Home » iphone 11, ніж відрізняється від 10

iphone 11, ніж відрізняється від 10

Екран

Ми оцінюємо наші смартфони за допомогою основних параметрів екрана.

iphone 11 iphone 11 pro Назва відображення Опис відображення Резолюція екрана, пікселі Пікселі на дюйм Контрастність Максимальна яскравість, CD / м²
Рідка сітківка HD Super Retina XDR
РК-дисплей Multi Touch на всю передню панель. З діагональною технологією 6,1 дюйма та IPS. Відображення OLED MULTI TOUCH на всю передню панель. Діагональ 5,8 дюймів.
8281792 11252436
326 458
1400 2000000
625.0 800.0
iphone

Хто віддаватиме перевагу? iPhone 11 Pro забив. І iPhone 11 не міг мати конкуренцію для показників відображення.

Порівняння камери

Основний показник будь-якого смартфона є камера, тому перша точка порівняння телефонів буде аналіз їх основних матриць. Обидва пристрої мають подвійні камери з роздільною здатністю 12 мегапікселів, єдина різниця. Тип вбудованої лінзи. “iPhone 11” отримав режим широкого кута та надводного зйомки, його попередник має лише стандартну та телефотооб’єктив, яка дозволяє використовувати дворазове оптичне збільшення.

З точки зору камер, пристрій виграє трирічні обмеження: iPhone x краще підходить для збільшення фотографій без втрати якості, і, хоча він не отримав ширококутний об’єктив, пристрій стане більш універсальним варіантом для любителів фотографувати. Те ж саме стосується відеозапису.

10-й iPhone має біонічний процесор Apple A11 і 3 Гб оперативної пам’яті. iPhone 11 на Apple A13 Bionic Processor та 4 Гб оперативної пам’яті. Очевидно, що існує 11 iPhone вперед, але різниця найбільш невидима, t.До. Навіть ресурси 10 iPhone достатньо для вирішення будь-яких завдань у 2019 році.

Потужність акумулятора 10-го iPhone 2716 травня. Термін служби акумулятора в режимі відео. 13 годин. 11 iPhone отримав потужність акумулятора 3110 мАг. Термін служби акумулятора в режимі відео. 13 годин. Очевидно, що чемпіонат на 11-й iPhone.

iphone

Наскільки добре відображається iPhone XS

По-друге, це, звичайно, дисплей. iPhone XS оснащений амолеваною матрицею з повним роздільною здатністю HD, а iPhone 11 оснащений IPS-панель з роздільною здатністю HD. Так, він все ще дає 326 балів на дюйм, над яким нібито не бачить людського ока. Але, як показує практика, все це не зовсім так. Фактично, якщо порівняти екрани iPhone XS та iPhone 11, то різниця буде явно не на користь останнього навіть у чіткістю, не кажучи вже про всі інші показники, які минулорічної моделі також на висоті.

Більш висока щільність пікселів, краща кольорова рендеринг і, звичайно ж, вища яскравість iPhone xs дисплея. Ну, і мені не потрібно забути, що Амолед дає справжній чорний колір, навіть де найкращим IPS покаже темно-сірий. Справа в тому, що амолевані екрани складаються з різних незалежних світлодіодів, які, де відображаються чорні області, просто гаситься, і не виділяйте його, як IPS. В результаті, можна досягти максимальної природності та економії енергії, оскільки пікселі не витрачають заряд у цей момент.

See also  Як оновити iOS через стільникові мережі. Як оновити iPhone до iOS 14?

Частота процесора, обсяги пам’яті, час роботи

Що стосується внутрішньої пам’яті, то iPhone 11 похвалкує модулі на 64,125 та 256 ГБ, а iPhone X має моделі лише при 64 і 256 ГБ.

У iPhone 11, оскільки він повинен покластися, нова програма Apple A13 Bionic Copyright встановлюється з частотою 2.65 ГГц, що помітно швидше, ніж iPhone X з яблуком A11 Bionic з частотою 2.4 ГГц. У той же час, неможливо сказати, що одинадцята модель повільна або “вільна” при роботі з додатками. Обидва телефони ведуть себе більше, ніж гідні максимальних завантажень.

На вигляд, два з цих смартфонів майже не відрізняються. Як згадувалося раніше, iPhone 11 змінив склянку корпусу, а третя камера з’явилася на спині на спині. Дизайн та розмір нової та попередньої серії практично не відрізняються один від одного.

Apple заявив, що скло на задній частині смартфона було набагато сильніше завдяки подвійному процесу обміну іоновим обміном.

iPhone 11 може бути виготовлений у чотирьох кольорах: золотистий, темно-зелений, сріблястий та сірий космічний колір.

Характеристики екрана

iphone 11 iphone xs Назва відображення

Опис відображення

Резолюція екрана, пікселі

Пікселі на дюйм

Контрастність

Максимальна яскравість, CD / м²

Рідка сітківка HD Super Retina HD
Мульти-сенсорний РК-дисплей для всієї передньої панелі. З діагональною технологією 6,1 дюйма та IPS. Відображення багатоканального відтворення OLED для всієї передньої панелі. Діагональ 5,8 дюймів
1792 × 828 2436 × 1125
326 458
1400: 1 1000000: 1
625.0 625.0

Що можна сказати, виходячи з даних у таблиці? Судячи за столом, iPhone XS краще за вказаними характеристиками: дозвіл більше, контраст краще. Зверніть увагу, що XS вважається преміальною моделлю у своєму складі, а 11 у своєму бюджеті.

Яка різниця між iPhone 11 з iphone xr

Почнемо з головних камер. IPhone 11 має систему двох модулів на 12 депутатів (Superwater та ширококутним), а iPhone XR має лише одну широку кутну камеру для 12 метрів. Плюс, нові елементи мають багато різних чіпів, таких як просунуті алгоритми роботи відео, а також нічний режим, що дозволяє робити знімки в умовах недостатнього освітлення.

Передня камера для iPhone 11 також є ще 12 мегапіксел проти 7 депутатів з iPhone XR, а також підтримки зйомки відео 4K (попередник може записувати максимум у повному HD). Обидва смартфони оснащені системою розпізнавання людини, що нова, здається, трохи швидше працювало через оновлені датчики.

Під “капотом” на iPhone 11 верхній процесор A13 Bionic (iPhone XR встановив A12 Bionic), але ви навряд чи помітите різницю. Що дійсно важливо, тому цей час автономної роботи iPhone 11 працює протягом 1 години довше, ніж його попередник. Пам’ятайте, як рекламується iPhone XR як найбільш “довгий” смартфон? Отже, не найбільше.

See also  Як зробити Emioji на iPhone 8

Ну, на солодкому яблуці пропонується захист від води при занурення до глибини 2 метрів тривалості до 30 хвилин, тому, якщо ви раптом киньте свій iPhone 11 у глибокий басейн, нічого не відбувається з великою ймовірністю з ним.

Фотоапарат iphone 11 pro

Перше, що я хотів зрозуміти новинку, як стабілізація камери буде працювати. Коли я почав використовувати iPhone x після iPhone 6S, я все це зробив, але тоді почалися труднощі. Більшість питань доводилося до системи стабілізації. Можливо, тільки я так “пощастило”, але насправді всі зіпсують. Я розмовляв про це з багатьма власниками iPhone x і деякі погоджуються зі мною в цьому питанні. Я навіть не кажу, що камера тремтіла під час зйомки з DJI OSMO Mobile, вона все ще може бути названа нормою. І той факт, що вона погано працювала під час зйомки, наприклад, від транспорту на ходу, перетворюючи відео просто в пекелі Желлі, я не можу розраховувати норму. Стабілізація хороша, але точно до тих пір, поки вона покращується, і не псує остаточне зображення.

iphone 11 pro і iphone 11 pro max. Обидва добре видаляють те ж саме

У той же час не було скарг на якість фотографії. Іноді я хотів трохи детально, але це було добре. Мені особливо сподобалося, як камера (і її програмне забезпечення) розробила сцени з великим діапазоном яскравості. Було майже ніколи не питання для якості.

За допомогою iPhone 11 Pro описані проблеми з відео я ще не спостерігав. Картина, як мені здавалося, стабілізує трохи слабкіше, тобто маленькі коливання не завжди зникають, але це не перетворює відео, зроблене на ходу, у каші. Ролики отримують значно більш природні. Я все ще перевіряю камеру в цьому індикаторі трохи краще і повертається з результатами порівняння. Все ще продовжувати.

Перше, що я помітив, коли порівнював iPhone x та iPhone 11 pro, як камери записують. Через невелике збільшення товщини iPhone у новому поколінні, яка йшла до нього тільки користь, камера почала пити менше. Модуль, який на поняттях і витоку мені не сподобався, живий виявився не так погано. В результаті загальна товщина репелентних елементів, включаючи платформу камери, здається більш точною. Смартфон менш розмахує, коли він лежить на столі, а камера не відпочиває в пальцях, рухаючись по справу, тепер вони майже не помічають це.

Iphone x камера виконує сильніше. Через це сильніше пальцем і збирає більше пилу.

Відповідно до якості остаточного зображення, iPhone 11 Pro, природно, вперед. Різниця, навіть якщо ми порівнюємо з iPhone XS, але це можливо, що Apple пішов по шляху деяких виробників смартфонів Android.

Як з’ясувалося, такий масивний модуль камери не псує зовнішній вигляд iPhone.

Я кажу, що до того, як фотографії на iPhone були більше “сирого” і більше підійшли до подальшої обробки, ніж зараз. Виробники, такі як Huawei, Google, Samsung та інші, давно змусили своїх камер працювати так, щоб вони негайно видали картину, як після обробки. Іноді через це вони отримують перенасичений або занадто контраст. Щоб переглянути смартфон, завантажує до Instagram або підготовку спогадів стрічки хороша, але для любителів ручного налаштування фотографії вони завжди не підходять.

See also  Передача даних з iPhone на додаток Android

Задня стіна iPhone 11 Pro дуже відрізняється від iPhone x. Про обличчя ви не можете сказати.

Ви можете розгорнути окрему тему, але шлях Android-смартфон дійсно хороший для більшості користувачів, оскільки це саме така функція і повинна виконувати камеру смартфона. Якщо людина хоче серйозно займатися фотографією, він бере камеру. Для “вийшов, сфотографований, видалений” достатньою та автоматичною обробкою сучасного смартфона.

Нещодавно iPhone також трохи змістив у напрямку цього шляху. Фото стали хорошими, але, мені здається, вони піддаються значно більше обробки в самому смартфоні. У iPhone 11 Pro я знову переконаний.

Iphone x vs iPhone 11. що вибрати? Повне порівняння!

Екран нового iPhone 11 Pro яскравіше, ніж попередник. Особливо хороша ця різниця видно при перегляді HDR.

Це також стосується нічної зйомки. У повній темряві фотографії все одно працюватимуть тільки з штатива (сама камера розуміє, що активує режим високої експозиції). При зйомці в сутінках за рахунок зйомки та обробки режимів, зображення отримані більш природними, але багато в чому це можливо завдяки обробці. Я також розповім вам детально про нічний режим, як це дуже цікаво, але це не варто чудес від нього. Шуми на картинах все одно буде, і об’єкти навіть з невеликим рухом можуть виявитися змащуватися.

Не чекайте чудес і з нового режиму “Slofi”. Це більше іграшок, ніж корисні інновації, оскільки в реальності застосування цього режиму зйомки не стільки, але якщо ви знайдете щось дійсно підходяще, він вийде добре.

Найбільш приємна різниця iPhone 11 Pro з попередніх поколінь була можливість зйомки надводної зйомки. Раніше різниця між моделями камери не була такою великою, а здатність до збільшення була більш формальною. Тепер додавання можливості ультравитратного кута став справжнім подарунком. На мій погляд, компанія зробила це правильно, що він додав до iPhone 11, просто можливість знімати широкі панорам, а не лінзу з ще більшим збільшенням.

Приклади фотографій на різні модулі iPhone 11:

Приклад зйомки на ширококутній камеру модуль iPhone 11 Pro

Приклад зйомки на головному модулі камери iPhone 11 Pro

Приклад зйомки на модулі Apple 11 Pro Camera

Tags: