Home » Як друкувати whatsapp на комп’ютері. Надішліть оснащення до пошти або хмари

Як друкувати whatsapp на комп’ютері. Надішліть оснащення до пошти або хмари

Як надрукувати листування від WhatsApp: Деталі повідомлення та дзвінків

Деталь WhatsApp дозволяє відповідати у форматі більш зручним для багатьох. Є люди, які дратують читання з крихітного екрану смартфона. Бажаємо зберегти повідомлення в пам’яті. Чи можна подати текст у друку? Немає нічого простіше.

 • 1 Як роздрукувати документ за допомогою WhatsApp
 • Один.1 Як здійснити себе
 • Один.2 Як і де я можу замовити лістинг WhatsApp
 • 3.1 Пов’язані повідомлення

Як передати файли через WhatsApp на ПК

Через WhatsApp ви можете викинути майже будь-який файл. Messenger підтримує два основних способи передачі даних:

 • Знайдіть файл на ПК, відкрийте чат у WhatsApp і перетягніть дані до області реплікації;
 • Відкрийте чат, виберіть потрібну піктограму та знайдіть документ через менеджер файлів.

Як з WhatsApp за хвилину для передачі файлів на ваш комп‘ютер

Обидва методи не вимагають спеціальних навичок і зручних для роботи. Одержувач зможе завантажувати дані на ваш комп‘ютер і надіслати їх для друку.

Документація

Покрокові інструкції, як надсилати документ з Vatsapa за допомогою комп‘ютера:

Порада. Якщо вам потрібно додати інший файл до повідомлення, скористайтеся ключем форми плюс.

Існує ще один спосіб відправити документ з комп’ютера до WhatsApp. Для цього відкрийте чат у Messenger заздалегідь і знайдіть файл у PC Dervice. Щоб надсилати, натисніть значок з даними та перетягніть його в зону кореспонденції. З’явиться знайоме вікно, в якому ви можете написати повідомлення, правильний ключ доступний праворуч.

Фотографії, фотографії, анімація

За допомогою програми Messenger ви можете надіслати не тільки документи або презентації, а й фотографії, фотографії, анімації. Для цього меню має спеціальну клавішу, яка відкриває провідник.

Інструкції, як кинути фотографію через WhatsApp на ПК:

See also  Як змінити циферблат на розумному годиннику.

Увага. Під час надсилання фотографій ви можете скористатися редактором. Інструменти для обрізання, накладення тексту або наклейка доступні у верхній частині вікна.

 • Запустіть бажаний чат.
 • Натисніть кнопку Додати фотографію та відео.
 • Знайдіть файл у пам’яті ПК та підтвердьте дію.
 • Щоб надіслати, натисніть на зелену стрілку в нижньому куті праворуч.

Важливий момент. Ви можете надіслати відео, вага якої не перевищує 64 Мб.

Як надрукувати документ з Vatsatapa на комп’ютері?

Користувачі можуть надрукувати документи через програму WhatsApp. Клієнти можуть вибрати параметри роботи:

 • За допомогою бездротової мережі. Завдяки Wi-Fi, ви можете підключити зв’язок між мобільним пристроєм та принтер. Після виявлення пристрою на принтері виберіть файл та друк файлів.
 • Використання друку, що дозволяє бездротовим друком. У той же час робота виконується за допомогою мережі Wi-Fi.
 • Використання USB-з’єднання. Якщо ви не змогли підключитися через Wi-Fi, ви можете підключити мобільний пристрій за допомогою принтера.
 • Для пристроїв баз даних Android ви повинні використовувати послуги Google Cloud Print.
 • Для iPhone ви можете завантажити програму AirPrint. У той же час ви повинні відстежувати, що пристрої працюють з однієї мережі Wi-Fi.

Файли можна завантажити з програми, без необхідності завантажувати документ на комп‘ютер. Процедура економить час і силу.

Що потрібно для друку файлів з WhatsApp

Якщо ви використовуєте стандартний спосіб, і у вас є ПК, тут немає труднощів. Просто відкрийте месенджер через веб.Браузер, перейдіть файл на робочий стіл та надішліть документ друку через звичайний дротовий принтер.

Інша річ, коли у вас немає ПК. У цій ситуації принтер повинен підтримувати вас бездротово, тоді описаний вище метод спрацює 100%. Крім того, цей варіант друку не вимагає переформатування файлу. Все залежить від вашого друкарського пристрою.

See also  Не показує монітор на комп'ютері. Невдачі при роботі операційної системи

Тобто це дасть пресу будь.Якого з підтримуваних форматів. Ви можете знайти цей список у паспорті до принтера, і навіть якщо ваш телефон не може відкрити отриманий файл, але PU підтримує його, документ буде надруковано.

Друк листування від Viber

Є два варіанти рішення. Ви можете просто відкрити чат, вибрати потрібні повідомлення, клацніть правою кнопкою миші на ньому та натиснути “скопіювати”. Потім вставте текст у документ Word та надрукуйте на принтер. Іншим способом є більш складним, але це дозволяє вам отримати більш детальний список повідомлень з датами та часом.

Спочатку відкрийте Messenger і перейдіть до налаштувань:

Виберіть вкладку “Дзвінок та повідомлення”, а потім “Надіслати історію”:

На екрані з’явиться екран “Створити резервну копію”, з’явиться на екрані, після цього список місць, де ви можете відправити кореспонденцію: соціальні мережі, чати, пошту. Вам потрібно вибрати піктограму електронної пошти та введіть свою адресу:

Як результат, повідомлення прийде до вашої пошти з вкладенням, яка повинна розкріпити та друкувати на домашньому принтеру.

Якщо ви хочете використовувати друк у Viber у суді, то його автентичність повинна підтвердити свідок і нотаріус. У деяких випадках потрібна експертна думка.

Який варіант вибрати

Передача фотографій з Vatsapa на ПК по-різному. Ви також можете знайти файл у галереї та відправити його в хмару або змінити знімок за допомогою Bluetooth.

Інструкції присутні три основні варіанти, як кинути фотографії з WhatsApp на ПК. Для цього ви можете скористатися офіційним клієнтом, кабельним або онлайн-сервісом.

Який спосіб вибрати? Найпростішим з них полягає в тому, щоб перевести з вікна з кореспонденцією, використовуючи WhatsApp Web або встановлений клієнт. У цьому випадку вам не потрібно підключати смартфон на кабелі або угоду з інтернет-сходами.

Якщо ви не використовуєте WhatsApp на ПК, просто відкрийте веб-переглядач та сканування. Збережіть файли та вимкніть посланник. Завантажте та встановіть програми у цьому випадку, не потрібно.

Як друкувати whatsapp на принтері з комп‘ютера

Для друку фотографій з Watsapa, він спочатку потрібно завантажити мобільний Messenger на персональному комп’ютері. Зверніть увагу, що це попередньо встановлено в установці спеціалізованого емулятора.

See also  Як відкрити фотографії на комп'ютері. Відображення зображень у ескізах за допомогою провідника

Щоб відзначити: при встановленні програмного забезпечення користувачі повинні надавати дозвіл на доступ до особистої галереї. У майбутньому, внесення змін через розділ програми з однаковим ім’ям.

Послідовність дій включає:

 • Перехід до WhatsApp до секції розрахунку, після чого вибираючи відсотки чату.
 • У новоствореній формі функція збереження мультимедійних файлів має бути активовано.
 • Завершення налаштувань, натиснувши клавішу збереження.

Відразу після відкриття зображення в додатку він автоматично зберігається на персональному комп’ютері. Відкривши його за допомогою стандартного графічного редактора, користувач активує друк для друку.

Використання утиліти розширювача WhatsApp

Передана backpap Назад на комп’ютер може бути відкрита, розшифрована та прочитати за допомогою програми розшифровки WhatsApp.Програмне забезпечення просте у використанні, він має спрощене ціле число, де є лише кілька кнопок.

 • Відкрийте утиліту та натисніть “Ключ”. Тоді вам потрібно вибрати місце, де зберігається ключ до дешифрування.
 • Тоді вам потрібно натиснути на елемент “Файл дБ”, а потім вказати місце з збереженим файлом резервної копії.
 • Останній крок буде натиснути на “дешифрування”.

Після виконання вищезазначених кроків вам потрібно чекати кінцевого дешифрування та відкрити файл.

Але цей процес не закінчується, тепер вам потрібно переглянути вміст файлу. Це використовує програму, яка читає бази даних. Для такої корисності є єдиний стан. Він повинен читати формат SQL.

Завдяки наданій інформації, ви можете перемістити архіви до комп‘ютера. І інструкція щодо декодування допоможе вам познайомитися з вмістом архівів.