Home » Як кинути фото з iPhone на Mac

Як кинути фото з iPhone на Mac

Передача файлів файлів за допомогою iPhone на Mac »Webnots

Отже, ви дивуєтеся, як передавати файли з вашого iPhone на Mac. Ми не тільки знають, як це зробити, але також готові поділитися з вами цим знаннями. Володіючи одним з кращих апаратних засобів на ринку, пристрої Apple відомі своєю преміальною обробкою. Але, мабуть, найбільш захоплююча бездоганна взаємодія між цими пристроями. Операційні системи IOS до Mac OS працюють разом, щоб покращити взаємодію користувача.

В результаті, обмін файлами між iPhone та Mac здійснюється швидко, зручним та безпечним. Однак, ви скоро дізнаєтеся, наскільки це легко.

Пов’язані: як підключити Bluetooth між iPhone і Mac?

4 способи передачі файлів за допомогою iPhone на Mac

Нижче наведено чотири способи переміщення файлів різних типів з вашого iPhone на MacBook.

Аеропорт

Apple Airdrop, запущений у 2011 році на iOS 7, може бути найбільш зручним способом перенесення файлів з вашого iPhone на Mac. Завдяки поєднанню Wi-Fi та Bluetooth, користувачі можуть надсилати файли на свій комп’ютер за максимальною швидкістю. Обов’язково ввімкніть Wi-Fi та Bluetooth-з’єднання на Mac та iPhone, щоб використовувати AirDrop. Також потрібно ввести той самий обліковий запис iCloud для використання цієї функції.

На вашому Mac натисніть кнопку командного простору, щоб отримати доступ до прожектора та введіть “AirDrop”. Відкриється вікно Finder, яка показує ваше поточне з’єднання, а також налаштування аварій. Натисніть “Дозволити мені бути виявленим будь-яким” в кінці сторінки та виберіть “Тільки Контакти”. Це забезпечить вашу безпеку, показуючи ваш Mac лише до ваших контактів, а не всім онлайн.

Вам потрібно ввімкнути AirDrop на вашому iPhone. Натисніть кнопку “Налаштування” та перейдіть до “Основний аеродроп”. Ось натискайте параметр “Зв’яжіться з нами”, щоб дозволити контактні файли.

Тепер виберіть файл, який потрібно надіслати на своєму iPhone. Припустимо, ви хочете надіслати відео до Mac. Відкрийте програму фото та виберіть це відео. Натисніть на значок загального доступу в лівому куті, який відображається як квадратне поле з стрілкою. З’явиться список варіантів обміну, а варіант андрона буде у верхній частині.

Торкніться імені користувача MacBook на iPhone та прийміть запит на комп’ютер. Якщо ви надсилаєте до свого ідентифікатора Apple, файл буде передаватися автоматично без необхідності прийняти.

Скільки часу це займає? Час передачі коливається від пару секунд до декількох хвилин залежно від розміру файлу.

See also  Чи оновлюється на iPhone 6

ICLoud Drive

На відміну від інших хмарних послуг, iCloud зберігає файли з конкретних додатків у спеціальних папках. Наприклад, документ у програмі сторінок доступний не тільки на вашому iPhone, але і на Mac за допомогою iCloud. Звичайно, ви повинні увійти до системи з тим самим Apple ID на обох пристроях. Ось як передавати файли з iPhone на Mac за допомогою iCloud.

Пов’язані: резервне копіювання та відновлення iPhone за допомогою iCloud і iTunes.

Виберіть файл, який ви збираєтеся відправити на iPhone та натисніть Share “. Потім виберіть “Зберегти у файл”, щоб відкрити ряд варіантів. На додаток до економії в ICLOUD ці параметри включають збереження в інших хмарних службах, а також на вашому iPhone.

Виберіть параметр iCloud Drive, виберіть відповідну папку та натисніть “Додати”. Вітаємо, ви успішно передали свій файл до хмари.

Щоб відкрити файл Mac, натисніть Finder на док-станції та виберіть папку ICLOUD. Нарешті, відкрийте папку, в якій ви зберегли файл.

Перевірте переданий файл у Mac iCloud Drive

iTunes

Наш список не може бути повним, не згадуючи стару хорошу службу обміну файлами iTunes. Ви надсилаєте документ, музику або відеофайли, iTunes є найстарішим способом обміну файлами між iPhone і Mac. Вам цікаво, як це працює?

Підключіть iPhone до Mac через USB та запустіть програму iTunes. Потім натисніть на свій iPhone та виберіть опцію “Обмін файлами” на бічній панелі. Ви побачите список програм, встановлених на вашому iPhone, який підтримує обмін файлами. Виберіть бажану програму, включаючи файл, який ви хочете передати до Mac, і натисніть “Зберегти”.

Однак, спільне використання файлів iTunes буде працювати лише у підтримуваних додатках, а не у всіх додатках.

Стороні програми

App Store iOS доступний так багато додатків для передачі файлів. Можливо, вам доведеться вибрати додаток залежно від типу файлу, який ви хочете передати. Більшість додатків підтримують медіа-файли з програми “Фото” на Mac і ПК. Наприклад, надсилайте будь-де до передачі файлів “- популярна програма iOS, яка дозволяє вільно надсилати файли по-різному.

  • Створіть ключ безпеки, щоб надсилати та отримувати файли.
  • Створіть посилання, щоб відправити декілька людей.
  • Ви можете ініціювати повідомлення одержувача отримувати файли без ключа безпеки.

Упаковка

iPhone не підтримує режим зберігання як більшість телефонів. Таким чином, ви не можете переносити файли як зовнішній жорсткий диск або інші телефони для Android. Але це не обов’язково погано. Використання методів передачі, описаних вище, ви отримаєте найкращий досвід передачі файлів. Крім того, вам не потрібно мати USB-диск для надсилання файлів з вашого iPhone до Mac.

Передача файлів за допомогою iTunes

Після завантаження цієї програми до комп’ютера відкриється автоматично після підключення iPhone до комп’ютера.

iTunes для його розвитку не призначений для передачі фотографій. Ви можете використовувати його для цих цілей.

кинути, фото, iphone

Після синхронізації обох пристроїв у робочому вікні програми відкриються дані. Користувач вибирає необхідні фотографії (один або декілька).

Під час завантаження вибраних файлів, система запропонує видалити копіювані дані з телефону.

See also  Зателефонуйте на мобільний телефон з комп'ютера.

Для зручності пошуку фотографій ви можете сортувати за датою, альбомами або способами завантаження (соціальних мереж, Інтернету та т.D.).

На додаток до простого завантаження файлів iTunes дозволяє користувачеві розпоряджатися даними телефону через комп‘ютер. Оновлення добавок, завантажених через Інтернет, можна завантажити за допомогою цієї програми.

Передача фотографій з iPhone до комп’ютера за допомогою iTunes

Перш за все, ми використовуємо Apple iTunes, дуже відомий інструмент керування IOS та інструмент даних. Завантажте iTunes на свій комп’ютер і прочитайте ці методи, щоб почати імпортувати фотографії iPhone на комп’ютері.

Як викинути або передавати фотографії та відео з iPhone до комп’ютера Mac

Порада. Якщо ви використовуєте Mac з MacOS Catalina або пізніше, iTunes не тільки сумісний з вашим пристроєм, вам потрібно передати фотографії з iPhone до Mac за допомогою програми Finder.

Крок 1: Синхронізувати iPhone з iTunes

Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. iTunes автоматично починається і синхронізується з вашим iPhone.

Крок 2: Збереження фотографій iPhone за допомогою iTunes

Integs iTunes Натисніть на піктограму iPhone, щоб потрапити в Inteeis з контролю.

Виберіть висновок на лівій панелі, а потім перейдіть на вкладку «Резервне копіювання», позначте цей комп’ютерний параметр. Потім натисніть назад. Закінчувати.

Тоді iTunes почне передаватися всі дані вашого iPhone на цьому комп’ютері. Коли процес завершується, ви можете видалити фотографії з цього файлу резервної копії. Ви можете знайти запис резервного копіювання iTunes на жорсткому диску комп’ютера.

Імпортувати фотографії з iPhone на ПК з Windows 10/11 за допомогою програми “Фотографії”.

На комп’ютерах з Windows 10/11 існує програма “Фото“, яку ви можете використовувати для передачі фотографій з вашого iPhone на комп’ютер з Windows 10/11. Спробуй це:

Крок 1: Запустіть фотографії на своєму комп’ютері з Windows

Перейдіть, щоб запустити, прокрутіть вниз і знайти фотографію. Відкрийте програму та підготуйтеся до перекладу.

У програмі “Фото” натисніть Імпорт ⟶ з підключеного пристрою. У цьому випадку ви можете переносити фотографії з цього підключеного iPhone на ваш комп’ютер.

Виберіть фотографії та натисніть Імпорт 2 з 6 позицій (цифри будуть відрізнятися залежно від вашої ситуації), щоб розпочати переклад.

Як передати фотографії з iPhone на Mac у 2021 році

Експерт “Всемогутній текст”, який добре розуміється в Mac та забезпечує ефективні рішення.

Я хочу вчитися Як завантажити фотографії з iPhone на Mac? Ми надамо вам різні методи з покроковими інструкціями, як це зробити. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Порада: Ось інструкції щодо передачі фотографій з Mac до пристрою iPhone, натисніть і прочитайте, якщо це необхідно.

Як передати фотографії з iPhone на Mac?

Раніше люди взяли цифрову камеру на поїздах і на пікніку, щоб зробити фотографії. Однак зараз він був змінений зі смартфонами. Майже кожен смартфон пропонує висококласну камеру. Останній iPhone 11 Pro Max пропонує 12-мегапіксельну камеру для співпраці та дозволяє створювати широкі зображення. Зробивши красиві фотографії, ви можете перенести їх на Mac. У цій статті ми пояснимо, як передати фотографії з iPhone на Mac.

See also  Як вимкнути ліхтарик на iPhone 11

Пов’язані: Як передати фотографії з iPhone на ПК?

Як передати фотографії з Mac на iPhone (оновлення 2022)

Літній відпочинок Планування з друзями. Відвідування історичних пам’яток та об’єктів спадщини. Сім’я Тусовка. Вам знадобиться високоякісна камера, щоб захопити ці захоплюючі моменти. Ви також можете зберегти такі цінні фотографії з камер на вашому Mac.

Можливо, ви захочете перенести ці фотографії на свій iPhone, щоб ділитися ними з друзями та родичами в будь-який час. Однак, якщо ви не розумієте технології, у вас може бути питання: як експортувати фотографії з Mac на iPhone? Дійсно, це може бути складним завданням, якщо ви не дуже добре знайомі з новими технологіями. Для наших шанованих читачів ми зібрали ефективні методи 4, які можуть бути використані для передачі фотографій з Mac до iPhone. Необхідні кроки були викладені в звичайних умовах на користь кожного.

Передача фотографій з Mac до iPhone за допомогою захоплення зображення

Захоплення зображення, що захоплюється інструментом для імпорту зображень із сканерів або інших пристроїв, коли iPhone був у моді. Однак застосування “Фотографії” на Mac майже застаріла. Але це не так для досвідчених фотографів, вони все ще використовують його для розділення фотографій з головної бібліотеки.

Зображення зображення дозволяє перемістити скріншоти або фотографії, які ви не хочете зберігати на вашому Mac. Починається, коли ви хочете перенести зображення на свій Mac, не зберігаючи та не відображаючи його як альбом. Дотримуйтесь цих кроків, щоб виконати роботу з цим блискучим інструментом:

  • Підключіть iPhone до Mac і запустіть захоплення зображення.
  • Виберіть свій iPhone у списку пристроїв, якщо ви сказали, встановіть папку одержувача для ваших зображень.
  • Натисніть Імпорт / Імпортувати всі фотографії з Mac на iPhone.

Capture зображення включає Функція стирання фотографій. Крім того, Capture зображення перенесе свої фотографії до папки зображення на своєму iPhone і надає вам можливість вказати інші напрямки. Це дуже зручно, якщо ви хочете використовувати окремі фотографічні проекти в окремих папках.

Відправка фото з iPhone на Mac через пошту

Якщо з якоїсь причини ви не використовуєте аварій, наприклад, виникає помилка при спробі надіслати фотографію, другий зручний варіант. поштові програми. Ви можете використовувати пошту, Yandex Mail або будь-який інший. Простий Перейти до галереї на iPhone, виберіть потрібну фотографію та натисніть “Частка”.

Виберіть клієнта електронної пошти, який ви хочете використовувати, щоб надіслати фотографію.

Фото автоматично прикріплена до листа. Тепер просто введіть потрібну адресу електронної пошти. При необхідності відправити лист до себе.

Після надсилання листа, доступ до фотографії можна отримати у поштовому рахунку на Mac.