Home » Як дізнатися стан батареї Samsung. Як зрозуміти, що телефон не запускається через батарею

Як дізнатися стан батареї Samsung. Як зрозуміти, що телефон не запускається через батарею

Перевірте стан акумулятора телефону на ОС Android

Нещодавно придбані мобільні пристрої обладнані новою батареєю, яка надійно і протягом тривалого часу забезпечують енергію гаджету. З часом, потужність падає акумулятора, час автономії зменшується, як наслідок, елемент повністю втрачає продуктивність. Щоб запобігти цій події, вам потрібно знати поточний стан акумулятора, його фактична ємність. Це допоможе передбачити необхідність замінити заздалегідь. Перевірте стан акумулятора телефону може бути різними способами.

Несправність акумулятора. Втрата ємності. Це відбувається через виснаження ресурсу акумулятора. Елементи можна зарядити та звільнити обмежену кількість. Це легко побачити. Після повної зарядки запасу енергії перестає захоплюватися в звичайний час.

Більшість телефонів наразі оснащені літій-іонними батареями. Їх ресурс визначається не лише кількістю циклів, але і час, який пройшов після виготовлення. Навіть якщо акумулятор не використовується, його життя обмежене.

Ще одна ознака несправності. Акумулятор незвично поводяться при зарядці (він не заряджає до рівня 100%, він занадто швидко заряджається і t.П.).

Останній етап акумулятора. Це акумулятор. Елемент живлення не відповідає на підключення зарядного пристрою, телефон не вмикається.

Зовнішній огляд

У разі підозри, що акумулятор пошкоджений, необхідно зробити візуальний діагноз акумулятора. Якщо телефон має знімну кришку, вам потрібно відкрити відсік акумулятора та провести перевірку акумулятора для блимання або розгвоєння. Якщо акумулятор змінив форму, її потрібно негайно зняти та утилізувати.

Просто киньте акумулятор не може. Неконтрольоване зберігання в контейнері для збору сміття може призвести до пожежі. Необхідно віднести його до спеціалізованого офісу утилізації.

Якщо акумулятор фіксований, ми повинні вивчити телефон на деформації, незвичайний вигляд прогалин і t.Р. Якщо присутнє щось подібне, це означає, що ймовірність акумулятора чудова.

Тест на обертання

Якщо несправність акумулятора знаходиться на початковому етапі, візуально ідентифікуйте набряк акумулятора не завжди можливий. Якщо акумулятор знімається, ви можете витратити тест на обертання. Для цього він повинен бути поставлений на плоску горизонтальну поверхню (на столі і т.П.) і намагайтеся затягнути пальці (як вовк). Якщо акумулятор в порядку і має плоску форму, вона не обертається. Якщо вона трохи розбухала, то її поверхня відрізняється від площини, а акумулятор легко приїжджає обертатися.

Якщо акумулятор фіксується, то тестування обертання може бути виконаний для телефону. Для цього він повинен бути поставлений на дисплеї і зробити ті ж маніпуляції. Якщо спроба успішна. Терміново в майстерні.

Температура та швидкість заряду

Ідеальна температура для роботи літій-іонних елементів знаходиться в діапазоні 5.20 градусів за Цельсієм. Є окремі моделі, які ці межі розширюються:

При виході з цих лімітів виникають такі ефекти:

Облікова батарея краще при однакових значеннях температури.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Методи роботи

По-перше, ми розглядаємо прості методи діагностики акумулятора вдома, які не вимагають спеціальних машинобудівних навичок та здатності зберігати паяльник. Хворі інструкції як для апарату Android, так і IOS. У деяких випадках вам доведеться придбати або знайти обладнання для тестування.

Тестер USB

Це невеликий пристрій, який повинен бути придбаний окремо. Гаджет продається як у роздрібних магазинах, так і на китайських гравцях ринку за нижчу ціну. Пилки не тільки для смартфонів, але й для вимірювань параметрів будь-якої цифрової технології.

 • Розкажіть смартфон до мінімального рівня. Переважно в нулі.
 • Вивчення значення активної клітини пам’яті на 0.
 • Підключення USB-тестера спочатку послідовно, а потім підключіть смартфон.

Процес заряджання розпочнеться, екран-тестування USB відображатиме рівень заповнення акумулятора в MAH. Наприкінці процесу буде видно фактична потужність акумулятора в тисячах міліампер. Виправити показники тестера та порівнюйте їх з характеристиками, які виробник дає (технічні характеристики на коробку або в інструкціях, Інтернет).

Цей метод перевірки вважається досить точним. Його помилка не перевищує 3% у більшій чи меншій стороні.

Ви також можете запустити зворотний процес. Повністю заряджайте пристрій, а потім підключіть його до USB.Тестера та перевірте час повного розряду при активному навантаженні.

Програми

Наступним способом перевірки ємності є вимірювання рівня заряду за допомогою спеціального. Це можуть бути як програми для смартфонів, так і утиліти на ПК.

Для Android

 • Акубатство. Ви можете завантажити тут.
 • Макропінч. Офіційна назва на ринку Play. “Акумулятор. Битва”. Програма розповсюджується безкоштовно, але є вбудована реклама. Після встановлення користувач бачить графічний показ рівня заряду разом із відсотком. Крім того, програма вказує фактичний час, поки смартфон не відключиться.
 • 3c віджет бойового монітора. Додаток Vijet, який дозволяє оцінити стан батареї в режимі реального часу для чотирьох показників: залишок заряду, відсоток використання за одну годину, напругу на виході, а також температуру. Інформація відображається в таблиці або на графіку. Існує повний звіт про рівень споживання енергії на день або кілька днів. 3c Battle Monitor незалежно оцінює стан акумулятора. Лінія “Здоров’я” відповідає за це. Безкоштовна версія можна завантажити на офіційну сторінку на ігровому ринку. Інструкції тут 177 секунд відео).
 • Cpu-Z. Дуже потужний інструмент для збору аналітики у своєму гаджеті. Основна його мета. Оцінити стан процесора. Існує також окрема вкладка “Батті”, яка вказує: рівень заряду у відсотках, загальна оцінка стану (лінія “здоров’я”), температура напруги та елементів. Програма розповсюджується безкоштовно, але є реклама.
See also  Як підключити Honor 5 браслет до телефону

Для iPhone

Це основні програми для перевірки контейнера на Android. Щоб побачити рівень зарядки на ipnone, завантажте програму для ПК. Ibackupbot. Він поширюється безкоштовно і дозволяє створювати резервну копію з телефонів Apple, а також встановити налаштування вручну.

Щоб дізнатися стан акумулятора будь.Якої моделі iPhone:

 • Завантажте ibackupbot та встановіть його на свій ПК або ноутбук за допомогою Windows.
 • Підключіть iPhone до ПК за допомогою оригінального кабелю. Виберіть смартфон зі списку пристроїв у Intees.
 • Тепер натисніть “Інформація”. Програма покаже дані про цикли заряду-розряду, залишкову ємність у години міліампер та іншу інформацію.

Утиліта відображає дані англійською мовою. Розшифровка основних показників:

 • Кількість циклу. Кількість пропущених циклів зарядки / розряду;
 • Проектна потужність. Повна потужність, оголошена заводом;
 • Статус. Оцінка держави;
 • Ємність струму акумулятора. Заряд у відсотках.

Мультиметр

Він “тестер”. Пристрій для вимірювання поточних характеристик у ланцюгах. Невелике поле з РК-екраном з двома проводками “” та “-“. На їхніх кінцях зазвичай є кріплення у вигляді крокодилівських знімків або кута. Мультиметр аналог (зі стрілкою), а електронний (з дисплеєм).

 • Видаліть акумулятор з смартфона.
 • Встановіть розмір у діапазоні “V” на рівні 10-20 В для постійного струму.
 • Покладіть червону дріт на плюс контакт, чорний. Мінус. Колір може бути різним, головне. Спостерігати полярність.
 • Видаліть показання мультиметра. Вони повинні збігатися з “виходом” в технічних характеристиках. Найчастіше це 3,7 вольт. Акумулятор, заряджений на 100 відсотків, дасть значення 4,2.

Якщо тестер показує набагато меншу величину, ніж 3,5-3,6 В. Повторіть операцію знову, раніше заряджаючи телефон до повного. Свідчення не змінилося. Тоді акумулятор вичерпаний.

Метод підходить для смартфонів з знімним акумулятором і побудованим. В останньому випадку вам доведеться розбирати тіло апарату, і принаймні кинути поїзд для вимірювань безпосередньо в мідних контактах.

Зовнішній вигляд

Простий візуальний інспекцію розповість багато. Основні пункти під час перевірки:

 • Оцініть стан контактних груп. Вони не повинні мати слідів окислення, бляшки або іржі.
 • Подивіться на геометрію акумулятора, корпус фольги не повинен бути запеченим або деформованим.
 • Не повинно бути слідів субтеків електроліту або рідини з каустичним запахом.

Найпростіший спосіб оцінити. Це скручування. Покладіть акумулятор на стіл і спробуйте затягнути його як монету. Якщо ви легко обертаєтесь по цій осі, настав час змінити.

В налаштуваннях

Ви можете дізнатись про стан смартфону з налаштувань у меню.

Він має окремий розділ “Стан батареї.”” “. Існує інформація про два параметри: максимальна ємність. Стан батареї у відсотках; Королева продуктивність. Здатність впоратися з перевантаженнями без раптового вимикання.

 • Ми переходимо до меню налаштувань,
 • Натисніть елемент “Акумулятор”,
 • Натисніть на три точки у верхньому правому,
 • Ми порівнюємо орієнтовний час роботи з фактичним, якщо насправді пристрій сидить набагато швидше, вам доведеться змінити елемент живлення або зрозуміти, що смокче енергію. Щоб відстежувати ненасильну програму, допоможе активувати функцію “Менеджер акумулятора”.

Використання спеціальних програм

Для власників iPhone

Для систем iOS ви можете скористатися програмою iBackupbot. Щоб скористатися ними, вам потрібно:

 • Встановіть програму на своєму комп’ютері.
 • Підключіть iPhone до нього та запустіть програму.
 • Тоді вам потрібно знайти свій пристрій у списку та вибрати додаткову інформацію.

Програма знайде інформацію про витрати та скиди телефону. Якщо значення ємності нижче 50%, то акумулятор настав час зміни.

Для Android

Для власників Android є програма акумулятора. Він показує температуру, напругу та заряд телефону.

Крім того, програма покаже, скільки годин роботи телефон працював, і скільки він все ще залишається до повного розряду.

Перевірка акумулятора на Android

Є кілька способів перевірки акумулятора на телефоні Android. У деяких випадках трапляється, що процесор та екран смартфона працюють неправильно. Це може вплинути на акумулятор, який перестав давати необхідну напругу.

Візуальний огляд акумулятора

Перевірка акумулятора можлива, якщо телефон має знімну кришку. Після зняття його потрібно звернути увагу на те, чи немає ознак ACB чи огнепування. Якщо вона має деформацію, то її слід утилізувати та придбати новий акумулятор.

See also  Що це означає завантажити програму на iPhone

Неможливо кинути акумулятор просто у відро для сміття, оскільки таке сховище є небезпечним і може призвести до запалення. Краще віднести його до спеціального утилізації.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Також при перевірці вам потрібно переглянути статус контактів. Вони повинні бути чистими, без слідів іржі або окислення. Не повинно бути включення електроліту на акумулятор.

Перевірка програмного забезпечення

Перевірка акумулятора може виконуватися за допомогою системи вбудованої системи або завантаження сторонніх програм. Щоб переглянути розширену інформацію, можливо, доведеться отримати кореневі права.

Перевірка тестера USB

Використання тестера USB ви можете виміряти фактичний контейнер. Це невеликий пристрій, який можна придбати у спеціалізованому магазині. Застосувати його не тільки на телефонах, а й інша цифрова технологія. Здійснює чек у той час, коли смартфон розряджений. Принцип дії полягає в наступному:

 • Визначте батарею до мінімального відсотка заряду.
 • Встановіть активну клітину пам’яті до 0.
 • Usb-тестувальник підключається до джерела живлення, а потім підключіть зарядний пристрій і телефон до нього.
 • Після завершення процесу заряджання на смартфоні буде відображатися інформація про фактичну здатність акумулятора буде відображатися на дисплеї тестера.

Вимірювання потужності також може виконуватися на повністю зарядженому акумуляторі до 100%. Після цього вимірюється час повного розряду, але протягом цього періоду смартфон повинен бути активно використаний.

Перевірка мультиметра

Аналіз стану ACB з мультиметром проводиться наступними кроками:

 • Витягніть акумулятор з мобільного пристрою.
 • Зарядка акумулятора до 100%.
 • Переключіть мультиметр на режим вимірювання напруги. Як правило, тестер встановлює вимірювання “V” на рівні 10. 20 В.
 • Виміряйте напругу на контактах акумулятора.
 • Перевірте отримане значення з характеристиками паспорта.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Останнє зазвичай відповідає 3.7b, але інші значення можливі залежно від моделі. Відхилення від значення паспорта до 0.5-1 В і більше свідчить про знос акумулятора.

Перевірте використання сторонніх програм

Є спеціальні програми, які відстежують роботу компонентів пристрою та надають детальну інформацію про їх стан. Розглянемо функціональність декількох найпопулярніших безкоштовних програм.

Одна з найпоширеніших програм для моніторингу акумулятора смартфона, яка доступна для безкоштовного завантаження на ринку PLAY. Після першого запуску ви повинні прочитати опис програми. Під час цього пристрій відкалібровано: визначається модель смартфона та ємність акумулятора.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Щоб подивитися на статус акумулятора через програму, виберіть розділ “Контейнер”, натиснувши відповідну кнопку внизу. Детальна інформація про стан, знос та потужність поживних компонентів буде відображатися у вікні, який відкривається. Слід зазначити, що для того, щоб показати правильні дані, пристрій повинен працювати протягом декількох днів, щоб програмне забезпечення збирало необхідну інформацію.

При необхідності ви можете змінити номінальну ємність акумулятора вручну. У розділі “Заряджання” є інформація про стан зарядки: струм, температура та напруга. Також доступний статистика використання акумулятора, споживання середньої швидкості та вивантаження.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Тестер роботи акумулятора USB

Якщо ви хочете отримати більш точну інформацію про стан акумулятора телефону Android, вам знадобиться USB-тестер. Це невеликий пристрій, призначений для вимірювання напруги та струму, яка проходить через порт USB. Також тестери, як правило, оснащені функцією вимірювання споживаної енергії, що дозволяє вимірювати реальну здатність телефонної батареї.

Принцип використання тестера USB дуже простий. Він повинен бути підключений до USB-порту зарядного пристрою, після чого пристрій підключено до нього, а зарядка починається. Після цього з’являються поточні параметри заряджання на екрані USB-тестера (напруги, поточного споживання електроенергії).

Щоб перевірити носити акумулятор телефону за допомогою USB-тестера, потрібно виконати наступні кроки:

Візуальний огляд

Не треба бути фахівцем, щоб відрізнити “здорову” батарею проти зіпсованого. Насправді більшість проблем відрізняються неозброєним оком. Якщо ваш телефон видаляється акумулятором, вийміть його, попередньо вимикаючи його з пристрою та подивіться, чи є такі симптоми, такі як набряк, корозія навколо металевих контактів, зеленувато-білих плям. Якщо це відбувається, так довго і розривайтеся з телефоном. Якщо ви знайдете підозрілі плями або кривизну акумуляторної форми, не відкладання, зв’яжіться з виробником для заміни або придбання нової батареї. Ні в якому разі не покладіть проблему акумулятора назад так, щоб електроліт не пролив всередині пристрою і нічого не пошкодив. Місце “пацієнта” зараз знаходиться в поліетиленовому пакеті, а в перспективі. У переробці.

Accubatery

Якщо вам не вистачає інформації, що AIDA64 надає, то ви повинні спробувати більш розширені програми для моніторингу акумулятора телефону Android. Одним з цих додатків є accubatttery.

Як дізнатися стан акумулятора на телефоні Samsung

Основна перевага accubatery полягає в тому, що програма знає, як дивитися акумулятор Android протягом усього використання. Це дозволяє зібрати багато цікавої та корисної інформації. Наприклад, використовуючи додаток протягом декількох днів або тижнів, ви можете дізнатись, як довго це вимагає заряду та розряд, яка є реальною залишкою акумулятора, яка включає в себе більшу частину всієї енергії, а також набагато більше.

See also  Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Основна інформація про театр Android-смартфон доступний у розділі “Заряджання”. Тут ви можете з’ясувати поточний рівень батареї, заряджаючий струм (розряд), температуру та напругу. Дизайн та розрахункова ємність акумулятора доступна в нижній частині екрана. Проектна спроможність. Це значення, оголошене виробником, і розрахований. Це реальний залишковий контейнер. Це значення спочатку недоступне, щоб він міг використати програму протягом деякого часу.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

На вкладці “Dewack” детальна інформація про автономну роботу пристрою доступна. Тут ви можете з’ясувати, як довго використовується акумулятор, за якою швидкістю вона була розряджена, яка програма створила найбільше навантаження та скільки телефон працює в автономному режимі.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Вкладка “Здоров’я” зосереджує інформацію про стан акумулятора. Тут ви можете знайти розрахунковий та дизайнерський контейнер, а також розкладні розкладу.

дізнатися, стан, батареї, samsung, зрозуміти, телефон

Але, ще раз, ми відзначаємо, що дані про поточний стан батареї не з’являються негайно, але через деякий час. Негайно після встановлення вкладка “Здоров’я” майже порожня.

Огляд зверху заявки на перевірку акумулятора мобільного телефону

Категорія Місце Назва Рейтинг Характерний Посилання
Найпопулярніші програми перевірки батареї один Тест акумулятора Nova дев’ять.9/10 Просте управління та російськомовний Inteeis Докладніше
2 Термін служби акумулятора дев’ять.8/10 Універсальність та мінімальне навантаження системи Докладніше
3 Акумулятор HD Pro дев’ять.6/10 Безкоштовна функція та можливість відстеження даних в режимі реального часу Докладніше
4 Accubatery дев’ять.6/10 Режим енергозбереження та відсутність реклами Докладніше
5 Потужність акумулятора дев’ять.5/10 Багато функцій та великий вибір режимів роботи Докладніше
6 Монітор акумулятора GSAM дев’ять.3/10 Ефективність та зниження втрат енергії Докладніше
7 Сигнал акумулятора дев’ять.3/10 Малий розмір і майстерність роботи в режимі сну Докладніше
вісім 3C віджет бойового монітора дев’ять.2/10 Автоматична калібрування та отримання інформації в режимі реального часу Докладніше
дев’ять Акумулятор лікаря дев’ять.1/10 Універсальність та простий російськомовний Inteeis Докладніше
десять Ampere дев’ять.0/10 Точні дані та відсутність марних функцій Докладніше

Ви можете перевірити стан акумулятора та спеціальні програми, завантажені в Інтернеті. Є програми як для операційної системи Android, так і для Apple пристроїв. Щоб продемонструвати програми, використовувався смартфон Xiami з акумулятором з акумулятором з оголошеною початковою ємністю 3350 мАг. Зарядка проводилася з 20% до 100% максимального рівня.

Найпопулярніша програма для перевірки стану акумулятора. Починає демонструвати фактичну потужність після поповнення енергії на 5%. Але розробник заявляє, що свідчення недостовірні. Вважають, що вимірювання можна стягувати лише 20% або більше. Насправді додаток показує серйозну різницю між вимірюваннями на рівні 20% та на рівні 80%. Результати випробувань АКБ.

Після результатів трьох вимірювань були отримані наступні результати.

Період вимірювання,% від рівня верхнього заряду Виміряна ємність, маха
80 (телефон був стягнутий з 20% до 100%) 2350
70 2300
20 1750

Різниця вийшла більше 30%. Результати на 70% та 80% добре співпадають. Крім того, програма дозволяє вам перевірити знос акумулятора. Відповідно до результатів двох вимірювань, програма намальована стовпчиком, що характеризують знос (сині стовпці на верхній діаграмі). Різниця була 2 рази. Що означає, що цифри зносу 0,5 і 0,9 залишалися незрозумілими.

Решта програми надає користувачеві багато інформації про швидкість заряду та споживання в різних режимах та при роботі різних додатків. Для любителів проаналізуйте область діяльності. Скріншот вкладки “Заряджання”.

Ця програма випробовує продуктивність AKB протягом декількох хвилин. Для тестової батареї випробування почався на початковому рівні 20%, закінчився на 25%. Начало тестирования

Программа проверяет текущую емкость, сравнивает ее с первоначальным значением и выдает состояние в относительных единицах, известных только разработчику. Состояние батареи и уровень износа.

На другой вкладке итог был более пугающим – Almost dead (почти мертвая) и относительные единицы (283 из 400). Расчетное время работы батареи в разных режимах.

Таким образом, точную цифру текущей емкости программа не выдает. С одной стороны, общей характеристики состояния АКБ для большинства пользователей достаточно. С другой стороны, что батарея Bad и Almost dead понятно было и без тестирования.

Эта программа удивила тем, что сразу после запуска выдала значение текущей емкости без всяких замеров – 1730 мАч. Звідки вона отримала цю інформацію, залишалася таємницею. Результати після зарядки до 100%.

Коли зарядка стягувалася з 20% до 100%, заявка випустила значення 2540 Махас, що чудово збігається з вимірюваннями з акубаттерії. Також видали багато інших параметрів, не завжди зрозумілими (“додані контейнери” та t.П.).

Але на вкладці “носіння” стан акумулятора було визначено, наскільки “хороша” та носіть батарею, видану в чіткому інтересі.