Home » IPad Скидання до заводських налаштувань без пароля в режимі відновлення

IPad Скидання до заводських налаштувань без пароля в режимі відновлення

Висновок не зміг скинути iPad через iTunes? Це для вас посібник! Ось три найкращі способи відновлення налаштувань фабрики iPad без iTunes, і тоді ваш iPad буде виглядати як новий.

«Мій iPad Mini 4 використовувався так довго, що він зберігав занадто багато вмісту та даних. Я планую відновити його до заводських налаштувань за замовчуванням. Я намагався використовувати iTunes, щоб втратити його, але не вдався. Як встановити фабричні налаштування для скидання iPad без використання iTunes? “

У деяких випадках ви хочете відновити iPad до заводських налаштувань, коли iPad зберігає занадто багато файлів або даних, можливо, вам доведеться їх видалити. Ви можете швидко очистити весь вміст iPad, відновлюючи налаштування заводської iPad. Як ми всі знаємо, використання iTunes може завершити цей процес. Але іноді ви не можете отримати доступ до iTunes. Сьогодні ми поговоримо про те, як скинути iPad до заводських налаштувань без iTunes.

Коли вам доведеться відновити iPad?

 • Ваш iPad заморожений, і він навіть не підтримує вас виконувати деякі найосновніші операції, такі як фотографія та прослуховування пісень.
 • Ipad часто замерзає і не може працювати належним чином, і він працює дуже повільно.
 • Якщо ви хочете продати, відремонтувати або надати iPad, вам потрібно стерти всі свої особисті файли та дані, щоб захистити свою конфіденційність.
 • Ваш iPad заражений вірусом, підозрюється у злом і хоче відновити фабричні налаштування.
 • Вимийте всі персональні дані на iPad, щоб звільнити місце для зберігання, інакше вони перезавантажиться.

Якщо у вашого iPad є ті самі проблеми, що і вищі, але ви не можете отримати доступ до iTunes, щоб відкинути його. Не хвилюйтеся, ви можете вивчити наступні три методи відновлення налаштувань заводських iPad без iPad.

Як скинути код Паралла на самому iPad (лише для планшетів на iPados 15.2 або більше нової версії)

З ipados 15.2 Користувачі значно спростили процедуру скидання забутого коду-паруля. Відтепер це можна зробити безпосередньо на пристрої. Що потрібно для цього:

 • Ipad повинен бути встановлений ipados 15.2 або більше нової версії.
 • Ipad повинен бути підключений до стільникової мережі або мережі Wi-Fi. Майте на увазі, що якщо ви перезавантажуєте пристрій у режимі пристрою “iPad не отримує доступ” на екрані блокування, ви не зможете повторно підключитися до мережі Wi-Fi, поки пристрій не буде розблоковано. Стільникові пристрої переберуться до стільникової мережі, якщо у вас є активна послуга.
 • Потрібно знати ідентифікатор Apple та пароль, якщо ви використовували його раніше, щоб налаштувати пристрій.

Якщо ви неодноразово намагалися ввести код промисловості на екрані iPad, майте на увазі, що планшет спочатку заблокований протягом 1 хвилини. Вам дадуть чергову спробу, якщо це також виявиться неправильним, час блокування збільшиться до 5 хвилин, потім до 15 хвилин тощо.

See also  Як змінити час для Huawei. Як встановити потрібний час на планшеті?

Через 15 хвилин минуло, і ви знову представили неправильний код-парал, внизу екрана з’явиться опція “Epipate пристрій”.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Клацніть “Стерти пристрій”, а потім знову натисніть “Стерти пристрій”, щоб підтвердити дію.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Введіть пароль ID Apple, щоб вийти з Apple ID на своєму пристрої.

Клацніть “Стерти пристрій”, щоб безповоротно видалити всі ваші дані та налаштування.

Перезавантажуючи iPad, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб знову встановити пристрій, відновити дані та налаштування з резервної копії та встановіть новий пароль.

Резервне копіювання iPad перед тим, як відкинути його

Ніколи не пізно зробити резервну копію iPad, щоб запобігти випадковому видаленню та інших випадках. Порівняно з методами резервного копіювання iTunes або iCloud, використання резервного копіювання даних Apeaksoft iOS є найкращим вибором для резервного копіювання iPad одним клацанням миші. Ви можете переглянути та вибрати файли для резервного копіювання на iPad без втрати даних. Найголовніше. Це те, що новий файл резервного копіювання не буде переписаний старим. Крім того, ви можете зробити зашифровану резервну копію, щоб захистити свою конфіденційність. Як результат, якщо вам потрібно створити резервну копію iPad перед тим, як скинути iPad до заводських налаштувань, ви не повинні пропустити резервне копіювання даних iOS.

Основні особливості інструменту резервного копіювання iPad перед скиданням

 • Один клацніть для резервного копіювання даних з iPad на Windows / Mac
 • Попереднє перегляд iPad після резервного копіювання або перед відновленням
 • Вибіркове відновлення за допомогою iPad від резервної копії до комп’ютера
 • Резервне копіювання та відновлення iPad без втрати даних
 • Сумісний з усіма моделями iPad Pro, iPad Air, iPad Mini та iPad

Як зробити резервну копію iPad, перш ніж відновити налаштування фабрики iPad

Знайдіть режим “Забережіть дані iOS”

Завантажте та встановіть резервне копіювання даних iOS безкоштовно. Запустіть програму та підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Виберіть режим резервного копіювання iOS, і програма резервного копіювання iPad автоматично знайде ваш iPad.

Перш ніж скинути налаштування iPad, вам потрібно вибрати типи файлів для резервної копії. Щоб бути більш конкретним, ви можете вибрати з фотографій, відео, контактів, історії дзвінків, додатків та багато іншого. Позначте типи даних, для яких потрібно створити резервну копію, а потім натисніть “Далі”, щоб почати сканування.

Крок 3. Резервне копіювання резервного копіювання iPad на комп’ютері

Підтвердьте папку призначення, щоб зберегти резервні копії файлів iPad. Клацніть кнопку «Резервне копіювання», щоб створити резервну копію резервної копії даних з iPad до комп’ютера. Ви також можете переглянути файл резервного копіювання за допомогою відновлення резервного копіювання даних iOS.

Скиньте iPhone без пароля ID Apple через режим відновлення

Якщо вищезгадані два методи не підходять для вас, ви також можете спробувати відновити iPhone до фабричного режиму. Однак слід пам’ятати, що після скидання телефону всі дані на iPhone будуть видалені. Будь ласка, зробіть резервну копію iPhone перед початком роботи.

Як скинути iPhone без пароля ID Apple в режимі відновлення? Вимкніть iPhone. Відкрийте iTunes на комп’ютері. Використовуйте USB.Кабель для підключення пристрою до комп’ютера. Покладіть iPhone в режим відновлення: iPhone 8 / X / XS / 11 або пізніші версії: Швидко натисніть клавіші гучності вгору та вниз на пристрої один раз, а потім утримуйте клавішу відключення і не відпускайте його. Після чорного екрану швидко утримуйте клавішу зменшення гучності та відпустіть її, поки пристрій не відобразиться на екрані пристрою для передачі даних та логотипу iTunes.

See also  Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Iphone 7 (плюс). Вимкніть iPhone і в той же час натисніть кнопки живлення та зменшення гучності. Не випускайте логотип Apple, поки ви не побачите кабель даних та логотип iTunes на екрані пристрою.

Iphone 6s і раніше, iPad або iPod Touch: Одночасно натисніть і утримуйте кнопки “додому” та “верхній” (або “сторона”). Натисніть і утримуйте обидві кнопки, поки він не ввійде в режим відновлення.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Тепер ви побачите повідомлення про спливаюче вікно в iTunes, що iPhone виявляється в режимі відновлення. Натисніть “Відновити”.

Увага! Щоб уникнути завантаження пристроїв iOS у режимі “Вічне Apple”, цей метод не може бути виконаний на пристрої з джейлбрейк (піктограма Cydia на головному екрані). В іншому випадку допоможе лише ця інструкція.

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть до основного розділу, в якому (в самому дні). Пункт меню скидання, який нам потрібно.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Далі виберіть “Витріть вміст та налаштування” та натисніть у вікно Pop.Up, якщо ви погоджуєтесь з тим, що дані на пристрої будуть безповоротно видалені, або опцію для створення копії, а потім стерти, якщо пристрій має дані, які є не виправлений у резервній копії даних.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Введіть код промисловості та натисніть “Витріть iPhone (iPad, iPod)” у новому меню.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Ios дурний і не хоче повертатися до порожнечі. З’явиться ще одне діалогове вікно з запитом про підтвердження своїх дій.

Для тих випадків, коли активується функція “Знайти iPhone”.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Після натискання кнопки оберніть пристрій в бік. Процес видалення даних займе кілька хвилин, в кінці iPhone, iPad або iPod Touch буде скинуто до заводських налаштувань із видаленням усіх даних.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Як стерти все за допомогою iPhone або iPad

Це найпростіший, швидкий та зручний спосіб стерти все з вашого iPhone або iPad. Інструкція актуальна для iPhone, iPad та iPod Touch.

 • Перейдіть до “Налаштування” “Основні” “Передача або Резетфон”.
 • Клацніть “Витріть вміст та налаштування”.
 • Перегляньте список усього, що буде видалено, і натисніть “Продовжити”.
 • Введіть пароль iPhone. Ви побачите попереджувальне повідомлення про те, що всі дані, засоби масової інформації та налаштування будуть видалені. Клацніть “Echoiphone”, щоб підтвердити.
 • Якщо у вас є функція “Знайдіть iPhone”, вам потрібно буде ввести свій ідентифікатор Apple та пароль. Після цього натисніть “Перегляньте” ще раз.

Усі дані на пристрої будуть видалені, і вони будуть розв’язані з вашого облікового запису Apple ID. Кілька хвилин можуть зайняти процес видалення даних. Після цього ваш iPhone буде як новий, і ви можете налаштувати його знову або продати/дати його.

ipad, скидання, заводських, налаштувань

Як скинути заблокований iPad без пароля

Висновок Якщо ви не знаєте, як скинути iPad, коли ви забули пароль, подивіться на це посібник, щоб знайти способи відновлення заблокованого iPad Pro / Air / Mini без пароля, використовуючи 4.

“Наскільки я дурний, я забув свій пароль, і тепер мій iPad заблокований. Як скинути заблокований iPad без пароля? “

Якщо ви також стикаєтесь з тією ж описаною вище ситуацією, ви хочете скинути налаштування iPad без використання пароля, ви отримаєте допомогу з цієї статті. Загалом, вам потрібно перезапустити iPad, якщо ви стикаєтесь з наступним:

See also  Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

Вам потрібно видалити всі існуючі дані на iPad, перш ніж продати або надати вам використаний iPad, але вони заблоковані, і ви не знаєте пароля. Ви забули свій пароль. Ваш iPad відключений або не відповідає, тоді вам потрібно кинути його на заводські налаштування, ви хочете скинути налаштування, щоб вирішити деякі проблеми з програмним забезпеченням на iPad.

Встановлення пароля на iPad. Один з найкращих засобів захисту вашої конфіденційності. Однак іноді це може бути складно, адже якщо ви не використовували свій пароль протягом певного часу, ви можете забути свій пароль. Блокування iPhone можна активувати шляхом повторного введення неправильного пароля. Якщо ваш iPad заблокований, і ви не знаєте правильного пароля, розслабтеся, читайте та знайдіть чотири ефективні способи відновлення налаштувань фабрики iPad без пароля.

Часті запитання щодо очищення iPad

Що відбувається, коли ви витерте iPad?

Коли ви натискаєте “Стерти весь вміст та налаштування”, він повністю стирає дані з вашого iPad, включаючи всі кредитні або дебетові картки для Apple Pay, а також усі фотографії, контакти, музика чи програми. Крім того, він також вимкне iCloud, imessage, FaceTime, ігровий центр та інші послуги. Але вміст не буде видалено з iCloud, коли ви очищаєте iPad на своєму пристрої.

Так. На веб.Сайті www.Ікла.Com. Це функція знайденого мого iPad, з якою ви можете ввести свій обліковий запис iCloud через браузер, щоб відстежувати та мити iPad віддалено.

Чи виписка Apple ID до заводських налаштувань?

Не. Відновлення фабрики iPad просто стирає вміст на iPad, але записи для iMessage, FaceTime та iCloud не видалені на Apple Server, пов’язаному з iPad. Вам потрібно активувати службу Apple за допомогою ID Apple.

Очищення iPad може вирішити багато проблем для користувачів iOS. Ця сторінка містить 3 способи стерти дані за допомогою iPad. Навіть якщо ви забули пароль або обліковий запис ID Apple, ви також можете відновити налаштування фабрики iPad, щоб дати або продати.

Повідомте нас, залишивши наші коментарі нижче.

Рейтинг: 4.8/5 (на основі голосів 265) Підпишіться на нас у

Коли вам потрібно видалити обліковий запис електронної пошти iCloud та очистити файли на вашому iPhone або Mac, це три основні методи, які ви повинні знати з цієї статті.

Хочете стерти всі дані на MacBook Pro, щоб перевстановити Mac або підготуватися до продажу? Ось 2 способи допомогти вам, незалежно від вашої мети в цій публікації.

Як видалити ігри iPad? Прочитайте цю статтю, щоб легко видалити гру / всі ігри з iPad трьома способами.

Залиште свій коментар і приєднуйтесь до нашої дискусії

Чистіший iPhone

Очищувач iPhone може вибірково очистити непотрібні дані на вашому пристрої. Ви також можете використовувати його для видалення персональних даних та зробіть свій iPhone / iPad / iPod Touch швидким та безпечним.