Home » Як дізнатися інформацію про комп’ютер. Ми використовуємо переваги AIDA 64

Як дізнатися інформацію про комп’ютер. Ми використовуємо переваги AIDA 64

Вивчіть характеристики вашого комп’ютера

Домашній комп’ютер, як і будь.Який інший технічний пристрій, має свої характеристики та параметри роботи. Вони визначають його призначення і дозволяють вам загалом створювати гнучкі налаштування окремих елементів та систем. Кожен досвідчений користувач повинен знати загальні характеристики його комп’ютера для належного використання.

У нашій новій статті ми скажемо вам: Як побачити комп’ютерні характеристики на Windows 7 та 10, а також розглянемо кілька зручних програм для цього.

Основні характеристики функції

Робота з Get-adcomputer Cmdlet, я звернув увагу на параметр властивостей. Він дозволив розширити стандартний випуск властивостей команди, які були вказані після нього. Це була ця концепція, яка була прийнята як основа. Наприклад, для того, щоб запитати інформацію про модель процесора та оперативної пам’яті, вам потрібно перерахувати властивості, які ми хочемо бачити комами після параметра властивостей.

Для групування властивостей використовуються параметри перемикання. Ви можете використовувати кілька параметрів перемикання та параметр властивостей

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Під час роботи функції дві глобальні змінні результату і errorresult. Перший містить комп’ютери, з яких вам вдалося отримати інформацію. Другий містить грубі, на яких виникли помилки.

Ці змінні зручні для використання після роботи функції. Наприклад, використовуючи стандартний командлет, де можна вибрати з усіх результатів, які відповідають певним критеріям.

Більш детальну інформацію та приклади можна отримати, приймаючи команду get-systeminfo після встановлення модуля.Приклади

Впровадження з PowerShell.

У оболонці PowerShell, перш ніж запустити скрипт, вам потрібно виконати команду, що дозволяє виконувати непідписані скрипти для поточного сеансу оболонки:

Збір інформації буде використано переважно Get-Wmiobject.Клас Win32, все просте, робота з циклами.

 • Get-wmiobject.Клас Win32_processor;
 • Get-wmiobject.Клас Win32_BaseBoard;
 • Get-wmiobject win32_phyicalmemory;
 • Get-fisiondisk;
 • Get-wmiobject.Клас Win32_Computersystem;
 • Get-wmiobject win32_networkadapter;
 • Win32_networkadapterconfiguration.

Як дізнатися всі характеристики вашого комп’ютера ? Aida 64 Як дізнатися температуру системи ?

Є незначні труднощі у визначенні IP-адреси активної мережевої картки. Для цього використовуйте фільтр NetConnectionStatus. “2”, після того, як ми візьмемо інформацію MAC-адресу з класу Win32_NetWorkadapter та IP-адреси з класу Win32_NetWorkadapterConfiguration та об’єднати в один запит:

Для отримання параметрів мережі на MacAddress Active Network Card додатково прочитайте Win32_NetWorkadapterConfigurant.

Які труднощі можуть виникнути?

З урахуванням рекомендацій, викладених у статті, проблеми, щоб переглянути комп’ютерні характеристики, це не повинно. Якщо з якоїсь причини ви не можете працювати в системі, використовуйте першу інструкцію.

За допомогою стандартних методів та сторонніх програм, ви можете дізнатися про ваш комп’ютер майже все. Можливо, лише крім моделі живлення. Щоб побачити його ім’я, вам доведеться розбирати комп‘ютер, видалити зовнішню кришку та подивіться всередину.

Методи отримання інформації про Windows PC. Це досить багато. Вивчивши методи, розглянуті у статті, ви зможете дізнатися більше про конфігурацію комп’ютера, визначити стан вбудованих та зовнішніх пристроїв, відстежувати стабільність системи в цілому.

See also  Як зробити заводські налаштування на Сяомі

Як з’ясувати характеристики на вашому ПК?

Після короткого ознайомлення з усіма основними характеристиками ми можемо з’ясувати (і найголовніше, зрозуміти) комп’ютерні параметри за допомогою вбудованого Windows або сторонніх програмного забезпечення.

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Ви можете побачити найбільш основну інформацію, рухаючись по шляху “Start / Control Panel / System and Security / System” або перейдіть до меню “Системні властивості” через меню “Мій компютер“. Ця дія стосується Windows 10.

У цьому вікні ми можемо побачити лише основні параметри комп’ютера, включаючи назву комп’ютера та користувача, а також поточний код активації.

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Більш детальний опис конфігурації комп’ютера знаходиться в розділі диспетчера пристроїв, який знаходиться в меню “Система” у верхньому лівому куті. Структура та принцип відображення пристроїв однакові для Win 7 і 10. З цього меню це зрозуміло, що в системі встановлюється квадрочний процесор, два жорсткі диски та відеокарта, що вказують на їх маркування.

У “топ-десять” все виглядає схоже:

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Поточний стан комп’ютера можна перевірити через вбудований інструмент “Ресурсний монітор”, розташований вздовж шляху “Пуск / Програма / Стандартний / Офіційний”. Він також може бути досягнутий через “диспетчер завдань”, який викликаний затисканням трьох клавіш на клавіатурі “Ctrl” “” “Видалити”.

Тут система відображає робочу навантаження центрального процесора для кожного ядра та потоку, загальна кількість оперативної пам’яті та відсоток його наповнення, навантаження жорстких дисків та SSD, кількість розділів та кількість вільного місця на них.

дізнатися, інформацію, комп, ютер

У Windows 10 ви можете побачити вищевказані властивості комп’ютера безпосередньо в “Менеджері завдань”.

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Третій варіант дозволяє вам відображати повну інформацію про властивості системи. Як і всі попередні, це ідентично Windows 7 і 10. Щоб зробити це, перейдіть до “START” та введіть у панель пошуку “DxDiag” (без лапки). Користувач відкриває параметри системи в цілому, відеоадаптер, аудіопристрої.

Використання командного рядка

Не забувайте про такий корисний інструмент як командний рядок. Через це також можна з’ясувати дані про використаний комп’ютер. Вам просто потрібно ввести одну команду.

Як отримати характеристики про пристрій?

дізнатися, інформацію, комп, ютер

дізнатися, інформацію, комп, ютер

Допомога: Використання командного рядка ви зможете вивчити ідентифікатор комп’ютера. Це фізична адреса конкретної мережевої картки, за допомогою якої обчислювальний пристрій підключається до Інтернету.

Поширені запитання

Натисніть комбінацію клавіш “Win R” та відкриває вікно, введіть команду “MSINFO32”, а потім натисніть “OK”, щоб підтвердити. Ви відкриваєте вікно відображення, відображає детальну інформацію про вашу операційну систему та апаратні компоненти вашого комп’ютера.

Для того, щоб дізнатися повну інформацію про операційну систему за допомогою командного рядка, запустіть команду “Systeminfo”

Я намагався дізнатися більше інформації про операційну систему та випадково видалити важливий файл. Що мені робити?

Завантажте та встановіть програму відновлення RS-розділу. Легко використовувати і дозволити вам відновити файл лише кілька кліків. Процес відновлення детально описаний на нашому веб-сайті

Натисніть комбінацію клавіш “Win R”, введіть команду “MSINFO32” та натисніть “OK”. У вікні, що відкриється, у лівому стовпчику виберіть “Компоненти”. “Мережа”. “Адаптер”. Ви також можете експортувати інформацію про текстовий файл мережевого адаптера.

Щоб перевірити поточну версію DirectX, натисніть комбінацію клавіш “Win R” та у відкритому вікні, введіть “dxdiag”. Потім натисніть “OK”, щоб підтвердити. Ви відкриєте вікно під час відображення інформації про вашу систему, графічний адаптер і версію DirectX.

See also  Як підключити жорсткий диск до комп'ютера.

Як з’ясувати характеристики вашого комп’ютера в Windows 7, 8

Загалом, навіть без використання спеціальних. Утиліти Багато інформації про комп’ютер можна отримати в Windows. Розглянемо нижче декілька способів.

Метод працює як у Windows 7, так і в Windows 8.

1) Відкрийте вкладку “Запустити” (у Windows 7 у меню “Пуск”) та введіть команду “MSINFO32” (без лапок), введіть.

2) Наступна, сервісна утиліта повинна розпочати, в якій ви можете з’ясувати всі основні функції ПК: версія Windows, процесор, ноутбук (ПК) та T.D.

До речі, ви можете запустити цю службу утиліту та меню “Пуск”: всі програми. Стандартний. Служба. Інформація про систему.

1) Вставити панель керування Windows та перейдіть до розділу “Система та безпека”, а потім відкрийте вкладку “Система”.

2) вікно має відкриватися, в якому ви можете переглянути основну інформацію про ПК: яку ОС встановлюється, який процесор, скільки оперативної пам’яті, назва комп’ютера тощо.

Щоб відкрити цю вкладку, ви можете використовувати інший спосіб: просто клацніть правою кнопкою миші піктограму “Мій комп’ютер” та виберіть Властивості у спадному меню.

Метод. Через менеджер пристроїв

1) Перейдіть до: Панель керування / Система та Security / Device Manager (см. Скріншот нижче).

2) У диспетчері пристроїв ви можете побачити не тільки всі компоненти ПК, але й проблеми з водіями: навпроти тих пристроїв, де це не все, він буде спалити жовту або червону марку оклику.

Цей параметр більш спрямований на характеристики аудіо відеоматеріалів комп’ютера.

1) Відкрийте вкладку “Run” та введіть команду dxdiag.Exe “(у Windows 7 у меню” Пуск “). Потім натисніть кнопку Enter.

2) У вікні діагностичних діагностичних інструментів ви можете ознайомитись з основними параметрами відеокарти, модель процесора, кількості файлу пейджингу, версії Windows та PR. Параметри.

Як з’ясувати характеристики вашого комп’ютера

Як з’ясувати характеристики вашого комп’ютера? Це питання попросять люди, які купують використаний комп’ютер з рук і хочуть перевірити відповідність викладеним параметрам дійсним. Крім того, цілком можливо, хтось забув характеристики свого ПК, або ніколи не знав їх. І тому, це цікаво, який правий він встановлений, чи буде це чи інша гра, чи буде програма. У будь-якому випадку, на операційних системах Windows, ви можете легко дізнатись параметри вашого комп’ютера, і для цього вам не потрібно розбирати системний блок.

Через мій комп’ютер

Найпростіший і найшвидший спосіб перегляду комп’ютерних характеристик у Windows 7.8 та 10 є використання мого комп’ютера та цього комп‘ютера (залежить від версії ОС). Клацніть правою кнопкою миші на цьому ярлику та виберіть Властивості з меню. У Windows 10 потрібно відкрити цей комп’ютер і в порожньому вікні, щоб натиснути клацніть правою кнопкою миші та виберіть Властивості.

З’явиться вікно, в якому буде відображатися наступна інформація:

 • Назва та версія операційної системи;
 • Тип процесора та його частота;
 • Об’єм оперативної пам’яті;
 • Тип системи: 64 або 32 біт;
 • Назва комп’ютера;
 • Для деякої ОС. Індекс продуктивності.

Використання диспетчера пристроїв

Якщо ви зацікавлені в тому, як побачити повну характеристику комп’ютера, ви повинні використовувати менеджер пристроїв. Для цього відкрийте диспетчер пристроїв (ви можете відкрити його з вікна з попередньої глави, натиснувши відповідну посилання).

See also  Клавіатура комп'ютера не відповідає на натискання. Як усунути проблеми

Натисніть на будь-який пристрій, щоб переглянути детальну інформацію про це. Зміна двічі один з елементів двічі LX, вікно відкриється, в якому буде відображено статус пристрою, версія драйвера та інші дані.

Використання параметрів

Якщо ви не знаєте, де можна побачити характеристики комп‘ютера на Windows 10, то відкрийте параметри. Для цього ви можете скористатися комбінацією ключа WIN I.

Шляпайте лінію прокрутки внизу, ми знаходимо пункт про програму та натисніть на нього. Ми бачимо параметри комп’ютера в одному форматі, що й у попередньому методі.

Через діалог DirectX

Більш точна інформація про залізо вашого комп’ютера можна отримати за допомогою діалогового вікна DirectX. Щоб зателефонувати, натисніть кнопку Win R, введіть команду dxdiag у вікні та натисніть кнопку ОК.

На самому першій вкладці відкрито вікно, ми бачимо детальну інформацію про наш комп’ютер: назва та виробник материнської плати, прошивка BIOS, обсяг файлу гойдалки та версія DirectX.

Ми йдемо на наступну вкладку. Екран. Інформація про графік комп’ютера представлено тут: яка відеокарта є, то, що таке обсяг пам’яті, роздільна здатність екрана тощо.D.

Відповідно, шляхом перемикання на вкладки звуку та введення, ви можете побачити параметри звукових пристроїв та пристроїв введення інформації (миша, клавіатура).

Програми для визначення характеристик системи

Існує багато сторонніх програм, які можна завантажити безкоштовно з Інтернету, які дадуть вичерпну інформацію про кожен комп’ютерний пристрій. Такі програми включають AIDA, ASTRA 32, CPU-Z, Еверест, SiSoftware Sandra та деякі інші.

Всі ці програми мають приблизно такий же Inteeis і принцип роботи, тому ми не розглянемо окремо кожен з них. Ми будемо коротко проаналізувати, як побачити комп‘ютерні характеристики на Windows за допомогою AIDA.

Запуск цієї програми на комп’ютері з’явиться наступне вікно:

У підрозділі розділ Датчики комп’ютера є найважливішою інформацією. Тут ви миєте температуру процесора та відеокарту, а також вивчають статус інших пристроїв. Наприклад, якщо температура процесора перевищує бар у 70 градусів, варто думати про перевірку процесора або заміни теплової пасти.

Також у програмі ви можете з’ясувати версію BIOS, щоб ви могли вибрати відповідний новий компонент. Наприклад, якщо ви хочете збільшити пам’ять пам’яті та придбати бар, вам потрібно перевірити сумісність материнської плати та пам’яті.

У численних розділах програми AIDA є інформація про системні характеристики, встановлені драйверами, програмами в автозавантаженні, апаратних режимах та MN. Лікар. Крім того, у цій програмі ви можете виконувати комп’ютерні тести, виявлення його продуктивності та можливостей.

Отже, я сподіваюся, з цієї статті ви розумієте, як і де побачити характеристики вашого комп’ютера.