Home » Як клонувати додаток на Android. Створюйте копії за допомогою вбудованих інструментів

Як клонувати додаток на Android. Створюйте копії за допомогою вбудованих інструментів

Що таке клонування програм у Android?

Клонування андроїд надає користувачам можливість одночасно використовувати клоновану програму, не виходячи з основного облікового запису. Можливо, потрібно, щоб ділитися особистими та робочими контактами або приховати фальшивий рахунок.

Важливий! Деякі програми вимагають служб Google. У будь-якому такому випадку буде потрібно клонувати і їх.

Наприклад, щоб клонувати потрібну програму на смартфоні Redmi або Xiaomi, вам доведеться виконати наступні кроки:

 • Введіть меню стандартних налаштувань.
 • Знайти у списку підрозділів “Програми” та натисніть “Клонування програм”.
 • У списку, який відкривається, виберіть програму, яка повинна бути клоном, і перемістіть бігун у положення.

Робіть кілька просторів

Це програмне забезпечення, що є одним із багатьох, дозволяє вам клонувати будь-яку програму, встановлену по телефону, починаючи від соціальних мереж та закінчуючи іграми. Він підтримує одночасне використання декількох облікових записів, але навіть з високим рейтингом у магазині програмне забезпечення містить багато реклами, видаленого лише шляхом придбання VIP-підписки та активації відповідного параметра в налаштуваннях.

Відвідавши сторінку відтворення на відтворенні та встановлення, виконайте декілька просторів, ви опинитеся на початковому екрані. Використовуйте піктограму з зображенням “”.

Як клонувати будь-яку програму / створити копію Samsung / Samsung / Xiaomi, щоб зробити дублікат!

З загального списку встановлених додатків виберіть один або кілька бажаних. Щоб створити копію, натисніть кнопку “Клон з виконанням декількох просторів”.

Після цього розпочнеться програмне забезпечення клонування, і значки з’являться на початку сторінки. Запуск кожної копії можна зробити виключно звідси, без можливості додати ярлики до основного робочого столу пристрою. Крім того, раніше згадані “налаштування” доступні так само доступними з головної сторінки.

У деяких випадках, як правило, при використанні програми Android версії 4.4 І нижче можуть бути невдалі в роботі як взагалі, так і в клонованих застосуванні. З цієї причини краще використовувати декілька просторів на більш сучасній операційній системі випуску.

Звичайно, у вас були випадки, коли потрібно було використовувати кілька копій того ж застосування. Наприклад, з різними обліковими записами або для різних налаштувань. Звичайно, деякі програми підтримують використання декількох облікових записів, але не всі. З декількома обліковими записами, неофіційні програми деяких послуг можуть працювати, але вони, як правило, обмежуються функціонально. На щастя, Android можна встановити на клонах Android. В цьому випадку ви можете використовувати ту саму послугу з різних облікових записів, за бажанням навіть у двомовному режимі. Як це зробити?

Встановіть програму Cloner через Google Play. Це не вимагає кореневого доступу і не містить реклами, а функціональність його вільної версії достатньо для створення повноцінних клонів.

Запустіть Cloner App Cloner, виберіть мову у налаштуваннях (якщо за замовчуванням потрібна потрібна) та знайдіть у списку встановлених додатків, чий копія ви хочете створити.

App Cloner сканує застосування та повідомляє обмеження, які володіє клоном. Як правило, вони стосуються використання послуг Google (облікового запису, карт та T.D.) Ви можете вибрати колір значків клону, додати етикетку до піктограми та повернути його. Крім того, ви можете змінити додаток самостійно, змінюючи деякі параметри його роботи.

App Cloner розбирає програму, робить необхідні зміни, а потім знову збирає його, додавши новий цифровий підпис. Насправді отримують підроблену програму, але з тими ж можливостями, що і оригінал. Оригінальний додаток та його клон працюють незалежно один від одного, і при використанні режиму з двома блоками їх навіть можна запустити “поруч”.

See also  Як налаштувати монітор LG Flatron.

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

Clone APP може створити клони майже всіх соціальних мереж та посланців, включаючи тих, хто працював лише в зобов’язанні з SIM.Карткою. Ця функція корисна для власників двохвилинних смартфонів. Кількість клонів однієї програми не обмежена, і кожен з них може мати власні налаштування.

Як встановити 2 однакові програми для Android

Існує кілька способів встановити ту саму програму у двох примірниках. На сучасних моделях можна клонувати програму за допомогою вбудованих інструментів смартфона, тоді як на старих гаджетах доведеться зв’язатися з додатковим програмним забезпеченням.

Через функцію системи

Щоб завантажити другу програму, вам не потрібно встановлювати неофіційну збірку того ж YouTube або WhatsApp. Досить використовувати вбудовану функцію смартфона, виконавши кілька простих кроків:

Варто зазначити, що залежно від виробника пунктів меню може відрізнятися. Тому рекомендується використовувати рядок пошуку, представлений у налаштуваннях телефону. Також не забувайте, що варіант працює далеко від кожного пристрою. Якщо ви не зможете клонувати програму вбудованими інструментами, зверніться до допомоги спеціалізованого програмного забезпечення.

Подвійний простір

Говорячи про програми, які дозволяють зробити клон програми, перш за все, вам потрібно розповісти про “подвійний простір”. Назва цієї утиліти може бути перекладена як “подвійний простір”, що негайно дає зрозуміти, чому ця програма потребує. Завантаживши програму через ігровий ринок, перейдіть до інструкцій:

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

Тепер у вас у вас буде дві копії тієї ж програми. Перша версія буде доступна на головному екрані смартфона, а друга. Через подвійне пробіл.

Паралельний простір

Тепер поговоримо про “паралельний простір”, який також дозволяє поставити двічі і ту саму прогресу. Принцип взаємодії з паралельним простором дуже схожий на подвійний простір, тому ви навряд чи зможете заплутати. Але на всякий випадок, якщо ми пропонуємо вивчити алгоритм:

Як і у випадку з подвійним простором, паралельний простір додає другу мітку програми. Це не робочий стіл, а в додатковому просторі, доступному через саму корисність. Це певні незручності порівняно зі стандартними інструментами клонування, але інших варіантів для власників старих пристроїв немає.

Cloner додатків

Ще одна програма з іменем розмови, яку ви можете встановити на своєму телефоні. App Cloner характеризується простими інтенсами з повноцінним перекладом на російську мову. Алгоритм дій тут такий же, як і у випадку інших подібних утиліт:

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

Цікава особливість програми Cloner є те, що для будь-якої клонованої етикетки є можливість змінити колір. У той же час можна буде почати копію програми лише за допомогою самої програми Clorer.

Мохат

Нарешті, зверніть увагу на мохат. Незважаючи на те, що ця утиліта працює так само, як і інше подібне програмне забезпечення, тут є багато функцій. Отже, клон застосування займає не більше 10 мегабайт. У той же час, лише мобільні клієнти соціальних мереж та миттєвих посланців можуть бути клоном, а сам Мохат не представлений у магазині “Play Store Store”. Тому вам доведеться встановити утиліту вручну через файл APK.

Початок роботи

Привітання, вхід та інші подібні речі можуть бути пропущені, тому що в більшості випадків немає нічого корисного, насправді, як у випадку з Клон.

Перейдіть одразу до головного меню комунальних послуг і подивіться, що воно розділене на категорії: “програми”, “apk”, “клоновані програми” та “клоновані APK”. Тут все цікавіше, ніж у паралельному просторі та аналогах.

App Cloner дозволяє буквально переробляти програми по.Своєму, починаючи з імені, редагування піктограм та закінчення доступних дозволів та оновлень. Варіанти. Це величезна кількість; Природно, серед них є налаштування клонування. І на “вихід” ми отримаємо програму з іншим цифровим підписом і зможемо встановити його на пристрої, а не дотик оригінальної програми.

Реклама

Все вищезазначене можна зробити як за допомогою встановлених ігор, так і програм та встановлення файлів, наприклад, надсилайте їх друзям.

See also  Де зберігаються файли на Samsung. Не вдається знайти необхідну інформацію?

На жаль, безкоштовна версія Cloner додатків трохи обрізана з точки зору функціональності і не містить такого величезного переліку функцій, але ключові параметри знаходяться у відкритій доступі.

Що для цього потрібно?

 • Підготовка: засоби для декомпляції (Apktool, Java, Shell для Apktool);
 • Заява, над якою “операція” зроблена в цьому уроці, є вільним заголовком:
 • Програма для редагування текстових файлів Блокнот
 • Після депортованої заявки перейдіть до своєї папки;
 • Відкрийте програму Notepad AndroidManifest.Xml, який знаходиться в корені папки;
 • Знайдіть пакет Word у другому рядку, після чого йде “внутрішнє ім’я файлу”;
 • Виділіть “Внутрішнє ім’я файлу”. Відкритий пошук. Знайдіть у файлах у нижній частині, щоб встановити область пошуку;
 • Змініть “Ім’я внутрішнього файлу” до своєї версії, натиснувши кнопку “Замінити у файлах”;
 • Перейдіть до папки RES;
 • Відкрийте папку “Значення” та “Значення” (якщо є локалізація);
 • У файлі рядків.Xml Field APP_NAME Змінити назву до Вашого варіанту:
 • Компіляція, підписатися на додаток та встановлення;
 • Тепер у вас є дві ідентичні програми. Вітаємо тепер, як ви знаєте, як створити клон додатків APK!

На цьому уроці на редагуванні apk закінчився!

У вас ще є додаткові питання? Попросіть їх у коментарях, скажіть мені про те, що ви станете або навпаки!

От і все! Залишайтеся з Android 1, то це буде більш цікавим! Читати далі Статті та інструкції в розділі Статті та ХАКІ Android.

Mi mover

Для власників фірмових телефонів Xiaomi розробники створили програму MI Mover для Android, що дозволяє передавати дані зі старого пристрою до нового.

Служба забезпечує клонування інформації: зображення, відео, музика, документи, повідомлення, контакти контактів, журналів викликів, подій у календарі, нотатки, будильники та навіть використані програми. Перш ніж запустити дані даних Android, програма обчислює обсяг вибраних файлів, розділяючи їх у групи: до зображень, повідомлень та контактів, програм.

Інтегрований інтегрований, він не має додаткових функцій або кнопок, які можуть зруйнувати дані, що зберігаються на смартфоні в пам’яті. Власники телефону Xiaomi також не повинні вручну займатися нудним відстроченим.

Клонування в Xiaomi

Wrouders телефонів бренду Xiaomi навіть не потрібно встановлювати на пристроях спеціальні програми Android для клонування. Смартфони Xiaomi на ОС MIUI мають вбудований варіант. Клонування додатків, завдяки якому це можливо в найкоротший час, щоб отримати точну копію більшості використовуваних програм, ігор та послуг.

Щоб зробити клонування, вам потрібно:

 • Введіть загальні налаштування телефону та відкрийте “програми”.
 • Поруч із посиланням на розділ “клонування програм”.
 • Виберіть із існуючого списку (він розділений на тих, хто підтримує операцію клонування, та тих, хто ні) бажаний додаток для Android.
 • Підтвердьте повідомлення про створення клону та додаткову копію послуг від Google (відбувається під час першого клонування).
 • Зачекайте, поки система створить копію. На екрані відображатиметься відповідне повідомлення “клонування завершеного”.
 • Відкрийте робочий стіл та знайти Android Додатку Любов за допомогою жовтого значка маркера.

Також у налаштуваннях клонування ви можете видалити створені облікові записи в будь-який час.

Клонування в заявці

На жаль, стандартна функція клонування побудована далеко у всіх оболонках. Якщо версія операційної системи не дозволяє створювати програму Clone для Android із стандартними інструментами, ви можете використовувати спеціалізовані утиліти. З переваги цього варіанту ви можете виділити можливість захисту дублікатів з графічною ключем або відбиткам пальців.

App Cloner

Це популярний універсальний інструмент, принцип клонування, який полягає у створенні копії потрібної програми з зміненим пакетом та підписом. Раніше утиліта була доступна на ринку Play, але таке програмне забезпечення часто видаляється з сервісу, тому на даний момент можна безпечно завантажувати з Trashbox.Ро.

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

Створіть та налаштуйте копії в Cloner App Cloner

Дублювання додатків Android за допомогою клон / Cloner може виконуватися відповідно до наступного алгоритму:

 • Встановіть програму та запустіть її.
 • Надайте доступ до деяких даних смартфона, натиснувши кнопку “Прийняти” або “Дозволити” у вікні системи, що відкривається.
 • З основної утиліти екрану для вибору програми для клонування. Якщо бажана програма не знаходиться в запропонованому списку, ви можете натиснути на значок “” і вибрати її у списку, який відкривається.
 • Клацніть на кнопку “Додати в клонер додатків”.
 • У вікні з’явилося, встановіть певні налаштування та відмінні знаки для програми, наприклад, поверніть або відображайте піктограму, змініть її колір, накладіть на нього.
 • Закінчіть налаштування, натиснувши танк або слово “ОК”.
 • Протягом декількох хвилин програма створить копію та повідомить про це системне повідомлення.
 • Натисніть на нього на кнопці Встановити. Після цього програми Android Clone з’являться на робочому столі смартфона.
 • Якщо на головному екрані не було створено мітку, потрібно перейти до програми Cloner і запустити програму звідти.
See also  Як завантажити фільми в iPad. Як завантажити відео на iPhone або iPad за допомогою програми ITOLS, Syncios та T.D.

Увага! Клонування посланців та соціальних мереж можливе лише за додаткову плату.

Програма дозволяє створювати клони завантажених, але не встановлених файлів APK, а також автоматично відстежує оновлення для оригіналів та повідомляє можливість оновлення своїх копій. У той же час, дублікати, створені в додатку Cloner, стають абсолютно незалежними об’єктами та продовжують працювати навіть після видалення корисності.

Паралельний простір

Програма пропонує альтернативний підхід клонування та створює віртуальну коробку, всередині якої запускаються копії додатків. Він забезпечує кращу сумісність, але не дозволяє використовувати дублікати після видалення утиліти. Створення декількох копій одного файлу в ньому також не передбачено.

Як на телефоні Android створює клон у паралельній просторі:

 • Завантажте паралельний простір з вбудованого магазину App.
 • Надайте всі дозволи, необхідні для правильної роботи.
 • Клацніть на вкладці Додати додаток.
 • Зі списку програм для вибору необхідного для клонування.
 • Щоб створити ярлик для певного клону на головному екрані телефону, вам потрібно утримувати його та перенести його на вкладку “Створити мітку”.

Багато паралельно

Програма підтримує широкий спектр програм, в той час як робота з будь.Яким із них виконується безкоштовно, включаючи клонування соціального.Мережі та посланці. Утиліта дозволяє створити необмежену кількість примірників, не потребує кореневих прав, а файли, створені в ньому, займають не більше 4-5 Мб.

Після запуску програми його головний екран відкриється з єдиним “піктограмою”, а підпис “додає клон”. Щоб зробити дублікат, вам потрібно натиснути на нього та вибрати одну або більше необхідних програм.

клонувати, додаток, android, допомогою, вбудованих, інструментів

Вибір додатків у багато паралельній корисності

Через кілька секунд на робочому столі програми з’являється нова мітка. Один клік на ньому відкриє програму, і його утримання буде викликати налаштування, де ви можете змінити зовнішній вигляд значка, створити ярлик на робочому столі смартфона, встановіть пароль або видалити клон.

Клонування Android. Це можливість, що дозволяє одночасно мати дві копії тієї ж програми на смартфоні. Це дає змогу розділити одну гру з другом, розділити пославників у особисті та працівники, а також соціальні мережі на приватну та громадську діяльність.

До відома! На багатьох останніх моделях смартфонів ця функція вже вбудована в їх системні мембрани, і якщо дозволяють стандартні можливості, варто використовувати цей варіант, оскільки копії, створені роботою смартфонів більш стабільно.

Якщо операційна система не має такої можливості, ви можете використовувати спеціалізований продукт, наприклад, Cloner, паралельний простір, подвійний простір або багаторазові паралельні. Всі вони роблять дублікати через кілька хвилин, мають подібну функціональність та інтеграцію, але найбільш правильна робота копій все ще забезпечується паралельним простором.