Home » Як дзвонити через WhatsApp з комп’ютера

Як дзвонити через WhatsApp з комп’ютера

Додаток WhatsApp для комп’ютера

Аналогічно смартфону, що працює на Android і iOS, розробники Ватсапа зробили програму для комп’ютерів під ОС Windows і Mac OS.

Функціонально, та й по дизайну, вона мало відрізняється від веб-версії. також вимагає паралельно включеного телефону і не дозволяє здійснювати дзвінки.

Є ще пара недоліків (додатково до веб-версії):

 • Підтримуються лише версії Windows від 8.1 і вище, між тим, за статистикою мого сайту близько 35% користувачів використовують Win 7 (я серед них).
 • Необхідно встановлювати програму на кожен пристрій, де бажаєте застосовувати.

Згідно з причин, описаними вище, мені здається, що WhatsApp веб набагато практичні.

Встановлення та запуск програми WhatsApp для PC

Дистрибутив (установник) завантажуємо з офіційного сайту www.whatsapp.com/download/

На сторінці представлені 3 варіанти – один для Apple, і версії за 32 та 64 розрядні Windows. Виберіть потрібне посилання в залежності від операційної системи вашого пристрою, клік по ньому скачає інсталяційний файл WhatsApp на комп‘ютер, після чого потрібно буде встановити програму, запустивши інсталятор.

Наступний етап – прив’язка програми до вашого телефонного облікового запису, процес аналогічний веб версії – використовується QR код.

І знову ми залишаємось заручниками смартфона, його не можна вимикати.

Голосові дзвінки в месенджері WhatsApp для Android та iOS

дзвонити, whatsapp, комп, ютера

На сьогоднішній день послуга VoIP-телефонії надається всіма сучасними месенджерами і, звичайно, WhatsApp тут не став винятком. Сервіс дає можливість у власних рамках без проблем та безкоштовно здійснювати голосові дзвінки, а вивчивши представлені в наступній статті інструкції, кожен користувач зможе зателефонувати своїм контактам через програму з Android-смартфону та iPhone.

Щоб уникнути плутанини зазначимо, що дзвінки через WhatsApp веб у будь-якому форматі (аудіо та відео) неможливі. Веб-версія месенджера є доповненням і не призначена для подібного спілкування, ви можете лише переписуватись та обмінюватись вкладеннями.

У цьому огляді ми розповідатимемо про десктопний додаток. Приставка “веб” тут говорить виключно про те, що цим месенджером можна користуватися на комп’ютері.

Щоб здійснювати відеодзвінки в WhatsApp веб або дзвонити та спілкуватися стандартним способом (голосовий зв’язок), вам потрібно встановити програму. Його можна скачати абсолютно безкоштовно, інтеейс русифікований. Переходьте на офіційний сайт, натискайте на кнопку «Завантажити» на верхній панелі та вибирайте потрібну операційну систему.

Примітка, для правильної роботи посланника, ви повинні використовувати одну з наступних операційних систем:

Голосові та відеодзвінки у WhatsApp Web будуть доступні лише після підключення відповідного обладнання. У більшості сучасних ноутбуків ці пристрої побудовані за замовчуванням!

Переконайтеся, що ви підключили та налаштували:

 • Мікрофон (так що ви чули);
 • Пристрій виведення (динаміки – щоб ви чули співрозмовника);
 • Веб-камеру (щоб ви та інший користувач могли бачити один одного).

Дзвінок у WhatsApp веб з комп’ютера здійснюється лише при підключенні до інтернету! Переконайтеся, що з’єднання та швидкість не завдадуть вам жодних проблем. Закрийте непотрібні програми, це часто допомагає нормалізувати трафік.

See also  Покладіть фотографію для контакту Samsung A 50

Незважаючи на те, що відеодзвінок через WhatsApp працює на комп’ютері, має бути мобільний телефон під рукою. Напевно, ви вже знаєте, що десктопна версія є доповненням до мобільної програми.

Без смартфона ви навіть не зможете відкрити програму для робочого столу. потрібно перейти до програми та пов’язати пристрій, скануючи QR-код! Саме тому при здійсненні виклику ваш смартфон повинен лежати поруч – і на ньому має бути встановлене стабільне підключення до Інтернету.

Як налаштувати WhatsApp для дзвінків з компютера?

Для правильного функціонування цієї можливості потрібно підключити та налаштувати мікрофон та веб-камеру. Роль останньої може зіграти будь-який смартфон. Для цього вам потрібно буде встановити спеціальні програми та на комп’ютері, а також на своєму мобільному пристрої.

Смартфон у цьому випадку передає сигнал від вбудованої камери (найчастіше. передній) над дротом або через Wi-Fi. Комп’ютер приймає відео та через драйвер ділиться зображенням з WhatsApp. Кращі рішення для смартфонів Android як веб-камера:

  – Поширюється безкоштовно. Підтримує провідну та бездротову трансляцію відео зі звуком на комп‘ютер. Якщо клієнт на телефоні зупинено, то передається заміщувальне кольорове тло. Відрізняється гарною стабільністю. Єдиний недолік – необхідність прописувати деякі налаштування вручну, а для дротової передачі потрібно активувати режим налагодження Просте додаток без непотрібних Inteeis елементів. Кон’югація пристроїв здійснюється автоматично.

Незалежно від того, яку програму було вибрано, порядок активації веб-камери на смартфоні зводиться до наступного:

 • Спочатку встановити вибрану програму-сервер на смартфон з відповідного магазину.
 • Встановіть клієнт програми комп’ютера.
 • Якщо використовується провідне з’єднання, то на смартфоні з Android потрібно активувати режим налагодження. Щоб зробити це, відкрийте інформацію про телефон та натисніть на лінію з номером збірки кілька разів, доки екран не з’явиться, що власник гаджета став розробником. Далі відкривають пункт меню, активують інструменти, а потім натискають на вимикач «режиму налагодження». Після цього клієнт веб-камери готовий до передачі відео у «Вотсапп» по дроту.
 • Запустіть програму по телефону, а потім на комп’ютері.
 • З’єднати обидва пристрої вибраним способом. Дротове з’єднання – надійніше, крім того, телефон буде заряджатися. З’єднання Wi-Fi дозволить встановити пристрій у будь-якому місці, щоб камера була точно спрямована на об’єкт.
 • У програмі на комп’ютері натиснути кнопку «Старт», якщо вона є.

Після цього у вікні клієнта з’явиться зображення із камери телефону.

Так, і говорити по відеозв’язку, не тримаючи телефон на витягнутій руці, все ж таки зручніше. Популярний месенджер WhatsApp надає можливість користувачам дзвонити по відеозв’язку та в аудіоформаті через комп’ютерну версію програми.

Вимоги та підготовка

Для здійснення дзвінків із PC, встановіть на пристрій WhatsApp. Важливо, щоб програма відповідала операційній системі комп’ютера або ноутбука.

Краще завантажити утиліту з офіційного сайту, інакше ви можете спотикатися за шкідливим програмним та вірусним програмним забезпеченням.

WhatsApp можна встановити на пристрої з ОС Windows, починаючи з 10 версії, та Mac OS. На тип операційної системи важливо звертати увагу при виборі версії месенджера. Інакше програма може працювати некоректно.

Популярний месенджер WhatsApp має набагато більші можливості, ніж думають багато користувачів. Наприклад, ви можете здійснювати звичайні та відеодзвінки з десктопної версії на PC

Для вхідних та вихідних дзвінків потрібно увійти до облікового запису та дозволити додатку доступу до мікрофона та динаміків або стовпців пристрою. Для дзвінків через PC краще використовувати гарнітуру з мікрофоном, інакше може страждати якість звуку.

See also  Як передати відео з камери на комп'ютер

Як мінімум, ECHO забезпечено, що не дуже комфортно і може заважати розмові.

Для групи дзвінків WhatsApp на підійде. Комп’ютерна версія месенджера поки що їх не підтримує, але не виключено, що ця ситуація скоро зміниться.

Як зробити дзвінки безкоштовно

Для вихідного дзвінка достатньо відкрити програму, знайдіть правильний контакт і натисніть значок аудіо або відеодзвінка. У процесі розмови можна відключати мікрофон та камеру, натиснувши на відповідні іконки.

Активується функція повторним натисканням.

Для прийому дзвінка достатньо однієї кнопки «Прийняти». Якщо немає можливості або бажання говорити, ви завжди можете відхилити дзвінок, натиснувши одну кнопку.

WhatsApp також дозволяє пропустити дзвінок через клавіші «Х» або «Пропустити». Закінчується розмова, кнопкою «Завершити». З’єднання здійснюється за рахунок інтернету. Жодних додаткових витрат не передбачено.

Для здійснення дзвінків з PC необхідно інсталювати програму-емулятор та додаток месенджера. Встановлення спеціальної програми-емулятора дозволить створити на персональному комп’ютері необхідне середовище для використання програми Android. Для коректної роботи WhatsApp можна використовувати BlueStacks. Цю програму рекомендують завантажувати лише з офіційного сайту.

Завантажте інсталяційний файл програми на PC, потім двічі натисніть по BlueStacks ThinInstaller.exe. Далі клацніть „Встановити“. Процедура установки триватиме кілька секунд. У встановлений емулятор завантажте месенджер. На робочому столі емульованого Android-пристрою знайдіть іконку Play Market. Відкрийте програму та встановіть WhatsApp від нього.

У WhatsApp у користувача має бути зареєстрований обліковий запис. Якщо це не так, пройдіть процедуру реєстрації облікового запису від смартфона. Для процедури авторизації вам потрібно буде ввести поточний номер телефону. Він буде повідомлено про захисний код, який буде потрібно, щоб ввести у відповідну лінію. Для отримання коду можна використати функцію „Зателефонувати мені“.

Як дзвонити на Whatsapp з компютера?

При покупці смартфона, один з перших програм, встановлених на ньому, є WhatsApp. WhatsApp можна назвати народним додатком для обміну повідомленнями, а також голосові та відео комунікації. Навіть скайп, який завжди був синонімом відеозв’язку, вже давно втрачає свої позиції.

І при цьому Whatsapp не є найфункціональнішим у своєму роді додатком. Існують альтернативи, такі як Telegram, Skype, Viber, які мають більшу функціональність з меншими обмеженнями та можливістю здійснювати дзвінки з PC. І все ж таки в деяких випадках існує потреба в дзвінках з комп’ютера на WhatsApp.

Так, існує WhatsApp web (версія Вацапа для PC), але вона не має функції здійснення дзвінків і відеодзвінків з комп’ютера. Ви можете досягти цього, використовуючи будь-який з емуляторів системи Android. Ми будемо використовувати BlueStacks.

 • Ідемо на сайт BlueStacks.com і натискаємо на кнопку Завантажити BlueStacks
 • Відкриваємо завантажений файл та натискаємо на кнопку Встановити зараз
 • Після встановлення, запускаємо BlueStacks та натискаємо кнопку Почати
 • Вводимо дані від свого
  облікового запису Google
 • Натискаємо кнопку Приймаю. Можливо вам прийде повідомлення на телефон про те, що до вашого облікового запису намагається підключитися якийсь пристрій, підтверджуємо.
 • Відкриваємо Google Play, знаходимо WhatsApp та встановлюємо його. А далі процедура така ж як і на смартфоні, а саме: вводимо номер телефону до якого прив’язаний WhatsApp, підтверджуємо його та вводимо код доступу, відправлений вам на телефон.
 • У програмі WhatsApp натискаємо на вкладку Дзвінки та на значок у правому нижньому кутку.
 • Оскільки WhatsApp підвантажує контакти з телефонної книги, якої немає на емуляторі, доведеться додавати контакти вручну або заходити в чати інформація про чат і там контакти учасників чату. В іншому випадку натискаємо Новий контакт та вводимо інформацію про контакт.
 • Усе. Насолоджуйтесь спілкуванням! Для цього звичайно потрібен мікрофон, а якщо у вас проблеми з мікрофоном, то читайте цю статтю.
See also  Як зробити WhatsApp на комп'ютері без телефону

Приймаємо дзвінок

Якщо виклик надходить вам, варто відповісти абоненту! Або відхилити дзвінок, якщо ви незручно. давайте зрозуміємо, як це зробити. При вхідному дзвінку на екрані з’явиться кілька іконок:

 • Натисніть “Відповісти” на iPhone або зробіть свайп вгору зеленою трубкою на Android;
 • Клацніть на хрестик на iPhone, щоб скасувати виклик. Якщо користуєтеся Андроїдом, зробіть свайп вгору по червоній трубці.

Це все, що вам потрібно знати! Переходимо до заключної частини нашого огляду – спробуємо зателефонувати до групи користувачів Ватсапа.

Чи можна дзвонити по WhatsApp з комп’ютера. один робочий спосіб!

На жаль, в офіційній версії месенджера можливість здійснювати дзвінки відсутня! Розробники не впровадили опцію голосового спілкування у веб-версію та десктопну програму, ви можете тільки записувати аудіоповідомлення або спілкуватися зі смартфонів!

Однак на 21.10 2020 надійшла інформація, що у бета-версії програми з’явився відеозв’язок — чекаємо, що буде в новому оновленні!

А поки що давайте розберемося, як можна вчинити зараз.

Ватсап як дзвонити з комп‘ютера.Як дзвонити через whatsapp на ПК

Єдина дієва відповідь на питання, як зателефонувати на WhatsApp з комп’ютера – використання емулятора Android-середовища. Ми розповімо, як працювати з програмним забезпеченням Bluestacks, але ви можете вибрати інший емулятор. У мережі є безліч хороших, якісних та безкоштовних програм.

Рухаємось до нашої мети! Розповімо, як дзвонити в WhatsApp з комп’ютера:

Важливо! Якщо у вас немає облікового запису Google, потрібно його створити – вирушайте на головну сторінку пошукової системи та скористайтеся доступними можливостями. Після цього можна продовжити реєстрацію у системі.

Щоб зателефонувати на WhatsApp з комп’ютера, потрібно спочатку завантажити програму:

 • Як тільки програма Вотсап завантажиться, відкриваємо – тепер заходимо у профіль;
 • Вписуємо номер телефону та чекаємо відповідного SMS-повідомлення з кодом перевірки;
 • Вводимо код у відповідне поле;
 • Вписуємо ім’я користувача, додаємо аватар і даємо системі потрібні дозволи.

Ось і кінцевий етап інструкції, що розповідає про те, як зателефонувати на WhatsApp з компютера:

 • Перейдіть до вкладки “Call”. який з’явиться на екрані;
 • Натисніть на іконку трубки знизу праворуч;
 • Дайте дозвіл на доступ до контактної книги;
 • Натисніть на іконку «Створити новий контакт» ;
 • Впишіть ім’я та мобільний номер людини, якій хочете зателефонувати та збережіть профіль;
 • Перед вами з’явиться меню, де є значок трубки – натисніть та чекайте на з’єднання!

Платити за такі виклики з комп’ютера не доведеться, використовується інтернет-трафік, додаткові списання неможливі. Успіхів у спробах зателефонувати!