Home » Інтернет повільно на комп’ютері. Netscream

Інтернет повільно на комп’ютері. Netscream

Що робити, якщо Інтернет стало повільно працювати?

Сучасні технології передачі даних настільки розроблені, що всі давно звикли передавати різну цифрову інформацію через Інтернет.З’єднання. Ми спілкуємося з друзями, використовуючи відео та аудіо.Дзвінки, надсилаємо та завантажуємо величезні файли, дивимось відео безпосередньо зі сторінок сайтів, граємо в різні онлайн.Ігри або навіть працюємо в мережі. Для виконання таких операцій часто потрібно наявність широкого каналу зв’язку, t. Е. Висока швидкість Інтернету.

На жаль, навіть найсучасніші технології час від часу провалюються. Однією з найбільш неприємних проблем, з якими доводиться зіткнутися з користувачами глобальної мережі. Це повільно працюючий Інтернет. Чому це може статися? Насправді причини, чому зв’язок починає працювати погано, досить багато. Розглянемо найпоширенішу з них.

Ви забули заплатити Інтернет

Дійсно, багато людей просто забувають покласти гроші на свій особистий рахунок, особливо якщо їх потрібно поставити не на перший номер кожного місяця, а в середині. Деякі постачальники мають таку функцію. Якщо користувач забув про оплату, він не повністю відключить від системи, але просто обмежить максимальну швидкість. Часто однакова функція присутня при межі тарифів. Якщо ви багато завантажуєте і у вас не вистачає трафіку, він рекомендує змінити план тарифу на необмежену кількість, якщо така можливість присутня.

Постачальники можуть змінити обладнання. Це не завжди супроводжується повним відключенням Інтернету, часто його швидкість просто недооцінюється, якщо є така можливість. Часто це пов’язано з виникненням зривів, про які, до речі, ваш постачальник може не знати про це, поки ви не повідомите його про це.

Якщо проблема не вирішується протягом одного.Двох днів, то ви можете безпечно написати скаргу, хоча зміна постачальника Інтернету на вашу квартиру може бути більш ефективною. Але не вдається до цього відразу-кожен має сили мажорних обставин.

До речі, якщо постачальник має слабке обладнання, а кількість абонентів велика, то протягом пікових годин може бути створено велике навантаження на систему, в результаті чого користувачі стикаються з проблемами. У таких випадках вам потрібно або чекати, поки Інтернет.Постачальник замінить обладнання, або просто змінити його на інший.

Чому Інтернет працював повільніше? 12 Основних причин

інтернет, повільно, комп, ютері

Всі знають це відчуття, коли хочете подивитися фільм в Інтернеті або швидко перевірити щось і чекати, зачекайте, чекайте. Повільний Інтернет може вийти з себе. На жаль, майже кожен з нас час від часу стикається з такою ситуацією. Так чому Інтернет працював повільніше?

Щоб переконатися, що Інтернет працює повільніше, ніж зазвичай, варто перевірити з’єднання. У мережі є багато сайтів, де ви можете знайти такі послуги (наприклад, Speedtest.Сітка). Зазвичай для їх виконання потрібно лише кілька секунд. Отже, ви можете швидко перевірити, чи сповільнюється ваш Інтернет. Час від часу ця ситуація може статися, але якщо Інтернет працює повільно щодня (або навіть кілька разів на день), варто перевірити, чи є одна з наступних проблем: причина:

Інтернет уповільнює провину постачальника

У багатьох випадках Інтернет уповільнює вину постачальника. У такій ситуації варто відвідати веб.Сайт Компанії, з яким договір завершив. Може бути попередження про можливі проблеми, іноді в певний час доби.

Трапляється, що сайт, який ви намагаєтесь отримати доступ дуже, дуже повільно, а інші завантажуються без проблем. Причиною може бути те, що той чи той веб.Сайт не відповідає основним стандартам. Наприклад:

Все це може призвести до надзвичайно повільної роботи веб.Сайту. Крім того, фотографії дуже великого розміру можуть змусити сайт уповільнити. У таких випадках вам потрібно бути терплячими або відмовитись від відвідування цього сайту.

Велика кількість відкритих закладок у браузері

Інтенсивна перегляд або пошук певної інформації в Інтернеті часто вимагає багатьох закладок. Іноді навіть занадто багато. У популярних браузерах, таких як Chrome, одночасне використання кількох десятків закладок може призвести до різкого уповільнення Інтернету. Якщо виникає така проблема, варто закрити непотрібні вкладки, щоб браузер помітно прискорився.

Занадто багато пристроїв підключено до однієї мережі Wi-Fi

Користувачі часто забувають, що домашня мережа підключена не лише до смартфона та комп’ютера, але й до багатьох інших пристроїв. В даний час телевізори, холодильники та інші побутові прилади можуть використовувати Інтернет. Якщо ви намагаєтесь підключитися до мережі, поки хтось у вашому домі дивиться фільм Netflix дуже високою якістю, а інший увімкнув робот вакуумного очищувача, Інтернет буде працювати набагато повільніше. У такій ситуації варто перевірити, скільки пристроїв у будинку зараз використовують мережу.

See also  Після перевстановлення Windows комп'ютер уповільнюється.

Якщо Інтернет сповільнюється, причиною може бути неправильне встановлення маршрутизатора. Перевірте наявність застарілого програмного забезпечення для управління. У багатьох випадках на веб-сайті вашого Інтернет-провайдера ви знайдете останні оновлення програмного забезпечення маршрутизатора. У деяких випадках це може зажадати заміни маршрутизатора. Якщо Інтернет регулярно сповільнюється з ним, зверніться до Інтернету.Провайдера.

Катування комп’ютера. Як зсередини, так і ззаду

Багато людей не регулярно очищають комп’ютер. Про що це? Якщо комп‘ютер дуже запилений і брудний, він може почати перегріватися і працювати набагато гірше. Як результат, буде уповільнення роботи та Інтернету. Регулярно очистіть комп‘ютер, щоб забезпечити максимальну продуктивність. Звичайно, також важливо якомога частіше очистити диск. Наприклад, з зайвих файлів. Диск, що захаращується непотрібними даними. Час від часу дифрагментація диска не болить, особливо якщо комп‘ютер працює набагато повільніше, ніж це було при купівлі.

На жаль, все ще трапляється, що в деяких місцях доступ до мережі важко. Якщо ви знаходитесь у такому місці, наприклад, у відпустці, де інфраструктура ще не розвинена, вам, звичайно, не потрібно буде терплячим.

Варто знати, що швидкість Інтернету, яку так часто згадують провайдери в рекламі, є максимальною швидкістю. Наприклад, 100 ГБ/с не є гарантованою швидкістю, тому не розраховуйте на те, що Інтернет буде працювати з цією швидкістю весь час. Однак, підключившись до мережі за допомогою кабелю, ви можете наблизитися до максимальної швидкості, ніж у випадку Wi-Fi.

Пристрої, що підключаються до Інтернету, ризикують заражати зловмисними. Усі типи вірусів можуть призвести до зниження швидкості з’єднання. Якщо ви підозрюєте, що з цієї причини Інтернет уповільнюється, перевірте програму антивірусу та скануйте комп’ютер. Можливо, це позбавиться шкідливого програмного забезпечення, і Інтернет знову працює.

Якщо Інтернет працює повільно деякий час, переконайтеся, що останні драйвери встановлені. Можливо, вам доведеться їх оновити. Якщо ви запускаєте Windows, ви можете легко оновити драйвери за допомогою системного менеджера системи.

Багато маршрутизаторів мають невеликий діапазон покриття. Однак у більшості випадків це не проблема, коли ви живете в багатоквартирному будинку. Низький діапазон захищає мережу від сусідів та інших реалізацій третьої сторони. Але, якщо ви живете у великому будинку, можуть виникнути проблеми. Інтернет може не працювати на першому поверсі або в саду. У цьому випадку слід придбати підсилювач Wi-Fi.

Якщо ви вже уклали домовленість з Інтернет.Постачальником кілька років тому і з тих пір вона не оновила її, ймовірно, ви все ще використовуєте з’єднання зі швидкістю, яка наразі не має значення. Як результат, повільний Інтернет. Варто пам’ятати, що компанії постійно покращують якість своїх послуг та залучають нових клієнтів з високою швидкістю мережі. Варто перевірити угоду та виконати тест на спілкування. Можна зв’язатися зі своїм постачальником Інтернету та оновити угоду, вибравши більш високу швидкість з’єднання.

Визначте реальну швидкість підключення до Інтернету

Якщо Інтернет працює, але ви вважаєте, що він дуже повільний, то необхідно визначити, чи швидкість з’єднання між нами та найближчим надійним сервером є низькою чи все.Таки причиною чогось іншого. Для цього використовуйте Speedtest для Windows, Speedtest для Android або Speedtest для iPhone. Перш ніж запустити тест, перезавантажте комп‘ютер, ноутбук, планшет або смартфон, а потім вивантажуйте клієнтів Torrent та програми гойдання, які зазвичай запускаються автоматично. У браузері не повинно бути інших запущених програм та відкритих закладок.

У результатах випробувань саме швидкість завантаження (квитанція, завантаження), оскільки це позначається постачальниками в характеристиках плану тарифу та швидкість вивантаження (віддача, завантаження) в 0.5 Мбіт/с/с у більшості випадків достатньо з маржею. Варто зазначити, що за допомогою звичайного Sejo в Інтернеті різниця в швидкості завантаження від 0 до 1 Мбіт/с є найбільш помітною, від 1 до 10 Мбіт/с на більшості сайтів, різниця вже буде набагато менш помітною, а швидкість вище 10 Мбіт/секунди буде помітно лише при завантаженні великих файлів, а також онлайн.Відео у високій якості. Іншими словами, стабільне з’єднання в “Чесному” 5-10 Мбіт/сек достатньо для комфортної роботи в Інтернеті, а вибір дорожчих планів тарифів має сенс лише у випадках, коли вам часто доводиться завантажувати великі обсяги даних.

See also  Як налаштувати iPad через iTunes. Встановлення бета -версій недоступної програми

Доцільно провести тест кілька разів, результати якого повинні бути близькими. Якщо швидкість навантаження значно повільніша від заявленого постачальника в умовах тарифного плану, результати сильно відрізняються один від одного або під час тестового процесу Інтернету були нестабільними, то ми використовуємо методи, зазначені нижче.

Видалення обмежень для служби QoS

Мало звичайних користувачів знають, що сама система залишає за собою використання ресурсів комп’ютерної мережі для себе (як правило, це значення коливається близько 10-20 %), встановлюючи обмеження для всіх інших програм. Якщо Windows 10 дуже сильно перешкоджає Інтернету, обмеження повинні бути видалені.

Спочатку використовуйте властивості активного з’єднання, вибравши його зі списку доступних (NCPA.CPL) і переконайтесь, що клієнт для QoS Networks увімкнено. Після цього зателефонуйте до редактора GPEDIT (GPEDIT.MSC), за допомогою адміністративних шаблонів у конфігурації комп‘ютера, перейдіть до розділу мережі, знайдіть там підрозділ планувальника пакетів QoS та редагувати зарезервовану параметр пропускної здатності праворуч у вікні, викликаючи відповідне вікно з подвійним клацанням.

Для параметра покладіть на стан та у вікно нижче, щоб обмежити відсоток, вкажіть “0” та зберегти зміни.

Примітка. Якщо ви не можете встановити ці параметри, спочатку вимкніть планувальник у властивості мережевого з’єднання, а потім встановіть необхідні параметри та ввімкніть його знову.

Якщо причина. Блокування з “брандмауера” або антивірусу

Вхідний трафік завжди перевіряється на ПК за допомогою антивірусу та міжгридного екрана (“брандмауер”) на загрози в ньому. З одного боку, цей процес захищає систему, а з іншого. Це зменшує реальну швидкість з’єднання. Перевірте, чи винні захисні програми у вашій проблемі. Вимкніть сам антивірус на деякий час, і якщо це нічого. Екран між Grid Windows:

 • Використовуйте “Панель управління”, щоб вимкнути “Брандмауер”: Натисніть “запуск” правою кнопкою миші (або відкрийте сам “запустити”, якщо у вас є Windows 7), виберіть “Панель управління” у контекстному меню, Увімкніть вигляд у пункті “” (прямо вгорі) “Піккон” (якщо у вас зараз є “категорії”).
 • Відкрийте елемент “Brandmauer Windows”.
 • У списку ліворуч виберіть “Повернення та відключення Brandmower”, а у наступному вікні ви можете вимкнути брандмауер Windows окремо для публічного та приватного профілю мережі.

Клацніть на посилання “поворот та відключення”

Яндекс.Браузер

Як і у вищезазначених випадках Яндекс.Браузер також може бути просто оптимізований та прискорений. Оскільки російський браузер розроблений на двигуні Webkit, який використовується в Google Chrome, більшість методів, які можна використовувати в програмі Google, можна застосувати в Yandex.

інтернет, повільно, комп, ютері

В Яндексі.У браузері також є розділ з експериментальними налаштуваннями, щоб отримати доступ, до якого потрібно ввести лінію адреси: Браузер: // Flags/. Після цього ми побачимо абсолютно той самий список властивостей, що і в Chrome. Тому ми піднімаємося до опису методів прискорення “хрому” та повторюємо описані там дії.

інтернет, повільно, комп, ютері

Окрім однакового розділу з експериментальними налаштуваннями, в Яндексі.Браузер має власний диспетчер завдань, який увімкнено тим самим поєднанням Keys Shift ESC. Відкрийте його і закрийте всі непотрібні плагіни та розширення, які впливають на швидкість роботи.

Оскільки браузери використовують один двигун, всі розширення, які працюють у Хром, будуть функціонувати в Яндексі. Тому ми доходимо до точки браузера з Google і поставимо розширення, описані там. Додатки, до речі, зроблені з офіційного магазину Google Chrome.

У Yandex є ще одна корисна функція, яка дозволить двом клікам прискорити роботу браузера:

Тепер усі дані з відкритих сайтів, перш ніж надсилати вам, будуть стиснутись на серверах російської компанії, що значно прискорить процес подорожі в Інтернеті. Особливо режим “турбо” буде корисним для тих, хто не є найшвидшим Інтернетом.

Чому браузер висить

Браузер. Це програма, яка може відкривати сайти через Інтернет. Як і будь.Яка програма, запущена на комп’ютері, браузер потребує різних системних ресурсів: потужність процесора, оперативна пам’ять та пам’ять пам’ятного пристрою. Якщо існуючої ємності недостатньо, браузер почне сповільнюватися, оскільки комп’ютер не забезпечує свою швидку роботу. Але в більшості випадків ви можете вирішити цю проблему, звільнивши системні ресурси, використовуючи різні методи. Браузер також може бути зламаний, і його налаштування можна збити. На швидкість завантаження сайтів впливає швидкість та стабільність підключення до Інтернету.

Незалежно від того, який браузер ви використовуєте (Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Yandex.Браузер, опера та інші), причини заморожування та методи усунення проблеми будуть однаковими, оскільки всі браузери працюють за одним принципом.

See also  Навіщо вам потрібна відеокарта на комп’ютері. Лікбез для початківців

Якщо ви не знаєте, в чому саме причина повільної роботи у вашому випадку, пройдіть усі кроки нижче в свою чергу. Один з них допоможе усунути проблему.

Перевірка швидкості Інтернету

Перш за все, вам потрібно переконатися, що проблема. Це браузер або комп’ютер, а не в Інтернеті. Для цього потрібно виміряти швидкість мережі одним із існуючих методів. Наприклад, ви можете скористатися послугою Speedtest. Перш ніж вимірювати швидкість, рекомендується припинити завантажувати всі файли, закрити всі сайти та програми, що працюють з Інтернетом.

  Переходячи на сайт, натисніть кнопку “запустити”. Деякий час послуга вимірюватиме швидкість вашого з’єднання.

Якщо швидкість нижче 500 кілобітів в секунду, то причиною повільного завантаження сайтів є Інтернет. Варто подумати про те, як усунути проблему з цим.

Якщо все в порядку зі швидкістю, проблема лежить у браузері чи комп’ютері. Варто використовувати описи нижче.

Заповнений кеш

Кеш. Це деяка інформація, збережена браузером з різних сайтів. Припустимо, ви перейшли на сайт, який має зображення на тлі. Перший раз, коли вам доведеться завантажити його з Інтернету, але коли ви повторно переводите на сайт (і подальші переходи), вам не доведеться завантажувати цю картину, оскільки браузер збереже його в кеші. Оскільки кеш зберігається в пам’яті комп’ютера, зображення буде завантажено набагато швидше, відповідно, сайт відкриється швидше.

Але якщо в кеші зберігається занадто багато даних. Щоб позбутися цієї проблеми, потрібно вручну очистити кеш. Очищення кешу можливе в будь.Якому сучасному браузері і проводиться майже однаково. Наприклад, Яндекс приймається.Браузер:

  Розгорніть меню браузера. Натисніть на значок у вигляді трьох паралельних ліній. Виберіть вкладку “Історія”.

інтернет, повільно, комп, ютері

інтернет, повільно, комп, ютері

Видалення розширень

Розширення-це міні-програми, які розширюють можливості браузера. Кожне з розширень дозволяє вам робити те, що ви не можете зробити, у браузері “гола”. Наприклад, завантажте відео з YouTube або додайте англійські слова до особистого словника.

Це зручно, але велика кількість розширень може призвести до того, що браузер буде перевантажений. Усі міні-програми будуть сканувати відкриту сторінку, якось працювати з нею, в результаті чого сайт відкриється набагато довше. У цьому випадку непотрібні доповнення повинні бути деактивовані:

  Розгортаючи меню браузера, відкрийте розділ “Додавання”.

інтернет, повільно, комп, ютері

ФІНІЛІВНІСТЬ ЗБЕРІГАННЯ

Під час відкриття сайтів браузер працює з жорстким або SSD.Димом, встановленим на компютері: записує та читає кеш та деякі інші дані. Якщо диск заповнений, браузер не зможе правильно працювати з ним.

Щоб перевірити, чи є на диску вільний простір, відкрийте провідник та перейдіть до розділу “Цей комп’ютер”. Вільний простір повинен бути у всіх розділах. Бажано, принаймні кілька гігабайт. Якщо не вистачає вільного простору, вживайте всіх заходів, щоб очистити його: Видаліть все непотрібне, передайте не особливо важливі файли іншим операторам (флеш.Накопичувачі, диски, хмарні сховища).

Перевірте, скільки вільного місця в розділах

Перевантаження пам’ятного пристрою

Будь.Який диск також має максимальне значення швидкості запису та читання. Наприклад, диск може писати файли та прочитати їх зі швидкістю 1-2 мегабайт в секунду. Якщо на диску записується велика кількість інформації (наприклад, одночасно розглянуто кілька програм), то браузер сповільниться, оскільки він не встигне записувати та читати дані, необхідні для роботи.

Щоб дізнатися про стан диска, вживайте наступних кроків:

  Розгорніть менеджер завдань: Клацніть праву клавішу миші на панелі Fast Access та виберіть елемент “Диспетчера завдань”.

інтернет, повільно, комп, ютері

інтернет, повільно, комп, ютері

Антивірусна перевірка

Антивірус потрібен для захисту від вірусів, розподілених через Інтернет. Тому він сканує всі сайти, які ви відкриєте. Це робиться антивірусом, вбудованим у браузер та стандартний захисник Windows (якщо він не був відключений вами), а третій партія антивіруса, що використовується в компютері (ESET NOD 32, Kaspersky, 360 Security тощо. D.). Велика кількість сканування може зменшити швидкість браузера, оскільки до відкриття будь.Якого сайту буде проведено чек, який потребує певного часу.