Home » Як додати принтер до комп’ютера. Комп’ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

Як додати принтер до комп’ютера. Комп’ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

Як підключити принтер

Принтер давно залишає категорію офісного обладнання, яку важко підключити, коли вам потрібно зателефонувати спеціалісту в цій галузі. У статті розгляньте, як підключити принтер до комп’ютера до декількох комп’ютерних пристроїв через USB або за IP.Адресою. Для цього вам не знадобляться глибокі знання, як правило, для процесу установки достатньо використовувати додані драйвери або автоматичні налаштування. Загальним на першому етапі є встановлення картриджів, які завжди переходять на новий принтер, і підключіть друкарський пристрій до мережі.

Перш ніж підключити принтер до комп’ютера, переконайтеся, що пристрій підключений до мережі та увімкнено через кнопку на зовнішній панелі управління. Стандартний USB.Дріт зазвичай йде на друкарський пристрій, він рідко купується окремо. Як правило, такий дріт не особливо довгий, тому принтер розташований недалеко від “автомобіля”. Під час підключення стандартний USB.Роз’єм сідає на панель з’єднання комп’ютера, а роз’єм з іншого боку вставляється в пристрій друку.

Якщо вам дуже пощастило, то комп’ютерна система розпізнає сам принтер і налаштовує його. У цьому випадку ваша участь у процесі встановлення завершена, і ви можете видихнути. У випадку, коли налаштування не відбулося автоматичним, налаштуйте роботу та синхронізувати роботу між принтером та ноутбуком/комп‘ютером, доведеться незалежно. Крок.By.Step Інструкції для “манекенів” та розширених користувачів:

 • Ми шукаємо “панель управління” за допомогою “запуску” та вибираємо категорію з чіткою назвою. “пристрої та принтери”.
 • У вікні Pop.Up верхня вкладка натисніть на рядок “Установка принтера”.
 • Тепер з’явилося нове вікно з двома вибором: Додайте локальний/мережевий принтер. Вам потрібно вибрати перший варіант через те, що з’єднання проходить через USB, без автоматичної настройки за допомогою комп’ютера.
 • Відкривається наступне вікно, в якому потрібно вибрати порт із запропонованих параметрів для підключення принтера до комп’ютера. У величезному списку шукайте такий рядок USB001 (порт віртуального принтера USB) та натисніть активну клавішу “Далі”.
 • У наступному літаючому вікні ви повинні вибрати друкарський пристрій, який ви намагаєтесь підключити, а точніше його модель. Потім ми натискаємо ще раз “далі”.

Важливий! Якщо ви не знайшли свій принтер у списку пропонованих, то вам доведеться встановити драйвери вручну за допомогою диска (зазвичай включено) або завантаження з Інтернету. Для цього необхідно клацнути більше, а вкладка “Встановити” з диска. Вікно з’являється там, де слід вказати шлях до папки з драйверами. Це може бути шлях до приводу або до місця, де ви їх завантажили.

 • Натиснувши далі, з’являється інше вікно, де надається вибір: Використовуйте поточні драйвери або замініть струм. Вам потрібно вибрати другий варіант. Клацніть “Далі”.
 • На цьому етапі відбувається встановлення драйверів, налаштуйте підключення принтера до ноутбука/комп’ютера.
 • У процесі, де ви зможете дозволити загальний доступ до пристрою друку або заборонити вікно, з’явиться вікно, де ви можете дозволити загальний доступ до пристрою друку або заборонити. Для місцевого використання рекомендується поставити галочку біля заборони. Знову натисніть “Далі”.

 • На завершальному етапі з’являється вікно з повідомленням про те, що процес встановлення такої моделі принтера завершений. У цьому вікні потрібно поставити дозвіл поблизу: “Використовуйте цей принтер завжди”.

Після цього ви побачите, що принтер з’явився на панелі пристроїв, і тепер ви можете спробувати надрукувати кілька аркушів.

Підключення принтера до ПК з ОС Windows: Основні можливості

Підключення принтера з персональним комп’ютером вимагає уважності, оскільки один неправильний крок може призвести до несправностей на обох пристроях. Ми доводимо до вашої уваги точний алгоритм зв’язку:

додати, принтер, комп, ютера

Розтягнення кабелю, що з’єднує два пристрої, не може гарантувати їх високоякісне з’єднання

 • Розпакуйте принтер і встановіть його на призначеному місці біля ПК. Переконайтесь, що з’єднувального кабелю достатньо для підключення високої якості до роз’ємів. Ми підключаємо кабель живлення в розетці 220 В.
 • Запустіть операційну систему, чекайте повного завантаження, а потім натисніть значок “Увімкнути” на друкарні пристрою. У правому нижньому куті ви побачите звітність піктограми про пошук та автоматичну установку драйверів (характерна для нового ПК).
 • Далі ми переходимо до меню «Пуск» (це кнопка в нижньому лівому куті екрана). Після переходу до “параметрів”, потім. “пристрої та принтери”. Якщо ваш принтер не відображається, натисніть “Додати пристрій”.
 • Потім виберіть зі списку назва, що відповідає бренду вашого пристрою, і дотримуйтесь інструкцій, підтверджуючи свою згоду постійним натисканням кнопки “Next”.

додати, принтер, комп, ютера

Кожне програмне забезпечення має ліцензійну угоду. Вам потрібно ознайомитись з ним для правильної установки друкарського пристрою

Як підключити принтер до комп’ютера

Co.Author (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор і редактор, що пише про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей на технічні теми. Ентузіаст у всьому, що стосується технологій та вчителя англійської мови.

See also  Зателефонуйте на мобільний телефон з комп'ютера.

Кількість переглядів цієї статті: 473 777.

З цієї статті ви дізнаєтесь, як підключити принтер за допомогою кабелю та через бездротову мережу до комп’ютера, в якому працює Windows та Mac OS X. Він також говорить, як відкрити доступ до мережі до принтера, тобто документи для принтера можуть бути надіслані з інших комп’ютерів, які підключені до однієї мережі.

Розмістіть принтер біля комп’ютера. У той же час важливо, щоб кабель принтера вільно виходив до потрібного комп’ютерного гнізда.

Увімкніть принтер. Натисніть кнопку живлення на корпусі принтера; Як правило, ця кнопка позначена піктограмою

 • Якщо ви не бачите імені свого принтера, натисніть “необхідний принтер відсутній у списку” (під “Додати принтер або сканер”) та дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Коли з’являється запит, вставте компакт.Диск, прикріплений до принтера в оптичному приводі комп’ютера.
 • Якщо у вас немає відповідного диска, завантажте необхідне програмне забезпечення з веб.Сайту виробника принтера.

Оновіть систему Mac OS X. Перш ніж підключити принтер до комп’ютера, переконайтеся, що на комп’ютері встановлені останні версії драйверів та корекцій системи. [1] x джерело інформації

Розмістіть принтер біля комп’ютера. У той же час важливо, щоб кабель принтера вільно виходив до потрібного комп‘ютерного гнізда.

Увімкніть принтер. Натисніть кнопку живлення на корпусі принтера; Як правило, ця кнопка позначена піктограмою

 • Якщо на комп’ютері немає стандартних USB-портів, придбайте адаптер USB-C-USB.
 • Комп’ютер повинен увімкнути, а система завантажується під час підключення принтера.

Як підключити принтер до комп’ютера

Незважаючи на те, що встановити принтер на комп’ютер не складно, багато користувачів часто не можуть впоратися вперше. Це визначається різними типами з’єднання та деякими функціями, пов’язаними з визначенням друкарського пристрою. Майже всі сучасні пристрої підключені безпосередньо через USB.Порт, але часто потрібно підключити принтер через послідовний порт або бездротові мережі.

На сучасних ноутбуках для з’єднання пропонується лише порт USB, тому підключення принтера до ноутбука. Це, мабуть, найпростіший спосіб. Для цього підключіть принтер і ноутбук з usb-козлом, а потім увімкніть сам принтер. Якщо ноутбук підключений до Інтернету, він зможе визначити тип підключеного пристрою та запропонувати завантажити необхідні компоненти з мережі. Це пов’язано з технологіями підключення та гри. Таким же чином ви можете підключити принтер до комп‘ютера, важливо лише вибрати порт, а не концентратор, оскільки при підключенні до концентратора пристрій може не мати достатньої енергії для нормальної роботи.

Якщо в комплекті пропонується диск із друкарським пристроєм, необхідно використовувати його, встановивши всі запропоновані компоненти. Це правило працює з будь.Яким типом з’єднання, оскільки це допомагає гарантувати встановити всі необхідні драйвери для роботи принтера.

Якщо ви не знаєте, як підключити принтер до комп’ютера через паралельну або послідовну інтеграцію, наступна інструкція допоможе вам:

 • Через “старт” перейти до “пристроїв і принтерів”;
 • Клацніть на встановлення принтера;
 • Виберіть “Додати локальний принтер”;
 • Визначте порт, натиснувши “Виберіть порт принтера”;
 • Переконайтесь, що значення вибраних портів збігаються;
 • На сторінці драйвера принтера виберіть свою модель та встановіть драйвери у відповідній папці.

Якщо вам цікаво, як встановити принтер без диска, важливо завантажити драйвер з Інтернету для вашої моделі або використовувати пряме з’єднання для автоматичного розпізнавання.

Встановлення бездротового принтера здійснюється так само, як і будь.Який інший пристрій цього типу. Виконайте наступні кроки:

 • Через “Пуск” та “Панель управління” виберіть “Обладнання та звук”;
 • Переконайтесь, що принтер доступний для пошуку, а відповідна кнопка увімкнена на ньому;
 • Виберіть “Додавання пристрою”;
 • Іноді для правильної роботи вам потрібно перетворити пристрій у режим розпізнавання WPS.

Таким чином, ви можете підключити будь.Які принтери друку, і ви можете перевірити успіх з’єднання, друкуючи пробну сторінку.

Інструкції з підключення для моделей різних виробників

Загалом, встановлення різних виробників не сильно відрізняється, але все.Таки варто показати на прикладі декількох добре відомих брендів, як це зробити. Візьміть пристрої з Canon, HP, брат.

Як підключити принтер Canon до ноутбука

Незалежно від типу пристрою (лазер, реактивне або MFP), перед увімкненням потрібно переконатися, що всі захисні наклейки видаляються. Ну, тоді все в порядку:

 • Встановіть драйвери з диска або завантажте їх з мережі.
 • Ми підключаємо пристрій з комп’ютером за допомогою USB.
 • Ми чекаємо, поки пристрій визначить система.
 • Ми друкуємо пробну сторінку.

додати, принтер, комп, ютера

Якщо диск відсутній, ви можете спробувати техніку, описану трохи вище в статті.

Як підключити принтер HP до ноутбука

Велика кількість пристроїв HP можна встановити за допомогою драйверів, вбудованих у системи Windows 7, 8, 10. Наприклад, для Windows 10 ви можете виконати кілька простих кроків:

 • У пошуку потрібно керувати фразою “Змінити параметри установки пристрою” та натиснути на результат.
 • У вікні потрібно вказати “автоматично” та зберегти.
 • Підключіть принтер до комп’ютера.
 • Перейдіть до “пристроїв та принтерів”.
 • Клацніть “Додати принтер”.
 • У списку виберіть свою модель та натисніть “Далі”.
 • Пристрій повинен бути успішно встановлений.
See also  Клавіатура комп'ютера не відповідає на натискання. Як усунути проблеми

додати, принтер, комп, ютера

Як підключити принтер брата до ноутбука

Щоб підключити модель від брата, ви можете (слідуючи за офіційним керівництвом) зробити бали:

 • Встановіть картридж, зніміть усі захисні наклейки.
 • Встановіть драйвери з доданого диска.
 • Під час встановлення система попросить пристрій підключити пристрій до комп’ютера.
 • Після завершення натисніть “Готовий”.

додати, принтер, комп, ютера

Ось як його легко встановити та підключити.

Ми підключаємо принтер до локальної мережі

Перше, що нам потрібно зробити. Це підключити принтер до існуючої локальної мережі. Це можна зробити по.Різному. Ми розглянемо найпростішого і найнадійнішого.

Безпосередньо через комп’ютер

Якщо у вас невелика локальна мережа або ви хочете налаштувати мережевий принтер будинку, то підключення до комп’ютера. Найкращий варіант. Він не вимагатиме від вас фінансових інвестицій у додаткове обладнання, легко налаштовано та використовується.

Підключіть принтер безпосередньо до комп’ютера за допомогою кабелю USB та встановіть драйвери. Найкраще підключити друкарський пристрій до ПК, який найчастіше вмикається. Якщо у вас є комп’ютер, який працює цілодобово, то це буде найкращим вибором. Переконайтесь, що ущільнення працює правильно. Надрукуйте тестову сторінку.

Здавалося б, чому турбується різними типами підключення принтера, якщо ви можете просто струсити його з комп’ютера, до якого він підключений? Насправді є причина для таких ускладнень. Якщо ПК, до якого підключений друкарський пристрій, буде вимкнено або несправно, всі учасники мережі втратять доступ до принтера. Тому вдома ви все одно можете отримати, підключившись до певного комп’ютера, а в офісах краще зв’язатися з допоміжним обладнанням.

Налаштування

Тепер нам потрібно похитнути принтер до всіх інших пристроїв, підключених до локальної мережі. Тобто відкрити доступ до нього для всіх решти ПК. Для цього:

 • Перейдіть на “Панель управління”1, 10. Натисніть кнопкою правої миші для “запуску”, виберіть “Панель управління”.
 • Виберіть “Мережа та Інтернет”. “Центр мереж та загальний доступ”.
 • Клацніть ліворуч “Змінити параметри загального доступу”.
 • Зараз ми розгортаємо наймання “приватного”.
 • Ми розміщуємо “Увімкнути виявлення мережі”, “Увімкнути загальний доступ до файлів та принтерів”, “Дозвольте Windows контролювати з’єднання”. Також ввімкніть поле “Увімкніть автоматичні налаштування на мережеві пристрої”.
додати, принтер, комп, ютера

Тож ви відкриваєте комп’ютер для інших ПК у локальній мережі

додати, принтер, комп, ютера

У полі “Назва загального ресурсу” ви можете встановити назву принтера, яке відобразиться всіма користувачами локальної мережі, наприклад, “принтер у вітальні”

Тепер усі мережеві комп’ютери можуть підключитися до нашого принтера. Щоб зробити це:

 • Відкритий до ПК, до якого принтер не підключений, “провідник”.
 • .
 • Знайдіть у списку пристроїв ПК, до яких підключений принтер, і натисніть на нього двічі.
 • Ви побачите значок принтера. Клацніть на ньому за допомогою правої кнопки миші та виберіть “Підключити”.
 • Після того, як система встановлює з’єднання (це займе близько півхвилини), ви можете перевірити принтер. Спробуйте надрукувати щось із цього комп’ютера

Ця інструкція повинна бути виконана на всіх ПК, які не підключені до принтера, а з яких ви хочете надрукувати.

Використання сервера друку

Сервер друку. Це невеликий пристрій, який підключається до локальної мережі та принтера, а потім відкриває доступ до цього принтера на всі пристрої в мережі.

Слід мати на увазі, що слово “сервер друку” дуже неоднозначне. Деякі обладнання (наприклад, маршрутизатори або комутатори) мають функцію сервера друку-тобто у них є спеціальний інтегратор та веб-конфігуратор для підключення принтера до локальної мережі. А сервер друку називається програмним забезпеченням, яке дозволяє самому комп’ютеру стати таким сервером. Взагалі, щоб уникнути плутанини, нижче ми будемо називати «сервер друку» лише індивідуальні пристрої, які виконують лише цю функцію.

Основна проблема серверів друку. Це сумісність. Як правило, ці коробки виробляються самими виробниками друкарських пристроїв. Однак вони, як правило, здатні працювати лише з принтерами свого виробництва. Тому перед покупкою не забудьте повідомити, які пристрої підтримують сервер друку, на якому ви спрямовані. Ця інформація завжди знаходиться на місці виробника коробки.

Як використовувати сервер друку? Дуже просто вам потрібно підключити принтер до порту USB та підключити сам сервер друку за допомогою патч-шнура за допомогою локального мережевого маршрутизатора. Деталі підключення до мережі можуть змінюватись у різних виробників, тому тут ми направимо вас до інструкцій щодо роботи. Цей момент завжди в ньому вказано в ньому детально. Більшість серверів друку також мають диски для швидкої установки. Конфігурація сервера друку зазвичай проводиться, як маршрутизатори, через веб-інтезь.

Після цього всі комп’ютери, підключені до однієї локальної мережі, матимуть доступ до принтера. Не потрібно встановлювати драйвери та настрій доступу. Це чарівність спеціального обладнання.

Через маршрутизатор

Друкований пристрій може бути підключений до локальної мережі та через маршрутизатор, якщо він має USB.Порт. У цьому випадку вам потрібно вимкнути принтер і маршрутизатор, з’єднати їх з USB.Кабелем, а потім знову ввімкнути його.

Якщо принтер може підключитися до Wi-Fi, то ви можете обійтися без проводів. У меню принтера знайдіть правильну мережу, введіть до неї пароль та підключіть. Детальні інструкції щодо підключення до Wi-Fi на вашій моделі будуть в посібнику користувача до пристрою.

Таке з’єднання має ряд мінусів. По-перше, продуктивність принтера сильно залежить від прошивки маршрутизатора-це потрібно регулярно оновлювати, і якщо після оновлення принтер перестає працювати, відкочуючи назад. По.Друге, драйвери для принтера повинні бути встановлені на кожному ПК, який підключений до мережі. По.Третє, у російських квартирах маршрутизатор часто розміщується в коридорі. Покладіть набагато більш об’ємний принтер, немає найкращої ідеї. Тому для домашнього використання краще відмовитися від маршрутизатора на користь звичайного кабельного підключення до компютера.

See also  Як змінити екран на комп’ютері. Для Windows (на робочому столі)

Як встановити принтер без установки

Co.Author (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор і редактор, що пише про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей на технічні теми. Ентузіаст у всьому, що стосується технологій та вчителя англійської мови.

Кількість переглядів цієї статті: 300 555.

З цієї статті ви дізнаєтесь, як встановити принтер на комп’ютері без встановлення з відповідним програмним забезпеченням. Як правило, це можна зробити за допомогою USB.Кабелю, який поставляється з принтером, але якщо принтер старий, можливо, вам доведеться завантажити програмне забезпечення з веб.Сайту виробника принтера.

 • Якщо принтер був поставлений без USB.Кабелю, вам доведеться спочатку придбати кабель. Щоб знайти потрібний тип кабелю, у пошуковій системі введіть “USB.Кабель для [моделі принтера]”. Якщо для принтера немає USB.Кабелю, встановіть програмне забезпечення вручну.

Якщо ви ще не підключили інший кінець кабелю до принтера, зробіть це.

У багатьох випадках, коли ви вмикаєте принтер, вікно майстра встановлення принтера відкриється. У цьому випадку просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити принтер.

У рядку пошуку меню «Пуск» введіть принтери та сканери. Пошук розділу “Принтери та сканери” розпочнеться на комп’ютері.

Клацніть на ім’я вашого принтера. Він повинен відображатися у вікні “Додати принтер або сканер”. Вікно майстра встановлення принтера відкриється.

Якщо ви не бачите імені свого принтера, натисніть “необхідний принтер у списку відсутній”, а потім виберіть параметр пошуку та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Можливо, вам доведеться завантажити програмне забезпечення для принтера перед продовженням.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Процес установки залежить від моделі принтера. Після завершення процесу встановлення ви можете використовувати принтер

Підключення принтера в Windows 7 (8, 8.Один)

Оскільки у вас може бути комп’ютери на Windows 7, Windows 8 у вашій мережі, я покажу вам інший спосіб (Universal, Windows 10 також працює). Як швидко підключитися до мережевого принтера.

Важливий! На комп’ютері, з якого ви хочете підключитися до загального друку, слід ввімкнути виявлення мережі. Якщо він відключений, то в провіднику буде пропозиція включити його (див. Далі).

Відкрийте провідник Windows та перейдіть на вкладку Мережа. Якщо виявлення мережі та загальний доступ відключено (з’являється повідомлення). Увімкніть його (натиснувши повідомлення правою кнопкою миші).

Далі ми відкриваємо комп’ютер, на якому встановлено загальний доступ до принтера. Наш принтер повинен бути відображений там. Потрібно або натиснути його двічі за допомогою лівої кнопки миші, або натисніть праву кнопку миші та виберіть “Підключити”.

Почнеться пошук та встановлення драйверів принтера. Після успішного завершення установки принтер буде відображатися на панелі управління та пристроєм та принтером, і він може бути використаний для друку з будь.Яких програм. Якщо є проблеми з встановленням драйверів. Зверніть увагу на рекомендації нижче в цій статті.

Вирішення проблем при встановленні принтера

Чому система не бачить принтера

Windows 8 не може виявити принтери з наступних причин.

 • Несправний USB.Порт або кабель.
 • Драйвер принтера не підтримується системою.
 • Служба друкованого диспетчера не запускається.
 • Існує конфлікт водіїв.
 • Система заражена вірусом.
 • Не існує з’єднання з комп’ютером, на який підключений мережевий принтер (вимкнено або недоступний через неправильні параметри загального доступу).
 • Мережевий шлях до принтера вказується неправильно.
 • Комп’ютер не бачить порту принтера або підключений до мережі підключення VPN.

Вирішення проблем при підключенні місцевого принтера

 • Перевірте, чи бачить система принтера при підключенні до іншого порту та іншого кабелю.
 • Встановіть останні оновлення Windows 8, а також перевстановити драйвери принтера. Використовуйте останні версії.
 • Переконайтесь, що на комп’ютері запущено послугу Dispatcher Print Dispatcher. Для цього:
 • Відкрийте вкладку “Сервіс” диспетчера завдань і натисніть посилання “Відкрити послугу” внизу вікна;

Вирішення проблем при підключенні мережевого принтера

Якщо ПК підключений через VPN, підключіть його звичайним способом до локальної мережі.

Переконайтесь, що є з’єднання з віддаленим комп’ютером.

Перевірте правильність мережевого шляху до принтера та загальних параметрів доступу.

Відкрийте порт принтера в параметрах паливної стіни (його можна визначити за допомогою сканера порту, запустивши його на ПК, до якого підключений принтер). Якщо ви використовуєте брандмауер Windows 8, дотримуйтесь наступного:

Пройдіть через панель управління до параметрів брандмауера та виберіть “Додаткові параметри”.

Клацніть “Правила вхідних з’єднань” та “Створіть правило”.

Позначте “для порту” і дотримуйтесь інструкцій Майстра.

Після цього перевірте, чи принтер бачить ваш ПК. Після виконання всіх інструкцій проблему слід вирішити.