Home » iPhone прив’язаний до Apple ID як розблокувати

iPhone прив’язаний до Apple ID як розблокувати

Як обійти блокування активації iPhone за допомогою 4Mekey

Якщо вищезгадані методи не приносили результат або не підходять для вашої ситуації, лише одна річ залишається: скористатися спеціалізованим програмним забезпеченням. Одним з найпопулярніших та безпечних рішень. це 4mekey від відомого розробника за допомогою тенорів.

iphone, прив, язаний, apple

Якщо у вас немає часу на боротьбу з функціями того, як обійти активацію активації без пароля, і ви просто хочете, щоб iPhone або iPad працювати нормально, 4mekey збереже вас від головного болю та дозволяйте розблокувати свій смартфон або планшет якомога швидше. Ось що може ця програма:

  Оскільки більшість моделей iPhone, iPad та iPod Touch, що працюють на IOS 12-14, без ідентифікатора Apple та пароля.

 • Відключити “Знайти iPhone” без пароля.
 • Вихід з iCloud віддалено, якщо у вас немає зв’язку з попереднім власником або він відмовляється розв’язати пристрій самостійно.

Як розблокувати Apple ID

Є також інші 4 способи розблокувати ідентифікатори Apple, які ви можете використовувати. Ви можете повернути інформацію про обліковий запис, запитуючи або відповісти на деякі питання.

Розблокуйте ідентифікатор Apple за допомогою двофакторної аутентифікації

Підготуйте надійний пристрій або надійний номер телефону, ви можете розблокувати обліковий запис Apple ID за допомогою двофакторної аутентифікації. Крім того, вам потрібно запам’ятати ваш код Apple ID та код розблокування екрана. Цей метод працює для IOS 9 та пізніших версій.

Крок 1. Введіть свій ідентифікатор Apple та пароль на новому пристрої iOS або в новому браузері.

Крок 2 Знайдіть повідомлення про вступ до довіреності.

Крок 3 Натисніть Дозволити підтвердити та отримувати контрольний код.

Крок 4 Введіть код підтвердження, щоб завершити процес запису.

Крок 5 Якщо у вас немає довіреного пристрою, ви можете надсилати код підтвердження в текстовому повідомленні або по телефону. Тепер ви можете ввести свій обліковий запис.

Розблокувати ID Apple за допомогою клавіші відновлення (iforgot)

Ви також можете використовувати клавішу відновлення, щоб відновити доступ до облікового запису Apple ID. Коли ваш ідентифікатор Apple заблоковано, ви можете використовувати офіційну службу розблокування Apple ID. Ось докладні інструкції щодо розблокування ідентифікатора Apple, використовуючи ключ відновлення.

Крок 1 Відкрийте Іфгот.Яблучний.com. Вхід в Apple ID.

Крок 2 Виберіть один параметр, щоб скинути пароль Apple ID.

See also  Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Крок 3 Щоб підтвердити право власності, введіть ключ відновлення.

Крок 4 Виберіть довіру, щоб отримати контрольний код.

Крок 5 Видалити та скиньте ідентифікатор Apple, використовуючи Iforgot.

Віддалений розблокування Apple ID з iCloud

Якщо ви купуєте використаний iPhone, ви можете видалити ідентифікатор Apple, заблокований попереднім користувачем. Щоб бути більш конкретним, ви можете попросити попередній користувач iPhone, щоб розблокувати обліковий запис Apple ID, використовуючи мій iPhone. Якщо це ваш власний iPhone, ви також можете розблокувати активацію Apple ID за допомогою iCloud.

Крок 1 Відкрийте веб-сайт iCloud. Введіть iCloud за допомогою поточного ідентифікатора Apple і пароль.

Крок 2 Виберіть «Знайти iPhone» або знайдіть варіант iPhone.

Крок 3 Розгорнути всі пристрої Список верхньої частини. Знайти та виберіть свій пристрій iOS.

Крок 4 Виберіть Видалити з облікового запису, щоб розблокувати ID Apple на iPhone. Пізніше перезапустіть iPhone і завершіть процес встановлення.

Контактна підтримка Apple ID

Якщо ви бачите попередження, такі як “цей ідентифікатор Apple вимкнено з міркувань безпеки.”,” Ви не можете ввести, тому що ваш обліковий запис вимкнено з міркувань безпеки.”Цей ідентифікатор Apple заблоковано з міркувань безпеки”, ви можете зв’язатися з підтримкою Apple за допомогою. Перш ніж отримати та розблокувати обліковий запис Apple ID, потрібно відповісти на кілька запитань. Тому що Apple потрібно переконатися, що ви є справжнім власником цього облікового запису Apple ID. Якщо ви пройдете через протоколи безпеки, ви можете успішно розблокувати ідентифікатор Apple.

Як розблокувати заблокований ідентифікатор Apple за допомогою двофакторної аутентифікації

Якщо ви прив‘язали свій номер телефону або адресу електронної пошти за допомогою Apple ID, ви можете використовувати двофакторну аутентифікацію, щоб розблокувати ідентифікатор Apple на вашому iPhone XR. Вам потрібен надійний номер телефону або надійний пристрій. Просто докладіть детальний процес, як показано нижче.

Крок 1. Перейдіть до Налаштування Додатку на своєму iPhone. Ви можете натиснути на опцію у верхній частині INTES, що відображає своє ім’я, ID Apple та інші дані.

Крок 2 Виберіть піктограму пароля та безпеки, а потім натисніть Змінити можливість пароля, щоб скинути пароль для ідентифікатора Apple.

Крок 3 Після того, як ви ввели iCloud та увімкнув пароль, ви можете ввести новий пароль Apple, щоб обійти заблокований ідентифікатор Apple.

Шахраї вражені Apple ID iPhones

При покупці пристрою будьте обережні і не поспішайте. В іншому випадку ризик потрапив у трюки шахраїв, включаючи перебування зі смартфоном, заблокованим під чужим ідентифікатором Apple. Спроби розлучитися таким чином в Росії дуже багато, так що пам’ятайте, якщо ви не знали.

Якщо продавець постійно митниця і помітно нервувала, ми рекомендуємо відмовитися від покупки від цієї людини (навіть якщо пропозиція дуже вигідна). Сумісний продавець дасть вам достатньо часу, щоб повністю перевірити пристрій перед покупкою, тому що він не має нічого приховувати. Шахраї зможуть спілкуватися всіляко і говорити про незрозумілі проблеми з часом, щоб ви швидше ваші гроші.

See also  Як з'єднати Airdits Redmi до телефону

Припустимо, ви перевірили всі функції телефону для продуктивності, і всі вам підходить. Після цього, настав час перевірити iPhone, що зв’язує ідентифікатор Apple, і у випадку, якщо він зроблений запит продавця вийти з вашого облікового запису. Для цього:

Перейдіть до меню “Налаштування” та натисніть на ім’я власника iPhone, який розташований у верхній частині сторінки з параметрами. Якщо замість назви відображається “Логін”, то iPhone не привязаний до облікового запису Apple ID.

У самому нижній частині сторінки, яка відкривається, натисніть “Вихід”.

Попросіть продавця ввести пароль з вашого облікового запису для відхилення пристроїв від нього.

Наступним кроком. видалити всю інформацію з телефону попереднього власника. Необхідно це зробити безпосередньо під час продавця, оскільки для скидання введення пароля потрібно.

Перейдіть до “Налаштування” → “Головне” → “Скидання”.

Натисніть “Електування вмісту та налаштування”.

Підтвердьте операцію, запитуючи продавця ввести пароль з iPhone.

Почекайте до 10 хвилин, поки процес завершиться.

Після цієї процедури ви можете бути впевнені, що точно купуйте iPhone, який не привязаний до чужого ідентифікатора Apple.

Особливості Jailbreak

При використанні розблокування активації Passfab ви виконуєте пристрій для в’язниці. Це означає, що вам доведеться зіткнутися з деякими обмеженнями, а саме:

 • Ви не зможете використовувати SIM-картку для здійснення дзвінків та використання мобільного Інтернету. У той же час ви можете підключитися до мережі Wi-Fi, а також зателефонувати та надсилати повідомлення через онлайн посланців, як WhatsApp та телеграма.
 • У налаштуваннях iPhone не можна ввести обліковий запис Apple ID, щоб відобразити ваш обліковий запис. Але ви можете використовувати його в App Store та iTunes, щоб завантажити придбані програми та файли, а також покупку нових.
 • Оновлення або відновлення прошивки буде повторно блокування активації (але ви можете повторно отримати його з використанням Passfab активації Unlocker).

Вільний спосіб розблокувати icloud

Цей метод також відомий як “метод DNS”. На деяких пристроях iOS ви можете додати альтернативний DNS-сервер для підключення до точки доступу до мережі. DNS-сервер допоможе вам автоматично обійти Lock Lock на вашому iPhone.

Майте на увазі, що навіть якщо цей метод є безкоштовним, і ви можете спробувати його за власним бажанням, немає гарантії, що він буде працювати на кожному пристрої iPhone.

Крок 1 Перезавантажте пристрій. На початковому екрані встановлення перейдіть, щоб вибрати опцію Wi-Fi мережі.

Крок 2 Натисніть кнопку Додаткові налаштування Wi-Fi та знайдіть назву мережі Wi-Fi. Зверніть увагу на значок “I” поруч із ним, натисніть на піктограму, щоб продовжити.

Крок 3 Виберіть параметр налаштування DNS та виберіть Вручну Редагувати налаштування DNS Вашу мережу. Натисніть кнопку Додати параметр сервера та введіть будь-яку з наступних вхідних даних, доцільних до вашого конкретного географічного розташування:

See also  Як змінити свій робочий стіл для iPhone. Як покласти GIF на задньому фоні

Крок 4 Не забудьте натиснути кнопку «Зберегти», щоб підтвердити зміну DNS.

Крок 5 Виберіть Попросіть приєднатися до мережевої опції. Введіть пароль Wi-Fi та натисніть «Приєднатися до кнопки», щоб повторно підключити Wi-Fi.

Крок 6 Ваш iPhone спробує знову активувати. Натисніть кнопку Назад і перейдіть до налаштування пристрою. Ви помітите, що ви просто магічно обігнали екран активації icloud.

Як розв’язати iPhone від методів ID Apple

Cloud Service Icloud. це зв’язування пристроїв “Apple” для розкриття всього функціонального. Ця послуга дозволяє створювати резервну копію смартфона або планшета, щоб уникнути втрати даних на ньому, заблокувати його дистанційно, а також завантажити ігри та програмне забезпечення з спеціального магазину.

При продажу його, втрати або крадіжка суворо рекомендується розв’язати його від Apple ID. У цій статті розгляньте, як розв’язати iPhone від ID Apple попереднього власника та дати докладні інструкції з змінними методами.

Особливості розблокування

Якщо ви вирішите видалити блокування iCloud за допомогою в’язниці, він накладає певні обмеження на подальше використання пристрою. Зокрема:

 • Ви не зможете використовувати SIM-картки для дзвінків або використання мобільного Інтернету.
 • Ви не зможете увійти до нового ідентифікатора Apple у налаштуваннях смартфона.

У той же час ви матимете можливість використовувати новий обліковий запис Apple ID в магазині App і iTunes для завантаження вмісту.

Єдиний робочий спосіб обходу iCloud на iPhone 2020

Варто зазначити, що програма призначена лише для особистого користування. Випадки використання такого програмного забезпечення з комерційними або незаконними цілями можуть бути здійснені законом.

Видалення ідентифікатора Apple з поштою

Є лише два способи розблокування. Перше. це звернення до технічної підтримки компанії, даних другого скидання за допомогою електронної пошти. Як розблокувати Apple ID:

 • Перейдіть до “Налаштування” та виберіть кнопку iTunes StoreApp Store.
 • Далі натисніть кнопку “Вхід” та увійдіть, ввівши пароль та вхід, в обліковому записі Apple ID.
 • Потім відкривається вікно, який повідомляє блокування облікового запису. Натисніть кнопку “Розблокувати обліковий запис”.
 • Далі потрібно вибрати першу версію скидання.
 • Після цього електронна пошта повинна прийти до пошти, яка вказує посилання, яка скидає старий пароль і повторно активує обліковий запис. Пройти через не.
 • Придумайте новий пароль, спостерігаючи всі правила Apple.
 • Натисніть кнопку “Скинути пароль”. Буде відновлений обліковий запис Apple ID.