Home » Грати на ринку не працює на Huawei

Грати на ринку не працює на Huawei

Table of Contents

Тепер покладіть Google Play на Huawei досить реально, хоча у вас є трохи tinker. Зовсім недавно це було зроблено елементарним: ви можете завантажити додаток Google Installer та використовувати його, щоб встановити все, що вам потрібно. Послуги, пов’язані таким чином, працювали правильно, “HUNG” та “виліт” заяв сталося досить рідко.

Однак, Google не спить. Ми не будемо витрачати свій час на опис технічної сторони питання, але факт. інсталятор зараз не працює (і недоступний для завантаження), і програми, встановлені раніше, почали виробляти багато помилок. Але спосіб встановити Google Play на Huawei, однак є. хоч і не найпростіший. Якщо ви уважно дотримуйтесь інструкцій, то все вийде і буде працювати.

Підготовка

Встановлення Google Play на Huawei вимагає мало підготовки. На додаток до смартфона Huawei нам знадобиться комп’ютер (стаціонарний або ноутбук). Необхідно завантажити Hisuite. це програма для передачі файлів з ПК до смартфонів з ОС Android. Ви можете завантажити його за посиланням. У процесі програма може вимагати оновлення. Це нормально. Ми даємо дозвіл. І паралельно на смартфоні:

 • Відкрийте розділ “Налаштування” та в рядку пошуку (у верхній частині екрана) Напишіть “HDB”.
 • “Дозволити Hisuite доступ до HDB” → Перекласти повзунок навпаки з позиції “Off” в “ON”.
 • Завантажте встановлений пакет файлів (це те, що ми будемо працювати в майбутньому) шляхом посилання.
 • Через диригент ми знаходимо його, і відкриваємо папку “Резервне копіювання”.
 • Розпакуйте ZIP-архів з установними файлами, знайдіть папку “izplay_2019_10_10” і скопіюйте його на “резервне копіювання”.
 • Виконувати його відповідність з смартфоном Huawei. Режим. передача файлів.
 • Система попросить ряд дозволів. ми надаємо все.
 • Підтвердьте з’єднання з кодом (він з’явиться на екрані смартфона.

Підготовчий етап закінчився. Тепер, перш ніж встановити та налаштувати Google Play на Huawei, ви повинні перенести на смартфон, який вам потрібно для цих файлів.

Передаючи необхідні файли з комп’ютера на смартфон Huawei

На комп’ютері, у меню “Hisuite”, ми знаходимо кнопку “Відновити” та натисніть на нього. Далі система вимагатиме підтвердження дії та введіть пароль. Я підтверджую, і пароль приймає той, який відображається в лінії “TIP”. І ми чекаємо, поки система не буде завершена. Коли все готово, на екрані Huawei Smartphone ви побачите новий значок у вигляді листа “G” з ієрогліфами під ним. Hisuite на смартфоні закривається, але не вимикайте і не розривайте пару з комп’ютером.

Якщо ви зацікавлені, чому ігровий ринок не працює, а потім прочитайте іншу статтю на нашому сайті.

На комп’ютері, щоб встановити Google Play до Huawei, поверніться до папки за допомогою файлів установки. Знайти в ньому “Установка Google”. Скопіюйте його та перейдіть за допомогою його до телефону, у внутрішній пам’яті. Наступний Hisuite ми більше не потребуємо. Тому зв’язок з ПК може бути порушений, і програма повністю вимкнена.

Дії смартфона Huawei

Як завантажити (або, скоріше, встановити) Google Play на Huawei:

 • Запустіть нову програму, яку говорили вище (“G” з ієрогліфами). Натисніть “Активувати” під “Активувати адміністратора?”. а потім “вирішити”.
 • Закрийте додаток і запустіть його знову. Коли ви вмикаєте меню програми, ви побачите деякі ієрогліфи. І в нижній. синій кнопка (також з ієрогліфами). Клацніть на неї. Один після одного повідомлення про помилку буде запущено на екрані. Це нормально, налаштування Google Play на Huawei це дозволяє.
 • Застосування “G”. Відкрийте Менеджер файлів смартфона, і ми шукаємо папку встановлення Google. Всередині, серед інших файлів, є кілька з розширенням “.АПК “(вони пронумеровані). По черзі (!) Встановіть з першого шостого. Сьоме не торкайтеся.
 • Закрийте всі вікна на екрані. Знову запустіть програму “g” і натисніть на синю кнопку у нижній частині екрана. Ми складаємо додаток.
 • Далі, щоб встановити Google Play на Huawei P40 (або в іншу модель), перейдіть до параметрів смартфона Huawei, у розділі “Користувачі та облікові записи”. Натисніть кнопку “Додавання облікового запису” та введіть облікові дані з профілю в Google.
 • Повернення до файлового менеджера, у папці “Встановлення Google”. Встановіть сьомий файл з розширенням “.APK “(Рамка служби Google). На екрані буде запущено різні сповіщення. Так само, як вони.

Готовий. Ми змогли встановити Google Play на Huawei. Програма працює, нічого не робити з ним самостійно. Але ви, напевно, плануєте використовувати інші служби Google, тому йти до другої частини інструкції.

ПРИМІТКА. Якщо ви плануєте використовувати на цьому пристрої з декількома обліковими записами Google, додати їх негайно на етапі, описаному в. 5 інструкцій вище. Тоді це не буде працювати.

Встановлення інших послуг через Google Play

З тим, як покласти Google Play на Huawei ми зрозуміли. Тепер вам потрібно “робити” інші послуги здоровому стану.

 • Ми йдемо на ринок PLAY і шукаємо ідентифікатор програми (розробка). Втечно). Встановіть його на смартфон.
 • Запустіть ідентифікатор пристрою, шукаючи кнопку “Грант” та натисніть на ній. Встановіть ідентифікатор пристрою та перейдіть до параметрів смартфона в розділі “Налаштування програми”. Тут вам потрібно знайти та видалити послуги “Google Play”. Перезапустіть Huawei.
 • Після перезавантаження Huawei ми включаємо в ньому режим повітря. Встановлення послуг Google Play на Huawei продовжується. Відкрийте файловий менеджер, в ньому. “Установка Google”. Тут ми шукаємо файл з розширенням “.APK “за номером 8. Встановити його.
 • Перейти знову в “Налаштування програми”. У рядку пошуку введіть “Google” і паралельно ми натискаємо “додатково” і виберіть “Показати систему”.
 • Натисніть кнопку “Служба Google”. Потім “пам’ять” → “Очистити кеш” → “Скидання”.
 • Ідентифікатор відкриття пристрою. Рядок “Служба Google Service” повинна Aby. Якщо це на місці, ми знову повторюємо. 4. 5.
 • Знову видалити послуги “Google Play” (як у. 2). У файловому менеджері, відкрийте “Встановлення Google” та знайдіть там останній, дев’ятий файл з розширенням “.АПК “. Встановити його.
See also  Які смартфони кращі за Samsung або Huawei. Samsung Galaxy A10

Останній етап пройшов. Тепер ви знаєте не тільки, як увімкнути Google Play на Huawei, але також як зробити працівників усіх інших пов’язаних послуг.

Можливі проблеми

У процесі введення свого облікового запису Google на екрані може з’явитися “Логін не виконується”. У цьому випадку ви повинні натиснути кнопку “Далі” та змінити метод автентифікації для отримання SMS-коду “. Повторіть вхід до облікового запису, тепер з SMS-аутентифікацією. Все повинно працювати.

Інший пункт: Push-повідомлення від додатків, встановлених у майбутньому через Google Play для Huawei, не працюватимуть. Щоб усунути проблему, вам доведеться вимкнути корисність сервісної системи. Установки → Акумулятор та продуктивність → Потужність → 5 разів Натисніть кнопку “Увімкнути” → Максимальний режим → Сервіс Рамки → Фон Ліміт.

Інструкції вище. працівники. Однак необхідно зрозуміти, що гра в “хто. хто” між Google та користувачами Huawei ще не завершився. І через деякий час, цілком імовірно, метод, наведений у цій статті, припинить роботу, і народні майстри будуть приймати для розвитку нового.

Google Play не працює. що робити?

Ця проблема виникає досить часто, і якщо вона обійшла вас, то вам дуже пощастило. Я неодноразово зіткнувся з різними помилками та повністю зламаною грою Google на Android, тому я поділяю особистий досвід, оскільки ви можете повернутися до робочого стану найпопулярнішого сервісу від корпорації добра.

грати, ринк, працює, huawei

Отже, невдачі в роботі ринку Google Play є різноманітними: технічними проблемами на стороні сервісу, постійні помилки, депозити додатків та повну ціну. У цій інструкції я дам кілька корисних порад, як це виправити. Інструкція підходить для будь-яких мобільних пристроїв, які працюють Android: Xiaomi, Huawei, Honor, Samsung, Lenovo, Nokia, LG, Meizu та інші.

Інші послуги

У тій же області “Менеджер додатків” ви можете знайти інші послуги, які безпосередньо залежать від роботи відтворення ринку. Якщо деякі з цих послуг вимкнена або нестабільна, то ви не зможете завантажувати програму, а іноді ви не отримаєте Google Play.

Перейдіть на сторінку з налаштуваннями служби облікових записів Google, яка знаходиться на вкладці “Усі”. Зауважте, що ця послуга не вимкнена. Якщо це правда, натисніть кнопку “Увімкнути”.

Так само, перевірте “Менеджер завантажень”. Якщо він вимкнено, натисніть кнопку “Увімкнути”.

Вимкнути деякі з цих послуг може зловмисну ​​заяву, у спільному волі називають вірусом. Ось чому ми рекомендуємо прочитати статтю, яка розповідає про кращі антивіруси для Android.

Якщо програма записує ім’я помилки

Такі випадки є найпростішими, оскільки знаючи назву помилки, ми можемо зрозуміти, чому ринок Google Play не працює, а «лікувати» програму спрямована.

Наступна таблиця пояснює, що робити, якщо ринок гри не працює у різних випадках. Ми радимо вам почати очищення кешу. це найпростіше і не вимагає подальшої установки смартфона. А потім спробуйте, що, на вашу думку, найлегше виконувати.

Дія Як це робиться
Видалити оновлення Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Меню → Видалити оновлення → Запустіть ринок відтворення → Зачекайте оновлення.
Ручне запуску оновлення, якщо Google Play не працює. Open Play Market → Меню → Установки → Версія → Оновлення
Очищення каси Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Пам’ять → Очистити кеш.
Очищення даних Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Пам’ять → Очистити дані.
Обставлення блокування за допомогою IP-адреси Якщо ви не працюєте Google Play Market на Android. Встановіть на програму Android, яка замінює поточну IP-адресу до іншої країни. Наприклад. Zenmate VPN, Hola Free VPN, Hideman VPN і PR.
Пошук App Conflicting з Play Market Меню пристрою → Установки → Програми → Ікона нещодавно встановленої програми → Зупинка / вимкнення → Перевірте продуктивність ринку PLAY. Якщо це не допоможе, припинена програма запускається та намагається зупинити наступний.
Перевірте вірусне програмне забезпечення Запустіть антивірусну програму на телефоні та виконуйте перевірку повного пристрою.
Якщо Google Play Market не працює по телефону через заплутані налаштування часу та дати Налаштування → Загальні параметри → Дата та час → Автоматичне виявлення часу (пристрій отримає поточні дані з Інтернету).

Якщо такої кнопки немає, це означає, що немає ніяких оновлень, або система не встигла їх знайти (у випадку, коли раніше встановлені оновлення). тоді ми повторюємо процедуру за кілька хвилин.

ПРИМІТКА. Якщо немає встановленого антивірусу на Android, і завантажте його (оскільки Google Play не працює на телефоні), не працює, спочатку завантажуйте до комп’ютера. Далі підключіть телефон за допомогою кабелю USB на ПК, передає файл до нього за допомогою програми “Завантажити” та запустіть установку.

Помилка автентифікації Google Talk

“Аутентифікація Google Talk”. назва цієї помилки дуже часто супроводжується запитами пошукових систем на тему “Чому ринок” Чому “Чому” Play Market не працює на планшеті “. Ми говоримо про проблеми синхронізації для відповідного облікового запису. Може виникнути на будь-яких пристроях, що працюють на Android, але частіше в таблетках. Ця проблема усувається в кілька етапів, тому давайте поговоримо про це окремо.

See also  Як налаштувати веб-камеру на комп'ютері. Як перевірити, чи працює камера?

Що потрібно зробити, якщо Google Play Market не працює:

 • Очистити дані кешу та додатків. Як це зробити, описано в таблиці вище.
 • Почати грати на ринку. Меню пристрою → Установки → Програми → Google Play Market → Зупинка.
 • Відкрийте параметри смартфона, то: Cloud та облікові записи → Облікові записи → Назва поточного рахунку (поштова адреса) → Синхронізація облікового запису → Перемістіть всі слайдери, що залишилися (щоб вимкнути).).
 • Перезавантажте пристрій.
 • Повторити П. 3, тільки зараз ми повертаємо повзунок до попередньої позиції (включаючи.).
 • Перезавантажте пристрій.

З цієї причини іноді грає ринок не працює, а на Android. смартфон, але менше.

Видалити оновлення ринку

Якщо після виконання попередніх інструкцій, Play Market ще не відкривається по телефону, то вам потрібно стерти останні оновлення програми. Для цього ми потрапимо в одне і те ж вікно, як і на попередньому етапі, лише натисніть іншу клавішу. “Видалити оновлення”. Негайно після цього всі оновлення, отримані програмою, будуть видалені, внаслідок чого він стане таким же, як у момент покупки телефону, коли ви просто ввійшли до свого профілю Google.

Що робити, якщо ринок гри не працює?

Будь-яка проблема абсолютно вирішена. Тепер знайдіть помилку набагато простіше. Ми пропонуємо основні кроки у виявленні проблем та наступне рішення:

 • Система оновлення;
 • Видалення останньої версії;
 • Встановлення та очищення кешу;
 • Регулювання GP;
 • Видалення даних та кеш;
 • Перевірка облікових записів Google;
 • Оновити менеджер завантажень;
 • Зміна рахунку;
 • видалення заплутаних програм;
 • коригування часу та дати;
 • Видалення хостів шкідливого файлу;
 • Повне очищення системи Android;
 • Плутанина з серверами Google.

Перезавантажувати

Один з найбільш ефективних способів будь-якої невдачі. перезавантаження системи. Можливо, система висіла трохи. Вимкніть телефон і через пару секунд, знову поверніть його. Спробуйте піти в магазин. Якщо проблема не вирішила використовувати інший спосіб.

Скинути оновлення

Процедура передбачає скидання нових оновлень. Для цього перейдіть до налаштувань Huawei та виберіть категорію “Програми”. Список вибирає Google Play та натисніть кнопку “Видалити оновлення”. Ігровий ринок повернувся до початкового стану.

Скидання налаштувань та очищення кешу

Lost Play Market на Huawei? Ви також можете спробувати очистити кеш. Для початку, введіть меню. Знову знайдіть потрібні списки “програми”. У вікні, що відкривається, натисніть “Елементи даних” та “Очистити кеш”. Ми намагаємося піти в магазин.

Корекція послуг GP

Алгоритм дій такий же, як і на попередньому кроці. Після того, як ви знайдете, натисніть розділ Google Play Services. Тепер виберіть функцію очищення кешу.

Очищення даних та готівка “Рамка Google Services”

Спробуйте вирішити проблему за допомогою “Рамки служб Google”. Знову шукає та очистити кеш. Відкритий сервіс.

Перевірка облікових записів Google

У Huawei проблеми з Google Play можна перевести у функції вимкненого облікового запису. Встановіть “Облікові записи Google” у налаштуваннях і натисніть “Увімкнути”.

Якщо у вас виникли питання, або є скарги. повідомте нас

Налагодження Dispatcher Завантажити

Вирішити проблему можлива через “Менеджер завантажень”. У налаштуваннях знайдіть та чистіть завантаження. Виконувати додаткові інструкції.

Видалити та відновити обліковий запис Google

Інша проблема може сховатися в обліковому записі Google. Щоб видалити старий обліковий запис, ви хочете знайти параметри “Облікові записи” та натисніть кнопку “Google”. Тепер виберіть функцію “Видалити обліковий запис“. Наступна повинна бути недавно увійти. Без реєстрації до завантаження не вийде. Ви повинні натиснути “Додати обліковий запис” та виберіть “Підрахунок” існуючого “. Введіть логін та пароль.

Ліквідація конфлікту заяв

Деякі програми блокують службу. Наприклад, ті, хто отримує додаткові функції без грошей. Намагайтеся позбутися таких сумнівних програм.

Очищення файлу “господарів”

Очищення файлу відбувається таким чином: увімкніть програму Root Explorer, знайдіть папку “System” та “ETC”. Ми видаляємо файл “хостів”, поки не є жодного рядка з цим ім’ям 127.0.0.1 Localhost.

Налаштуйте дату та час

Встановіть дату та час на смартфоні. Якщо ці дані неправильно введені, доступ до додатків може бути закритий.

Скидання параметрів Android (або жорсткого скидання)

Найбільш радикальний спосіб полягає в тому, щоб повністю очистити телефон до статусу початкової роботи. Повинні розуміти, що ніякі дані на смартфоні будуть збережені. Нам доведеться повторно завантажити всі програми та зареєструватися в них. Функція активується через “Налаштування”.

Проблема з серверами Google

Помилка може сховатися з серверами Google. Почекайте трохи, можливо, тимчасова проблема. Тепер ви можете повторно спробувати відкрити програму.

Є кілька причин, чому ринок гри не відкривається на Android, або в заявці є інші несправності. Ми висвітлюємо основні моменти:

 • Відсутність звичайного підключення до глобальної мережі.
 • Відтворити кеш-пам’ять та накопичення даних.
 • Системні несправності.
 • Недостатня пам’ять.
 • Неправильна установка CD-карти.
 • Накопичення кеш-пам’яток та даних менеджера завантажень або служб Google.
 • Невдача оновлення відтворення ринку.
 • Немає оновлення Android.

Це основні пояснення, чому ринок гри не запускається. Враховуючи ці чинники, необхідно прийняти рішення щодо подальших дій, щоб усунути проблему.

Що робити, якщо Google Play не працює: 12 рішення розчину

Скидання параметрів Google Play Settings MarketsBross також допомагає досить часто, і це зроблено наступним чином: 1. Перейдіть до меню налаштувань смартфона (планшета); 2. Виберіть розділ “Програми” або “Менеджер програми”:

Знайти у списку ринку Google Play, виберіть його;

У вікні керування програмою, що відкривається, виберіть “Очистити кеш” або “Елементи даних”, натисніть на цю кнопку.

Виконати перезавантаження пристрою Android, щоб система реагувалась на зміни, внесених до налаштувань. 6. Якщо ринок гри не заробляв, спробуйте інші способи.

See also  Як зробити календар на комп’ютері. Програма для створення календарів

Видалення оновлень Google Play MorketAll виконується таким же чином, як і в способі, описаному вище 2, з єдиною відмінністю, що замість “Очистити кеш”, вибрано кнопку “Видалити оновлення”. Програма повернеться до оригінальної версії, в якій вона нормально працювала перед встановленням оновлень. Якщо проблема, дійсно, у новій версії програмного забезпечення, або пристрою Android через технічну недосконалість, ці оновлення “не тягнуть”, послуга буде працювати в звичайному користувачеві. Без нових можливостей, але регулярно.

Що робити, якщо ринок відтворення Google не працює, ринок гри не працює на Android. що робити?

Скидання налаштувань додатків Google Play. одна з ефективних проблем вирішення проблем з роботою рисунку відтворення. Процедура в цьому випадку полягає в наступному: 1. Меню “Налаштування”; 2. Розділ “Менеджер додатків” або “застосування”;

Виберіть “Послуги Google Play”;

Відкрийте меню, виберіть “Очистити кеш”, натисніть.

Активація “Менеджер завантажень” Це можливо, що під час роботи вашого планшета або смартфона ви випадково вимкнули “Менеджер завантажень” і не давав сенсу, що службова програма перестала працювати. Щоб повторно активувати його, потрібно перейти до меню «Пристрої пристроїв Android», а потім у розділі «Програми», після чого ви знайдете «Усі», після чого ви знайдете «Менеджер завантажень» та увімкніть його, натиснувши потрібну кнопку. Перезавантажте свій смартфон і перевірте, чи грати роботою роботою.

Видалення облікового запису Google: Видалити обліковий запис Google, ви можете втратити бажану та важливу інформацію, тому рекомендується створити резервну копію за допомогою резервної копії (виконати синхронізацію даних).

Перейдіть до меню «Налаштування»; 2. Виберіть “Облікові записи” та знайдіть своє власне меню, натисніть;

У меню Sync, яке відкривається, натисніть на свою поштову скриньку;

Виберіть елементи для синхронізації (Зберегти резервну копію). Зазвичай він “Контакти” та інша особиста інформація, доступна в пам’яті пристрою. Щоб вибрати розділи, натиснувши достатньо для них. Якщо ви дорога вся інформація, що міститься на пристрої Android, натисніть кнопку “Параметри”, а потім виберіть “Синхронізувати”. ви отримаєте резервні копії всіх наявних додатків.

Тепер ви готові видалити обліковий запис Google. Коли ви знову вводите пристрій, ви отримаєте пропозицію, щоб відновити інформацію з резервного копіювання.

Але повернутися до процедури видалення облікового запису Google для нормалізації роботи ринку. Після створення резервного копіювання потрібно повернутися до попереднього меню та вибрати “Видалити” на цей раз, а не “синхронізувати”. Натисніть на відповідну кнопку, після чого ви перезавантажуєте смартфон (планшет) та знову увійдіть до облікового запису. Зазвичай видалення рахунку допомагає позбутися проблем, пов’язаних з роботою послуг Google. Якщо це не відбулося, спробуйте інші методи.

Видалення несумісних додатків Sild користувачів самостійно встановлюють програми, наявність якої негативно впливає на роботу служби п’єс, а в деяких випадках це може навіть призвести до його блокування. Перелік таких програм дуже довгий, але найчастіший винчик проблем є популярним програмним забезпеченням свободи від геймерів, що дозволяє зробити покупки всередині гри безкоштовно. Швидше за все, це додаток і потрібно видалити, щоб вирішити проблему з ринком. один. У меню налаштувань знайдіть “Менеджер програми”, а потім “встановлений”. 2. Перелічіть список, поки ви не знайдете свободу, виберіть.3. Натисніть “STOP” у меню програми, відкрите перед вами.4. Видалити свободу. Дуже важливо спочатку припинити роботу програми і лише тоді видалити програму. 5. Виконайте перезавантаження пристрою Android. 6. Перевірте, чи заробляється Google Play. Не допомогло? Ми намагаємося використовувати інші варіанти вирішення проблеми.

Налаштування хостів Цей системний файл у пристроях Android розташований у системі / etc / hosts. Він використовується для блокування доступу до небажаних ресурсів. Спочатку файл містить єдину місцевість 127.0.0.один. Через дії зловмисників, які хотіли б заблокувати ваш обліковий запис Google і отримати гроші для розблокування, адреса ринку також може бути там. Видалити цей рядок, повернувши файл хоста до початкового стану. Для таких дій, можливо, доведеться отримувати кореневі права. Як це робиться на різних пристроях, ми неодноразово розповіли на нашому веб-сайті.

Повний скидання всіх налаштувань Android-deval. радикальний та ефективний метод, але необхідно підготувати. В іншому випадку ви можете втратити цінну інформацію. Синхронізація даних. Створіть резервну копію, як показано в методі 6. Переконайтеся, що ви успішно завершите цю процедуру. Тепер ви можете перейти до розділу “Налаштування”, знайдіть розділ “Відновити та скинути”, де “скинути налаштування”. Пристрій після цього перезапуску та відновлення інформації за допомогою резервного копіювання.

Перевірка підключення до Інтернету, ніж налаштувати пристрій Android та видалити щось з нього, переконайтеся, що у вас є доступ до Інтернету. Перевірте швидкість з’єднання, перезавантажте маршрутизатор і знову перевірте якість з’єднання.

Активація облікового запису Googyovitis Часто обліковий запис Google виявляється вимкнено. Це можна перевірити, перейшовши до відповідного розділу меню. Знайдіть програму облікових записів Google, активуйте його, якщо він вимкнено. Проблема з ринком 100% вирішить.

Регулювання часу та дату дати читання або час може розрахувати проблеми з відтворенням. Це пов’язано з ліцензіями та іншими нюансами служб Google залежно від тимчасових обмежень. Якщо є мережеве з’єднання, а її якість не викликає скарг, перевстановіть час і дату. Не забудьте вказати часовий пояс. Це робиться в меню “Налаштування” в “Дата та час”, “Дата та час мережі”, “Часовий пояс мережі” за допомогою вибору за допомогою прапорців потрібної опції.