Home » IPad не вмикає акумулятор. Волога

IPad не вмикає акумулятор. Волога

Що робити, якщо iPad не вмикає: причини та як його виправити. Посібник для 3 розділів

Якщо iPad не вмикається, проблема може лежати на низькому рівні заряду акумулятора. Глибокий розряд часто призводить до того, що планшетні комп’ютери взагалі не вмикаються або вимикають одну.Дві хвилини після початку. Тому перше, що вам слід зробити в ситуації. Це поставити планшет для зарядки та залишити його в спокої на кілька годин. За цей час акумулятор заряджатиме, і ви можете спробувати знову ввімкнути iPad. Швидше за все, нова спроба буде успішною.

Ви заряджали iPad, але виявилося, що він більше не вмикається? У цьому випадку вам потрібно перевірити експлуатацію зарядного пристрою. Це може не дати бажаного струму зарядки, запобігаючи нормальній зарядці акумулятора. Якщо ви залишите iPad для тривалої зарядки, то зі зламаним зарядним пристроєм це не дасть абсолютно жодного ефекту. Щоб перевірити продуктивність ZU, використовуйте інший планшет або iPhone. Ви також можете відчути ще один зарядний пристрій на своєму планшеті або спробувати підзарядку з USB.Порту вашого комп’ютера.

Якщо ви впевнені, що буквально кілька годин тому акумулятор був заповнений, все одно поставте планшет для зарядки. Можливо, протягом цих кількох годин акумулятор повністю виписаний.

Iphone або iPad висять, не вмикається і не відповідає на кнопки (можливо, чорний екран)

Поширена проблема. Повністю заряджений iPhone (iPad) взяв наведення (програма вивішена) або повністю вимкнено. Натиснувши на екран або бічну кнопку, на жаль, пристрій приводиться і не запускається.

Не хвилюйтеся! У 99%нічого страшного не сталося, смартфон автоматично переміщується до так званого «режиму збереження», це трапляється, якщо ви дуже рідко перезапускаєте пристрій.

Відновлення iPhone

Якщо iPhone заряджається, але не вмикається, відновіть його через режим DFU. Для цього залиште смартфон на зарядку до ранку (щоб він міг взяти максимальний заряд). На наступному етапі нам знадобиться комп’ютер із встановленим iTunes.

See also  iPad як монітор Mac mini.

Ми підключаємо смартфон до комп’ютера, затискаємо кнопки “Home” та “живлення”, натискаємо на 10 секунд, випускаємо кнопку живлення і, продовжуючи утримувати “додому”, чекайте ще 15 секунд. У цей час iTunes повинен повідомити про відкриття iPhone, готового відновити. Ми підтверджуємо свої наміри і чекаємо результатів. Далі спробуйте увімкнути свій смартфон.

Ми писали про відновлення та спалах iPhone більше одного разу в наших відгуках. Використовуйте пошук на сайті та отримайте необхідну інформацію.

У нових версіях iPhone, позбавлених кнопки “додому” (ось це сенсор), режим DFU активується наступним чином:

 • Натисніть кнопку збільшення гучності та негайно відпустіть;
 • Натисніть кнопку зменшення гучності та негайно відпустіть;
 • Клацніть на бічній кнопці та чекайте появи компанії Apple на дисплеї пристрою.

Інші причини та їх рішення

Окрім згаданих причин, ми можемо відзначити проблеми, з якими найчастіше стикається власник iPad:

 • Злом ОС (джейлбрейк) та встановлення неліцензованого програмного забезпечення. Будь.Яке втручання в оригінальну прошивку призводить до численних проблем, які можуть повністю відключити пристрій;
 • Розбиття апаратного забезпечення кнопки. Іноді причина полягає в несправних контактах, що знаходяться під кнопкою планшета, просто замініть їх;
 • Механічні пошкодження. Якщо планшет впав або зазнавали іншого механічного пошкодження, його слід віднести до сервісного центру, щоб повністю перевірити обладнання;
 • Несправність зарядного пристрою-якщо зарядка була пошкоджена, планшет не буде заряджається правильно і може не вмикатися через виписаний акумулятор;
 • Волога всередині пристрою-якщо раніше таблетка піддавалася водою, через її прийом, деякі контакти можуть бути окислені та поза порядку, і в цьому випадку необхідне очищення;
 • Коротке замикання-це може статися через використання несправної зарядки або сильних відмінностей у мережі, і вимагає заміни всіх спалених елементів.
ipad, вмикає, акумулятор, волога

Оскільки будь.Які проблеми з пристроями Apple рекомендуються вирішити через службу підтримки бренду, користувач може зробити мало. Якщо перезавантаження та реставрація через iTunes не допомагає, ви не можете спробувати вирішити проблему самостійно, оскільки це виключає гарантію.

Найчастіше будь.Які несправності із зарядом планшетів Apple пов’язані з неуважністю користувача, оскільки пристрої цього бренду досить стійкі до будь.Яких збоїв у програмному забезпеченні та апаратних засобах. Але трапляється також, що причина неправильної роботи iPad є, і в таких випадках необхідно звернутися до підтримки на веб.Сайті копання або до сертифікованого сервісного центру.

See also  Як відновити відео на iPad. Відновлення відео з резервного iCloud

Ipad не вмикається і не стягує стягнення

Що робити, якщо iPad не вмикається і не заряджає? Такі ситуації виникають не дуже часто, але легко визначити причину такої поведінки. Проблема може бути пов’язана:

 • З загальною несправністю пристрою. Його доведеться доставити до найближчого сервісного центру;
 • З несправністю акумулятора це ще одна причина надати послугу, оскільки батареї змінюються лише тут;
 • З несправністю зарядного пристрою або кабелю. Перевірте цілісність цих аксесуарів і придбайте їм заміну (якщо виявлено несправність).

Таким чином, вдома ми можемо виконати лише останню операцію. Перевірити кабель та зарядний пристрій.

ipad, вмикає, акумулятор, волога

Прошивка пристрою

Але перед тим, як продовжувати цю процедуру, переконайтеся, що резервна копія даних зберігається на комп’ютері або в iCloud: Коли прошивка, вся інформація з iPad буде видалена.

Спочатку спробуйте відновити iPad Air або Mini в режимі відновлення:

 • Підключіть iPad до комп’ютера, запустіть iTunes.
 • Клацніть “Відновити iPad“.
 • Зачекайте iTunes і встановлює останню версію iOS.

Режим відновлення відновлення

Якщо планшет не реагує на дії і все ще вимикається і не вмикається, вам потрібно зробити відновлення в режимі DFU. Щоб увійти в планшет у режим DFU, підключіть його до комп’ютера з відкритими iTunes, а потім натисніть на клавіші живлення та домашнього часу на 10 секунд. Через 10 секунд відпустіть кнопку живлення, але тримайте додому, поки не з’явиться це повідомлення:

Відновлення проводиться за описаним вище алгоритмом. Ви також можете самостійно завантажити прошивку та вибрати її, натиснувши “Відновити”, коли клавіша зсуву вичавляється.

Прошивка пристрою

Якщо iPad вимкнувся і не відповідає на дотик після джейлбрейка, оновлення, встановлення попередньої версії iOS або Apple висить на екрані, то вам потрібно зробити відновлення пристрою. Але перед тим, як продовжувати цю процедуру, переконайтеся, що резервна копія даних зберігається на комп’ютері або в iCloud: Коли прошивка, вся інформація з iPad буде видалена.

Спочатку спробуйте відновити iPad Air або Mini в режимі відновлення:

 • Підключіть iPad до комп’ютера, запустіть iTunes.
 • Клацніть “Відновити iPad“.
 • Зачекайте iTunes і встановлює останню версію iOS.

Режим відновлення відновлення

Якщо планшет не реагує на дії і все ще вимикається і не вмикається, вам потрібно зробити відновлення в режимі DFU. Щоб увійти в планшет у режим DFU, підключіть його до комп’ютера з відкритими iTunes, а потім натисніть на клавіші живлення та домашнього часу на 10 секунд. Через 10 секунд відпустіть кнопку живлення, але тримайте додому, поки не з’явиться це повідомлення:

See also  Як сфотографувати екран на iPad.

Відновлення проводиться за описаним вище алгоритмом. Ви також можете самостійно завантажити прошивку та вибрати її, натиснувши “Відновити”, коли клавіша зсуву вичавляється.

Як уникнути проблем із схемою харчування гаджетів у майбутньому

Щоб уникнути проблем із зарядкою та включенням гаджета в майбутньому, необхідно суворо дотримуватися певних правил. Найважливіше з них можна виділити:

 • Завжди заряджайте гаджет повністю;
 • Не робіть часті пристрої для зарядки коротких термінів;
 • Завжди використовуйте оригінальні адаптери та силові кабелі;
 • Замініть акумулятор лише в сервісному центрі, щоб уникнути придбання фальшивого акумулятора;
 • Відремонтувати USB-кабель або міні-адаптер у сервісному центрі;
 • Перевірте роз’єми на підключення кабелю та зарядного пристрою для введення сміття та механічних дефектів там;
 • Коли вихід контролера живлення виходить з ладу, передайте телефон до служби, щоб отримати гарантію встановленого елемента.

Для зарядки телефону слід становити до 100% від ємності акумулятора, не відрізаючи процес на проміжних етапах

Якщо ви дотримуєтесь зазначених рекомендацій, то гаджет гарантується тривалий період роботи та безперебійна робота.

Якщо проблеми виникають із включенням або зарядкою пристроїв iPad або iPhone, рекомендується виконувати дії, які детально проаналізовані у статті. Гарантовано, що у вісімдесят відсотків випадків продуктивність продукту буде відновлена. Решта двадцять відсотків падають на механічні пошкодження та збій електронних компонентів. Цей тип несправності рекомендується лише в спеціалізованих сервісних центрах. Це захистить від використання підроблених аксесуарів і дозволить довго використовувати мобільний пристрій.

Підпишіться на наш канал у Yandex.Дзен

ipad, вмикає, акумулятор, волога

Я пишу статті про інформацію про інформаційні технології. Я працюю в галузі ремонту комп’ютерів та комп’ютерних програм більше 20 років. Проведена інформаційна підтримка банківських програм та інших, загально використовуваних програмного забезпечення.