Home » Як калібрувати акумулятор iPhone.

Як калібрувати акумулятор iPhone.

Калібрування акумулятора iPhone: як це зробити, і чому це потрібно?

Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся, як калібрувати акумулятор iPhone з простими кроками. Процедура калібрування акумулятора може допомогти вам розширити термін служби акумулятора, час роботи може не бути як новий смартфон, але набагато довший.

Apple в даний час створює все більше багатофункціональних моделей з функціями, які важко знайти в інших смартфонах, але, на жаль, вони сильно впливають на споживання заряду акумулятора. Більше функцій, більше роботи. Те, що ми будемо робити зараз. Це калібрування акумулятора iPhone.

Калібрування. Це проста процедура, яка може відновити можливі проблеми з зарядкою акумулятора iPhone. Це повинно допомогти усунути будь-які проблеми з зарядкою (або неправильні інструкції щодо відсотка заряду). Як калібрувати акумуляторну батарею iPhone?

Не перегрійте iPhone

Літій-іонні батареї не люблять сильний вплив тепла. Операція або зберігання iPhone у високих температурних умовах має найбільш негативний вплив на акумулятор. Зокрема, ємність акумулятора, яка в кінцевому підсумку призводить до прискорення розряду смартфона.

Але при якому температурі акумулятор стає поганим? Для багатьох це буде здивовано, але ідеальна температура для акумулятора iPhone становить від 16 до 22 ° С. Це підтверджується численними дослідженнями літій-іонних батарей, включаючи Apple, зроблене Apple. Оптимальне використання використання iPhone. До 30 ° С.

акумулятор, iphone

Звичайно, щоб встановити термометр на iPhone для постійного відстеження температури ніхто не буде. Але це не обов’язково, достатньо просто пам’ятати, що iPhone не слід використовувати в спеку. І, безумовно, смартфон не можна залишити навіть протягом короткого періоду часу в дуже теплих кімнатах або під правими променями Сонця.

Підготовка калібрування акумулятора iPhone

Перш ніж запустити процес титрування, необхідно зробити кілька кроків для процесу підготовки. Це все про відключення функцій та послуг, щоб iPhone виконував якомога менше завдань без витрат енергій.

See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Це допоможе отримати точні показання пізніше у процесі. Після скидання заряду акумулятора ви можете знову включити всі чотири з цих параметрів. Ви також повинні переконатися, що ви не увімкнули режим низької потужності за помилкою у налаштуваннях. Батарея.

Вимкнути службу геолокації

Щоб вимкнути служби геолокації на своєму iPhone, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Прокрутіть вниз і торкніться конфіденційності.
 • Знайдіть послуги геолокації.
 • Посуньте перемикач поруч із службами геолокації до позиції OFF.

Пам’ятайте, що ви можете використовувати послуги геолокації, щоб відстежувати втрачений iPhone. Тому не забудьте знову включити цей параметр після завершення калібрування.

Вимкніть програму оновлення фону

Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб зупинити оновлення додатків у фоновому режимі:

 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Натисніть на рік.
 • Знайти додатки оновлення у фоновому режимі.
 • Натисніть на оновлення додатків у фоновому режимі вдруге.
 • Виберіть “Вимкнути живлення”.

Зменшити яскравість екрана

Ось як зменшити яскравість екрана на iPhone:

 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Прокрутіть вниз і виберіть Екран і яскравість.
 • Перемістіть слайдер яскравості до крайнього лівого положення.

Вимкнути автоматичні оновлення

Нарешті, щоб вимкнути автоматичні оновлення, дотримуйтесь цих трьох кроків:

 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Прокрутіть вниз і торкніться iTunes та App Store.
 • Посуньте перемикач поруч із оновленням додатків у положення Off.

Як калібрувати акумулятор iPhone та iPad

Повністю розряджає батарею гаджета. Пристрій повинен самостійно вимкнути через повну вичерпну плату.

Заряджайте акумулятор iPhone та iPad 100%. Зробіть це, підключивши пристрій до повного блоку живлення.

Коли індикатор заряду показує 100%. Залиште пристрій, підключений до мережі протягом ще однієї години.

Від’єднайте iPhone або iPad з адаптера та використовуйте його як звичайно. Але тепер вам потрібно розряджати пристрій, доки він не вимкнений (у процесі розряду, ви не повинні підключити його до адаптера живлення).

Калібрувальна батарея iPhona

Повторіть крок 2 і крок 3. Повністю заряджайте акумулятор і досі не вимикайте смартфон / планшет з розетки.

Це все, ви калібрували вашу батарею IDEVICE!

Ми також переходимо до дисплея налаштувань та яскравість, щоб перемістити повзунок до лівої позиції.

акумулятор, iphone

Ми переходимо до “Налаштування” “MENU” ITuness та App Store “, розмістивши повзунок у положення” OFF “у рядку” Оновити “. У меню “Акумулятор” ми можемо перевірити, чи увімкнено режим енергозбереження. Вона повинна бути вимкнена.

See also  Що це означає завантажити програму на iPhone

акумулятор, iphone

Чому ви повинні калібрувати акумулятор iPhone

Калібрування акумулятора iPhone (також називається випуск батареї). Це несподівано важлива частина служби iPhone. На жаль, багато людей не усвідомлюють своїх переваг, і навіть менше людей витрачають час на виконання необхідних заходів.

Без належним чином каліброваного акумулятора ви можете мати неточні та нестабільні читання у відсотковій батареї, більш швидкий розряд батареї та коротший термін служби акумулятора. Термін служби Якщо ваш iPhone раптово вимикається, коли відсоток акумулятора досягає однозначних чисел, погана калібрування практично безсумнівно.

Багато факторів можуть призвести до неправильної калібрування батареї. Оновлення програмного забезпечення, оновлення програми, нові функції та навіть звичайне щоденне використання можуть призвести до розбіжностей.

І навіть якщо ви не помітили неправильну калібрування, виконання цих кроків забезпечить проходження всіх іонів у акумуляторі, що покращить пікову продуктивність акумулятора.

В ідеалі слід прагнути калібрувати акумулятор хоча б раз на місяць. Чим частіше ти можеш це зробити, тим краще.

Освіта

Перед початком калібрування вам потрібно зробити кілька пресетів. Це усунення деяких функцій та послуг, які потім можна повторно активізувати.

Вимкнення послуг локалізації

Перейдіть до налаштувань конфіденційності служби локації, перемістіть повзунок у положення “OFF”.

Вимкнути фонове оновлення

Перейдіть до меню “Налаштування” “Основна програма” Оновлення фонового програми “, а потім виберіть той самий параметр у новому меню та натисніть” вимкнути “.

Зменшіть яскравість дисплея

Поверніться до “Налаштування” “Дисплей та яскравість” Перемістіть повзунок у ліве положення.

Вимкнути автоматичне оновлення

Для цього перейдіть до “Налаштування” “iTuness та App Store” Розмістіть повзунок у положенні “OFF” у рядку “ypdates”. У меню “Акумулятор” ми можемо перевірити, чи увімкнено режим енергозбереження. Вона повинна бути вимкнена.

Що таке калібрування акумулятора на Android

Для телефонного телефону (літій-іон, який використовується для більшості сучасних смартфонів або літій-полімеру, рідше) калібрування в звичайному сенсі не вимагається. “Ефект пам’яті” характерний для старих батарей, виготовлених з нікелевих сполук. У випадку літій-іонних батарей, це мінімальне, відносне відхилення напруженості становить кілька одиниць на тисячу, що вказує на незначний ефект впливу елемента харчування.

Отже, шляхом калібрування телефонної батареї на андроїд слід розуміти як реконфігурація параметрів інтегрованого контролера BSM, який контролює зарядки та розрядні процеси, а також захист від поповнення. Плата діє з урахуванням параметрів за замовчуванням, а під час роботи пристрою “пам’ятає” батарею.

See also  Як розповсюджувати Інтернет з телефону

акумулятор, iphone

Коли налаштування збиваються, наприклад, внаслідок встановлення нової прошивки або заміни акумулятора, контролер неправильно визначає ємність акумулятора та відображає неправильні значення на екрані пристрою. Мобільний пристрій може вимкнути, коли фактично енергія залишається достатньою, або індикація показує, що рівень заряду знаходиться в межах звичайного діапазону, а живлення вимикається, тоді як акумулятор не допускається. Крім того, значення можуть різко впасти з 70% на 20%, коли підзаряджається, що акумулятор заповнюється більш ніж на 100% або є й інші аномалії, що вказують на нестабільність BSM-борту. Проблема перезапису старих параметрів вирішується, тобто калібрування.

Що робити?

Алгоритм дії для калібрування акумулятора iPhone є абсолютно простим, але не найшвидшим, ми повинні витрачати два повних розрядних циклів та заряджання, давайте подивимося на кожен крок у порядку.

 • Повністю розряджає наш гаджет, він повинен вимкнути відсутність енергії. Щоб прискорити процес, активно використовуйте всі функції пристрою: грати в ігри, слухайте музику та дивитися відео.
 • Підключіть iPhone до зарядного пристрою, бажано підключитися до мережі, а не до комп’ютера, щоб забезпечити постійний потужний приплив енергії.
 • Зачекайте повного заряду пристрою до 100%.

акумулятор, iphone

Покладіть смартфон для зарядки та зачекайте повного заряду акумулятора

 • Це нам недостатньо, оскільки контролер не синхронізується з акумулятором, і невідомо, наскільки він заряджений, ми залишаємо смартфон заряджати ще годину.
 • Від’єднайте гаджет від зарядного пристрою, поки він не вимкнеться, як і вперше. За жодними обставинами це не може бути пов’язано в цей час до зарядки, інакше фокус-токрус не пройде
 • Як і минулого разу, ми виїжджаємо ще на годину.
 • Ми використовуємо це як завжди.

Така калібрування акумулятора підходить не тільки для iPhone 4S, 5, 5s, 6, але і для будь.Яких інших пристроїв Apple. Скажімо, iPad або iPod також потребують такої процедури, і їх батареї триватимуть довше, не вимикаючи свій смартфон раніше, ніж потрібно.