Home » Як кинути фото з iPhone на USB-флеш-накопичувач

Як кинути фото з iPhone на USB-флеш-накопичувач

Table of Contents

спосіб кинути фотографії з iphone на комп’ютер

Більшість власників віддають перевагу продукті, завдяки широкій та високоякісній функції камери. Велика кількість власників iPhone люблять захопити яскраві моменти на своєму пристрої. Але, на жаль, величезна різноманітність фотографій займають пам’ять і доводиться переносити їх на жорсткий диск персонального комп’ютера.

Багато користувачів дивуються, як ви можете швидко і легко кинути фотографію на комп’ютері. У цій статті ми подивимося, як ви можете викинути фотографії з iPhone до комп’ютера. Якщо ви хочете знати, як передати фотографії з iPhone на iPhone, не пропустіть цю статтю.

Підключіть iPhone, iPad або iPod Touch до кабелю USB-кабелю Mac. Відкрийте програму “Фото” на вашому комп’ютері. У програмі “Фото” відкриється екран імпорту, де з’являться всі фотографії та відео на підключеному пристрої.

 • Підключіть пристрій до комп’ютера
 • У програмі iTunes на ПК натисніть кнопку “Пристрій” у лівій стороні вікна iTunes.
 • Натисніть “Фото”.
 • Перевірте прапорець Синхронізація фотографії, а потім виберіть альбом або папку у спливаючому меню.

Є 3 варіанти, які допоможуть копіювати захоплені моменти на жорсткому диску ПК:

Скопіюйте хмарні файли, можна дистанційно, щоб перемістити фотографії за допомогою провідника в Windows або iTunes, вам потрібно буде підключити смартфон до комп’ютера через USB-кабель.

Інструкції щодо передачі даних через Windows

Метод не вимагає додаткової установки програм та авторизації в службах “Apple”. Щоб скопіювати фотографії з iPhone, достатньо зробити чотири кроки:

  Підключіть телефон до ПК через USB Wire. Підтвердьте з’єднання на смартфоні.

Цей метод дозволяє копіювати лише фотографії та відеоматеріали.

Завантажте мультимедійні файли в iPhone через “Explorer” не працюватиме.

кинути, фото, iphone, usb-флеш-накопичувач

Алгоритм дій для передачі фотографій за допомогою iTunes

Програма iTunes використовується для керування вмістом музики та дозволяє відкрити iPhone на комп’ютері та перемістити файли на жорсткий диск.

Щоб працювати в Windows, програма повинна бути встановлена ​​окремо. На офіційному веб-сайті Apple є комплект розповсюдження, який потрібно завантажити та встановити.

Інструкції щодо передачі медіа-вмісту складається з п’яти кроків.

Як перемістити фотографії за допомогою iCloud та інших хмарних послуг

Знімки, що зберігаються в ICLOUD, доступні на будь-яких пристроях, підключених до хмари “Apple”. Телефон повинен включити зберігання фотографій у хмарі.

На пристроях Apple, включаючи AppleTV, достатньо оновити версію програми Cloud та увійти до системи.

На ПК з Windows ви можете копіювати фотографії двома способами:

See also  Як написати телефонну розмову на iPhone 10

У браузері достатньо увійти до веб-сайту iCloud, введіть ідентифікатор та пароль.

Перейдіть на вкладку “Фото“, виділіть фотографії та правою кнопкою миші, щоб зберегти їх на ПК.

Запустіть файл встановлення ICloudetup.Ефір.

Покладіть параметри “фотографії”, галочку навпроти “Media Icloud”. Папки, в яких файли будуть зберігатися автоматично.

Відкрийте піктограму ICLOUD, яка розташована на панелі завдань Windows та виберіть команду завантаження Media File.

Перемістіть фотографії з iPhone на комп’ютері через третій стороні Cloud Services:

Програма повинна завантажувати по телефону та увійти до сховища хмари.

Введіть галерею та виберіть фотографії, які потрібно передати. Додайте хмари на можливі способи надсилання, а потім виберіть сховище для переміщення фотографій.

Збережені файли можна скопіювати на будь-який пристрій, підключений до служби хмари.

Як передати відео з iPhone на USB-флеш-накопичувач або HDD ?

Як передати фотографії з iPhone на Mac

Підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю.

У діалоговому вікні “Смартфон” натисніть Довіряйте цей комп’ютер і введіть код розблокування.

На Mac запустіть програму фото та виберіть підключений смартфон у бічній панелі.

Тепер ви можете вибрати необхідні фотографії з iPhone і вказати місце імпорту на Mac.

Цей метод зручніший, коли вам потрібно переглянути фотографії та вибрати велику кількість пострілів для передачі. Крім того, копіювання через кабель пройде швидше, ніж через AirDrop.

Як завантажити фотографії з iPhone на комп’ютері

Кожен користувач, принаймні, колись у своєму житті, дивувався, як передати фотографії з iPhone на комп’ютер. Традиційний спосіб використання iTunes багато хто з нас вважаються дуже незручним. MediaCombine часто замерзає, особливо на Windows. В результаті, щоб кинути фото з iPhone на комп’ютер, ви повинні витратити багато часу і нервів.

Якщо ви знаходитесь від тих користувачів, які віддають перевагу мобільній камері та звикати до декількох сотень фотографій на ваш смартфон, це буде корисним для вас, щоб дізнатися про найпростіший і швидкий спосіб копіювання фотографій з iPhone до комп’ютера. TenorShare Icarefone Програма. ваш надійний особистий помічник.

Як фліп-фотографії на MacBuke?

Для цього в операційній системі Mac є вбудована утиліта для перегляду фотографій. Вам не потрібно встановлювати додаткові програми. Багато користувачів визнають, що ця функція набагато зручніша, ніж це реалізується в операційній системі Windows. Щоб розпочати перегляду, потрібно виконати наступне:

 • Відкрийте програму “Фото”;
 • Далі виділіть фотографії, які ви хочете побачити в повноекранному режимі. Ви можете зробити це за допомогою клавіші Ctrl Clamping та натисніть ліву кнопку миші або сенсорну панель;
 • Після вибору необхідних файлів натисніть пробіл на клавіатурі. Ви можете переглядати фотографії на McBook, використовуючи стрілки або курсор.

Щоб завантажити фотографії з iPad на комп’ютер, підключіть його через кабель, відкрийте вікно iTunes, перейдіть на вкладку, на якому відображається ваш iPad, виберіть розділ “ФОТО“, перевірте необхідні файли та натисніть “Синхронізувати”. Тепер ваші фотографії будуть на ПК.

 • Підключіть адаптер камери або читача картки до роз’єму блискавки або USB-C на iPad.
 • Виконайте одну з наступних дій, описаних нижче:.
 • Відкрийте програму “Фото” на iPad, а потім натисніть “Імпорт”.
 • Виберіть фотографію та відео, щоб імпортувати, а потім. місце, щоб зберегти їх.

Копіювання фотографій з iPhone за допомогою кабелю USB

Як скопіювати фотографії?

 • Підключіть один кінець USB-кабелю (той, який використовується для заряджання телефону) до телефону, інший. до комп’ютера.
 • Увійдіть до “Мій комп’ютер” та знайдіть свій пристрій.
 • Увійдіть до свого пристрою та знайдіть папку “Внутрішня пам’ять”, а потім “DCIM” та знайдіть потрібну папку з фотографією.
 • Виберіть потрібні фотографії, копіюйте та перенести до потрібної папки на комп’ютері.
See also  Як розібрати телефон ZTE. Як отримати SIM-картку з телефону ZTE?

Увага! Фотографії можна зберігати у різних папках. У той же час ви самі повинні пам’ятати, які фотографії ви вже завантажили, а які. ні. Ви можете, звичайно, виконувати синхронізацію, але без правильних налаштувань, це може дати вам неприємний сюрприз, зокрема у формі дублювання або навіть “з’їдених” фотографій. Результат: досить простий спосіб копіювати фотографії з iPhone, не вимагає завантаження спеціальних програм та підключення до Інтернету. Але може виникнути проблема з пошуком потрібної папки, в якій розміщена ваша фотографія. Крім того, цей метод не дозволить Ви копіюєте фотографії з комп’ютера на iPhone.

Бібліотека фотографій iCloud може автоматично створювати резервні копії iPhone серед усіх ваших пристроїв Apple, доки ви не реєструєте той самий ідентифікатор Apple, і коли існує доступна мережа Wi-Fi. Щоб перенести бібліотеку фотографій iPhone на комп’ютер Mac, спочатку потрібно встановити кілька речей:

 • На iOS 11/12 та iOS 10 пристроїв 10.3 Перейдіть до налаштувань вашого профілю ICLOUD Фотографії та Увімкніть ICLUD Photo Photo Library.
 • Якщо ви використовуєте iOS 10.2 та попередні версії, перейдіть до налаштувань фотографій iCloud і робити те ж саме.
 • На вашому Mac, перейдіть до системних налаштувань ICLOUD. Знайдіть фотографії та натисніть “Параметри” та перевірте бібліотеку фотографій iCloud.

Ваш пристрій iOS потім адресований мережею Wi-Fi, бібліотека фотографій iCloud автоматично завантажуватиме фотографії з iPhone на Mac, і вам просто потрібно завантажити та додати їх до пам’яті Mac пізніше.

Імпортувати фотографії з iPhone на Mac за допомогою програми “Фотографії”

Mac OS X та пізніші версії Apple представили додаток фотографій як заміну iPhoto для систематичного управління, редагування та обміну зображеннями між пристроями IOS та MAC. За замовчуванням додаток фотографій налаштовано автоматично копіювати фотографії iPhone на вашому Mac під час підключення через кабель USB. Якщо ні, виконайте такі дії:

 • Підключіть пристрої iOS до Mac і зачекайте автоматичне відкриття програми фото. Якщо це не так, натисніть значок “Фото“.
 • Виберіть “Імпорт” у верхньому рядку меню. Якщо вам більше не потрібні ці фотографії після передачі, перевірте прапорець “Видалити елементи після імпорту”.

Вибірково передавайте фотографії iPhone на Mac за допомогою TenorShare Icarefone

Фактично, існує багато способів та додатків для синхронізації фотографій iPhone з комп’ютером Mac. Ми переживали всі методи, згадані в цій статті, і виявили, що найефективніший рівень тенорів. Всі зображення, включаючи камерний рулон, Photo Stream, фотографії бібліотеки, сторонні завантажені файли програми, можуть бути негайно експортовані на ваш Mac за клік, і ви можете вирішити, чи передавати кілька або окреме зображення на комп’ютер. Нижче наведено кроки, які допоможуть вам отримати фотографії з iPhone та Mac.

 • Запустіть програму на комп’ютері Mac і підключіть до нього пристрої iOS. Ця програма добре працює з усіма версіями Mac OS.
 • Коли Tenorshare Icarefone виявляє ваш пристрій, відкрийте “Фото” “Фото“.
See also  Як відновити видалені фото на Android Xiaomi

Там ви закінчили перенесення фотографій iPhone на Mac. Досить легко і швидко, праворуч? Не пропустіть найкраще програмне забезпечення для передачі файлів (музика, відео, нотатки,) iOS. Tenorshare icarefone.

Надіслати фотографії з iPhone на Mac без використання електронної пошти або imessage.

Якщо вам просто потрібно передати лише кілька фотографій до вашого MacBook або IMAC, або електронною поштою, або imessage. Хороший вибір для простих операцій і своєчасність. Тут ми візьмемо електронну пошту як приклад, щоб отримати фотографії з iPhone на Mac.

Відкрийте програму “ФОТО” на своєму iPhone та виберіть фотографії, які ви хочете імпортувати на Mac. Натисніть значок спільного доступу в нижньому лівому куті та принесіть кілька параметрів. Виберіть “Пошта” зі списку.

З’явиться екран електронної пошти, на якому ви повинні ввести свою адресу електронної пошти, щоб надіслати. Зрештою, завантажте його на комп’ютер, доступний в Інтернеті, і тепер ви можете вільно переглядати фотографії iPhone на Mac.

Імпортувати фотографії з iPhone на Mac за допомогою AIRDROP

Подібно до електронної пошти, ви можете використовувати AirDrop, щоб додати зображення на Mac з вашого iPhone, але для цього вам буде потрібно Mac OS X Yosemite, El Capitan або MacOS Sierra. Переконайтеся, що ви робите це під Wi-Fi з’єднання.

Щоб почати, увімкнути, увімкніть аеродрант на своєму iPhone і виберіть “Все”. Потім відкрийте Finder і запустіть AirDrop. При підключенні торкніться фотографування та виберіть зображення, щоб перевести на комп’ютер за допомогою спільного значка.

Однак, якщо Wi-Fi не стабільний, весь процес передачі займе багато часу. І одна річ, яка не забудьте вимкнути AirDrop після синхронізації.

Перемістіть фотографії iPhone на комп’ютері Mac за допомогою зображення зображень

І останнє, але не менш важливе: є ще одна програма, яка дозволяє вам передавати фотографії з iPhone на Mac без iTunes, що є програмою захоплення зображення за замовчуванням. У порівнянні з застосуванням “фото” це дуже зручно для організації та обміну фотографіями, особливо для папок.

кинути, фото, iphone, usb-флеш-накопичувач

Щоб експортувати фотографії з iPhone на Mac, потрібно підключити пристрій до Mac і запустити захоплення зображення. Виберіть свій iPhone з списку пристроїв та визначте папки вихідного зображення, а потім натисніть кнопку Імпорт або імпортувати всю кнопку. Як і фотографії, ви також можете вибрати “Видалити після імпорту”, щоб звільнити сховище на iPhone.

Порівняння 6 Методи передачі фотографій iPhone на Mac

TenorShare iCarefone Фотографії iCloud Фотографії Бібліотека Mail Зображення захоплення Airdrop
1-клік
Автоматична синхронізація всіх пристроїв Apple
Перегляд до імпорту
Двостороння передача між пристроями IOS та MAC
Wi-Fi не потрібно під час передачі
Тримайте початкову якість і фільтр
Передайте інші файли iOS, такі як повідомлення, контакти, музика, книги та t. D.
Підтримка всіх Mac OS
Підтримка пристроїв iOS 11/10/9/8 та попередніх версій

Прочитавши стільки, який метод, на вашу думку, це найкраще працює, коли викриваючи фотографії iPhone? Залиште коментар нижче, щоб повідомити нам про це.