Home » Як дістати акумулятор з планшета. Як вибрати потрібний акумулятор?

Як дістати акумулятор з планшета. Як вибрати потрібний акумулятор?

Веб.Сайт про телебачення

Напевно, багато користувачів планшетів помітили, що з часом їх пристрій починає випускати швидше, для зарядки потрібно більше часу, а іноді гаджет повністю перестає помічати зарядний пристрій. Це означає, що вам доведеться замінити.

Заміна акумулятора акумулятора складається з декількох простих етапів

Не лякайся достроково. Ця процедура не така складна, як здається на перший погляд. Тож давайте.

Вам це знадобиться

Отже, спочатку вам потрібно зняти акумулятори зі зламаного пристрою. За допомогою плоскої викрутки вийміть кришку з планшета. Відключіть контролер контролера заряду, до якого акумулятори паяні, з планшетної плати та знімайте батареї разом з контролером. Ми припаяємо акумулятори від контролера та знімаємо контролер. Можливо, в майбутньому він підійде.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Основна і, на мою думку, досить стомлююча робота. Це побудова тіла. Ми почнемо з цього. Збираючи пластик, придатний товщиною, я зводився до бізнесу.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Ми вимірюємо довжину та ширину акумулятора, не забуваючи про додаткове місце для нового контролера заряду та, використовуючи лінійку та маркер, передаємо параметри на пластиковий лист.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Можна було вирізати все це суворо уздовж намальованих ліній, а потім просто зняти розплавлені краї з файлом, але я вирішив заощадити час і відрізати невеликими полями, щоб не перетасувати файл пізніше. Я просто взяв потужні ножиці та оброблені пластикові заготовки по лініях. Отже, збирання справи готова.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тепер ми святкуємо на одному з кінців обличчя маркером, де будуть розташовані роз’єми входу та виводу. Знову ж таки, пальник, вирізайте приблизні отвори та принесіть їх з тонким файлом.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тепер ми підготуємо акумулятор. А саме, ми приклеюємо один до другого за допомогою подвійної стрічки, ми припаяємо контакти паралельно. Плюс до плюса, мінус до мінус (тут потрібно бути надзвичайно обережними!) і припаять до паячих контактів з проводкою. До плюс червоного, до мінус чорного кольору. Це для уникнення плутанини.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тепер, використовуючи другий клей та соду, ми приклеюємо контролер заряду до відповідних отворів у попередньо попередньо обробленій стінці корпусу.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Далі ми подбаємо про індикатор. Цей контролер не має ключа ключа/вимкнення, а також немає дисплея, що показує рівень заряду. Натомість є дві мікрором. Сині та червоні. Червоний спалахує, коли пристрій заряджається, і він просвічує рівномірно, коли зарядка завершена. Синій, він світить рівномірно, коли пристрій заряджає будь.Який гаджет, і виходить, коли заряджений гаджет повністю заряджається. Для того, щоб отримати цю вказівку назовні, через глухий та світлостійкий пластик, я зробив отвір у верхній кришці корпусу, у приблизному місці показників. Потім він склеїв світловий диспетчер у цей отвір від спалаху камери (підібраний з того ж планшета). Це вийшло дуже хорошим і акуратним індикатором.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тепер ми склеюємо кінець контролера, приклеєний до нього до нижньої кришки корпусу і приклеємо подвійну стрічку з внутрішньої сторони (на дно).

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Ми ставимо акумулятори на клейку стрічку та слабкий плюс і мінус проводку на відповідних клемах контролера (клеми B і B-). Важливо не плутати полярність, інакше контролер буде заблокований миттєво. Вже був гіркий досвід.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Дуже мало залишків; Потік із файлом, що стирчають і гострі кути з кінців, обробляйте не шорсткий наждачний папір, і склеюйте продукт клейкою плівкою будь.Якого кольору, який вам подобається. Наприклад, я склеєний чорним матовим.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Процедура заміни

У обсязі однієї статті неможливо детально описати процес заміни акумуляторів у всіх типах планшетів. Але процес заміни для більшості пристроїв має однаковий принцип. Перед початком роботи виберіть наступні інструменти:

 • Набір невеликих розмірів фігурних викруток;
 • Пластикове лезо для відкриття засувок;
 • Пінцет;
 • Бокори;
 • Двосторонній скотч;
 • Малий.Розміщений паяльний залізо з низьким вмістом напруги;
 • Припая;
 • Флюк.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Набір викруток для відновлення невеликих пристроїв

Таблетки провідних виробників зазвичай мають корпус, який затягується гвинтами, що визначають самостійним шоломом, хоча ви можете знайти шестикутник або зірочку у вигляді шестикутника. Часто корпус збирається на засувках, а гвинти використовуються для кріплення акумулятора.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Пластиковий інструмент для ремонту

 • Відкриття тіла;
 • Видалення кріплення акумулятора;
 • Відключення акумулятора з дошки;
 • Підключення нового акумулятора та його консолідація;
 • Асамблея справи.

Відкриття

Процес заміни акумулятора на планшеті починається з відкриття корпусу. За відсутності самостійних гвинтів, аутопсія може спричинити труднощі, оскільки не завжди можна зрозуміти, де знаходяться засувки, і в якому напрямку вони відкриваються. На допомогу прийде пластикове лопатка, яке вставляється в проміжок справи. Легко розбиваючись з шпателем, ви можете визначити конфігурацію засувки та переміщення лопатки вздовж зазору, відключіть кришку від тіла. Часто планшети мають відключений дисплей, і плата жорстко прикріплена до справи. У таких випадках неможливо застосувати на екрані сильні зусилля з вигином, щоб не пошкодити його.

Замість лопатки, ви можете використовувати несправну карту пластикової банку, особливо якщо ви трохи підробляєте один з його кутів за допомогою тонкозареного файлу.

Видалення акумулятора

У фірмових пристроях акумулятори прикріплені з самостійними гвинтами, але більшість виробників бюджетних пристроїв використовують подвійну стрічку.

Перш ніж зняти акумулятор, потрібно ретельно зняти петлі з нього з пінцетами, які можна склеювати спеціальною стрічкою. Ви не можете зайти занадто далеко.

Особливо ретельно діяти, коли акумулятор приклеєна до планшетного дисплея.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Акумулятор підключений до материнської плати двома проводами. Невеликий роз’єм використовується на фірмових пристроях, а в простих. Дроти припаяться до дошки.

Якщо в обмін на початковий акумулятор з роз’ємом встановлюється простий, то необхідно обережно кусати роз’єми біля бічних різців, залишивши на ньому два.Три сантиметри резерву проводу, то ми будемо спати до їх.

See also  iPad не підключається до Інтернету.

Для того, щоб припаяти дроти з дошки, використовуйте паяльну праску з низькою напругою з тонким жалом. Добре.Наконечника укусу торкається раціону одного з проводів і відключіть його. Жало не слід перегріватися, оскільки доріжки на дошці можуть бути пошкоджені від високої температури.

Таким же чином дроти припаяться до дошки. Так що припой рівномірно зволожує поверхню паяних елементів, використовуйте краплю потоку. Ну, якщо є трубчастий припой, який уже має потік всередині.

Не плутайте полярність зв’язку! Плюс дріт зазвичай червоний або коричневий, а мінус. Чорний або синій.

Після пайки ретельно огляньте плату, щоб між контактними сайтами не було закриття. Дроти, припалені до роз’єму, повинні бути утеплені смужками ізоляційної стрічки.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Складання

Кріплення акумулятора та складання корпусу виконуються у зворотному порядку. Необхідно лише ретельно переконатися, що дроти та петлі всередині корпусу були прокладені в їхніх місцях, оскільки в вільному просторі немає місця на невеликих пристроях, і справа може не закрити.

Включення

Після заміни акумулятора в планшеті перше включення пристрою з новим акумулятором може розчарувати. Не потрібно засмучуватися. Внутрішній контролер пристрою не дозволить йому увімкнути його за допомогою сильного розряду акумулятора. Підключіть планшет до зарядного пристрою і через деякий час він буде працювати.

Деякі моделі потребують калібрування акумулятора. Це можна зробити, знайшовши інструкцію з обслуговування для цієї моделі в Інтернеті.

Може бути кілька причин необхідності замінити акумулятор у планшеті. По.Перше. Втрата ємності акумулятора, яка виражається у зменшенні безперервної роботи між підзарядкою. Досі є такі причини:

Втрата потужностей та тривалий звинувачення завдає великих незручностей при роботі з гаджетом. Як результат, пристрій не може бути прийнятий з вами на дорозі, або ви повинні постійно носити резервний пристрій для підзарядки (Powerbank), порівнянного з масою та вартістю самого планшета.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Оригінальний акумулятор Samsung

Дещо дешевше змінити акумулятор у планшеті в звичайних послугах. Такі організації також можуть дати гарантію встановлених блоків, але існує велика ймовірність встановлення підроблених елементів, які відрізняються від початкової нижчої ціни та набагато гірших параметрів.

Ви можете самостійно змінити акумулятор у присутності необхідних інструментів та запасних частин.

Як отримати акумулятор із планшета

Отримати акумулятор із планшета рідко не складніше, ніж замінити. Зараз тенденція є “не.Вегетальними” пристроями, але впоратися з ними не важко. Правда, вам доведеться проводити більше часу.

Заміна акумулятора на китайському планшеті

Як правило, на китайських пристроях доступ до з’єднань двох панелей знаходиться під передньою панеллю. Клян може сховатися під плівку або захисне скло.

Іноді? Корпус просто підключений до засувок, іноді в парі з гвинтами. У кожному пристрої засувки розташовані унікальними, тому вам доведеться дивитись випадковим чином.

Як бачите, задня кришка видаляється дуже просто. Зображення нижче також видно набряклий акумулятор. Акумуляторні кріплення на таких планшетах проводяться просто на подвійній стрічці або теплі.Заміку.

Перед тим, як демонтувати, припаяйте дроти з материнської плати, якщо розробники не передбачали для поїздів. На прикладі цього планшета зрозуміло, що ви можете встановити акумулятор або два відразу, збільшуючи тривалість часу акумулятора.

Як змінити акумулятор у планшеті Samsung Galaxy Note 8.0

 • У цьому пристрої все просто. Задня кришка зберігається лише на засувках. Потрібно витягнути лише один ряд і витягнути кришку у зворотному напрямку від засувок.
 • Від’єднайте акцентний потяг
 • Тепер вам потрібно відкрутити всі гвинти навколо периметра
 • Все, акумулятор можна витягнути.

Як витягнути акумулятор з планшетної книги A10

 • Як і в Samsung, вам потрібно поставити одну з сторін задньої обкладинки. У поетлі найкраще поставити кут і витягнути з себе.
 • Хоча акумулятор видно, вам потрібно натиснути на задню раму, гуляючи по засувках, вже навколо всього периметра.
 • Як бачите, n.2 потрібно було дістатися до роз’єму AKB. Відключіть його, після чого ви можете витягнути акумулятор. Він також приклеєний до надійності.

Як замінити акумулятор на планшеті Acer Iconia

 • Вийміть задню вузьку білу панель.
 • Тепер вам потрібно відкрутити гвинти, що фіксують дисплей
 • Поверніть пристрій і акуратно акуратно дисплей.
 • Підніміть дисплей та відключіть потяг.
 • Хоча дисплей може бути повністю відключений, нам потрібен лише акумулятор. Тому просто розгорніть пристрій, як книга.
 • Залишається відключити накопичення. У деяких моделях ACER доведеться взяти напрокат всю плату, щоб дістатися до ACC. Іноді роз’єм знаходиться в доступному місці, але сам потяг закладений під материнською плату.

Як змінити акумулятор у планшеті BlackBerry Playbook

Blackberry не має особливих хитрощів. Єдину різницю можна вважати лише тим, що при зніманні засувках вам потрібно обходити весь периметр, також роз’єм живлення накручений двома гвинтами.

Як отримати акумулятор з планшета iPad Mini

 • Нарешті найскладніший. Продукти Apple найскладніше розібрати. До акумулятора буде непросто. Щоб розпочати роботу, вам потрібно нагріти дисплей фенів. Температура не повинна перевищувати 220 градусів.
 • Тепер вам потрібно поставити датчик, але з особливою обережністю у правому нижньому куті. Є потяг датчика.
 • Акуратно підніміть датчик вгору і виправте його за допомогою елемента. Будьте обережні, щоб не відірвати поїзд.
 • Далі вийміть ущільнювач дисплея.
 • Далі підніміть дисплей і обережно прикріпіть його до датчика.
 • Тепер вам потрібно витягнути металеву раму, прикручену багатьма гвинтами.
 • Ось бажаний акумулятор. Але перед тим, як його зняти, вам потрібно демонтувати підключений екран з’єднувачів.
 • Тепер ви можете відключити роз’єм акумулятора та зняти акумулятор.

Проблеми з виявленням акумуляторів

Але акумулятор не завжди виходить з ладу. Іноді просто планшет не бачить акумулятора. Ця тема стала особливо актуальною після випуску Nexus 7, хоча вона також актуальна для інших планшетних ПК.

Це пов’язано з непереверненням пристрою, але його перенесення в режим сну або через повний розряд акумулятора. Незалежно від того, як довго планшет заряджається, він не вмикається. Іноді при підключенні пам’яті, екран або окремі пікселі мерехтять. Природно, тут заміна акумулятора в планшеті не потрібна. Підключіть пам’ять до пристрою і швидко натисніть одну з кнопок гучності та кнопки живлення одночасно. Ви перейдете до меню завантаження, де вам потрібно вибрати елемент пристрою вимкнення живлення. Планшет вимкнеться. Зніміть шнур живлення та підключіть його ще раз. Процес зарядки розпочнеться. Це буде вказано відповідним показанням. Дуже важливо мати можливість правильно заряджати акумулятор. Окрім звичайної пам’яті, яка поставляється з планшетним ПК, ви можете використовувати бездротовий зарядний пристрій, який ви можете знайти тут.

See also  Як підключити Wi-Fi на планшеті. Авторизація не проходить

Як відкрити кришку планшета без використання інструментів?

Для цього для цього підходить стара пластикова карта з загостреними кінцями. Будь.Який тонкий пластиковий предмет також підходить. Ви можете використовувати присоску, пайку, тонкий ніж, пінцеси, двостороння стрічка.

Перш ніж розібрати планшет, не забудьте вирішити, чому ви це робите, і чи будете ви достатньо знань та навичок. Планшетний комп’ютер. Це досить складний і крихкий пристрій, і, крім того, дорогий, тому, якщо ви взагалі не знайомі з сучасним обладнанням, ми радимо вам не намагатися розібратися та виправити гаджет самостійно, але візьміть його до послуги Центр або спеціалістам. Але якщо ви все.Таки вирішите виконати цю дію, то цей матеріал, який допоможе вам.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати
дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Шлях d (di) i (ai)

Повторіть 100500 (ці дуже зупинені) ремесла відомих і не дуже молодих виробників. Створіть сайти найпростішим та найефективнішим способом.Шлях експерименту. Безкоштовне тестування хостингу та CMS. Інструменти веб.Майстра.

Як правило, батареї на китайських недорогих (дешевих) планшетах слабкі не є містями і, крім того, дуже високою якісною (невелика кількість гарантованих циклів розряду)). Рік, іноді навіть менше, і така акумулятор вимагає заміни. Симптоми зазвичай такі:

Способи заощадити енергію, такі як: зменшення яскравості екрана або примусового завершення багатьох фонових додатків.

Визначивши, що мій планшет повинен замінити акумулятор на YouTube: Інструкції дивитися та майстер.Класи.

Візьміть планшет до майстерні з ремонту, і за певну плату вас замінить акумулятор. Не фірмові акумулятори коштують від 5 до 10 доларів США, робота Майстра коштуватиме те саме. Брендування в два рази дорожчі-робота майстра 5-8. Мінуси цього методу: дорогий і найголовніше. Не цікаво! Плюси: Усі наступні моменти та проблеми впадуть на плечі. Скоріше, в руках і мозку господаря.

У мене є досвід і наполегливо рекомендую ремонтувати пристрої бренду в суцільних майстернях (шукати уповноважені бали). Пам’ятайте, що жалюгідні платять двічі!

Самостійність акумулятора на планшеті (на живому прикладі помічника AP-875-не вистачає китайського планшета).

Ретельно огляньте планшет, щоб визначити бренд та модель пристрою. У моєму випадку бренд та модель були надруковані на задній панелі планшета, але навіть бренд може не вказаний для когось. Тут ви можете побачити в налаштуваннях Android: про пристрій.

Розмістив метод розбирання таблетки. Найпростіший спосіб знайти відео на YouTube за запитом: “Як розібрати заданий планшет”. Зрештою, в кінці можуть бути гвинти та вздовж контуру або хитрості, які легко ламаються.

Внутрішній світ асистента планшета AP-875, акумулятор буде виглядати пом’ято.

Після демонтажу планшета. Ми негайно побачимо акумулятор: він прямокутний, найчастіше кольори алюмінієвої фольги (поліетилен фольги. Це акумулятор). Розміри акумулятора важливі для нас (його довжина, ширина та товщина); потужність. Це залежить від розмірів безпосередньо; Напруга; погляд; Кількість проводів.

Інспекція виявила неприємний момент. У мене «неправильний» акумулятор, він підключений до материнської плати з невеликим поїздом (з п’ятьма проводами) з пластиковим роз’ємом. А після перегляду декількох відео на YouTube “Заміна акумулятора на китайському планшеті”. Це масовий варіант акумулятора з двома проводами, які просто припаяться на материнську плату.

Типовий випадок. Два дроти: чорний (мінус) і червоний (плюс)

Ми будемо шукати акумулятор на великому майданчику безкоштовних оголошень у групі продавців, які продають запасні частини для майстрів. Таких продавців легко знайти. Десятки одного типу партії (сенсорний екран, батареї тощо. D. І т. П.) і все нове. Після ретельного та тривалого пошуку 5.Контактних акумуляторів, неможливо було знайти. Більшість 2.Х штифтів і рідше з трьома проводами. Але є 5-контактний зв’язок, і на одному з форумів я знайшов подібний випадок! Якщо придивитися уважно, зрозуміло, що з п’яти проводів два червоні та два чорні, і один (білий, синій, зелений). Таким чином. Мінус і дріт датчика температури (як писали суперрозмір). Відповіді були розділені на дві групи: перший порадив три провідні варіанти, придатні за розміром, другий стверджував, що вистачає двопровідного варіанту, і тут не потрібно датчика. Що людина не зрозуміла 3 роки тому, я не зрозумів, але я прийняв варіант першого. Акумулятор з трьома дротами. Я задав продавцю питання, але невпинний працівник невеликого інтернет-магазину відповіді виявився контактною особою, власник залишив ремонт чистої купівлі-продажу, а також не знав конкретної відповіді. Я заплатив листівку, і наступного дня ввечері прийшов пакет (слава перевізнику). Усі тренери рекомендують знайти більшу батарею (з відповідно більшою ємністю), але це справді виявилося складніше. Моя виявилася трохи меншою:

Новий акумулятор, 3 мм x96x105, ємність середнього проводу 4000 мА/год до датчика. Темно-зелений.

Я обережно вивозячи потяг, вирушую стрічку і виймав акумулятор із планшета. Я розрізав поїзд навпіл. За новим акумулятором, у свою чергу!. Якщо дроти не ізолюються, їжте ризик короткого замикання та пошкодження акумулятора. Я занурюю електропроводку на половину поїзда пластиковою пробкою і припаяю їх батареями: два чорні з одним чорним, жовтим з датчиком Tmino-Green, двома червоними з одним червоним.

Акумулятор був придбаний як абсолютний “не.Me”, експерти стверджують, що вони збирають їх у нас. Контролери додаються до “банків”. Якість просто вразила. Тримає заряд ідеально! Схоже, фабрика була несправною.

Зробіть самостійно ремонт планшетів

У наш вік технологій планшети вважаються одним з найпопулярніших електронних пристроїв, якими користуються люди різного віку. З їх невеликими розмірами, високими параметрами та автономією вони можуть більше, ніж замінити стаціонарний комп’ютер або ноутбук.Тому не було б погано знати свій пристрій та способи усунення незначних проблем, не звертаючись до фахівців. Хоча так багато «фахівців» з сумнівною репутацією настільки, що ніхто, лише майстри. І врешті.Решт, ми отримуємо планшет з великими проблемами або сплачуємо непомірну ціну за усунення банальної проблеми.Не секрет, що багато хто навіть не знає, як видалити задню кришку планшета, принаймні для того, щоб оцінити стан акумулятора.У цій статті описано метод розбирання та ремонту однієї з планшетів, але принцип та інструменти не мають особливих відмінностей у одній роботі з іншими пристроями.Отже, перед нами. Планшет, в якому після падіння при включенні екран не світиться, хоча звуки запуску та натискання клавіш.Зовні сенсорний екран і матриця екрана не має тріщин і підрозділів. Спробуйте зняти задню кришку.Для цього майстри використовують посередника. Трикутні пластикові інструменти з загостреними кутами. Якщо нікого немає, то ви можете використовувати стару банківську карту або шматок пластикової лінії з загостреними та закругленими кутами

See also  Як перезапустити комп'ютер через командний рядок. Вінкс - для перезавантаження комп'ютера

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Якщо все буде зроблено правильно, це не залишить сліду вашого втручання на тіло планшета.Ні в якому разі не використовуйте викрутку чи чогось металу для цих цілей. Наслідки будуть плачевними, починаючи з Zazubrin та Broken Catse, до пошкодження поїзда, матриці та інших «нутрощів» апарату.Отже, ми ставимо планшет на попередньо підготовлену чисту та рівну поверхню, екран вниз. Поверхня може бути глянсовим журналом, покладеним на стіл.Якщо у нього є декоративна обкладинка, яка закриває слоти SIM.Картками та картками пам’яті, відкрийте її та візьміть його в бік.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Що стосується самих карток, їх потрібно витягнути. Інакше вони будуть розбиті або слоти для їх встановлення.Далі ми беремо підготовлену лінійку і намагаємось вставити його заточену лінію в зазор між кришкою та верхньою частиною.Вам потрібно зробити це обережно без сильних пресів. Ми просто проводимо на з’єднанні з одного боку до іншого.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Для того, щоб не пошкодити нічого всередині планшета, коли посередник проходить всередину, його слід зберігати 1-2 мм пальцями з відокремлених частин. Таким чином, при усуненні обкладинки пальці будуть виконувати функції обмежувача.Ретельно веду наш інструмент по периметру планшета, не роблячи гойдалки. Буде почути, як засувки залишають гачок один за одним.Коли посередник пройшов по колу, і зрозуміло, що кришка була звільнена, ми обережно її видалимо. Іноді для цього його потрібно трохи перемістити вниз.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тут ви можете побачити акумулятор, материнську плату, поїзд, а також інші частини апарату.Перше, на що потрібно звернути увагу. Це акумулятор. Чи має це блумін, підтексти та інші видимі дефекти?Далі відключіть акумулятор.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Справа в тому, що після падіння один із циклів може втратити контакт, тому необхідно зробити їх аудит. Це суворо не рекомендується робити це за допомогою підключеного акумулятора.І все.Таки слід пам’ятати, що статична електроенергія на людському тілі може відключити електроніку апарату, тому, принаймні, періодично, перш ніж якась дії з дошкою, торкніться нагрівальної акумулятора рукою, щоб зняти заряд.Найчастіше акумулятор підключений на роз’єм, тому не буде складно відключити його. Використовуйте для цього тонку погодинну викрутку або зубочистку.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Тут зверніть увагу на сам з’єднувач. Щоб витягнути поїзд, спочатку потрібно обережно підняти білу частину. Це затискач. Коли він піднятий, поїзд легко залишає роз’єм.

дістати, акумулятор, планшет, вибрати

Саме при падінні ця частина може або підніматися, або зламатися з однієї з сторін, тоді контакт поїзда зникає, що призводить до різних проблем.Тому іноді достатньо витягнути потяг, вставити його назад і закрити засувку.Коли засувка піднімається, потягніть потяг, використовуючи ту саму зубочистку, а саме його округлу форму.Тут на фотографії. Екран екрана. В основному це залежить від цього, чи є зображення.

Як отримати акумулятор із планшета

Отримати акумулятор із планшета рідко не складніше, ніж замінити. Зараз тенденція є “не.Вегетальними” пристроями, але впоратися з ними не важко. Правда, вам доведеться проводити більше часу.

Заміна акумулятора на китайському планшеті

Як правило, на китайських пристроях доступ до з’єднань двох панелей знаходиться під передньою панеллю. Клян може сховатися під плівку або захисне скло.

Іноді? Корпус просто підключений до засувок, іноді в парі з гвинтами. У кожному пристрої засувки розташовані унікальними, тому вам доведеться дивитись випадковим чином.

Як бачите, задня кришка видаляється дуже просто. Зображення нижче також видно набряклий акумулятор. Акумуляторні кріплення на таких планшетах проводяться просто на подвійній стрічці або теплі.Заміку.

Перед тим, як демонтувати, припаяйте дроти з материнської плати, якщо розробники не передбачали для поїздів. На прикладі цього планшета зрозуміло, що ви можете встановити акумулятор або два відразу, збільшуючи тривалість часу акумулятора.

Як змінити акумулятор у планшеті Samsung Galaxy Note 8.0

 • У цьому пристрої все просто. Задня кришка зберігається лише на засувках. Потрібно витягнути лише один ряд і витягнути кришку у зворотному напрямку від засувок.
 • Від’єднайте акцентний потяг
 • Тепер вам потрібно відкрутити всі гвинти навколо периметра
 • Все, акумулятор можна витягнути.

Як витягнути акумулятор з планшетної книги A10

 • Як і в Samsung, вам потрібно поставити одну з сторін задньої обкладинки. У поетлі найкраще поставити кут і витягнути з себе.
 • Хоча акумулятор видно, вам потрібно натиснути на задню раму, гуляючи по засувках, вже навколо всього периметра.
 • Як бачите, n.2 потрібно було дістатися до роз’єму AKB. Відключіть його, після чого ви можете витягнути акумулятор. Він також приклеєний до надійності.

Як замінити акумулятор на планшеті Acer Iconia

 • Вийміть задню вузьку білу панель.
 • Тепер вам потрібно відкрутити гвинти, що фіксують дисплей
 • Поверніть пристрій і акуратно акуратно дисплей.
 • Підніміть дисплей та відключіть потяг.
 • Хоча дисплей може бути повністю відключений, нам потрібен лише акумулятор. Тому просто розгорніть пристрій, як книга.
 • Залишається відключити накопичення. У деяких моделях ACER доведеться взяти напрокат всю плату, щоб дістатися до ACC. Іноді роз’єм знаходиться в доступному місці, але сам потяг закладений під материнською плату.

Як змінити акумулятор у планшеті BlackBerry Playbook

Blackberry не має особливих хитрощів. Єдину різницю можна вважати лише тим, що при зніманні засувках вам потрібно обходити весь периметр, також роз’єм живлення накручений двома гвинтами.