Home » Як керувати планшетом за допомогою ПК. Все про віддалене управління на Android

Як керувати планшетом за допомогою ПК. Все про віддалене управління на Android

Управління смартфоном Android з комп’ютера

Для управління пристроєм Android з комп’ютера часто необхідно активувати режим “USB налагодження”, тому рекомендується навчитися передавати смартфон у вказаний стан заздалегідь і виконувати його тестове з’єднання з ПК/ноутбуком, щоб перевірити Продуктивність “Android Nebug Bridge”.

Детальніше: Активація “налагодження USB” на Android, підключення пристрою, перенесеного на цей пристрій, до ПК

Продукти TeamViewer GmbH. Одне з найпопулярніших рішень для дистанційного контролю пристроїв у різних операційних системах. Це зручно і просто використовувати Windows у поєднанні “Android-Windows”, і єдиною обов’язковою вимогою тут є наявність стабільного підключення до Інтернету на контрольованому мобільному пристрої та комп’ютера/ноутбука, що керують ними.

  Спочатку підготуйте смартфон Android:
  Перехрести посилання, представлене вище, та встановіть програму на пристрій.

керувати, планшет, допомогою, управління

Встановіть TeamViewer з налаштуваннями за замовчуванням,

керувати, планшет, допомогою, управління

керувати, планшет, допомогою, управління

керувати, планшет, допомогою, управління

керувати, планшет, допомогою, управління

Підтвердити надання дозволу на управління пристроєм, повернути “назад”.

керувати, планшет, допомогою, управління

Основним прямим контролем не важко: натискання лівої кнопки миші замінює тапочки вздовж фізичного екрану телефону; Двічі клацання призводить до зміни шкали зображення; Щоб передати команду розгортання, потрібно затиснути LKM і перемістити маніпулятор у правильному напрямку; Можна повернути “назад”, натиснувши на праву кнопку маніпулятора.

керувати, планшет, допомогою, управління

керувати, планшет, допомогою, управління

керувати, планшет, допомогою, управління

Або розширити Quicksuport, просуньте по хресту у верхньому лівому куті екрана і натисніть “Закрийте” запит із програми.

керувати, планшет, допомогою, управління

Що вам потрібно для пульта дистанційного керування?

Для початку нам корисно організувати віддалене управління комп’ютером. Окрім спеціального програмного забезпечення (про нього нижче), яке слід встановити на обох пристроях, нам потрібно:

 • Підключіть два пристрої, для яких можуть бути використані як простий дріт, так і Wi-Fi та Bluetooth бездротові наміри (в Інтернеті також можна залучити: в цьому випадку обидва пристрої підключені до одного облікового запису, хоча на величезній відстані один від одного) ;
 • Трохи часу на налаштування, бажання та мінімальні знання.

Тестування TeamViewer

керувати, планшет, допомогою, управління

Початковий екран TeamViewer для Android

Спочатку для того, щоб спробувати інтеграцію та можливості програми, не потрібно щось встановлювати на своєму комп’ютері. Ви можете запустити TeamViewer на своєму телефоні або планшеті та в полі Id TeamViewer. Введіть номери 12345 (пароль не потрібен), в результаті якого ви підключаєтесь до демонстраційного сеансу Windows, в якому ви можете ознайомитись з інтеграцією та функціональністю цієї програми для дистанційного керування комп’ютером.

керувати, планшет, допомогою, управління

Підключення до демонстраційного сеансу Windows

Принцип роботи та різноманітні програми

Як було сказано вище, набір інструментів наразі встановлюється на два основні моменти:

І якщо раніше контроль комп’ютера через Bluetooth був зроблений виключно в ключовому призначенні команд та відстеження їх виконання, то з часом потужність самих пристроїв та їхні програмні можливості почали ідентифікувати раніше недоступні здібності. Наприклад, використовуйте гаджет як основне обладнання для відображення інформації. Таким чином, монітор в принципі стає непотрібним. Маючи достатньо потужний та сучасний пристрій, ви можете безпосередньо керувати всією системною одиницею, обходячи стаціонарний інструмент для виходу інформації.

В даний час програми поділяються на два типи:

Варто розглянути одну програму кожного типу, але оскільки ми зацікавлені в повному контролі, управління мультимедійними версіями буде максимально стисненим та спрощеним.

Мультимедійний контроль

Наприклад, візьміть єдиний віддалений аплет.

В обох типах програми управління ПК через Bluetooth виконується шляхом встановлення програм як на комп’ютері, так і на самому пристрої. Хоча є винятки. Наприклад, сучасні телевізори можна керувати просто з екрана пристрою Android з пульта дистанційного керування, лише без фізичного пульта дистанційного керування. Каламбур, але насправді все відбувається просто так.

Ця утиліта є набором зазначених положень, притиснувшись, на яких дії вказані в пункті. Тобто, якщо написано, що обсяг буде збільшено натисканням. Це станеться. Все дуже просто і без надмірностей. Якомога простіше та інтуїтивно.

Інструменти дуже дефіцитні, але для цього стандарту аплетів:

Повний контроль

Тут для розгляду візьміть на себе дистанційну програму Monect PC. Це безкоштовно, і його можна легко знайти та встановити в Google Play App Store. Також потрібно буде встановити програму на комп’ютер. При запуску буде відображатися інформація для спаровування.

При запуску програми на Android буде запропоновано вибрати метод з’єднання: Wi-Fi або Bluetooth. Вибравши метод взаємодії, вам потрібно вибрати підключений пристрій зі списку доступних.

Після підключення керованого пристрою з’явиться екран вибору режиму, де будуть представлені 16 різних режимів.

Процедура їх опису, а також імена повністю і повністю виконуватимуться в самій програмі.

Віддалений робочий стіл

Це перший режим представленого, він призначений для повного заміни пристрою для виходу інформації. Коли ви натискаєте значок на екрані, зображення відображатиметься з монітора підключеного комп’ютера або ноутбука.

Насправді цей режим може повністю зберегти ПК від необхідності використання монітора.

Проектор

Цей пункт призначений для роботи з проекторами. Він буде представлений тут шляхом вибору файлів, які можна використовувати для відтворення через пристрої цього класу.

Це положення було додано до програми для переміщення будь.Яких файлів з пам’яті гаджета управління на контрольований комп’ютер.

На вході він запускає подобу файлового менеджера, де слід вибрати передані файли та документи.

Віддалений доступ до комп’ютера через Android. Це було так, що вам терміново потрібен файл, і ви не на своєму комп’ютері? Або їм довелося кидати документи на флеш.Накопичувач, але вони так поспішали, що просто забули це зробити. За статистикою, це трапляється досить часто.

See also  Як увімкнути режим планшетів на Lenovo. Що таке режим планшета?

Більше того, працюючи вдома, ви можете бути необхідними файлами, які працюють і на роботі, навпаки, ті, що знаходяться на вашому домашньому комп’ютері. У такі моменти я хотів би мати можливість отримати доступ до мого комп’ютера з будь.Якого місця і в будь.Який час виявляється, що така можливість поїсти!

І де підключитися до комп’ютера? Найзручніший спосіб. Використовувати смартфон. Планшет також чудово підходить для цих цілей. Ще зручніше керувати комп’ютером, адже екран більше, і ви можете побачити все краще. Але не кожен має, адже смартфон у цьому плані є більш універсальним пристроєм.

У всіх сучасних операційних системах є така функція. Віддалений доступ. Прості слова. Це можливість керувати комп’ютером незалежно від вашого місцезнаходження. Як це можна зробити на практиці?

Використання спеціальних програм. Найпопулярнішим є “TeamViewer”, але є багато аналогів. Ви можете завантажити його в офіційних додатках для Android та iOS.

Тільки з планкою пошуку в магазині, напишіть “TeamViewer”. Його слід завантажувати на ваш телефон або планшет і встановити. Слід зазначити, що існує кілька версій додатків. Вам потрібно завантажити “TeamViewer. Простий віддалений доступ”

Для того, щоб повністю використовувати TeamViewer, вам потрібно буде встановити цю програму на комп’ютер, який ви хотіли б використовувати віддалено. Після встановлення програми відкрийте її на розумному, планшетному комп’ютері або іншому стаціонарному комп’ютері та введіть власний ідентифікатор, вказаний у програмі на віддаленому комп’ютері.

Потім слід натиснути кнопку меню “Віддалене управління” та набрати пароль, створений вашою програмою. Тоді ви можете змінити його та створити власний пароль на комп’ютері. Після підключення на екрані смартфона ви спочатку отримаєте інструкції щодо використання та комбінацій контрольних жестів. Не забудьте перевірити з нею!

Потім ви можете почати безпосередньо керувати комп’ютером за допомогою мобільного. Програма не відрізняє можливості, і ви можете робити все, що зазвичай є, тому що ви потурнули зображенням і звуком з віддаленого робочого столу.

Використовуючи програму, ви можете кидати файли між цим комп’ютером та телефоном. Як в одному, так і в зворотному напрямку. Для цього у вікні зворотного авторизації слід ввести ідентифікатор поточного пристрою.

Тепер ви можете легко передавати файли між ПК та своїм смартфоном або планшетним ПК: просто позначте файли, які вас цікавлять, відкрийте шлях у категорії, де ви хочете скопіювати дані, і натисніть кнопку “скріпкою”. Використання TeamViewer на Android або iOS не дуже складно, і, трохи експериментуючи з програмою, ви можете легко це зрозуміти.

Як бачите, програми, які здатні спростити нашу щоденну роботу та багато зберегти свій дорогоцінний час, і сьогодні ви дізналися про одного з них.

Основний мінімум

Отже, у нас є планшет під керуванням Android 4, клавіатурою, мишею (за бажанням) та бажанням перетворити все це на робочий коник.

Я негайно зроблю бронювання того, що USB-хліб та миша можуть застрягти лише в планшеті за підтримкою режиму USB-хоста (OTG), тому якщо ця опція не в планшеті, вам доведеться використовувати дорожче Аксесуари Bluetooth, і якщо немає підтримки Bluetooth, то нічого цього не можна зробити. Такий планшет не хороший.

Якщо режим USB-хоста підтримується, клавіатура або миша повинна бути підключена за допомогою кабелю OTG, який зазвичай постачається з планшетним ПК та є кабелем типу мініусб-доп Планшет має повнорозмірні USB-порти, можна торкнутися прямо в них). Якщо його не було в комплекті, кабель OTG можна придбати в будь.Якому магазині мобільних технологій або замовити в Китаї за один долар (це не гірше). Я хочу попередити, що зазвичай не всі порти підтримують режим хоста, тому вам потрібно дотримуватися правильного (як правило, він підписується хостом або OTG).

Коли все в руці, ми чіпляємось до планшета миші та клавіатури. І вуаля, все працює. Можна сказати, що цього буде достатньо, але Android може запропонувати набагато більш досконалі можливості управління, використовуючи клавіатуру. Один з головних. Це досить розроблена та зручна система комбінацій клавіш, яка існує з перших версій ОС. Отже, для навігації на робочому столі та різних меню ви можете використовувати “стрілки” та. Ключ замінює кнопку “Назад”, і. Кнопка “Дім”. На додаток до них, ще існує цілий набір інших комбінацій управління, включаючи ярлики для запуску додатків:

Комбінації клавіатури Android

Спеціальне місце серед них. Це поєднання. Який відкриває вікно пошуку, яке знаходиться в Android, подібному до вікна пошуку OS X або Ubuntu, тобто дозволяє вам дивитися не тільки в Інтернеті, але й серед встановлених програм, контактів та браузерних закладок. Дуже зручний інструмент управління з клавіатури.

Комбінації Klavi також доступні в додатках, але лише невелика частина розробників реалізує таке керівництво. Навіть серед браузерів, де ця функціональність просто необхідна, я зміг знайти лише два, які можна повністю керувати за допомогою клавіатури. Це стандартний браузер та Google Chrome, які підтримують наступний набір комбінацій:

На жаль, в Android немає способу змінити ключові комбінації або додати власні, але буде достатньо доступно для роботи з планшетом без будь-якої миші, лише іноді торкаючись екрана-кузи, якийсь важкий елемент інтенсивно.

керувати, планшет, допомогою, управління

AIDE дозволяє створювати повноцінну програму Java для Android в самому Android

Оскільки ми почали говорити про браузер, нам потрібно подбати про підключення до Інтернету. Не всі планшети оснащені модулем 3G, тому вам, швидше за все, доведеться взяти Інтернет іншими способами. Два стандартних рішень. Це модель 3G або Інтернет з телефону. Перший варіант є більш кращим, однак, на планшетах з одним хостом (наприклад, моїм), він ще не дозволить приклеїти клавіатуру. Варіант з розподілом Інтернету з телефону на Wi-Fi дуже зручно, але він вигорає акумулятор щітки неймовірною швидкістю, тому для цього набагато краще використовувати більш економічний Bluetooth.

See also  Підключіть телефон як модем до планшета. Налаштування модуля Wi-Fi

Ситуація з синім зубом в Android досить дивна, і його підтримка сильно відрізняється від версії до версії. Тим не менш, розповсюдження Інтернету на Bluetooth (PLAN PAN) тривалий час зберігається, і, швидше за все, він вже є в смартфоні (його слід шукати десь у районі “бездротові мережі. Додатково. Режим модему “). Щоб підключитися до такого “перекладача”, Google рекомендує вибрати правильний пристрій Bluetooth у списку у розділі “Профілі” та позначити елемент “Використання для доступу до Інтернету”. Але на практиці такий предмет часто просто не існує, тому для підключення незалежної реалізації профілю PAN, наприклад, “Bluetooth Pan” з ринку. Це вимагає кореня, але його легше використовувати: я запустив його, натиснув величезну круглу кнопку посередині екрана.

Для того, щоб мати доступ до всіх необхідних даних на дорозі, ви можете заздалегідь кинути їх на USB.Накопичувач або використовувати хмарні диски, такі як Dropbox або Google Drive. Обидва підходи незручні, оскільки вони не дозволяють синхронізації автоматично виконувати. Але додаток Dropsync може і робить це дуже добре. Насправді, Dropsync виконує те саме завдання, що і настільна версія Dropbox: дозволяє зберігати файли на флеш.Накопичувачі, періодично синхронізуючи їх за допомогою хмари. Що важливо, каталоги для синхронізації можна вибрати індивідуально, надсилаючи та отримуючи з хмари лише те, що насправді потрібно на планшеті, наприклад, книг, музика, тексти джерела.

Використання Dropsync досить просте, вам просто потрібно вибрати каталог для синхронізації, каталог у Dropbox і вибрати метод синхронізації: в один бік або обома. Після цього програмне забезпечення висить у фоновому режимі та періодично буде виконувати синхронізацію. Я негайно рекомендую придбати професійну версію, вона реалізувала підтримку технології Linux Intoiform для миттєвої синхронізації відразу після зміни файлів, а також обмеження розміру файлу 5 Мб та одного синхронізованого каталогу.

АБР над Wi-Fi

Якщо ви хоча б раз помістили спеціальну прошивку, змінили ядро ​​тощо, то ви зробили це через ADB. Android Debug Bridge, який є частиною Android SDK, але може використовуватися окремо. ADB. Це дуже цікава річ, яка дозволяє виконувати консольні команди, накачувати файли на смартфоні, робити резервну копію програми, встановлювати та видаляти програмне забезпечення. У неї є повністю ціле командування, тому він чудово підходить для сценарію певних дій зі смартфоном, і це просто будь ласка. Існує лише одна проблема. ADB вимагає USB.Комп’ютерного з’єднання, що не надто зручно.

Однак АБР також може використовуватися в мережі. Ця функція може бути корисною не тільки для дистанційного керування, але і коли USB.Порт на телефоні покривається, але вам потрібно витягнути файли без використання хмари, або проводити інші маніпуляції через АБР. Логічно, що для цього необхідно, щоб обидва пристрої були в одній мережі Wi-Fi. Отже, для початку ми підключаємо шнур до ПК, встановлюємо його на комп’ютер ADB і шукаємо IP.Адресу телефону через консоль однієї з наступних команд (телефон повинен бути підключений до тієї ж мережі):

Те саме можна зробити з телефону, перейшовши в “Налаштування. Про телефон (про планшет). Загальна інформація “та пошук елемента” IP.Адреса “. У моєму випадку це 192.168.137.149. Далі ми вводимо команду, перезапускаючи сервер ADB на телефоні в мережевому режимі:

Після цієї команди вимкніть шнур і підключіть до телефону, вводячи нашу IP.Адресу:

Усе. Ви можете працювати. Наприклад, витягніть з пристрою певний файл або всю карту пам’яті.

керувати, планшет, допомогою, управління

Дисплей IP.Адреси на пристрої

керувати, планшет, допомогою, управління

Встановлення АСБ над Wi-Fi та прикладом роботи

Ви можете повернути з’єднання через USB з командою

У випадку спочатку розбитого USB.Гніздо на пристрої, якщо права кореня корені, ви можете перезапустити АБР у мережевому режимі безпосередньо зі смартфона. Для цього нам потрібен будь.Який термінальний емулятор з ринку. У ньому повинні бути введені наступні команди:

Після цього ви можете підключитися до комп’ютера. Щоб повернутися до USB в термінальному емуляторі, ви повинні ввести

Однак, звичайно, простіше використовувати додаток Wi-Fi ADB, що робить точно так само.

Як увімкнути АБР

 • Для початку ми активуємо АБР на пристрої: «Налаштування. Про пристрій “. Сім тапочок для “Номер складання”. Далі “Налаштування. Для розробників. USB налагодження “.
 • Встановіть драйвер ADB.
 • Завантажте звідти набору ADB, розпакуйте в будь.Якій папці.
 • Запустіть командний рядок, перейдіть до папки за допомогою розпакуваного набору ADB.
 • Ми виконуємо команду ADB Devices та підтверджуємо підключення до смартфона на самому смартфоні.

Linux ADB працює без будь-яких драйверів і, як правило, доступний у пакеті Android-платформних інструментів Android-платформ. Після його встановлення команда повинна бути запущена як sudo adb.

Завдак

Tasker. Це ще одна програма Joaoapps, з ним ви можете автоматизувати кілька завдань і придумати свій смартфон за допомогою сценаріїв. Ні, з ним ви не можете керувати смартфоном з комп’ютера, він тут з іншої причини.

керувати, планшет, допомогою, управління

Наприклад, Tasker може відкрити програму, якщо надійшло повідомлення про натискання, тому вам не потрібно використовувати жести Android, які не такі зручні для виконання за допомогою миші. Разом із приєднанням ви можете контролювати в обох напрямках, навіть використовувати голосові команди на смартфоні, щоб ця чи що діяла виконано на комп’ютері.

Вільний період становить лише 7 днів, після цього потрібно викласти 259.

Авіаперевезення

Це вже інструмент виключно для комфортного управління пристроями Android на відстані. Він відрізняється від TeamViewer тим, що він не має функції прямого контролю над інте.Віком, тобто не буде працювати над вільним запуском додатків. Однак ви можете працювати з усіма популярними функціями. Крім того, AirDroid представлений веб-інтактом, що виключає необхідність встановлення програм на персональному комп’ютері. Ви можете підключити пристрої двома способами:

 • Через різні мережі. У цьому випадку ПК та смартфон можуть бути на дуже великій відстані один від одного, вам знадобиться реєстрація в сервісі. Помітним недоліком є ​​повільна швидкість з’єднання.
 • Через одну мережу. Пристрої можна підключити в одній мережі, що забезпечить високу швидкість доступу. Крім того, реєстрація є необов’язковою, ви можете просто завантажити клієнта AirDroid на Android, з яким підключення.

Отже, інструкції щодо встановлення з’єднання:

 • Завантажте програму Android AirDroid з Google Play;
 • На комп’ютері відкрийте AirDroid Site (https: // www.Авіаперевезення.Com/ru/) і натисніть “почати”;
 • У додатку на Android використовуйте функцію сканування QR.Кодів (значок у верхньому правому куті);
 • Клацніть “Вхід”, щоб почати користуватися послугою.

Після цього дуже приємна веб-інтелект на комп’ютері стане вам доступною, з якою ви можете віддалено керувати своїм пристроєм. Що можна зробити тут:

 • Дізнайтеся пам’ять пристрою;
 • Надіслати файл або заявку;
 • Напишіть SMS/MMS або зателефонуйте;
 • Перегляньте список встановлених програм, а також розмір та датою завантаження, вони також можуть бути віддалені;
 • Отримати доступ до повідомлень, контактів, файлів, зображень, журналу дзвінків;
 • Знайдіть телефон віддалено;
 • Сфотографуйте, і екран смартфона буде в неактивному стані.

Насправді багато можливостей, і використання їх дуже просто. Щоб розширити список функцій, ви можете зареєструватися в Сервісі (можна використовувати обліковий запис Google). І все це доступно абсолютно безкоштовно.

Повітря

Інструмент з подібною назвою, але з дещо іншою реалізацією. Повітря, як Airdroid, представлений вживанням веб.Сайтів, що виключає необхідність встановлення програмного забезпечення на ПК. Інструмент дозволяє відображати робочий стіл смартфона на екрані персонального комп’ютера, робити скріншоти. Повітря розподіляється безкоштовно, високо оцінюється користувачами, крім того, він має прості та зрозумілі налаштування.

Що потрібно:

Інструкції щодо встановлення зв’язку та використання елементарних:

 • На офіційному веб.Сайті натисніть кнопку «Запустити Air Web, щоб підключити;
 • Для вибору: Використання QR-коду або використання Wi-Fi буде запропоновано два варіанти з’єднання;
 • Запустивши програму Air на Android, виберіть Сканер;
 • Скануйте QR.Код на екрані комп’ютера та дозвольте отримати доступ до різних функцій програми до програми.

Після цього вся інформація про ваш пристрій з’явиться у веб-інтенсації: назва, версія ОС, ємність зберігання, рівень заряду акумулятора та інша. Крім того, ви можете передавати файли між пристроями, наявний набір інструментів, які дозволяють скріншоти та записувати відео з екрана, можна відобразити список контактів та повідомлень.

Повітря показав себе добре в роботі, але не вистачає російської мови, яку має головний конкурент у особі Airdroid. Однак розробники постійно оновлюють та вдосконалюють свій продукт, роблячи його все більш зручним.

Myphoneexplorer

Потужний засіб, який підходить не тільки для дистанційного керування Android через комп’ютер, але і для синхронізації облікових записів, повідомлень про повідомлення, а також буде чудовим інструментами для швидкого створення резервних копій. Немає можливості прямого доступу до екрану смартфона чи планшета, але з іншими функціями повним замовленням, крім того, є підтримка російської мови.

Що нам потрібно:

 • Сама програма MyPhoneExplorer, яка повинна бути встановлена ​​на комп’ютері та пристрої Android;
 • Виберіть метод підключення, три доступні відразу: провідний через USB-кабель або бездротовий зв’язок через Wi-Fi/Bluetooth.

Програма для завантаження доступна абсолютно безкоштовна, крім того, вона не побудована.В рекламі, яку сам розробник відмовився. Дохід отримує від пожертв задоволених користувачів.

З’єднання відбувається в декількох простих дійстях:

 • Ми підключаємо обидва пристрої до однієї мережі Wi-Fi або Bluetooth (або за допомогою дроту);
 • Ми запускаємо програму MyPhoneExplorer на пристроях ПК та Android;
 • Дотримуйтесь підказок помічника.

При першому з’єднанні контакти, SMS, програми та облікові записи синхронізовані, щоб ви могли працювати з ними на персональному комп’ютері. Також у додатку на окремому вкладці відображається інформація про стан телефону: рівень заряду, вільна пам’ять, завантаження оперативної пам’яті, температуру тощо.

Myphoneexplorer. Це цікавий інструмент, який сподобається користувачам, які люблять планувати свій календар, сидіти за ПК, розібрати купу SMS.Повідомлень та завантажити кілька нових ігор на телефон. Програма дещо відрізняється від одного і того ж TeamViewer, оскільки вона не дає повного доступу до смартфона. Однак для віддаленого управління це цілком підходить.

Mobilego

І нарешті, ще один хороший інструмент для дистанційного керування Android через комп’ютер, який є рідше, ніж його аналоги, але це не скасовує його великі можливості. Mobilego розповсюджується безкоштовно, в арсеналі він має параметри синхронізації, відео.Конвертер та хороший менеджер, з яким ви навіть можете віддалено очистити пам’ять смартфона.