Home » Як форматувати багатократну таблетку Prestigio. Перезапуск вивішування смартфона або планшета

Як форматувати багатократну таблетку Prestigio. Перезапуск вивішування смартфона або планшета

Престигіо багатогранний планшет висить, що робити. Деякі поради щодо того, як перезапустити планшет із замерзанням. Примусове перезавантаження та скидання цифрового комбінації

Планшет, як і будь.Який комп’ютер, іноді може поводитися непередбачувано. Наприклад, він може заморозити, виконуючи повністю непереборне завдання, або просто працювати вдвічі повільніше, ніж зазвичай.

З таблетками Android це трапляється досить часто, і це не вказує на серйозних проблем із пристроєм, але, швидше за все, це є наслідком несправності деяких програм чи процесу. Пошук у таких випадках причина проблеми є абсолютно безглуздим (якщо, звичайно, такі несправності не є систематичними), і найбільш розумним рішенням у цьому випадку є банальне перезавантаження. Існує лише кілька способів перезапустити планшет:

Якщо планшет висить і не відповідає на дотик до екрана та натискання кнопок, спробуйте затиснути кнопку живлення та утримуйте його, поки пристрій не вимкнено. Зазвичай це займає від десяти до двадцяти секунд. Після вимкнення планшета зачекайте кілька секунд і знову натисніть кнопку живлення. Планшет повинен увімкнути.

Якщо планшет не висить, але він працює повільно або нестабільно, також доцільно перезапустити його. Для цього натисніть кнопку живлення та утримуйте, поки не з’явиться спеціальне вікно, в якому виберіть елемент “перезавантаження”.

Ще одна порада. У деяких планшетах ви можете знайти вбудовану корисність для очищення оперативної пам’яті. Оскільки причина «гальм» планшета часто полягає точно в дефіцині оперативної пам’яті, перш ніж перезапустити пристрій, спробуйте очистити пам’ять. Якщо це не допомогло, тоді не соромтеся почати перезавантаження. Якщо жоден із перерахованих методів не допоміг, вам потрібно зробити жорстке скидання (повне скидання). Детальніше про те, що це таке, і як це зробити читання

Ніхто не є безпечним від збоїв у роботі пристрою. Вони також трапляються з планшетами, які міцно влаштувались у повсякденному житті багатьох користувачів. Однією з часті проблеми є їх висять, коли пристрій перестає реагувати на команди користувачів. Що робити в цьому випадку? Ця стаття присвячена цьому.

Як скинути всі налаштування на планшеті?

Ми переходимо до значка меню “Налаштування”, тут ми знаходимо “реставрацію та скидання” (“Скидання резервного копіювання”. Ми видаляємо всі чеки у списку відкриття. Клацніть “Скидання заводських даних”).

Вибір прошивки

Це перший етап операції. Але для того, щоб зробити свідомий вибір, вам потрібно знати, які типи прошивки, як правило, є. У тому числі для гаджетів з Prestigio. Вирізняється кілька основних типів прошивки.

 • Офіційний. Це версії прошивки, які можна знайти на офіційному веб.Сайті виробника. Зазвичай вони встановлюються простим методом оновлення або за допомогою комп’ютера. Багато хто їх вибирає (хоча там дуже далеко від оптимізації).
 • Неофіційний (на замовлення). Вони виготовляються на основі спеціального ядра третім розробниками. Як правило, ці прошивки позбавлені всіх видів сміття і добре оптимізовані для певного пристрою. Але ви можете забути про оновлення (включаючи “повітря”).
See also  Як підключити Інтернет до ipad. Як налаштувати Інтернет 3G/LTE на iPhone, iPad

Спочатку ви повинні вирішити, який тип прошивки ви збираєтеся встановити на своєму пристрої. Якщо вам потрібна найновіша версія Android без сміття, тоді не соромтеся вибирати спеціальні параметри.

Увага! Варто врахувати, що при виборі спеціальної (неофіційної) прошивки гарантії зникає. Те саме чекає користувача, якщо він просто зруйнує пристрій. Якщо гарантія для вас не важлива, то ви можете безпечно перейти до миготіння. І якщо у вас його взагалі немає, то краще. Ніщо не відволіться.

таблетка, prestigio, вить, планшет

Як скинути всі налаштування для престижних?

Спочатку підключіть пристрій за допомогою USB.Кабелю до комп’ютера. Тепер натисніть дві кнопки гучності одночасно, а пристрій для включення. Відразу після вібрації ви можете звільнити лише кнопку “поворот”. Меню повинно відкрити.

Якщо ви забули графічний ключ, то вам потрібно зробити наступне: перезапустити планшет. Під час увімкнення, йому потрібно буде ввести графічний ключ. Необхідно ввести графічний ключ навмання, поки не з’явиться попередження, де буде сказано, що залишилось 9 спроб введення, після очищення пам’яті планшетів після очищення після очищення після.

Для Android

Скиньте в меню

 • Спочатку ви повинні знайти та відкрити “відновлення та скидання” та натиснути “скидання налаштувань”;
 • Після попередження виберіть “Скиньте планшетний ПК” та у вікні, яке відкривається. “Стерти все”;
 • Пристрій перезавантажений вже за допомогою налаштувань магазину.

Жорсткий розряд через завантажувач

Ви можете перейти назад через меню системи відновлення. Це називається жорстким скиданням (жорстке скидання) і зазвичай використовується, якщо гаджет не вмикається в звичайному режимі. Щоб перейти до відновлення, вам потрібно дотримуватися певної комбінації кнопок:

 • На недорогих пристроях (Експлей, Торгова сила, DEXP, устриці, Престигіо, Мегафон Логін)-“Об’єм” та “Сила”;
 • На деяких інших гаджетах спрацьовує спільна преса “гучність” та “потужність”;
 • На планшетах Samsung, в якій є кнопка «домашній», ми також затискаємо його.

Якщо ви не змогли вибрати комбінацію, рекомендуємо встановити назву планшета в пошуковій системі Yandex або Google (Acer, Asus, Irbis, Huawei, Lenovo Tab, Digma) і з’ясувати необхідну комбінацію клавіш.

 • Вимкніть планшетний ПК, введіть відновлення (переконайтеся, що акумулятор достатньо або підключіться до мережі);
 • Ми знаходимо бічні клавіші “Сити” та скинути фабрики “та вибрати (це робиться за допомогою блокуючого ключа);
 • Напис “Підтвердьте протирання всіх даних користувачів”, у відповідь на нього клацніть “Так. Видаліть усі дані користувача”;
 • В кінці виберіть “Система перезавантаження зараз” і чекайте включення.
See also  Як відключити звук клавіатури на Android. Відключення повідомлення SMS

Спеціальний код

Ще один спосіб форматування планшета. Це код, який вводиться в режим набору числа. Нижче наведено приклади кодів для Samsung.

Фактичні коди для інших брендів (Asus, Aser, Digma, Prestigio, Outsers, Irbis, Lenovo, китайські таблетки, Media Pad Huawei) можна знайти в Інтернеті або дізнатися від виробника.

За допомогою комп’ютера

Нульовий Android через ПК здійснюється дещо складнішим, ніж попереднє. Для початку завантажте та встановіть програму мосту Android Debug Bridge. Потім ми розпакуємо утиліту і перевіряємо наявність файлу ADB там у папці платформи. Якщо файл відсутній, запустіть SDK Manager (шукайте його в папці з іменем “Android-SDK-Windows”. Далі завантажуйте інструменти Android SDK та платформи Android SDK-платформи.

Тепер подумайте, як скинути пристрій за допомогою ПК:

 • Ми відкриваємо командний рядок (наберіть у пошуку на комп’ютері “CMD”);
 • На планшеті ми вмикаємо функцію “USB налагодження” (розділ “для розробників”) та підключаємось до комп’ютера;
 • У консолі введіть “CD” з проміжком після і вкажіть шлях до каталогу ADB;
 • Наступний крок, який ми пишемо “відновлення перезавантаження ADB” без лапок та пунктуаційних знаків, пристрій переходить у режим відновлення;
 • Далі, як у наведених вище прикладах, натисніть “Витріть дані/скидання заводських даних”, а потім “Система перезавантаження зараз” (фізичні клавіші).

Метод зазвичай використовується, якщо пристрій блокується або не вмикається.

Миготливий

Перегляд може знадобитися, якщо пристрій став дуже уповільненням або взагалі не вмикається після встановлення оновлення Android. Проблема вирішується поверненням до заводської версії Android. Це можна зробити за допомогою спеціальних комунальних послуг виробника. Їм потрібно шукати їх на офіційних сайтах з точною вказівкою моделі планшетного комп’ютера, наприклад, Color Archos 70 Xenon, Dexp Ursus, Irbis TW77, Lenovo Tab 2, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung P5200 та T.D. Необхідно встановити драйвери з вашого пристрою на ПК, програма для оновлення також повинна бути встановлена ​​та запущена.

Оскільки існує багато різних варіантів, ми розглянемо приклад LG:

 • Після підключення USB.Кабелю до комп’ютера за допомогою утиліти на ПК переходимо до меню «Додаткові можливості/відновлення після помилки оновлення» та знайдемо значок відновлення версії Android.
 • В результаті натискання, завантаження та встановлення відповідної версії ОС.

Це був простіший метод, однак, якщо відмова сталася під час встановлення користувальницької прошивки, корекція також буде здійснена в режимі відновлення.

 • Ми відкриваємо системний каталог (ключове комбінація)
 • Виберіть “Серти дані/Скидання заводів”
 • “Витріть розділ кешу”. Видаліть кеш
 • Встановіть ОС знову, вибравши “Встановіть Zip з SDCARD” та шлях до прошивки.

Скиньте апаратну кнопку

Деякі пристрої оснащені спеціальною кнопкою, яка дозволяє скинути установки до оригіналу. Він виготовляється у вигляді невеликого отвору, в якому проходить зубочистка або голка. Таким чином, щоб скинути, просто потрібно натиснути тонкий об’єкт на цій кнопці. Однак не забувайте про попереднє збереження важливої ​​інформації.

See also  Як показати екран телефону на планшеті. Додаткові функції передачі зображень, відео та фотографії

Як повернути ноутбук до фабричних налаштувань престигіо?

Перейдіть до меню “Почати” та виберіть “Параметри”. “Оновлення та безпека”. У лівому меню виберіть пункт “реставрація”. Клацніть на кнопку “запуск” під написом: “Поверніть комп’ютер до його початкового стану”, а потім виберіть “Видалення файлу та очищення диска”.

Як скинути налаштування на телевізорі електронної серії

 • Введіть меню телевізора: натисніть кнопку “Меню”.
 • Виберіть “Підтримка”.
 • Виберіть “Само.Діагностика”.
 • Виберіть “скидання”.
 • Введіть код PIN (якщо код не змінюється, наберіть 0000).
 • Виберіть Так, щоб підтвердити.
 • Налаштування скидаються. Телевізор увімкнеться і ввімкнеться знову.

Як повернути ноутбук до фабричних налаштувань престигіо?

Перейдіть до меню “Почати” та виберіть “Параметри”. “Оновлення та безпека”. У лівому меню виберіть пункт “реставрація”. Клацніть на кнопку “запуск” під написом: “Поверніть комп’ютер до його початкового стану”, а потім виберіть “Видалення файлу та очищення диска”.

Як скинути налаштування на телевізорі електронної серії

 • Введіть меню телевізора: натисніть кнопку “Меню”.
 • Виберіть “Підтримка”.
 • Виберіть “Само.Діагностика”.
 • Виберіть “скидання”.
 • Введіть код PIN (якщо код не змінюється, наберіть 0000).
 • Виберіть Так, щоб підтвердити.
 • Налаштування скидаються. Телевізор увімкнеться і ввімкнеться знову.

Як отримати інформацію з неробного планшета

Дані з неопрацьованого пристрою можна отримати двома способами, кожен з яких не гарантує сто відсотків, оскільки несправності можуть бути різними.

Наприклад, якщо поломка спричинена механічним пошкодженням внутрішньої флеш.Пам’яті, майже неможливо відновити.

 • Підключення до комп’ютера та використання програм для відновлення видалених даних. Я рекомендую Tenorshare ultdata для Android, який можна завантажити з 4PDA. Це можна відновити навіть ті файли, які зберігалися в попередній прошивці, якщо нещодавно відбулася перевстановлення операційної системи.
 • Центр сервісу, що спеціалізується на відновленні даних. Професійні сервісні центри для відновлення втрачених файлів. Це не так багато. Якщо цього немає у вашому місті, ви можете надіслати пристрій поштою.

Процес відновлення даних є складним і вимагає знань, тому ця послуга може коштувати декілька тисяч.

Про автора цього сайту

Вітаю. Мене звуть Петр. Я автор цього сайту. У ньому я кажу вам, що мені дуже цікаво. А саме про таблетки. У блозі я намагаюся говорити про прошивку, налаштування та новинки всіх сучасних планшетів простою мовою. Крім того, більшість статей присвячені ОС Android, що мені дуже подобається