Home » iPad не підключається до Інтернету.

iPad не підключається до Інтернету.

Це він чи він?

Перше, що вам потрібно зробити. Це відкрити свій веб.Браузер і направити його на головний веб.Сайт, наприклад www.Google.Com або www.Yahoo.Com. Якщо ви можете підключитися до цих веб.Сайтів, але мати проблеми з додатком або іншим веб.Сайтом, це не проблема з iPad. З іншого боку, це проблема, і єдине, що ви можете зробити. Це чекати, поки це не буде виправлено.

Але якщо ви навіть не можете підключитися до веб.Сайту, наприклад, Google або Yahoo.

Відстань до маршрутизатора

По.Перше, перевірте, чи гаджет виходить до точки доступу, тобто чи планшет знаходиться на досить близькій відстані, щоб підключитися до Інтернету. Зазвичай, якщо мережа в налаштуваннях видно, але рівень сигналу-лише один поділ, то iPad не ловлять Wi-Fi добре і не може підключитися.

Майте на увазі, що в планшетах та смартфонах, через менший розмір тіла, антена ловить сигнал гірше, ніж, наприклад, у ноутбуці.

Як підключити Інтернет для iPad: два варіанти

Ви можете підключити iPad до Інтернету, використовуючи один із двох способів:

Перший метод є більш раціональним, оскільки він абсолютно безкоштовний і має великий асортимент. Крім того, мережа Wi-Fi є стабільною, яка майже повністю виключає ймовірність вимкнення пристрою з Інтернету в самий непропортний момент (наприклад, під час перегляду потокового відео або вчасно для завантаження файлу). Сьогодні точки доступу Wi-Fi використовуються не лише вдома, але і в різних державних установах.

Інтернет-підключення за допомогою технології Wi-Fi підтримується будь-якою моделлю iPad. Для того, щоб використовувати такий Інтернет вдома, вам просто потрібно придбати маршрутизатор Wi-Fi та налаштувати його належним чином, що можна зробити самостійно або за допомогою спеціаліста-провайдера.

Для того, щоб підключити iPad до мережі Wi-Fi, вам потрібно:

  • Перейдіть до параметрів пристрою та виберіть елемент “Wi-Fi”;
  • Увімкнути Wi-Fi;
  • Щоб вибрати свій власний зі списку доданих мереж (під час налаштування мережі йому можна давати будь.Яке ім’я, тому пошук його у списку, запропонованому iPad, не буде складно);
  • Вибираючи мережу, пристрій запропонує ввести пароль, який також встановлюється під час налаштування маршрутизатора (хоча пароль не можна встановити, для цілей безпеки його рекомендують виконати);

ipad, підключається, інтернету

Залишається лише для правильного проведення пароля і перевірити експлуатацію мережі за допомогою браузера. Для того, щоб підключити планшет до нової мережі Wi-Fi, наприклад, у кафе чи вдома від друзів, вам потрібно знову зробити всю вищезгадану процедуру, а щоб не знову приєднуватися вручну в часто відвідуваному місці. Пароль можна зберегти для з’єднання. Таким чином, пристрій незалежно підключиться до мережі, коли він потрапить у радіус своєї дії. Це дуже зручно і економить багато часу. Ipad Wi-Fi, підключений до мережі.

See also  Як встановити ігри на iPad. Як завантажити Play Market (Google Play) на iPhone або трохи про магазин додатків

Якщо iPad необхідний для вирішення працівників або бізнес.Проблем, наприклад, для навігації, спілкування з колегами роботи (використовується постійно, а не нерухома), то краще підключити Інтернет.Пристрій за допомогою технології 3G/4G. Це дозволить використовувати мережу, де б не було покриття вибраного мобільного оператора, а не лише в безпосередній близькості від точок доступу. Зауважте, що цей метод підключення Інтернету доступний лише в тих моделях планшетів, в яких є модуль зв’язку 3G або 4G або 4G.

Щоб використовувати мережу 3G/4G на iPad, перш за все, вам потрібно придбати Micro-SIM, який сьогодні випускається кожним мобільним оператором та вставити його в пристрій. Перш ніж придбати SIM.Карту, рекомендується вибрати найбільш підходящий тариф, щоб мати можливість використовувати всі переваги Інтернету за найбільш оптимальною ціною. Якщо Інтернет використовується постійно, то найкращим рішенням стане необмежена пропозиція. Підключення гаджета до мобільної мережі 3G або 4G дуже просто. Для цього просто перейдіть до параметрів пристрою, виберіть елемент “Дані комірки” та увімкніть той самий розділ Налаштування. Після цього напис оператора та індикатор сигналу з’являються у верхньому лівому куті планшета. Залишається лише перевірити з’єднання за допомогою браузера.

У деяких випадках, щоб підключити гаджет до мобільної мережі Інтернету, вам доведеться зробити додаткове налаштування. Ви можете отримати необхідні дані в сервісному центрі будь-якого оператора або на його веб-сайті.

Оновлення за допомогою комп’ютера:

На комп’ютері з MacOS Catalina 10.15: Відкрийте вікно Finder. На macs macos mojave 10.14 або раніше версія або на комп’ютері з Windows відкрийте програму iTunes.Підключіть пристрій до комп’ютера.Знайдіть свій пристрій на комп’ютері.Виберіть “BASIC” або “Налаштування”, а потім натисніть “Перевірити оновлення”.Натисніть кнопку “Завантажити та оновити”.Введіть пароль, якщо це необхідно.

ipad, підключається, інтернету

ipad, підключається, інтернету

ipad, підключається, інтернету

Wi-Fi є, але Інтернет не працює

Якщо ви стикаєтесь із ситуацією, коли сигнал вашої мережі Wi-Fi сильний, але Інтернет-з’єднання не працює, зверніть увагу на цю інструкцію.

На iPhone або iPad (перезавантаження “Забудьте про мережу”, скидання мережевих налаштувань, миготіння)

Природно, перше. Зробити повний спектр заходів для усунення можливої ​​помилки в налаштуваннях iOS, рухаючись по списку від найпростішого до комплексу:

Увімкніть і увімкніть Wi-Fi в контрольній точці, перезавантажте пристрій.

Якщо iPhone або iPad неправильно підключаються до мережі Wi-Fi, спробуйте “забути” мережу. Для цього відкрийте програму налаштувань, перейдіть до розділу Wi-Fi та натисніть на значок “I” поруч із значком рівня сигналу.

ipad, підключається, інтернету

ipad, підключається, інтернету

Якщо це не допомагає, скиньте мережеві налаштування. Для цього дотримуйтесь шляху: Налаштування → Головні → Скиньте та натисніть Налаштування мережі.

ipad, підключається, інтернету

ipad, підключається, інтернету

У деяких випадках ви можете вдатися до процедури відновлення для. Про те, чим оновлення програмного забезпечення відрізняється від відновлення програмного забезпечення, а також про те, як виконується цей процес, ми детально розповів у цьому матеріалі.

На маршрутизаторі (маршрутизатор)

Перезавантажте маршрутизатор. Незалежно від того, як це не звучить, але перезавантаження маршрутизатора в деяких випадках справді допомагає покращити бездротову мережу на iOS.

See also  Як дізнатися, що я iPad

Змініть метод шифрування (часто з цієї причини пристрої iOS не хочуть підключатися до Wi-Fi).

ipad, підключається, інтернету

ipad, підключається, інтернету

Скиньте маршрутизатор (маршрутизатор) до заводських налаштувань.

ipad, підключається, інтернету

Народні засоби

Однак, якщо у вас є у своїх руках старий iPhone 3GS або iPhone 4 зі зламаним екраном та будинком кнопки, що не працює. А саме, нагрійте смартфон феном до критичної температури, а потім перезапустіть, або навпаки. Заморожувати iPhone в холодильнику (і це не жарт).

Іноді це дає позитивний, але тимчасовий ефект і підтверджує наявність проблем апаратного плану.

Зверніться до сервісного центру

Якщо iPhone все.Таки відмовляється здійснювати підключення до Інтернету, то з високою ступенем ймовірності є механічні пошкодження або заводський шлюб відповідного модуля. Такі проблеми не слід усунути самостійно вдома, і краще звернутися до сервісного центру.

Перезавантажити

Найпростіший, логічний та швидкий спосіб усунути більшість тимчасових збоїв під час роботи пристрою. Перезавантаження (відключення та включення). Просто стисніть кнопку живлення і утримуйте її на кілька секунд, поки повзунок “вимкнути” з’явиться і вимкніть пристрій. Якщо пристрій “повісив”, то ви повинні утримувати живлення та домашні кнопки протягом 10-15 секунд для примусового відключення.

Зазвичай після уваги все працює чудово, і вам просто потрібно знову натиснути на падіння Wi-Fi.

Інтернет є загальною назвою для сотень мільйонів менших мереж, ті самі місцеві мережі, пов’язані разом. У цих невеликих мережах мільярди пристроїв взаємодіють між собою через протоколи TCP/IP. Ці комп’ютери можуть бути пов’язані між собою за допомогою фізичних проводів, оптичних кабелів, радіомовних комунікацій чи інших технологій, які з’являться лише в майбутньому.

Отже, коли ваш пристрій має підключення до Wi-Fi, то ви підключаєтесь до якоїсь локальної мережі. Але локальна мережа, до якої ви підключені, не обов’язково підключена до Інтернету. Тут проблема. Давайте розглянемо це детальніше.

Це все про Wi. Fi. Маршрутизатор

Якщо у вас є проблеми з Wi-Fi лише з певною мережею, і жоден із перерахованих вище методів не допоміг, то настав час перевірити, що відбувається в самому обладнанні, яке розповсюджує Інтернет-маршрутизатор. Якщо це ваш маршрутизатор, до якого ви підключені, тоді спробуйте перезапустити його або в крайніх випадках відкиньте налаштування (вам потрібно буде ввести їх ще раз, щоб отримати доступ до Інтернету, згідно з налаштуваннями вашого Інтернет.Провайдера). Тому спробуйте обмежити себе перезавантаженням з меню пристрою або з фізичною кнопкою відключення (або видалити вихід на кілька секунд).

Якщо є проблеми з не вашою мережею, а тією, яку ви маєте право користуватися, зверніться до власника обладнання, адміністратора цієї мережі чи інших людей, які мають доступ до обладнання та можуть вирішити цю проблему. Якщо мережеве обладнання може перезапуститись, то подумайте, що вам пощастить. Найчастіше проблема вирішується.

Що робити, якщо iPad не в змозі підключитися до Wi-Fi?

По-перше, переконайтеся, що ваш пристрій знаходиться в зоні дії Wi-Fi. Експериментуйте з розташуванням вашого пристрою, щоб покращити сигнал. Також перевірте, чи працює ваш Wi-Fi Roter та чи є підключення до Інтернету на інших пристроях (наприклад, на ПК або ноутбуці). На всякий випадок, перезавантажте свій маршрутизатор, просто витягуючи розетку з мережі. Також перевірте на свій маршрутизатор і, якщо потрібно, оновіть його. Бувають випадки, коли він застарілий на вашому iPad, що також є причиною того, що він не підключається до бездротової мережі. Тому, якщо у вас є iPad 2 або iPad Mini зі старою версією iOS, оновіть їх.

See also  Як змінити язик на клавіатурі Android. Як змінити мову інтерфейсу на Android

Якщо все в порядку з джерелами мережі, спробуйте перейти до Авіамії на своєму пристрої, а потім перейдіть у звичайний режим. Якщо цей трюк не працює, перезавантажте свій пристрій.

Не вийшло? Потім ми переходимо до більш радикальних засобів. Щоб розпочати роботу, натисніть піктограму “Я” біля вашої мережі, а потім натисніть “забути цю мережу”. Якщо цей метод призвів до відмови, ми використовуємо екстремальні методи. У налаштуваннях пристроїв виберіть елемент “скидання”, введіть пароль, якщо це необхідно, і виберіть “Скиньте налаштування мережі”.

Цей параметр не тільки скине всі налаштування, пов’язані з Інтернетом, але й видалить усі збережені паролі. Тому цей метод слід застосовувати лише в крайніх випадках.

Але ще одним радикальним методом є відновлення даних із резервної копії. Звичайно, для цього вам потрібно розсудливо зберегти свій пристрій в iTunes. Підключіть пристрій до комп’ютера та оновіть свій iPad вручну. Варто зазначити, що в цьому випадку абсолютно всі дані надійдуть, і ваш пристрій буде так, ніби тільки вийде з коробки.

Також трапляється, що причина полягає не в частині програмного забезпечення, а планшет не підключається до мережі через механічний зрив. Пам’ятайте, чи ви останнім часом кинули свій iPad, чи він довго лежав у сирому приміщенні. Механічний удар або волога, що входить у планшет, може призвести до поломки поїзда, що з’єднує процесорну частину iPad з дошкою модему. У цьому випадку єдиним виходом буде ремонт у спеціалізованих сервісних центрах.

Якщо ваш iPad був привезений із Сполучених Штатів, то справа, швидше за все, в налаштуваннях вашого маршрутизатора, що обмежує кількість безкоштовних каналів.

Справа в тому, що в Європі 12 або 13 каналів використовуються для роботи з бездротовим з’єднанням, а в США. Лише 11. Таким чином, якщо ваш маршрутизатор проводить розподіл на каналі 12 або 13, то ваш iPad просто не бачить мережі. Цю проблему можна вирішити наступним чином: