Home » Імпортувати контакти Xiaomi Redmi Примітка 8

Імпортувати контакти Xiaomi Redmi Примітка 8

Однією з причин зникнення абонентів з телефонної книги може бути включений фільтр відображення. Ця функція має властивість іноді включатися сама, чим сильно лякає власників Xiaomi.

Залежно від версії Miui розташування пунктів може змінюватись.

імпортувати, контакти, xiaomi, redmi

Якщо у вас зникають контакти без телефонного номера, деактивуйте опцію «Приховати контакти без номера».

Як імпортувати. експортувати контакти з SIM-карти на телефон Xiaomi Redmi 8a.

Якщо ви не можете знайти налаштування фільтрації, є альтернативний шлях. Відкриваємо записник і трохи вище списку контактів буде потрібний нам фільтр.

Якщо фільтр не виявляється в місці, описаному вище, ми натискаємо три точки у верхньому правому куті. У спадному меню буде потрібний елемент. “Налаштування” (далі CM. Плаття 2 вище).

З телефону на SIM-картці

Якщо ви хочете, навпаки, збережіть цифри до “SIM”, дотримуйтесь наступних інструкцій:

Система повідомить, що лише 249 номерів можуть бути записані на SIM-картці, решта не буде скопійовано.

Виберіть потрібні контакти та натисніть кнопку Виловлюйте у верхньому правому куті екрана.

Після цього буде повідомлення про успішне завершення експорту.

Основні функції меню “Контакти” на Сяомі

У розумінні більшості користувачів смартфонів меню “Контакти” є синонімом телефонної книги, але таке визначення не зовсім вірне. По суті розділ «Контакти» дозволяє не просто зберігати дані про абонентів, а й детально налаштовувати відображення інформації відповідно до запитів власників смартфонів. Тобто за допомогою меню «Контакти» можна внести зміни до поточних записів, перенести контакти з Xiaomi на Xiaomi або інший телефон, встановити параметри відображення контактів і навіть відновити контакти з мінімальними витратами часу та зусиль. Там же можна додавати облікові записи інших сервісів, тим самим об’єднуючи контакти, збережені на телефоні, в «хмарі» та в месенджерах.

See also  Як зробити скріншот на Lumia 520

Таким чином, меню “Контакти” на Сяомі є повноцінним розділом, розробленим не тільки для зберігання інформації (як телефонна книга), а й для редагування її, встановлення різних налаштувань та всілякі зміни, спрямовані на зручність управління збережені контакти. Щоб розглянути всі можливості розділу, потрібно витратити чимало часу. Саме тому ми й склали цілий перелік статей (переважно технічного спрямування), присвячених освоєнню згаданого меню. Посилання на деякі з цих статей наведено внизу сторінки. При бажанні Сьогодні ж ми розповідатимемо тільки про базові опції – додавання, зміну (редагування), об’єднання та видалення контактів. Подаємо короткі інструкції до названих процедур та опишемо нюанси їх проведення.

Xiaomi як зберегти телефонну книгу у файл.vcf

Щоб створити резервну копію контактів телефонної книги, повторимо описані вище дії, вибравши на 3 кроці Експорт контактів. Вибираємо у файл.vcf та вказуємо місце збереження.

Подібна операція Я раджу вам повторювати час від часу. Дуже іноді рятує! Незважаючи на те, що телефонна книга синхронізується за допомогою Google Disk (або деякою хмарою).

Буває так, що за розсіяністю якісь із контактів вирішуєш стерти, і ненароком помиляєшся і коли телефонна книга синхронізована, то, прибравши контакти на телефоні, ці контакти синхронно пропадуть, скажімо так, і з хмари.

Ось у подібних випадках і рятують бекапи контактів.

Геть, як сказали старі, візьміть, візьміть ближче))

Якщо контакти раніше зберігалися на SIM-картці, то їх можна легко перенести на смартфон. Відкрийте “Налаштування” “Системні програми” “Контакти

Виберіть “Імпорт та експорт” “Імпорт з SIM” Виберіть SIM-картку, з якою ви хочете імпортувати контакти.

Таким чином, ви можете передати контакти, збережені на SIM-картці до телефону та назад.

Як перенести контакти з Xiaomi на Xiaomi: актуальні способи перенесення контактів на телефон Xiaomi

При покупці нового смартфона Xiaomi більшість людей мають природне запитання “Як передати контакти до Xiaomi“. Звичайно, дані можуть бути скопійовані вручну, але цей процес займе багато часу (більше того, у процесі введення даних, можна помилково помилково і зрештою втрачати важливий контакт). Тому власники смартфонів починають шукати швидші способи перенесення контактів на Xiaomi. Щоб допомогти таким користувачам, сьогодні ми опублікуємо найпростіші та найдієвіші способи досягнення згаданої мети, пояснивши, як перенести контакти на Xiaomi без видимих ​​витрат часу та зусиль.

See also  Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Передача між пристроями

Не бійтеся навколишнього імені і не пропустити статті розділів. Справа в тому, що на старих прошивках це слово було в налаштуваннях і використовувалося при перекачуванні даних, у тому числі контактів, між Xiaomi.

Bluetooth увімкнено, а процес обміну завершено в секундах. Згодом розробники видалили цю можливість, що призвело до судорожного пошуку всіх можливих програм від Google, що працюють за схожим принципом. Написання відгуків про всі способи перегонки даних між телефонами поспішають до “легітимізації” методу, але Сяоми заплутав всі карти.

Номери передаються з телефону до телефону не одна десята (!) способи. Так чому ми досі додатково встановлюємо деякі програми? Останні версії прошивок Xiaomi зробили вибір способів передачі даних максимально різноманітним. Розглянемо деякі з них.

Щоб вибрати, потрібно піти у поїздку вже знайомі: “Налаштування”. “Системні програми”. “Контакти“. “Імпорт та експорт”. “Надіслати контакти”.

  • Безкоштовна передача. Сам назва передбачає передачу “халявам”. Позиціонується в інтернеті як нова фішка від Xiaomi — Mi Drop. При активації параметра з’являється самостійно Bluetooth, і він шукає близько іншого смартфона з Сяома. Wi-Fi не використовується. Як тільки знайдеться джерело для трансферу, станеться з’єднання і ваші контакти потраплять куди треба. Якщо спосіб мені сподобався, ми відзначаємо вибір прапорець у квадраті “за замовчуванням”. У майбутньому всі ваші трансфери відбудуться на цьому алгоритмі.
  • Блокноти. Шлях старий, як світ, але працює. Для цього потрібно самостійно включити Bluetooth (на відміну від попереднього), і виберіть з знайдених пристроїв, до яких ви хочете надіслати.
  • пошта. Відправка відбудеться з вашою поштою, а потім перегонку до іншого телефону, як це не дуже зручна, а також вимагатиме існування Інтернету на смартфоні.
  • Skype, WhatsApp, Viber. Згадані через популярність у молодого покоління. Жодна особлива різниця, відсутність переваг у порівнянні з вже описаними методами, не дають. Відвантаження досягається, створюючи стандартний контактний файл під назвою 00001.VCF або.
See also  Як встановити оновлення на Samsung. Чому оновлення Samsung поставляються так повільно

Це може бути завершено на ньому, оскільки я намагався використати можливості від виробника, всілякі Mishare та інших, але замість передачі телефону. Це пов’язано, насамперед із прошивкою, на глобальній немає такої конкретної прив’язки з батьківщиною, тому рекомендую користуватися звичнішими способами експорту. Не забувайте про імпорт: пропонується “заповнити” контакти з облікових записів Google або Mi.

Методи передачі з iPhone

Загальні програми iPhone та Xiaomi не мають, тому використовуйте програму Gmail для передачі файлів.

  • У налаштуваннях електронної пошти на iPhone від’єднайте синхронізацію з iCloud. Зніміть прапорець у пункті, який пропонує видалити список абонентів.
  • В обліковому записі iPhone за замовчуванням призначається Gmail.
  • Синхронізуйте дані з Gmail. Після цього стане можливим копіювання контактів, фотографій та відеороликів на вказану електронну адресу. Для цього зайдіть з Xiaomi в той же Google-аккаунт та скопіюйте необхідні файли.

Робота з хмарними технологіями

Перевага цього методу є очевидним, але чому вона використовується рідше, досить важко пояснити. Можливо, це викликано недовірою до інтернет-послуг, де ризик крадіжки особистих даних вищий. Розглянемо все на прикладі Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Інформація, як скопіювати контакти з SIM в один з облікових записів, була розглянута вище. Далі завдання користувача є завантаженням даних на новий пристрій. Масова синхронізація всіх наявних гаджетів з Google або Mi акаунтами дозволяє розповсюдити одну картку з інформацією між усіма підключеними телефонами, планшетами, комп’ютерами. Природно, що варто пам’ятати, що платформа відіграє важливу роль при синхронізації: з iOS неможливо використовувати ресурси MIUI та навпаки.

Також стандартні послуги можуть бути замінені популярними хмарними ресурсами: Яндекс. Диск, dropbox. Працюють з ними за тією ж схемою: спочатку дані відправляються на обліковий запис, а потім завантажуються через потрібний пристрій.