Home » Ipad Fall не працює на екрані. Резервне копіювання та відновлення iPad.

Ipad Fall не працює на екрані. Резервне копіювання та відновлення iPad.

Як повернути мертвий iPad в життя (4 прості кроки)

.

Однак варто зазначити, що старі моделі iPad можуть просто припинити роботу.

Причина полягає в тому, що акумулятор був розряджений. У цьому випадку вам потрібно буде замінити акумулятор.

Перегляньте кроки, викладені в нашій заміні допису iPhone, щоб отримати додаткову інформацію про це (і, так, всі кроки, описані в цьому повідомленні, можуть бути використані для вашого iPad).

Ще один варіант, якщо у вас є супер старший iPad. Просто купуйте новий.

Або, якщо ви хочете стати супер-мамінарними та заощадити трохи грошей, придбайте відремонтовану.

У нас є повне лідерство для Ins та Aut.

Iphone або iPad висять, не вмикається і не відповідає на кнопки (можливо, чорний екран)

Поширена проблема. Повністю заряджений iPhone (iPad) взяв наведення (програма вивішена) або повністю вимкнено. Натиснувши на екран або бічну кнопку, на жаль, пристрій приводиться і не запускається.

Не хвилюйтеся! У 99%нічого страшного не сталося, смартфон автоматично переміщується до так званого «режиму збереження», це трапляється, якщо ви дуже рідко перезапускаєте пристрій.

Слід зазначити, що залежно від моделі пристрою методи інтенсивної терапії можуть відрізнятися. Так.

Я скинув iPhone у воду. Що робити?

Негайно вийміть смартфон з води та вимкніть його, якщо він не вимкнувся. Якщо у вас немає iPhone, відкрийте кришку кузова так само швидко і витягніть акумулятор.

Ви можете видихнути, але не можете розслабитися. За ці секунди було вирішено подальшу долю пристрою. Увімкнено на пристрої під водою може пережити потужне коротке замикання, і якщо вода потрапила в тіло, ці схеми можуть (і будуть) повторити, поки ви повністю не вимкнете потужність. Оскільки iPhone не може бути виведений з акумулятора, ваша ситуація залишається надзвичайно складною. Навіть у державі, джерело енергії залишається всередині, яке не повинно отримувати від вас команди, щоб обмінюватися імпульсами з водою та обсмажувати пару чіпів на материнській платі. Оцінка все ще на годиннику та хвилинах.

Ретельно протріть пристрій, видаливши всю видиму воду. Якщо у вас немає необхідних інструментів для аналізу житла iPhone, скасуйте речі та без зволікань, перейдіть до сервісного центру. А не той, хто в офіційних операторах та магазинах гіпермаркетів. Ідучи туди правильний спосіб попрощатися з пристроєм, наданим на ньому, і, звичайно, грошима.

Вам потрібно перейти безпосередньо до ремонтів. По дорозі переконайтеся, що смартфон не вмикається без ваших відомства. Ні в якому разі не загорніть його в рушники і, як правило, в будь.Яку тканину: тому ви збільшите вологість у корпусі, що кілька разів підвищить шанси на прощання з гаджетом. Ноги в руці. І вперед.

І зачекайте принаймні завтра, щоб зачекати. Можливо, тиждень У таких випадках ретельно очищення та висихання є достатньо ретельно. І хтось помре від якогось мікропроцесора на дошці, і тоді час ремонту розтягнеться цілими днями, іноді тижні через пошук необхідних компонентів для заміни.

See also  Як розблокувати iPad через iTunes. Розблокувати iPad та iPad Pro з Siri

Не поспішайте засмучуватися. Найголовніше. Це те, що в цій ситуації ви все зробили правильно. Але що робити, якщо у вас немає можливості негайно звернутися до служби? Раптом вам доведеться почекати до завтра? З цього моменту фантазія домашніх геніїв може освоїти вас. В Інтернеті, що просто не рекомендується в таких випадках. Їхня голова зазвичай взагалі не думає.

Найпоширеніша причина

Я почну з найчастішого, і в той же час найочевидніший і простий з точки зору вирішення проблеми.

Отже, iPad зазвичай не вмикається через відсутність заряду. Тобто акумулятор просто виписаний після повного розряду.

  • По.Перше, зарядні пристрої можуть зламати, і вони роблять це без будь.Яких проявів, але просто перестають працювати. Люди розміщують свою iPad Mini, iPad 2 або іншу модель зарядки, навіть не звертаючи уваги на відсутність значка блискавки на екрані. Потім вони беруть пристрій через кілька годин, і він більше не вмикається. Якщо справа є зарядним пристроєм, його дуже легко визначити. Візьміть інший заряд і підключіть його до планшета або спробуйте заряджати інший пристрій від Apple з тією ж зарядкою, наприклад, iPhone. Негайно буде зрозуміло, чи це “звинувачувати” чи ні.
  • По.Друге, перевірте, чи працює розетка або подовжувач, до якого підключений планшетний комп’ютер. Можливо, джерело енергії несправне, не заряджається або iPad. Я не говорю про перевірку, чи є електроенергія в приміщенні.
  • По.Третє, переконайтеся, що роз’єм для проводу зарядного пристрою на планшеті та сам порту в кінці зарядного пристрою USB.Кабелю не засмічені. Apple використовує матеріали, які важко засмічувати, але є ситуації, коли сміття буквально прилипає. Наприклад, якщо ви випадково наливаєте липку рідину в мобільний пристрій або зарядку, пил і сміття накопичуються багато за кілька днів. Загалом, подивіться на вхід для зарядки на пристрої та порту на дроті зарядного пристрою, і якщо ви знайдете засмічення, усуньте його.

Я розібрав усі причини та способи їх вирішення, коли iPad є Mini, iPad 2 або іншою моделлю не вмикається через відсутність енергії в акумуляторі. На жаль, є проблеми та інша природа.

Причини

Якщо пристрій вмикається, але замерзає під час навантаження, для цього може бути кілька причин. Метод вирішення проблеми залежить від правильного діагнозу кореневого кореня, тому важливо принаймні приблизно встановити причину.

Помилка оновлення операційної системи

ipad, працює, екрані

Це головна причина, через яку iPad не вмикається, і яблуко горить. Крапка в оновленні операційної системи iOS може відбутися як через несправність користувача, так і через невдало випущене оновлення.

Важливий! Для того, щоб не стикатися з проблемою, в якій iPad не вмикається, необхідно встановити лише поточні оновлення операційної системи. Також планшет не повинен вимикатися під час оновлення.

Повний розряд

Ще одна поширена причина, коли відображається логотип Apple на дисплеї, а потім пристрій вимикається. Це повний розряд акумулятора.

Більшість користувачів стежать.

При зарядній зарядці планшет не отримує енергії, і при включенні яблуко горить і екран виходить. Або USB-Shnur, або адаптер не працює в зарядному пристрої. Частіше не в порядку, є USB.Кабель, який скручений і отримує зовнішні пошкодження.

See also  IPad Скидання до заводських налаштувань без пароля в режимі відновлення

Адаптер може вигоріти або буквально розпадатися, якщо це погана якість.

Перевірте, в чому саме проблема, ви можете підключити інший адаптер та/або кабель. Тоді залишається придбати зарядний пристрій. Оригінальний кабель Apple коштує близько 1800, а адаптер коштуватиме близько 2200.

Проблема обладнання

Проблема обладнання означає пошкодження та збій компонентів мобільного пристрою. Якщо iPad був скинутий, вони сиділи на ньому, неточно експлуатували тощо, він може зупинити завантаження і працювати правильно.

Якщо один із перерахованих чи подібних був з вашим пристроєм, то вдома не вдасться відремонтувати. Вам слід звернутися до сервісного центру, і бажано, щоб він був офіційним від Apple або партнерів.

Волога

ipad, працює, екрані

Внутрішні елементи таблетки можуть спалювати через вологу, оскільки це спровокує реакцію електропровідних елементів. У цьому випадку пристрій повністю перестане вмикати, і вам доведеться замінити компоненти та відремонтувати пристрій.

Сенсорний екран все ще не працює?

Якщо сенсорний екран iPhone або iPad не працює, і жоден із перерахованих вище методів не допоміг, ми рекомендуємо зробити резервні копії даних, що зберігаються на пристрої, та відновити iOS через iTunes. Не завадить робити резервні копії, і якщо ви вирішите зв’язатися з ремонтною майстерні, оскільки фахівці з обслуговування, ймовірно, також почнуть реанімувати пристрій від процесу відновлення.

Якщо екран залежить, і на ньому відображається логотип Apple. Це ще одна проблема (детально описана в цьому матеріалі), і він не пов’язаний з дисплеєм. Відновлення пристрою за допомогою програми iTunes на комп’ютері також допоможе вирішити цю проблему.

G/LTE Модем

Я нічого не знав про цю категорію поломок. Це дійсно найпоширеніша скарга після розбитого скла та дисплея. Але вони, як правило, нерозривно пов’язані.

Власники iPad часто скидають планшет з кутом вниз. Деякі такі удари навіть не залишають сліди на склі: лише невеликі вм’ятини корпусу, з якими можна жити. Але неприємність може статися всередині: модуль модемів разом із дошкою міг змінитися.

Особливість цієї запасної частини полягає в тому, що вона з’єднана з головною дошкою з дуже тонким поїздом. Якщо хоча б щось пошкоджено в ньому ну, ти розумієш. Падіння цього поїзда хитається і досить часто ламається. Або підготуйтеся до цього. Власник може навіть не помітити проблему на деякий час. Він може відкритись, коли пристрій оновлює прошивку і чомусь відмовляється вмикати до кінця.

ipad, працює, екрані

За допомогою цих модулів послуги мають особливі труднощі. Справа в тому, що кожен такий модуль міцно прикріплений до материнської плати. І якщо він зламається, ви не можете просто взяти його і замінити на новий. У таких випадках хороші майстри пропонують перетворити планшет лише на Wi-Fi.

Модуль хитро припотає, так що наступне навантаження, планшет буквально отримує друге життя: переписує свій серійний номер і уявляє, що він ніколи не мав стільникового модему. Існують підозри, що ця процедура якимось чином пов’язана з процесом виробництва iPad. Можливо, десь на заводі версії з Wi-Fi з сумісних пристроїв LTE розділені аналогічним чином.

See also  Як кинути фільм на iPad. Як завантажувати фільми на iPhone через торрент

Як уникнути: так прямі руки. Ну, або візьміть планшет з Wi-Fi Якщо є проблеми з модулем комірок, не тягніть і не приводьте пристрій до служби: після миготіння він скаже вам “до побачення” і все ще запросить вас до Modmac.

.

Зафіксуйте чорний екран для iPhone за допомогою Tenorshare reiboot

Дуже високоякісне застосування. Повністю сумісні з останніми версіями iPhone 13/13 Pro та iOS 15. Додаток доступний у двох версіях: tenorshare reiboot та tenorshare reiboot pro.

Tenorshare Reiboot. Це найкраща безкоштовна програма, яка дозволяє вирішити найпоширеніші проблеми, такі як iTunes (режим “Введіть режим відновлення”) та повернутися до роботи пристрою iOS (режим “Вийди з режиму відновлення” ). Ці операції проводяться буквально одним клацанням, зберігаючи особисті дані та без запиту на пароль. Tenorshare Reiboot Pro додатково вирішує проблему чорного (синього, замороженого тощо.D.) Екран і нависають на логотип, розряд та розблокування та понад 50 кризових випадків, з якими iTunes навіть не впорається з. Це робиться без необхідності знати пароль, комфортно завантажуючи та встановлюючи вибраний пакет останньої версії фабричної прошивки (режим «Виправити операційну систему»). На жаль, в деяких критичних випадках останні дані можуть бути втрачені. Отже, щоб усунути чорний екран:

Вам потрібно завантажити та встановити останню версію програми на своєму комп’ютері. Запустіть програму та підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Після розпізнавання пристрою натисніть кнопку “запустити”.

ipad, працює, екрані

У цьому режимі натисніть “глибокий ремонт”. Зверніть увагу, що в цій функції, яка використовується виключно у складних ситуаціях, збереження даних неможливе.

Клацніть “Глибокий ремонт”. У випадку, коли iPhone не визнається автоматично, програма може попросити перезапустити гаджет відповідно до інструкцій залежно від типу пристрою.

ipad, працює, екрані

Після визнання пристрою буде запропоновано вибрати версію прошивки (за замовчуванням. Останній доступний на офіційному веб.Сайті Apple), а також місце тимчасового збереження пакету. Ви можете вказати версію, що існує на цьому комп’ютері. Після вибору натисніть “Завантажити”.

Завантажити займе певний час, а потім використовуйте “виправити зараз”.

Після перевстановлення гаджета натисніть «Готовий» та вийдіть із програми.

Тепер ваш iPhone готовий до роботи. Якщо у вас є резервна копія, ви можете повернути вміст, збережений у ньому.

Підсумок: Якщо робота смартфона відновлена, зауважте, що одночасна робота двох функцій нижче може призвести до ефекту чорного екрану:

“Налаштування” “екран і яскравість” “підняття для активації”;

“Налаштування” “Основні” “Універсальний доступ” “Головна” “відкриття, розміщуючи палець”.

Виберіть один варіант для себе і, можливо, уникайте повторення проблеми.

Якщо програма Tenorshare Reiboot Pro вам не допомогла, то залишається порадити зв’язатися з найближчим сервісним центром Apple. Оскільки проблема чорного екрану не може бути вирішена програмними способами, тобто ймовірність несправності обладнання смартфона.