Home » Додаток для запису звуку Android.

Додаток для запису звуку Android.

Виберіть диктофон на Android: Огляд найкращих програм запису голосу

Напишіть розмову по телефону, може знадобитися у різних обставинах. Хтось спирається на голосові нотатки або веде щоденник, хтось вимагає запису розмов зі смартфоном. Викликає масу, і одне рішення. Завантажити безкоштовно Android Dictaphone, якщо ви не задоволені додаванням персоналу для написання. У огляді нижче ми вибрали Топ-10 найкращих безкоштовних голосових реєстраторів для телефонів Android.

Пару додатків, здатних записувати телефонні розмови на смартфоні, також потрапив у голосовий рекордер. Дуже корисна функція, яка перетворює заяву в необхідності для журналістів, активістів та людей, часто записуючи розмови. Ми також рекомендуємо читати огляд заявки CV-запису від російського розробника з цим функціоналом.

Інший реєстратор дзвінків

Інший реєстратор дзвінків. Гідне додаток для будь-якого смартфона на Android, випущений серед конкурентів з його сумісності з великою кількістю пристроїв. Відповідно до характеристик, нагадує автоматичний реєстратор дзвінків: також можна записати вхідні та вихідні дзвінки в автоматичному режимі.

Запишіть дзвінки на смартфоні Android. �� Краща програма для запису телефонних розмов

Ви також можете записати розмов лише з певних номерів. За бажанням, ви можете увімкнути режим ручного запису, а також встановити пароль для прослуховування. Підтримується велика кількість аудіо форматів: AMR, MP4, OGG, FLAC, WAV, M4A, 3GP.

Acr дозволяє групувати дзвінки за датою, щоб полегшити пошук бажаної розмови. Платна версія програми підтримує синхронізацію з хмарним сховищем, таким як Dropbox та Google Disc, а також дозволяє завантажувати файли на FTP-сервер і надіслати їх на електронну пошту. Ви можете налаштувати автоматичне видалення старих записів, щоб звільнити пам’ять телефону.

Диктофон

Диктофон закриває “дірку” у функціональності, що залишається з попередньої програми. Є всі можливості, описані вище, але до них додано щось інше. Налаштування чутливості до динаміки, підтримка зовнішнього мікрофона, збереження запису MP3 з покращеною якістю звуку.

Особливо варто згадати редагування записів. Диктофон дозволяє вам обробляти відстеження, копіювати окремі фрагменти з них, вставити сторонні фрагменти та видалити непотрібні частини безпосередньо у програмі. Перед збереженням ви можете слухати остаточну версію.

Недоліком можна назвати відсутності автоматичних завантажень записів у сховищі хмари. Але це завжди можна зробити вручну. Немає підтримки PMR, але формат WAV підтримується. Програма постачається безкоштовно та підтримується рекламою. Диктофон пропонує всі або майже всі функції, які потребують. Особлива увага заслуговує на різноманітні варіанти редагування.

Фоновий звуковий рекордер

Bsr фонової звукозапису (фоновий звуковий рекордер). Відмінне додатки, які ви можете врятувати вас від незрозумілих телефонних дзвінків, коли людина розповідає вам багато інформації, яку ви не можете повністю заповнити. Ви також можете мати телефонні угоди та грати їх у будь-якому місці і скільки разів. Крім того, ця програма може бути використана як звичайна диктофон з гнучким налаштуванням звуку. Навіть запис на OS 6 підтримується android.0 і вище, в якому увімкнено блокування цієї функції.

 • Два режими запису: 1) Диктофон 2) Запис телефонних розмов автоматично
 • Висока максимальна якість звуку: до 48 кГц
 • Широкий вибір оптимізованих налаштувань якості звуку: з найбільш економічних до найбільш детального
 • Можна написати телефонні дзвінки з мікрофона, що здійснював обмеження Android 6.0 до Voice_Call джерела
 • Інші додаткові заявки не зможуть працювати одночасно з іншими програмами для запису дзвінків, т.До. На Android, лише одна програма може мати доступ до звукового запису в певний момент. Ця програма буде переключатися між викликом та диктофоном
 • Запис здійснюється у фоновому режимі, ви можете прикидатися, що рекорд не проводиться
 • Може записувати як диктофон через пристрій Bluetooth (без дзвінка)
 • Записані файли будуть автоматично вивантажені в хмарне сховище, щоб вибрати: Google Диск, Dropbox, FTP
 • Записи також можна вивантажити на SD-карті
 • Програма починається після перезавантаження системи та продовжує записувати (якщо він почав до перезавантаження)
 • Збереження місць: Ви можете налаштувати автоматичне видалення старих записів, щоб дотримуватися ліміту зайнятого місця для зберігання
 • Може записувати загальний пам’ять або в прихованій папці програми
 • Запис за графіком: Час дня, дні тижня
 • Безпека та безпека: PIN-код: блокування доступу до керування додатком через введення PIN-коду. Сховати піктограму програми: можливість видалення піктограми програми з меню програм (читати Довідка!)
 • Немає складних процедур для запуску та зупинки запису: лише відповідні кнопки в Integs of application
 • Немає випадкових записів і випадкових розбоїв!
See also  Як зробити скріншот на Samsung C10

Проблема: BSR пише кілька годин, а потім зупиняється.Рішення: перевірте налаштування енергозбереження. Переконайтеся, що BSR додано до “захищених додатків”, що дозволено працювати без обмежень після вимкнення екрана.

Проблема: BSR не починається після перезавантаження телефону.Рішення: По-перше, переконайтеся, що ви натиснете кнопку “Почати запис”, перш ніж перезавантажитися. Після перезавантаження спробуйте пошук програми у списку запуску (на Android 6.0 Це вимагає налаштувань розробників), переглянути всі налаштування для блокування автоматичного запуску програми, коли ви запускаєте Android, щось про оптимізацію програми, спробуйте додати BSR для захисту програм.

Проблема: страшна якість звуку навіть на високому налаштуваннях: Переконайтеся, що мікрофон не закритий. Можливо, що шкіряний або пластиковий корпус перешкоджає мікрофону або один з мікрофонів, з якого з’являється шум. Спробуйте зробити тестовий запис, який розмовляє або натискаючи на різні кути телефону, щоб виявити, де найбільш чутливий мікрофон. Якщо це знизу, то покладіть телефон у кишеню нижньої частини, так що мікрофон знаходиться за межами. Також спробуйте зовнішній мікрофон. Або телефон інший бренд і модель. Більш дорогі телефони мають кращі мікрофони.

Розробник: Платформа AG38: Android 4.1 і над Inteeis мова: російська (RUS) Стан: повна (повна версія) Root: не потрібно

Куб

Кількість завантажень Google Play: 10 000 000

Додаток, який, на відміну від аналогів, може записувати не тільки вхідні та вихідні телефонні дзвінки, але й розмови через Skype Messengers, WhatsApp, Viber, Hangouts, Slack та T.Р.

За замовчуванням Cube ACR працює у фоновому режимі та записує всі дзвінки, але за бажанням користувач може вибрати категорію абонентів, для яких буде включений запис.

Усі збережені записи можна експортувати в хмару або зберегти у внутрішній пам’яті або зовнішній привід. Встановлення PIN.Коду допоможе захистити конфіденційність записів.

Платна версія програми розблокує додаткові функції, наприклад, струшування пристрою, щоб виділити важливу частину розмови або автоматичне видалення довгих, але неінформативних діалогів (якщо вони не позначені, як вибрано).

Часті запитання щодо запису відеозаписів та аудіо на екрані Android

Запитання 1: Чи можу я використовувати вищезазначені пристрої запису екрана на всіх моїх пристроях Android?

Відповідь 1: Якщо ви використовуєте Android 5.0 LOLLIPOP та пізніші версії, ви можете використовувати будь.Який рекордер для екрана для Android без кореня з наведених вище рекомендацій. Однак для Android 4.4 та попередні користувачі, ви можете скористатись recorder fonelab screen, напишіть відео на Android без кореня.

See also  Як відновити музику на Android. Відновлення GT

Питання 2: Який з них найкраще підходить для написання екрану Android з аудіо?

Відповідь 2: Нелегко знайти пристрій для запису екрану Android з вбудованим звуком. Оскільки багато додатків для написання екрана не можуть записати звук внутрішньої системи. На щастя, Easy Fonelab Screen Recorder дозволяє користувачам записувати внутрішній звук без кореня. Це може бути найкращим рекордером Android з аудіосистемою та мікрофоном.

Це все, щоб знайти кращий екранний рекордер Android. Будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо він працює.

Wavederitor

додаток, запису, звук, android
додаток, запису, звук, android
додаток, запису, звук, android

Wavederitor. Це повноцінний професійний мобільний інструмент для редагування, написання та освоєння аудіофайлів. Waveeditor підтримує більшість існуючих аудіо форматів (більше ~ 30), що робить його не лише повноцінним редактором мобільного аудіо, а також утилітою для швидкого перетворення файлів з одного формату в інший. Sbaud.Io займається не тільки розвитком WaveDitor Mobile Audio Editor, а також випускає різні плагіни VTS та утиліти для роботи з аудіофайлами за допомогою типу аналізатора спектрів (Аналізатор AudiOutil Spectrum) та Осцилограф звуку (ascope).

Inteeis Мова: англійська, російська підтримка операційних систем: вимоги до системних систем Android (мінімум):

 • Простий і зрозумілий inteeis;
 • Можливість підключення до USB-мікрофона (список підтримуваних мікрофонів можна знайти на цьому посиланні);
 • Великий набір функцій для змішування та післяобробленого звуку;
 • Підтримка більш ніж 30 аудіо форматів;
 • Вбудований браузер з можливістю завантаження аудіофайлів;
 • Вбудована утиліта для перетворення файлів.
 • Більшість функціональних доступних у платній версії програми (ціна вдосконалення становить 289);
 • Немає можливості вимкнути рекламні банери;
 • Посередня якість звуку під час запису до вбудованого рекордера;
 • Немає можливості зберегти готовий проект;
 • Скромний набір вбудованих ефектів.

Топ-5 додатків Android для запису голосу

Топ-5: Hi-Q Mp3 Диктофон

Ви можете скористатися програмою “Android”, щоб записати не тільки голосові нотатки, а й лекції, концерти, проповіді та багато іншого. Записи Android будуть збережені у форматі MP3 в режимі реального часу. Крім того, диктофон Hi-Q MP3 автоматично завантажує аудіо записи в Dropbox і Google Диск.

 • Призупинити та відновіть голосовий голос Android з віджетами на головному екрані.
 • Голосовий запис на Android у форматі MP3, WAV, OGG, M4A та FLAC з налаштовуваним якістю звуку.
 • Синхронізувати аудіозаписи з Dropbox та Google Диска через Wi-Fi або бажане з’єднання.

Топ-4: легкий диктофон

Легкий диктофон може бути вашим кращим голосовим рекордером для співу, зустрічей та багатьох інших речей. Взагалі кажучи, не тільки студенти, але й бізнесмени та музиканти можуть використовувати додаток для написання Android Voice в різних аспектах. Ви навіть можете записати голос з ваших розумних годин.

 • Напишіть голос на Android через мікрофон Bluetooth у форматах MP3 та AAC.
 • Виріжте голосові записи та видаліть непотрібні аудіокліпи на Android.
 • Поділіться голосовим записом Android E-Amail або з іншими платформами соціальних мереж.

Топ-3: Smart Recorder

Раніше називаються як розумний диктофон, ви можете записати аудіо-android у фоновому режимі. Час запису залежить від вільного місця на диску. Ну, ви можете зберегти файл запису Android на SD-карті, щоб обійти цю проблему.

 • Запис голосу на Android з або без режиму пропустити мовчання.
 • Встановіть аудіозапис як мелодію дзвінка, сигналу або повідомлення про Android у Smart Recorder.
 • Надіслати або діліться аудіозаписом з WhatsApp, Dropbox тощо. D.

Топ 2: Recforge II

Recorge II пропонує налаштовані параметри запису звуку, включаючи кодек, частоту відбору проб, бітрейт, стерео та Т. D. Ви можете використовувати зовнішній мікрофон для запису голосу на Android з високою якістю. Крім того, ви можете записувати аудіо на Android за графіком.

 • Запишіть звук Android з передньою, задньою або зовнішньою мікрофоном.
 • Зміна швидкості музики, включаючи темп, висоту звуку, швидкість та t. D.
 • Видалення ауді.Треків з відео.
See also  Як вимкнути оновлення на Android Samsung. Вимкнути автоматичну синхронізацію

Топ 1: рекордер екрана Fonelab

Тепер ви можете використовувати цей ідеальний інструмент для плавного запису внутрішнього звуку на Android, а також зовнішньому звуку. Все, що вам потрібно зробити. Це дзеркало екрану Android на вашому комп’ютері. Пізніше ви можете записувати відео на екрані з внутрішнім звуком на Android без втрати якості. Так, рекордер екрана FoneLab. Ваша найкраща програма для запису музики для Android.

 • Запишіть радіо, аудіо, голос та звук, як хочете.
 • Запишіть відео на екрані Android за допомогою веб.Камери та аудіо на Windows / Mac.
 • Зробіть скріншот з різними малюнками.
 • Керування вихідним форматом аудіо, якість, частота відбору та інших налаштувань перед записом Android Sound.

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.

Нижче описано, як захопити голос Android на комп’ютері.

Крок 1 відображає телефон Android на ваш комп’ютер, а потім запустіть програму.

Крок 2 Натисніть Аудіо-рекордер. А потім іконка Rec. Після цього запустіть те, що ви хочете захопити на телефоні.

Крок 3 Зберегти записаний файл після. Або просто поділяйте файл з соціальними сайтами, які вам подобаються.

Як відновити відео Android, якщо ви їх втратили

Якщо ви втратите або видалені важливі Android відео, вам не потрібно пропускати відновлення даних Fonelab, ви можете відновити будь-яке відео з телефону Android або SD-карти без резервної копії. Іноді ваш Android телефон перестає працювати через несправність системи, вірусну атаку, помилки або інші проблеми. Не хвилюйся про це. Ви можете безпечно і легко повернути втрачені або видалені відео з більшості моделей Android та версій.

Основні функції відновлення даних Android

  З телефону Android, SD-карти або SIM-картка без резервного копіювання.

 • Відновлення не тільки відео для Android, а й фотографії, музика, документи, контакти, повідомлення, історія викликів та WhatsApp.
 • Широка підтримка сценаріїв відновлюваних.
 • Відновити відео з Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei та інших телефонів Android та планшетів.

З Fonelab для Android ви відновлюєте втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, журнал викликів та інші дані з вашої SD-карти або пристрою.

 • Легко відновити фотографії, відео, контакти, WhatsApp та інші дані.
 • Попередній перегляд до відновлення.
 • Доступні дані Android та SD-карти.

Як відновити відео для Android у хвилинах

Крок 1 Завантажте, встановіть та запустіть програмне забезпечення для відновлення даних Android.

Крок 2 Підключіть Android до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Крок 3 Увімкніть режим налагодження USB за допомогою інструкцій на екрані.

додаток, запису, звук, android

Крок 4 Виберіть відео та інші типи файлів, які потрібно відновити.

Крок 5 Виберіть та перегляньте будь-яке Android відео.

Крок 6 Натисніть Відновити, щоб повернути вибрані відеоролики для вашого комп’ютера.

Це все, що стосується запису та відновлення відео на Android.

Якщо у вас є інший хороший спосіб записати відео для Android, ви можете поділитися у коментарях нижче. Спасибі за ваш час.