Home » FRP Lock Samsung Як ​​відключити. Основні особливості захисту

FRP Lock Samsung Як ​​відключити. Основні особливості захисту

Що таке FRP-Lock і як відключити його на Samsung?

21 листопада 2018 року майстер

Смартфони Samsung мають вдосконалену функцію. Захист від скидання заводських. Ця функція використовується для захисту телефону та даних у випадку крадіжок. По.Перше, у неї була величезна кількість вразливих місць, але поступово їх закрили і відзначали. Що це за функція і як її використовувати?

Використовуйте frp-lock досить просто. Достатньо, щоб запустити його для використання в налаштуваннях телефону. У той же час нам запропонуємо створити обліковий запис Samsung. Після завершення процедури ми створюємо пароль, який бажано не втрачати і не забувати, але також не рекламувати.

Цей пароль повинен буде нам не тільки включити / вимкнути цю функцію, але й для будь.Якої спроби скинути заводські налаштування. Без пароля неможливо зробити скидання, а також проблематично отримати доступ до даних. Якщо сам телефон вирішить або ви його втрачаєте, то дані неможливо зняти з нього. Екран відновлення поверне відповідний напис. І тоді неможливо видалити графічну клавішу.

Як вимкнути FRP

Повністю вимкнути захист заводських скидання на Android не може. Ви можете відповісти лише на установу облікового запису Google і створити такий пароль, який ви не забудете. Ви також можете записати його на шматок листа та зберігати окремо від смартфона. Якщо ще незворотне сталося, і пароль не пам’ятає. Не поспішайте кинути пристрій. Блокування можна обійти, однак, це буде багато працювати:

 • Введіть запитувану інформацію, а саме логін та пароль з облікового запису Google;
 • Від стаціонарного комп’ютера або іншого пристрою, прикріпленого до того ж облікового запису, введіть обліковий запис і розв’язати заблокований пристрій;
 • Зверніться до сервісного центру, якщо у вас є перевірка та гарантійна картка;
 • Замініть материнську плату на пристрій.

Це шляхи до офіційного вирішення цієї проблеми, але немає можливості використовувати їх: занадто довго, інші дороги.

Frp на Android: як видалити та курс захисту від оцінки облікового запису

Навесні 2015 року один з провідних розробників програмного забезпечення для гаджетів. Google. Представив новий спосіб захистити пристрої з операційною системою Android від крадіжки. Вона отримала захист пристроїв і використовувався вперше в OS Android 5.1 льодяник. Частина цієї системи була опція захисту від заводських налаштувань.

Цей параметр активується кожного разу, коли пароль одночасно змінюється з облікового запису Google і скиньте пристрій, до нього додається до заводських налаштувань. Заблокування смартфона або планшета діє протягом трьох днів, а його мета, за словами розробників. Це повернення власником втраченого доступу до облікового запису.

Якщо ви думаєте, що через 72 години, FRP перестане функціонувати, ви помиляєтеся. У рівно трьох днів ваш Android буде розблоковано, але коли пристрій увімкнено, він буде вимагати підключення до облікового запису, який раніше був пов’язаний. І якщо чомусь, перший пароль з цього облікового запису Google був втрачений, пристрій залишатиметься заблокованим без можливості використання.

Потреба в таких заходах програмістів Google пояснювалися тим, що пароль для облікового запису можна змінити, не знаючи його. Для цього вам потрібно лише мати доступ до номера телефону, зазначеного в обліковому записі, оскільки, коли приходить двофакторна ідентифікація, код для зміни пароля приходить до нього.

Як вимкнути FRP

Повністю вимкнути захист заводських скидання на Android не може. Ви можете відповісти лише на установу облікового запису Google і створити такий пароль, який ви не забудете. Ви також можете записати його на шматок листа та зберігати окремо від смартфона. Якщо ще незворотне сталося, і пароль не пам’ятає. Не поспішайте кинути пристрій. Блокування можна обійти, однак, це буде багато працювати:

 • Введіть запитувану інформацію, а саме логін та пароль з облікового запису Google;
 • Від стаціонарного комп’ютера або іншого пристрою, прикріпленого до того ж облікового запису, введіть обліковий запис і розв’язати заблокований пристрій;
 • Зверніться до сервісного центру, якщо у вас є перевірка та гарантійна картка;
 • Замініть материнську плату на пристрій.

Це є методи офіційного вирішення цієї проблеми, але не завжди можна використовувати їх: занадто довгі, інші дороги.

Всі способи обійти перевірку облікового запису Google

Існує досить багато методів блокування. Звичайно, розробники захисту пристрою періодично підключаються до програмного забезпечення в програмному забезпеченні, але зловмисні майстри придумали нові.

Принцип роботи таких частин є одна. Головне. Потрапити до меню телефону, використовуючи певні бари в програмному забезпеченні, а потім скинути поточний рахунок, отримувати доступ до налаштувань або менеджерів файлів. Найбільш поширеними траверсами наведено нижче.

При першому запуску пристрою після скидання налаштувань на фабрику та спробу підключитися до мережі Wi-Fi, смартфон запитає логін та пароль з облікового запису Google. Якщо вам неможливо ввести, то:

 • Видаліть SIM-картку з машини, увімкніть пристрій. На сторінці запиту входу та пароля. У вікні, де ви хочете ввести вхід у систему пошти. Натисніть і утримуйте символ @, перш ніж з’явиться меню налаштувань клавіатури, а потім. “Назад”. Потім він позначив кнопку виклику до підменю, доки не з’явиться рядок пошуку Google, в якому ви пишете слово “Налаштування”. Відкриття меню налаштувань, вимкніть “Автоматичне встановлення” та “Збереження резервних копій”, у меню відновлення та скидання, скиньте налаштування телефону.
 • Вставте SIM-картку, зателефонуйте, прийміть дзвінок, а потім виберіть “Додати новий виклик”, введіть комбінацію у вікні введення: ### після того, як це буде переходити до нового вікна з розширеними налаштуваннями. Натисніть на стрілку у верхньому лівому куті екрана та перейдіть до стандартних налаштувань телефону. Крім того, все, як у способі 1.
 • Підключіться до Wi-Fi, як тільки перевірки мережі, повертайтеся назад. У меню вибору мережі натисніть будь-яку мережу, а потім напишіть будь-які символи в меню введення пароля. Виділіть їх, натисніть на три точки згори, виберіть “Показати поради”. У відкриттю рядка пошукової системи, напишіть “Налаштування”. Далі, дотримуйтесь методу 1.
See also  Як вимкнути режим енергозбереження на Samsung. Підготовка до включення екстремального режиму економії енергії на смартфоні

Головне в такій ситуації полягає в тому, щоб зрозуміти принцип обходу, а не боятися експериментувати. Можливо, ви будете придумати свій шлях, про який ніхто не викупив.

(6 в середньому 3 з 5)

Frop LOCK BUPASS за допомогою Wi-Fi

Під час початкової установки перейдіть на сторінку Wi-Fi, подальше скидання блокування FRP відповідно до інструкцій:

Виберіть будь-яку мережу, відкрийте клавіатуру, натиснувши поле введення пароля 2. У клавіатурі потрібно зателефонувати за налаштуваннями, як це зробити, залежить від клавіатури, якщо кілька варіантів:

 • Затискач
 • Натисніть “Зміна мови”
 • Затискайте значок “swype”
 • Торкніться значків цифрової клавіатури (123)
 • Затискач кома
 • Увімкніть голосовий вхід, нічого не скажіть, зачекайте, поки повідомлення про помилку та непомітні налаштування з’являться поблизу, виберіть Google Тепер, натисніть, і ви знаходитесь у панелі пошуку, вам просто потрібно написати “Налаштування”, і ви вже маєте Мета, продовжуйте з точки зору

Опинившись у налаштуваннях клавіатури, вам потрібно перейти до іншого вікна, наприклад, зателефонуйте до вікна довідки (приховано у верхньому правому куті під вертикальною форелі) 4. Відразу після переходу на нове вікно натисніть клавішу “останні програми”, рядок пошукової системи повинен з’явитися там (якщо ви не з’явитесь, спробуйте зайти на вікна, поки вона не з’явиться) 5. Розмістіть “пошук” та введіть “Налаштування”, виберіть програму “Налаштування”

Відкрийте “Відновлення та скидання” 7. Позначте галочку “Видалити обліковий запис” та натисніть на “Скидання” 8. Після перезавантаження телефону / планшета буде безкоштовно від блокування Google FRP!

Як розблокувати завантажувач на Honor та Huawei у 2020 році

Навантажувач (з англійської мови. Bootloader, Hboot). Програмне забезпечення, яке керує операцією ядра операційної системи для нормального функціонування пристрою. Такі програми встановлюються на всіх пристроях незалежно від операційної системи гаджетів чи її призначення, навантажувачі навіть на застарілих телефонах, що працюють на Javaos, випущених у 2003-2004 роках. Ви дізнаєтеся про те, як розблокувати завантажувач на честь і Huawei.

У 2018 році Huawei перестав надавати коди для розблокування завантажувача, ви можете дізнатись більш детально у статті Джо Федева, стаття була написана англійською мовою, хоча вона також може бути знайдена в Рунеті як аналоги. Офіційно дії компанії спрямовані на покращення безпеки користувачів та їхніх пристроїв, оскільки у випадку розбиття телефону, численні власники накладають винну на Huawei, не думаючи, що вони самі винули за повну втрату їх виконання смартфон.

Офіційно отримані коди розблокування для всіх моделей з 2018 року неможливо. Всі флагмани лінії Peries, починаючи з P20, всі пристрої Mate 20 та висока серія, честь 10 смартфонів та нових моделей, ви не можете розблокувати в офіційному шляху.

Починаючи з EMUI 8.1 і вище, функція розблокування завантажувача була повністю відключена. Тобто, для того, щоб використовувати цю інструкцію, в майбутньому потрібно перевірити поточну версію прошивки.

Завантажувач-це аналог BIOS на ПК, він активується в той час, коли пристрій увімкнено і протягом 20-40 секунд, тоді як логотип Huawei або Honor освітлений на екрані, він готує смартфон до повної роботи. У разі будь.Якого порушення в системі з’являється значок “пошкоджений Android”, напис на неможливість увімкнення пристрою та його налаштування для роботи ОС Android або лише логотип компанії, який випустив телефон без подальшого включення.

Розблокування завантажувача дозволяє користувачам:

 • Перевизначення операційної системи, включаючи встановлення будь.Якої надбудови на Android: окремі модулі, програми та патчі;
 • Використовуйте різні версії прошивки, не оновлюючи “повітря”, особливо якщо оновлення не надходять дуже довго;
 • Створити резервні копії ОС, а також будь.Яке програмне забезпечення, встановлене на пристрої та додатках;
 • Відновити резервні копії даних без використання комп’ютера;
 • Встановіть кілька ОС на пристрої та використовуйте їх, вибравши, коли пристрій завантажується;
 • Відновити ОС Android з безуспішною прошивкою;
 • Використовуйте можливості з інших причин.

Незважаючи на всі переваги розблокування завантажувача, ви повинні розуміти, що розблокування значно підвищує ризик повної втрати продуктивності пристрою, а також провокує витік даних користувача, якщо прошивка встановлена ​​від небезпечних джерел.

Розблокування завантажувача на Huawei та честь позбавляє власника гарантійного обслуговування пристрою. Відповідальність за розбивку смартфона або планшета повністю падає на власника, якщо воно не має значення для якої причини виявляється несправність.

Як дізнатися статус завантаження

Всі смартфони від Huawei або Honor Suparks виробляються за допомогою заблокованих завантажувачів, тому, якщо телефон придбаний у офіційному інтернет-магазині або ліцензійних магазинах електротехніки, будь-яка перевірка для блокування butlooater не потрібна. У цьому випадку існує кілька способів дізнатися, чи навантажувач заблокований на смартфоні чи ні.

See also  Створіть сервер Minecraft на Android. Який спосіб вибрати?

Ми розглянемо один 100% метод, який буде працювати незалежно від моделі та функцій пристрою. Перевіряти через Fastboot.

Для того, щоб перевірити статус завантажувача, вам знадобиться:

 • Завантажте та встановіть платформи. Архів, в якому розташовані ADB та Fastboot.
 • Увімкнути USB.Налагодження на телефоні, ця функція прихована від користувача і знаходиться в розділі розробників.
 • Наступний крок. Підключення пристрою до комп’ютера.
 • У діалоговому вікні, що відкривається, потрібно зареєструвати команду ADB.Пристроїв.
 • Натисніть клавішу Enter.
 • Тоді вам потрібно зареєструвати новий завантажувач перезавантаження ADB ADB.
 • Потрібно почекати деякий час, щоб перезапустити пристрій. Після перезавантаження телефон увімкнеться в спеціальному режимі.
 • Після перезапуску телефону потрібно записати у діалоговому вікні Fastboot OEM Diavice-Info.
 • У списку команд та інформації, яку ви відкрили, потрібно знайти лінію (завантажувач), який розблоковано:, залежно від даних цієї лінії, ви можете з’ясувати стан завантажувача.

Якщо в кінці рядка (завантажувач) пристрій, що працює: записано “false”, навантажувач заблокований, якщо “true” записується. Розблоковано. Ви також можете дізнатися, чи можете ви також дізнатися іншими способами, але не всі вони працюють на пристрої Honor та Huawei.

Адміністрація Сайту та автор статті не несуть відповідальності за розбиття вашого телефону, якщо щось під час перевірки або миготіння пристрою. Ви берете на себе повну відповідальність за свої дії.

Платформи. Колекція Uzit, яка містить ADB та Fastboot для розблокування завантажувача або перевірки можливості його розблокування, якщо заборона виробника. Ви можете завантажити архів файлу в офіційному сховищі для розробників Android, необхідно увійти до завантаження через Gmail, а потім виберіть «Вигляд програмного забезпечення ПК», до якого буде встановлено програмне забезпечення.

Щоб встановити ADB та FastBoot, буде потрібно:

 • Выбрать вид ОС на компьютере и нажать.
 • Принять лицензионное соглашение и нажать на кнопку скачивания.
 • Разархивировать файлы (из всех файлов нужно только 5):
 • Adb.Exe;
 • Adbwinapi.Dll;
 • Adbwinusbapi.Dll;
 • Fastboot.Exe;
 • Libwinpthread-1.Dll.
 • Обхода аккаунта Google через «ADB»

  Adb — позволяет управлять устройством на базе ОС Android через компьютер. После сброса вам необходимо попытаться войти меню настроек после чего вам понадобиться:

 • Комп’ютер
 • Установленные драйвера Android
 • Скачать ADB RUN на устройство
 • Подключить Android к компьютеру и запустить ADB RUN
 • Adb shell content insert —uri content://settings/secure —bind name:s:user_setup_complete —bind value:s:1
 • Adb shell am start.N com.Google.Андроїд.Gsf.Login/
 • Adb shell am start.N com.Google.Андроїд.Gsf.Login.Loginactivity

Методы Как Обойти Google Аккаунт

Було б набагато зручніше обійти FRP за допомогою онлайн-служби видалення FRP. Вам не потрібно завантажувати та встановлювати будь-яке програмне забезпечення; Вам не потрібно дотримуватися інструкцій на комп’ютері; І вам не потрібно турбуватися про те, щоб приймати всі обвідникові кроки. Однак, ви все ще повинні здійснити платіж, і навіть зачекайте довше, використовуючи онлайн-службу FRP, і це залежить від веб-сайту онлайн-служби.

Знайти в Інтернеті надійну онлайн-службу FRP та виберіть той, який вам подобається. Як приклад, візьміть сайт ujteam.

Перейдіть на веб-сайт сервісу та знайдіть вхід до обходу FRP.

Виберіть бренд та модель вашого пристрою Android, що вимагає обхідного облікового запису Google.

Потім виберіть тип розблокування. У цьому випадку ви повинні вибрати розблокування Google або FRP. Потім натисніть “Розблокувати”.

Вам буде запропоновано здійснити платіж, а потім дотримуватися інструкцій на екрані.

Google обхід після перезавантаження пристрою

Захист від скидання до заводських налаштувань призначений для захисту вашого пристрою Android від злодіїв, але користувачі дуже легко застрягли на сторінці “Підтвердити свій обліковий запис” після скидання налаштувань. Далі ми скажемо, як обійти підтвердження облікового запису Google після розряду.

Випадок 1.

 • Виберіть мову та підключіть пристрій до мережі (зазвичай Wi-Fi).
 • Натисніть, де ви хочете ввести адресу електронної пошти, щоб з’явилася клавіатура.
 • На клавіатурі тримайте символ “@”, щоб відкрити меню налаштувань.
 • Натисніть “Налаштування клавіатури Google”.

lock, samsung, захисту

Важливо: Тепер ви йдете навколо цього пристрою, скинувши його, щоб продовжувати реєструвати обліковий запис Google. Ви можете запустити свій пристрій та додати нову обліковий запис Google!

Випадок 2.

Підключіть пристрій до мережі (зазвичай Wi-Fi).

Поверніться на екран привітання та виберіть спеціальні можливості.

Виберіть Vision у меню спеціальних функцій.

Натисніть Talkback, щоб ввести меню.

Виберіть перетворення тексту в мову.

Користувальницький бінарний заблокований FRP Lock Що робити? Не повідомляйте про втрату даних.Samsung

Натисніть значок Google Text-To-Speech Engine.

Виберіть “Налаштування для двигуна Google text-to-speech”.

Натисніть “Зворотній зв’язок” у параметрах Google TTS.

Під місцем, де ви пишете відгук, є абзац. Натисніть останні три слова умов обслуговування в абзаці.

Після цього вікно Google Chrome з’явиться, коли вас попросять увійти, виберіть Ні, спасибі.

Потім ви введете сторінку сервісних умов, натисніть Google логотип на головній сторінці.

Як перший результат буде показано з Вікіпедії. Тримайте слово “тест” у описі. Тоді з’являться спливаючі вікна, натисніть три точки праворуч.

Виберіть “Довідка” з трьох варіантів.

Не натисніть, дякую, коли ви попросите вас увійти.

Знайдіть налаштування у вікні пошуку та відкрийте його.

Виберіть “Програми” у налаштуваннях.

Натисніть три вказівки вправо, і виберіть “Показати систему”.

Знайдіть майстер установки у списку і торкніться його.

Клацніть “Зберігання”, і ви побачите “Очистити Kesh”, натисніть на нього.

Двічі клацніть кнопку Повернення, щоб повернутися до програм.

Виберіть Google Play Services, а потім повторіть вищезазначені кроки: натисніть “Зупинити вимушені”, “OK” та “Вимкнути”.

Натисніть кнопку “Назад”, щоб повернутися до налаштувань.

Примітка: Перезавантажте пристрій і не підключення до мережі. Перейдіть до налаштувань та виберіть загальне, виберіть резервну копію та скидання. Потім виберіть скидання заводських. Скинути телефон і видалити все, а потім скинути. Тепер ви успішно обходите обліковий запис Google!

See also  Як оновити iPad через iTunes на комп'ютері

Можливі таємні методи

Є й інші способи скидання облікового запису Google на Android. Правда, неможливо дати повну гарантію, що конкретний спосіб працює і допоможе отримати 100% результати. Для деяких моделей деякі варіанти можуть не підходити, але варто намагатися.

Інструмент APK

Спочатку встановіть спеціальну програму APK. Завдяки йому, скинувши налаштування та поширюйте захист облікового запису Google.

На замітку!

При виконанні цього методу можуть виникнути певні труднощі з процесом встановлення. Для кожної моделі є нюанси.

Загалом, послідовність дій полягає в наступному.

 • Для конкретного завантаження моделі гаджета, наприклад, для Samsung. Frphijacker Tool. Збережіть його на флеш-накопичувачі, щоб полегшити досягнення мети.
 • Носій USB підключений до гаджета через OTG кабель.
 • З флеш-диска встановлюється завантажений продукт.

Як результат, користувач отримує доступ до параметрів, де вимкнено старий обліковий запис Google.

Підключення Wi-Fi

Пристрій містить. Перейдіть до сторінки з’єднання Wi-Fi. Повне з’єднання. Щоб з’явитися вікном із паролем натисніть на будь.Яку опцію з’єднання. Це не набирається, але затискає одну з ключів:

Різні моделі відповідають різним клавішам. Вам потрібно спробувати послідовно кожен варіант.

На замітку!

Ви можете спробувати включити голосовий вхід, але в той же час нічого сказати. Через деякий час з’являється повідомлення про помилку, поруч з якою з’явиться практично непомітна кнопка параметрів. Якщо ви натиснете Google зараз, з’явиться пошукова система, де вона переходить до налаштувань.

Після того, як користувач переходить до параметрів, ви повинні відкрити пункт меню “Скидання та відновлення”. Видаліть старий особистий рахунок і, при необхідності, введіть нові дані користувача.

Використання adb

Щоб виконати цей параметр, вам знадобиться ноутбук або стаціонарний комп’ютер, встановлений на IT ADB запуск програми та драйверів Android.

Перш ніж запустити програму, додайте гаджет на ноутбук (стаціонарний комп’ютер). Введено кілька команд:

 • Встановлення вмісту оболонки ADB. Вміст URI: // Налаштування / Secure. Bind Назва: S: user_setup_complete. Значення зв’язування: S: 1;
 • Adb shell am start.N com.Google.Андроїд.Gsf.Вхід /;
 • Adb shell am start.N com.Google.Андроїд.Gsf.Вхід.Пригнічення.

Після виконання таких дій ви вимикаєте смартфон. Він повинен почати без захисту.

Використання SIM-картки

Цей метод є актуальним, якщо у вас є можливість набрати ваш номер з іншого пристрою. Встановлено у робочий пристрій, чекаючи, що підключення до мережі.

 • Виконувати.
 • У процесі виклику натисніть кнопку Додати, а поточний дзвінок вимкнено.
 • Перед очі запису Eye Eye Eye, де вони набирають ###. Додаткові налаштування з’являться перед очима.
 • Щоб увійти до стандартних параметрів, ви повинні натиснути на arrow arrow у верхньому лівому куті.
 • Серед великої кількості вкладок знайдіть рядок, який відповідає за відновлення.
 • Знайдіть лінію, де старий обліковий запис Google видаляється на Android.

У тому ж місці параметри визначають новий особистий рахунок і прив’язують до нього гаджет.

Через “Надіслати / Частка”

Перемістити, коли починається в меню «З’єднання Wi-Fi». Виконати наступну послідовність дій.

 • Введена електронна пошта, а потім виділити цю лінію. З’явиться контекстне меню з командою “SEND / Share”.
 • Після вибору цієї лінії з’явиться вікно для відправки SMS. Замість числа 112, в організмі вводиться нейтральне повідомлення.
 • Повідомлення з’являється, що відправлення недоступне. Кнопка виведення з’явиться у верхній частині.
 • Замість числа типу ###, який активує вікно з параметрами.

Після з’явиться параметри, ви скинете обліковий запис Google на Android або відключення захисту FRP.

Скидання DRM

Цей варіант є найбільш ефективним (90%). Щоб виконати скидання DRM, потрібно виконати наступні кроки:

 • Спочатку перейдіть до вікна, де ви можете підключити Wi-Fi, з’єднання проводиться.
 • Потім повернулися до списку інших точок, у рядку введення пароля, введена будь-якої інформації.
 • Введені дані копіюються, призводять до контекстного меню та включають в себе підказки.
 • Потім перейдіть до вікна за допомогою параметрів, знайдіть елемент “Відновлення та скидання”.
 • Ліцензії DRM тут.

Після завершення цих дій можна буде видалити обліковий запис Google з телефону або підключити новий.

Використання флеш-накопичувача

Найпростіший і нешкідливий варіант, як видалити блокування облікового запису Google після скидання. Він виконується через те, що під час підключення знімного середовища з’являється вікно сповіщення, яке допоможе дістатися до параметрів.

Для здійснення цього здійснення виконується наступна послідовність дій:

 • Флеш накопичувач вставляється в включений гаджет або підключіть його через кабель OTG.
 • Відповідне сповіщення з’явиться там, де ви натискаєте кнопку ОК.
 • Налаштування складу відкриються.
 • Виберіть вкладку “Усі”, введіть “Налаштування” та натисніть “Запустити”.

Після цих дій вікно Налаштування відкриється там, де ви можете скинути обліковий запис Google на Android, щоб повністю використовувати пристрій. Підтвердження облікового запису Google.

Використання піктограми @

Перш ніж увімкнути пристрій, вам потрібно буде зняти SIM.Карту. А потім виконати просту послідовність дій.

 • Після включення смартфона спочатку з’явиться повідомлення про відсутність SIM.Картки. Це ігнорується.
 • У рядку для електронної адреси або номера телефону, “@” та затримка.
 • Вікно із загальними параметрами з’являються там, де знайдені параметри клавіатури.
 • Клацніть клавіші “назад” та “домашні”, щоб зателефонувати в пошукову систему Google.
 • Він отримує текст “налаштування”, а потім перейдіть до потрібного розділу для відновлення.
 • Відключіть перемикачі навпроти “Збереження резервних копій” та “Автоосерії лісу”.