Home » Honor 8 і забули пароль, що робити

Honor 8 і забули пароль, що робити

Huawei Factory Unlocking. Як розблокувати екран Huawei та Honor, якщо ви забули графічну клавішу

Alas, але пароль може не тільки заважати зловмисленцям отримати доступ до вашого смартфона, але також створює багато проблем для користувача, якщо він забуде його. Якщо ви забули графічну клавішу або пароль, вам доведеться дуже багато працювати, щоб отримати доступ до свого пристрою. Але ми вирішили допомогти вам і розібратися, як розблокувати телефон, якщо ви забули пароль або графічну клавішу. Інструкція, придатна для Samsung, Huawei, Honor, Nokia, Lenovo, Fly, LG, DEXP, HTC, Sony, Meizu та Xiaomi.

Кілька порад, щоб уникнути проблем у майбутньому

Щоб не думати про те, як розблокувати телефон, якщо ви забули пароль у майбутньому, перш за все встановлено пам’ятні коди: дата народження, номер телефону тощо. що ви можете пам’ятати і не забувайте.

Крім інтуїтивно незабутніх комбінацій букв і цифр, рекомендується:

 • Зробіть резервну копію потрібних даних смартфона, він допоможе і у разі втрати пристрою. Ви можете відкласти всю збережену інформацію до нового телефону повністю.
 • Налаштувати розумний розблокування, т.Е. Розблокувати обличчя, друк або підключення до телефону іншого пристрою через Bluetooth.
 • Напишіть PIN-код до деякого ноутбука, щоб він завжди під рукою.

Як встановити пароль на Huawei та SmartPhones

Дотримуйтесь інструкцій, щоб поставити шифрування, щоб видалити блокування екрана.

 • У верхній панелі меню натисніть кнопку “Gears”. “Налаштування” відкриються.
 • Знайдіть розділ “Безпека та конфіденційність”, відкрийте його.
 • Ми йдемо на вкладку “Пароль екрана блокування” та виберіть “Налаштування PIN-коду Screen Password” “”.
 • Введіть шпильку з шести номерів двічі (другий раз, щоб підтвердити правильність коду).
 • Після введення системи дасть пропозицію щодо налаштування відбитків пальців, з якого ви можете відмовитися від натискання “Скасувати”.
See also  Як встановити ринок відтворення на Honor

Ми рекомендуємо не використовувати код, який легко обчислити користувачів Introucleus. Наприклад, дата народження не найкращий варіант.

Якщо цей метод не підходить, спробуйте інші методи.

 • Графічний ключ. пропонується точками, щоб намалювати фігуру, яку ви можете розблокувати смартфон.
 • Пароль. це комбінація 6 і більше символів (виберіть той, який ви не забудете, але не полегшуть роботу шахраїв).
 • Розблокування обличчя. функція, доступна для нової честі та моделі Huawei. видаляє блокування відображення, сканування передньої камери (для цього методу вам потрібне гарне освітлення; небезпечний, якщо є близнюк або, як ви).
 • Сканер відбитків пальців. телефон зберігає візерунок подушки пальця, а врешті-решт, ви зможете розблокувати його одним дотиком (можна зберегти 2-3 відбитки. на різних пальцях або особа, яка довіряє).

Ви можете зберегти всі види безпеки та періодично змінити для повної впевненості в тому, що конфіденційна інформація не залишатиметься в руках інших людей.

Багато людей після покупки смартфона поклав на нього блокування, щоб запобігти їх третім особам. Він захищає випадкове включення від несанкціонованих дій та втрат даних.

Випадки незалежного включення телефону у вашій кишені та активуйте будь-які програми. Також рекомендується видалити пристрій без коду прогресу в недоступному місці для маленьких дітей.

 • Шпилька. Цей метод був першим, який буде використовуватися зараз. Він передбачений виробником. Його зручність: якщо власник забув PIN-код, він може визнати його від оператора, який продав телефон.
 • Графічний ключ. Цей менш надійний вигляд. Користувачі малюють прості схеми, які легко вибираються.
 • Розблокувати відбиток і обличчя. Ці сучасні варіанти є надійними способами захисту пристрою.

Якщо власник забуває код, винайдений та введений ними, то правильний варіант для пристроїв Android. це відновлення пароля через обліковий запис Google.

 • Після включення пристрою пароль набирається. Якщо він неправильний, користувач ще має чотири спроби.
 • Після п’ятого (неправильного) на екрані, у нижній правій частині вікна “Забули пароль” з’явиться.
 • Потрібно натиснути на нього. Після цього перейдіть на сторінку, на яку ви хочете набрати: Ім’я користувача (або логін) та пароль Google, прив’язаний до цього номера пристрою.
 • При правильному виконанні послідовних дій, система запропонує ввести новий пароль (графічний ключ) і повторити його.
 • Після завершення процедури, телефон готовий до роботи.

Як розблокувати свій телефон відбитків пальців?

Розблокування Android з відбитком пальців трохи складно, тому що у цьому випадку не буде можливо використовувати обліковий запис. Але випадки, коли ви хочете позбутися від відбитка, рідкісний. Зазвичай вони виникають при покупці смартфона на вторинному ринку, коли його попередній власник забули вимкнути блокування екрана. У таких ситуаціях вона залишається:

 • Зверніться до попереднього власника пристрою і попросіть його допомоги;
 • скинути налаштування на рівній бази за допомогою наведеної вище інструкції;
 • Зверніться до сервісного центру, просячи зробити розблокування (розблокування) екрана;
 • Зв’яжіться з представниками виробників, звернувшись до підтримки на офіційному веб-сайті Huawei.
See also  Що робити, якщо iPad не заряджається

Honor 8 (FRD-L19) Жорсткий скидання (якщо ви забули PIN-код, пароль, графічний ключ)

Один з перерахованих варіантів обов’язково допоможе досягти бажаного результату.

Якщо ви забули пароль з облікового запису Google або не пам’ятаєте графічну клавішу, щоб ввести смартфон, швидше за все, ви не зможете вирішити цю проблему, не втрачаючи дані. Єдиний спосіб до них вижити. це запам’ятати ключ або пароль. Якщо ви не пам’ятаєте дані з вашого облікового запису, ви можете спробувати відновити його. З графічним ключем ситуація сумна. У смартфоні немає інструментів, які вам буде дозволено відновити графічну клавішу.

У випадку, коли його не можна згадати, єдиний вихід із цієї ситуації полягає в тому, щоб скинути налаштування на Honor заводу або жорсткого скидання.

Тим часом ви можете лише дати кілька рекомендацій, які можуть допомогти згадати дані, щоб увійти та розблокувати телефон:

Поради: Пояснення:
Спробуйте різні варіанти Найчастіше на Honor смартфонів при введенні графічного ключа немає вільних системних відповідей. Ви можете спробувати ввести різні клавіші. Це допоможе вам згадати той, який ви запитали у налаштуваннях.
Перевірте свої записи Перегляньте свої щоденники та ноутбуки, можливо, перед введенням пароля або ключ, який ви записали їх.
Перейти до попереднього власника Якщо пристрій ви придбали від іншого власника, ви повинні зв’язатися з ним із запитом, щоб сказати пароль або ключ для входу.

Важлива інформація під час розблокування честі 9

Негайно вкажіть, що розблокування вашої честі 9 без втрати даних, доступних на ньому, в більшості випадків неможливо. Доступні методи розблокування пов’язані з розрядом даних на вашому телефоні до заводських налаштувань, внаслідок чого всі дані користувача будуть видалені.

Це стосується вашої фотографії та відео в пам’яті смартфона (дані на карті SD, як правило, зберігається) Ви встановлені програми, телефонну книгу чисел та інші користувацькі дані. Всі ці дані будуть остаточно видалені, і ви не можете відновити їх з цього телефону (якщо не було жодного резервного копіювання).

See also  Новий тег Як видалити Honor 10

Оскільки по Honor телефону 9 відноситься до сучасних пристроїв, популярний спосіб відновлення доступу до смартфона через опцію “Forgot Password” не працює.

Давайте подивимося на ефективні способи злиття телефону 9 в ситуації, коли забули пароль.

Відповіді на популярні питання

Тепер я хотів би відповісти на найпопулярніші питання з цієї теми, що читачі запитують нас:

Забули свій пароль на таблетці Huawei, що робити?

Ви можете одночасно розблокувати, що телефон. це таблетка. Враховуючи версію своєї операційної системи та моделі гаджета, використовуйте написані поради, написані вище. Повний протріть підходить для планшета, і розблокувати через обліковий запис та нову прошивку.

Я маю Honor 8x, я не можу відновити пароль, поставити нову прошивку. І я не можу увійти знову, це дає йому активувати пристрій?

Як ви можете бачити, розблокувати Huawei цілком можливо, навіть якщо ви забули пароль. У нашій статті ми описали всі доступні та ефективні методи на сьогодні. Деякі складніші у вашій схемі є легше, але один метод представленого точно допоможе вам! Так що спробуйте і не бійтеся. І якщо є питання та додаткові проблеми. напишіть нам.

Я купив використаний телефон huawei Honor 10 Lite, я включив його, і є чужий рахунок. Я не можу його видалити.

Такі випадки відбуваються досить часто, коли покупки смартфонів вже мали. Для профілактики завжди перевіряйте продуктивність та правильність функцій до покупки. І у вашій ситуації ми рекомендуємо провести повний батіг телефону, щоб особисті дані та налаштування колишнього користувача не заважають.

Що робити, якщо ви забули пароль (PIN-код) від телефонної честі

Шановні смартфони обладнані кількома способами захисту: від стандартного коду PIN-коду (цифровий пароль) для розблокування.

Введення коду коду є обов’язковим способом розблокування, а всі інші (розпізнавання обличчя, сканер відбитків) додаткові. Тобто доступ до них стає доступним лише після встановлення цифрового пароля, який потрібно ввести один раз на кілька днів, щоб розблокувати екран.

У випадку, якщо PIN-код втрачається або забутий, його неможливо відновити. Тому дуже важливо завжди встановити додаткові способи ідентифікації та розблокування сканера відбитків пальців телефону або розпізнавання обличчя.