Home » iPad не ловить Wi-Fi. Що робити, якщо кнопка Wi-Fi не працює на iPhone?

iPad не ловить Wi-Fi. Що робити, якщо кнопка Wi-Fi не працює на iPhone?

Проблеми, коли iPad не підключається до Інтернету через Wi-Fi

Випадки, коли мобільні пристрої, включаючи Apple, мають проблеми з підключенням до бездротового Інтернету, з’являються майже у кожного власника пристрою. Така проблема значно обмежує функціональність пристрою і вкладає ступор людини, яка намагається самостійно вирішити цю проблему. У більш ніж 90% випадків власник може знайти причину та усунути її, заздалегідь озброєний з необхідними підказками. Ця стаття допоможе вам відповісти на запитання “Чому iPad не підключається до Wi-Fi?”. У ньому ми дамо кілька ситуацій та порад, щоб повернути iPad у звичайну роботу.

Підключення Wi-Fi з iPad дуже просто:

 • Відкрити “Налаштування”;
 • Далі перейдіть до розділу “Wi-Fi”;
 • Вкажіть мережу та за запитом код доступу до друку;
 • От і все! Піктограма Wi-Fi з’явиться у верхній частині екрана. Швидше за все, ви вже можете запустити Інтернет.Набір.

Але що робити, якщо сполуки не відбулися.

Нижче наведені найпопулярніші ситуації, в яких виникають труднощі з бездротовим з’єднанням планшетних комп’ютерів від компанії “Apple” та конкретні рекомендації щодо їх виправлення.

Причини, чому iPad не ловить Wi-Fi

Розглянемо основні варіанти.

Технічні поломки

Однією з причин того, що iPad не ловить Wi-Fi вдома або в публічній мережі,-це механічне поломки. Проблема характерна для всіх поколінь iPad і часто викликається ретельним використанням пристрою. Багато користувачів часто скидають продукти, просуваються на них, наливають воду, а іноді сідають, що негативно впливає на продуктивність технологій. Як результат, Wi-Fi вилітає на iPad або взагалі не вмикається.

 • Зрив антени через сильний удар. В результаті механічного впливу сенсорний екран відхиляється, а після нього антена. Такого поломки достатньо, щоб Wi-Fi став погано зловити.
 • Пошкодження коаксіального кабелю. Як і в минулому випадку, проблема може виявитися сильним ударом. Несправність легко розпізнати через відсутність списку доступних пристроїв після оновлення.
 • Пошкодження мікроцирку (розташоване на платі модуля Wi-Fi). Пристрій боїться сильних ударів, саме тому тріщини або пошкодження з’являються на одному з шляхів. Результатом є втрата контакту. Однією з причин є використання керамічної підкладки, яка є більш крихкою. Ця ситуація характерна для iPad 2.Го та 3.Го покоління. Останні мікроцирки також мають високу крихкість і часто провалюються.
 • Корозія внаслідок вологи. Поширена ситуація, коли людина скидає пристрій у воду або наливає на нього рідину. Якщо волога потрапляє всередину, мікроцирк та інші елементи можуть бути пошкоджені.
 • Пошкодження поїзда. Якщо проблеми з’явилися після відвідування майстра ремонту обладнання, причина несправності очевидна. Після заміни скла або виконання інших творів можуть з’явитися несправності Wi-Fi. Поширеною проблемою є розрив поїзда, який йде до антени. У цьому випадку потрібно змінити профіль антени.

Якщо iPad стало погано зловити Wi-Fi після падіння, вам не потрібно шукати причину невдачі програмного забезпечення. Причина очевидна, і вона має суто механічну природу.

See also  Віддалений управління комп'ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

Розбиття програми

Існують ситуації, коли iPad втрачає спілкування, не ловлять погано або взагалі не підключається через проблеми з програмним забезпеченням. Тут можливі такі ситуації:

 • Неправильні параметри маршрутизатора (низька потужність сигналу, помилка в параметрах тощо. D.).
 • Конфлікти програм, встановлених на iPad, тому Wi-Fi не ловить сигнал і не працює. Не рекомендується виправляти ситуацію самостійно та видаляти програми системи, оскільки це може призвести до загострення ситуації.
 • Зовнішнє прошивка планшета. Якщо Wi-Fi часто падає на iPad, причина може бути стара. Потрібно час від часу перевіряти прошивку та оновити їх.

Ipad має енергозберігаючу мікросхему Broadcom, який періодично відключає Wi-Fi.

Збої програмного забезпечення на планшеті.

Вище ми вивчили основні причини, чому iPad часто втрачає мережу Wi-Fi або інші труднощі з з’єднанням. Як правило, рішення лежить на поверхні, але бувають випадки, коли потрібен індивідуальний підхід.

Зона прийому Wi-Fi та втручання

Переконайтесь, що між iPhone (iPad) та маршрутизатором немає товстих стін або екранованих покриттів. Якщо вони є, але до того, як все було добре. Перевірте пристрій, підключення до іншої мережі в кімнаті, де таких перешкод немає. Якщо кімната порожня, але через кілька метрів сигнал зникає,-це проблема в модулі телефону Wi-Fi або планшеті. Причиною слабкого або відсутнього сигналу може бути покриття пристрою.

Інші телефони, ноутбуки, маршрутизатори, хокі.Талекі і навіть мікрохвильові печі можуть створювати сильні електромагнітні перешкоди на сигнальному шляху. Переконайтесь, що такі пристрої вимкнено перед подальшою діагностикою.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

Wi-Fi є, але Інтернет не працює

Якщо ви стикаєтесь із ситуацією, коли сигнал вашої мережі Wi-Fi сильний, але Інтернет-з’єднання не працює, зверніть увагу на цю інструкцію.

На iPhone або iPad (перезавантаження “Забудьте про мережу”, скидання мережевих налаштувань, миготіння)

Природно, перше. Зробити повний спектр заходів для усунення можливої ​​помилки в налаштуваннях iOS, рухаючись по списку від найпростішого до комплексу:

Увімкніть і увімкніть Wi-Fi в контрольній точці, перезавантажте пристрій.

Якщо iPhone або iPad неправильно підключаються до мережі Wi-Fi, спробуйте “забути” мережу. Для цього відкрийте програму налаштувань, перейдіть до розділу Wi-Fi та натисніть на значок “I” поруч із значком рівня сигналу.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

Якщо це не допомагає, скиньте мережеві налаштування. Для цього дотримуйтесь шляху: Налаштування → Головні → Скиньте та натисніть Налаштування мережі.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

У деяких випадках ви можете вдатися до процедури відновлення для. Про те, чим оновлення програмного забезпечення відрізняється від відновлення програмного забезпечення, а також про те, як виконується цей процес, ми детально розповів у цьому матеріалі.

На маршрутизаторі (маршрутизатор)

Перезавантажте маршрутизатор. Незалежно від того, як це не звучить, але перезавантаження маршрутизатора в деяких випадках справді допомагає покращити бездротову мережу на iOS.

Змініть метод шифрування (часто з цієї причини пристрої iOS не хочуть підключатися до Wi-Fi).

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

Скиньте маршрутизатор (маршрутизатор) до заводських налаштувань.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

Народні засоби

Однак, якщо у вас є у своїх руках старий iPhone 3GS або iPhone 4 зі зламаним екраном та будинком кнопки, що не працює. А саме, нагрійте смартфон феном до критичної температури, а потім перезапустіть, або навпаки. Заморожувати iPhone в холодильнику (і це не жарт).

Іноді це дає позитивний, але тимчасовий ефект і підтверджує наявність проблем апаратного плану.

Зверніться до сервісного центру

Якщо iPhone все.Таки відмовляється здійснювати підключення до Інтернету, то з високою ступенем ймовірності є механічні пошкодження або заводський шлюб відповідного модуля. Такі проблеми не слід усунути самостійно вдома, і краще звернутися до сервісного центру.

See also  Як відключити iPad з iPhone. Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Перезавантажити

Найпростіший, логічний та швидкий спосіб усунути більшість тимчасових збоїв під час роботи пристрою. Перезавантаження (відключення та включення). Просто стисніть кнопку живлення і утримуйте її на кілька секунд, поки повзунок “вимкнути” з’явиться і вимкніть пристрій. Якщо пристрій “повісив”, то ви повинні утримувати живлення та домашні кнопки протягом 10-15 секунд для примусового відключення.

Зазвичай після уваги все працює чудово, і вам просто потрібно знову натиснути на падіння Wi-Fi.

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті Apple?

Найчастіше iPad не бачить мережі через проблеми в налаштуваннях пристрою чи самого маршрутизатора, до яких ви намагаєтесь підключити. Більшість несправностей з бездротовим з’єднанням можна вирішити шляхом зміни налаштувань.

Можливо, вам потрібно оновити мережеве з’єднання

Якщо у вас є підозри на той факт, що деякі зміни в обладнанні були зроблені або, можливо, ваш пристрій поводиться дивно з цим Wi-Fi-з’єднанням, ви завжди можете оновити налаштування з’єднання та знову підключитися до цієї мережі.

 • Відкрийте налаштування.
 • Виберіть Wi-Fi.
 • Клацніть піктограму інформації про активну мережу (схоже на лист “Я” по колу), яку ви хочете “забути”.
 • Клацніть “забути цю мережу” у верхній частині екрана.
 • .
 • Дозволити в ньому, ввівши пароль, якщо це необхідно.
 • .

Природа проблеми

Прийом сигналу Wi-Fi зазвичай відбувається за лічені секунди-користувачеві ледве вдається натиснути значок у завісі сповіщення. Якщо з’єднання немає, спочатку вам потрібно перевірити наявність самої мережі. Схема дій проста. Перейдіть до Налаштування, Мережа розділів. Список доступних (який “бачить” iPad) повинен очолити мережу, до якої подано запит. Тут можливі два варіанти:

 • У списку є мережа, з’єднання не встановлюється. Якщо мережа захищеного доступу, вам потрібно натиснути на нього та вибрати рядок “Забудьте про цю мережу”. Повторіть з’єднання.
 • Немає мережі. Існує велика ймовірність того, що проблема знаходиться в маршрутизаторі або слабкому діапазоні сигналу.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

Проблеми з обладнанням обладнання рідко призводять до того, що iPad не бачить Wi-Fi причина частіше помиляється в. Інші речі відрізняються від iPad Mini. Його дизайн є більш крихким, механічним пошкодженням, коли удар може впливати на сигнал бездротових мереж.

Слабкий сигнал

Ви повинні почати з аналізу потужності переданого бездротового сигналу, оскільки це найпоширеніша проблема користувачів iPad. Поки люди поблизу успішно використовують Wi-Fi з пристроями Android, iPad не підключається до слабкого сигналу.

Справа в тому, що iPad просто не в змозі підключитися до нестабільної або недостатньої потужності Wi-Fi, навіть у той час, коли гаджети інших виробників впевнено працюють з єдиним поділом рівня на ікону Wi-Fi.

ipad, ловить, wi-fi, робити, якщо

В той же час, рішення дуже просте. Потрібно лише принести планшет “Apple” до перекладача (маршрутизатор)-і негайно з’єднання відбувається без проблем. І якщо такої можливості немає, то, наприклад, звичайна заміна антен маршрутизатора з великим коефіцієнтом арматури допоможе.

Труднощі з каналами

Часто планшет від популярного американського виробника навіть не може з’єднуватися з домашньою мережею, що має стабільний і потужний сигнал. У той же час у всіх інших домашніх пристроїв (ноутбуки, смартфони) немає проблем. У цьому випадку вам просто потрібно внести деякі корективи в веб-інтенсії маршрутизатора, після чого iPad також підключиться без особливих труднощів до розподіленої мережі.

See also  Планшет Samsung Galaxy не вмикається. Наслідки корозії

Потрібно лише кілька дій:

Регіональні налаштування

Часто допомагає впоратися з завданням простої зміни в області на панелі параметрів Wi-Fi Wi-Fi.

 • Відкрийте вкладку бездротового зв’язку;
 • Потім вкажіть “Сполучені Штати” у стовпці “регіон”;

Що робити, якщо iPad не в змозі підключитися до Wi-Fi?

По-перше, переконайтеся, що ваш пристрій знаходиться в зоні дії Wi-Fi. Експериментуйте з розташуванням вашого пристрою, щоб покращити сигнал. Також перевірте, чи працює ваш Wi-Fi Roter та чи є підключення до Інтернету на інших пристроях (наприклад, на ПК або ноутбуці). На всякий випадок, перезавантажте свій маршрутизатор, просто витягуючи розетку з мережі. Також перевірте на свій маршрутизатор і, якщо потрібно, оновіть його. Бувають випадки, коли він застарілий на вашому iPad, що також є причиною того, що він не підключається до бездротової мережі. Тому, якщо у вас є iPad 2 або iPad Mini зі старою версією iOS, оновіть їх.

Якщо все в порядку з джерелами мережі, спробуйте перейти до Авіамії на своєму пристрої, а потім перейдіть у звичайний режим. Якщо цей трюк не працює, перезавантажте свій пристрій.

Не вийшло? Потім ми переходимо до більш радикальних засобів. Щоб розпочати роботу, натисніть піктограму “Я” біля вашої мережі, а потім натисніть “забути цю мережу”. Якщо цей метод призвів до відмови, ми використовуємо екстремальні методи. У налаштуваннях пристроїв виберіть елемент “скидання”, введіть пароль, якщо це необхідно, і виберіть “Скиньте налаштування мережі”.

Цей параметр не тільки скине всі налаштування, пов’язані з Інтернетом, але й видалить усі збережені паролі. Тому цей метод слід застосовувати лише в крайніх випадках.

Але ще одним радикальним методом є відновлення даних із резервної копії. Звичайно, для цього вам потрібно розсудливо зберегти свій пристрій в iTunes. Підключіть пристрій до комп’ютера та оновіть свій iPad вручну. Варто зазначити, що в цьому випадку абсолютно всі дані надійдуть, і ваш пристрій буде так, ніби тільки вийде з коробки.

Також трапляється, що причина полягає не в частині програмного забезпечення, а планшет не підключається до мережі через механічний зрив. Пам’ятайте, чи ви останнім часом кинули свій iPad, чи він довго лежав у сирому приміщенні. Механічний удар або волога, що входить у планшет, може призвести до поломки поїзда, що з’єднує процесорну частину iPad з дошкою модему. У цьому випадку єдиним виходом буде ремонт у спеціалізованих сервісних центрах.

Якщо ваш iPad був привезений із Сполучених Штатів, то справа, швидше за все, в налаштуваннях вашого маршрутизатора, що обмежує кількість безкоштовних каналів.

Справа в тому, що в Європі 12 або 13 каналів використовуються для роботи з бездротовим з’єднанням, а в США. Лише 11. Таким чином, якщо ваш маршрутизатор проводить розподіл на каналі 12 або 13, то ваш iPad просто не бачить мережі. Цю проблему можна вирішити наступним чином: