирьохсот вісімдесят годин або

Примусова робота до чотирьох років, або

арешт на до чотирьох місяців або

позбавлення волі до чотирьох років. “

Про відповідальність оператора

Відповідно до статті 63 ФЗ Про зв’язок, “У Російській Федерації гарантується секретний листування, телефонні розмови, розсилка, телеграф та інші повідомлення, передані над телекомунікаційними мережами та поштовими мережами. Обмеження права на таємницю листування, телефонні розмови, розсилки, телеграф та інші повідомлення, передані через телекомунікаційні мережі та поштові мережі, дозволяються лише у випадках, передбачених федеральним закони. Оператори зв’язку повинні забезпечити відповідність таємниці спілкування “.

І хто взагалі має право отримати доступ до цієї інформації?

Легко здогадатися. Відповідно до статті 64 тих самих федеральних комунікацій ФЗ, “оператори зв’язку зобов’язані надавати уповноваженим державним органам, що займаються операційними та пошуковими діяціями, або забезпечити безпеку Російської Федерації, зазначеної інформації, інформацію про послуги служб зв’язку та Послуги зв’язку, надані ними та інша інформація, необхідна для виконання завдань, призначених для цих органів, у випадках, встановлених федеральним законами “.

За даними мистецтва. 13 ФЗ “Про оперативно-слідчу діяльність”, “Право на здійснення операційно-пошукових заходів забезпечується операційними підрозділами: органами Федеральної служби безпеки, органами внутрішніх справ, федеральним органом виконавчої влади у сфері охорони держави; Митні органи, зовнішні розвідувальні служби, Служба федеральних пропозицій.

Тобто, деталі даних абонента може зазвичай порядку або сам абонент, або уповноважені (в повному обсязі) державні органи.

Якщо ми говоримо про судову практику, пов’язану з кампанією до Суду Абонента, незадоволені нелегальним розподілом його даних, як правило, зводиться до статей 137 та 138 Кримінального кодексу, тобто лише про відповідальність за Працівник оператора для роботи. Він часто відповідає формулюванням про зловживання офіційним органом. Випадки участі працівників у “трубці” видно з усіх операторів “Великі чотири”.

Отже, що загрожує штампування?

Нещодавно кореспонденти BBC сказаний Про справу працівника Вимпелком, який продав ці три абоненти компанії. Було відзначено, що на додаток до деталей зв’язків, співробітник скопійованого та геолокації інформації про місце розташування абонента під час певного дзвінка. Надані дані дозволяли скласти карту конференції суб’єкта. На щастя, цей працівник був спійманий і отримав 440 годин обов’язкової роботи.

У 2018 році співробітник Tele2 отримав рік умовно для незаконних деталізованих номерів 53 абонентів. У справах офіцерів МТС (7 “пеоровані” телефонні номери та речення за 240 годин обов’язкової роботи) та Мегафон.

Слід також згадати Справа співробітника оператора спілкування, хто, заради допомагати другу, надавав його деталями закликів свого колишнього чоловіка. У своєму відношенні була порушена кримінальна справа. 2-й. 138 Кримінального кодексу за порушення секретів кореспонденції, телефонних розмов, поштових, телеграфних або інших повідомлень громадян. У конкретному випадку працівник оператора був засуджений і Ошвидть 120 тисяч.

“Новини” З посиланням на послуги витоку даних DLBI, зазначено, що кількість судових справ, пов’язаних з крадіжкою особистої інформації, у 2020 році збільшилася вдвічі порівняно з 2019 роком. І більшість кримінальних справ були започатковані проти працівників операторів та стільникових салонів. У 2020 році їхня частка склала 67%, тоді як у 2019 році. 46%.

Крім того, пандемія відіграла свою негативну роль у незаконній передачі інформації про абонентам: у зв’язку з переходом працівників до віддаленої роботи, частина витоків переїхала до “сірої зони” і Не фіксований.

See also  Як перевірити iPhone для вірусів

Ми б дуже хотіли, щоб речі, як це описано стаття Ельдара Муртазіна, але реальність не настільки оптимістична.

Пробивання існує. Якщо ви є початком з боку, він відбирає від вас будь-яких коштів, щоб кинути, але цього достатньо, щоб знайти справжню PierCer. На сьогоднішній день для новачок займає досить тривалий час для ведення переговорів, замовлення, виконання, тому, можливо, служби типу “Flash” (Geolocation, звідки було зроблено останній дзвінок) вже для постійних клієнтів.

Законодавство цілком намагається захистити особисті дані. Інша справа. це співвідношення оператора для зберігання інформації. Легше реагувати на деякі статті в засобах масової інформації, викиньте співробітників, оштрафовані та т.D., Що робити достатньо безпеки даних.

У нашому випадку накази чітко виконувалися звичайними працівниками салону, це “Слабка Link” система. Але покарання одного з них не зупинить інших любителів легких грошей. Необхідно вирішити цю глобальну проблему на більш високому рівні.

Що я пропоную

Я підозрюю, що є ціла купа “дзвінків”, які вони кажуть, що ці користувачі викликані метою розбиття. Чому вони не працюють? Наприклад, я живу, і розрив був проведений у Рязані. Так, навіть якщо моя SIM-карта не знаходиться в клітці кабіни, це вже є причиною для служби безпеки, щоб зателефонувати мені і запитати, чи я запитую інформацію про свій номер. Знову ж таки, якщо оператор салону починає зацікавитись купою людей з різних регіонів, це не причина думати?

І чому взагалі на екрані оператора в салоні одночасно відображається так багато даних про мене? Якщо вони осідають з частинами та за допомогою особистого пароля, наприклад, адресу показана. повне ім’я та T.D., Потім це сповільнить швидкість їхньої здобичі. І якщо в той же час нічого не відбувається. ні покупки, ніяких змін даних або списку послуг, знову це причина для роботи, що щось не тут.

Все ще визнають вину компанії в таких ситуаціях. Компанія несе відповідальність за найму співробітників, які потім поставляються з даними клієнта, це купує програмне забезпечення.

Багато експертів згадували про підвищення штрафів з гарною мірою, але потім треба покарати працівників, і, насамперед, самостійно.

Ні, я розумію, вигнати з роботи салону збереженого офіцера і навіть поставив набагато дешевше, ніж уточнити це рішення. Але тепер це більше зацікавлене в безпеці моїх даних, а не збільшенням операторів, корпоративних працівників для своїх співробітників у Монако та бонусах у розмірі заробітної плати за рік.

Дізнайтеся інформацію або знайдіть особу за номером телефону

Необхідно знайти особу за номером мобільного телефону, коли інформація про незнайомій особі потребує нового знайомства, про яке лише телефон відомий, коли ви постійно тримаєтесь від того ж числа та t.D. Є кілька способів з’ясувати інформацію про людину по телефону, платив і безкоштовно. Варто зазначити, що номер телефону може бути зареєстрований іншою особою, що значно ускладнить пошук реального абонента.

Отже, як з’ясувати інформацію про людину по телефону:

 • Подивіться, яка інформація в Інтернеті про цей абонент. Введіть номер телефону в Яндекс або Google. За допомогою пошукових систем ви також можете перевірити, чи телефон не світить на будь-яких сайтах. Це можуть бути сайтами знайомств, платформи пошуку роботи, групи з соціальних мереж, приватні оголошення. Ще пошукові системи знайдуть сайти, де користувачі залишають відгук про певну кімнату, з якою їм довелося спілкуватися. Це може бути дратує рекламу, банківську пропозицію та інші спам. На таких платформах ви можете побачити номер про номер, який вам потрібно безкоштовно.
 • Зробіть телефонний номер у мобільному телефоні та подивіться на WENCAPAPPA Messengers, Telegram, Vaiber, чи є у них бажаний номер. Що ви можете вивчити прізвисько, отримати фотографію аватара людини, яка, у свою чергу, знайти людину на фото.
 • Ви можете з’ясувати назву та по батькові власника числа. Для цього ви можете спробувати перекласти кілька / копійок через мобільний банк, наприклад, Сбербанк-онлайн. Після заповнення всіх полів з’явиться підтвердження з ім’ям та патронатом одержувача.

Дані, отримані про особу за номером телефону, можуть бути використані далі та продовжувати пошук інформації про особу у фотографії, у соціальних мережах та базах даних даних.

Як знайти людину за номером телефону безкоштовно

Ви можете шукати людину з різних причин. Найчастіше. втрачені або некомпічні родичі. Ми шукаємо наших дітей, людей похилого віку, давніх друзів, з яких залишилося лише номер телефону.

Сучасний рівень інформаційних технологій робить можливість знайти можливим, навіть не перейшовши до правоохоронних органів або пошукових послуг. Достатньо тільки найменший номер телефону, щоб відновити втрачене з’єднання.

Прізвище за номером телефону безкоштовно

Як часто ви повинні спілкуватися по телефону з незнайомим? Багато людей, за характером своєї професії чи захоплення, вимушені щодня реагувати на невідомі номери телефонів, зателефонуйте їм і спілкуватися. Наприклад, після розміщення оголошення в Інтернеті існує величезна кількість дзвінків від тих, хто хоче придбати товари або користуватися послугою. Пошук працівників або роботи також супроводжується публікацією вакансій або резюме, і тому дзвінки прийдуть до заданого числа.

Часто ми стикаємося з ситуацією, коли потрібно знати, хто володіє певним номером телефону. Це може бути пов’язано з тим, що ви зберегли номер телефону, не підписавши його, або ви постійно виконуєте дивні, підозрілі дзвінки з одного абонента. Можливо, звичайно, це вентилятор або вентилятор, але може бути шахрайств.

Розглянемо основні способи з’ясування даних людини по телефону, а навпаки, знаючи прізвище, знайдіть контактну інформацію.