Home » Як на Android блоку вхідні невідомі.

Як на Android блоку вхідні невідомі.

Як не називати невідомі номери

Книга контактів у телефоні. Це список номерів, які людина довіряє. Такі дзвінки не викликають підозр. Виклики від невизначених контактів майже завжди небажані. Телефон Сьогодні Сьогодні. Явище дуже поширене. Я розповім вам, як зробити будь-які дзвінки з невідомих номерів більше.

Кілька років тому виклик з невідомого числа не викликав жодної підозри. Люди відповіли в надії, що він дзвонив знайомим або навіть другом, який придбав нову SIM-карту.

Настав час, коли телефонні шахраї та рекламодавці різних продуктів та послуг почали називати набагато більше. Занадто багато дзвінків із спамом, з якого вам потрібно позбутися. Іноді вони настільки, що вони приймають наш особистий час і призводять до стресу та порушення.

Дзвінки з невідомих номерів:

  Від знайомих, які хочуть зв’язатися з нами, чий контакт ще не був доданий до телефонної книги;

Якщо телефон абонента не захищений, всі небажані дзвінки прийдуть до свого пристрою. Щоб уникнути цього, вам потрібно створити фільтри у своєму телефоні, які допоможуть вирізати їх та використовувати телефон без страху. На таких інструментах буде розповісти далі. Їх можна застосувати не тільки на своєму телефоні, але й на смартфоні своїх дітей та батьків, які набагато більше шансів стають жертвами телефонних шахраїв.

“Чорний список”. Простий, але ефективний блокатор небажаних дзвінків

Основна перевага цього додатка для Android. Це простота та доступна Inteeis. З ним все надзвичайно зрозуміло, як використовувати, як додати номери в надзвичайні ситуації, видалити їх тощо. Окрім основних функцій для цього типу програми, “Чорний список” має можливість захистити пароль програми.

Гнучкі налаштування дозволять вам встановити сповіщення про те, що ви намагалися пройти з надзвичайних ситуацій.

Ці самі повідомлення можуть бути заблоковані взагалі, якщо вони втручаються. Це робиться за допомогою параметрів програми. Можна налаштувати застосування таким чином, щоб абоненти з певного регіону не можуть зателефонувати вам. Це можна зробити через префікси або поштові виправлення номера телефону.

Після вимкнення сповіщень про небажані дзвінки та повідомлення, які називаються “чорним списком”, вони не прийдуть.

Але якщо ви хочете перевірити цей список, то відкрийте вкладку “Журнал”.

Дуже зручно створювати білий список у програмі, якщо ви хочете сховати від дзвінків всіх абонентів, за винятком кількох фаворитів. І для вас легко зробити параметри програми. Це, безумовно, як це буде, якщо у вас немає спеціальних вимог до списку функцій блоку дзвінків.

Блокувальник викликів

android, блок, вхідні, невідомі

Простота назви цієї заявки відповідає простоті його Inteeis. Немає нічого зайвого у функціональності блокування викликів. Inteeis простий і зрозумілий, легко блокувати дзвінки та спам, завдяки наявності вбудованих чорно-білих списків. Також підтримувана робота за графіком. Наприклад, ви можете трохи розслабитися, тимчасово відключив усі вхідні дзвінки. Природно, інформація про всі отримані дзвінки зберігалася.

У програмі HIYA одна з найкращих баз даних порівняно з конкурентами. Якщо ви не відповідали жодній із описаних вище програм, з великою ймовірністю ви влаштуєте HIYA. Додаток абсолютно безкоштовний. Він вже завантажив більше 5 мільйонів разів, що щось говорить.

Добре працював користувача, багато необхідних функцій. Програма добре справляється з блокуванням небажаних дзвінків та SMS.Повідомлень. Ви також можете додати текстові нотатки до певних чисел.

See also  Як зробити відео екрани на Android. Як записувати відео з екрана Mac за допомогою програвача QuickTime

Як блокувати дзвінки з невідомого номера на телефоні Android

Щодня є все більше і більше компаній, які рекламують свої послуги за допомогою телефонних дзвінків. Постійні дзвінки з нав’язливими реченнями дратує, тому користувачі зацікавлені в тому, як блокувати дзвінки з невідомих номерів на телефоні Android. Ви знайдете відповідь на це та ряд подібних питань нижче.

Майже кожен смартфон Android має можливість блокувати дзвінки з невідомих номерів. Вся проблема полягає лише в пошуку потрібного розділу та активації опції. Залежно від версії операційної системи та встановленої прошивки, принцип дії може суттєво відрізнятися. Наприклад, на телефоні Xiaomi, замок виконується наступним чином:

 • Відкрийте телефонну книгу.
 • Натисніть на три вертикальні смуги, розташовані в нижньому лівому куті екрана.
 • Ми йдемо до розділу “Antispam”.
 • Покладіть галочку біля пункту “Увімкнення антиспаму”.
 • Ми йдемо до меню “Calling” і покладіть прапорець навпроти відповідної точки. У дисплеї з’явиться вікно, в якому потрібно вибрати “OK”.
 • Ви також можете заблокувати SMS-повідомлення з невідомих абонентів, відвідавши розділ “Блокування повідомлень”.

Якщо ви використовуєте телефон з честі або Huawei, а потім заблокувати дзвінки з невідомих номерів, вам потрібно виконувати трохи різних дій. Для ясності рекомендуємо використовувати наступні інструкції:

 • Відкрийте програму, за допомогою якої ви здійснюєте дзвінки.
 • Натисніть три точки, розташовані в правому нижньому куті екрана. У меню, яке з’являється, виберіть “Фільтр загрози”.
 • Клацніть на значок у вигляді передачі.
 • Перейдіть до розділу “Правила перехоплення”.
 • Ми ставимо галочку біля предмета “блокуйте всі невідомі номери”.

Тепер дзвінок надійде лише від абонентів, перелічених у телефонній книзі пристрою. Що стосується смартфонів Samsung, то для блокування дзвінків з невідомих номерів потрібно зробити наступне:

 • Відкрити налаштування.
 • Перейдіть до розділу “Повідомлення”.
 • Активуйте режим “не турбуйте”, а потім перейдіть до підкатегорії “Дозволити винятки”.
 • У пункті “Дзвінки” виберіть “Тільки контакти”. Ви також можете обмежити отримання повідомлень від невідомих відправників.
 • Повернення назад та активуйте опцію, натиснувши кнопку “Увімкнути зараз”.

android, блок, вхідні, невідомі

Якщо ви використовуєте телефон від іншого виробника, принцип дій часто схожий. Можливість блокувати дзвінки з невідомих номерів за замовчуванням присутня на кожному сучасному смартфоні.

Блокування анонімних дзвінків на Xiaomi

Ось як це зробити на прикладі смартфона Mi A2 Lite:

 • У меню “Налаштування” перейдіть до “Системних програм”, знайдіть елемент “Налаштування дзвінків”.
 • Перейдіть до розділу “aon і спам”. У ньому увімкніть прапорець “Показати абонента та спам”
 • Також буде елемент “фільтр.Спам.Дзвінки”. Перемістіть прапорець, щоб стати синім.

android, блок, вхідні, невідомі

Вказана модель на чистому Android. На інших телефонах цієї компанії більше можливостей.

Як блокувати невідомі номери на Android

Coauhor (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор та редактор Написання про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей з технічних тем. Ентузіаст загальної технології, пов’язаної з технологією та вчителем.

Як заблокувати дзвінки з невідомих та прихованих номерів на Android

See also  Як оновити iOS на комп’ютері. Оновлення iOS від гаджета

Кількість переглядів цієї статті: 7957.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як заблокувати дзвінки з номерів, невідомих для вас на Android, а також всі невідомі номери на Android. Оскільки більшість телефонів Android не мають вбудованого функції блокування номерів, вам доведеться використовувати програму “Не приймайте трубу”.

Відкрийте останні дзвінки. Їх розташування залежить від моделі телефону. Якщо програма “Телефон” не відкривається на вкладці “Нещодавню”, знайдіть годинник з годинником або словом “Останні”.

Торкніться блокування. Щоб підтвердити замок. Особа, яка володіє цим номером, більше не зможе пройти до вас.

Запустіть програму телефону. Ця заявка у вигляді телефонної трубки можна знайти на робочому столі. Або проведіть пальцем вгору / вниз, щоб відкрити меню програми та знайти його тут. [1] x Джерело інформації

Натисніть Налаштування. Це один з варіантів у спадному меню. Таким чином, ви будете відведені на сторінку “Налаштування дзвінків”.

 • Якщо ви хочете заблокувати один номер, введіть його в поле Додати телефон у верхній частині сторінки, а потім натисніть “Готовий” на консолі.
 • Ви все одно будете отримувати дзвінки від людей, які не в вашому списку контактів, за умови, що вони закликають вас з нинішніх номерів телефонних номерів. Якщо ви хочете обмежити вхідні дзвінки лише для тих людей, які знаходяться у вашому списку контактів, використовуйте програму “Не беріть телефон”.

Завантажте програму “Не беріть телефон”. Ця програма перевіряє вхідні дзвінки та відхиляє дзвінки для всіх невідомих номерів (включаючи телефонні номери, які не знаходяться у вашому списку контактів). Щоб завантажити його, відкрийте

 • Торкніться лінії пошуку;
 • Введіть не беруть телефон;
 • Торкніться програми, не беріть телефон;
 • Торкнутися установки;
 • Дотик до прийняття.

Запустіть програму. Торкніться “Відкрити” на ринку Google Play або торкніться піктограми у вигляді восьминога на панелі додатків.

Як блокувати спам.Дзвінки на телефоні Android

Стандартний додаток “телефон” від Google вже має побудований захист від спам.Дзвінків, що дозволяє позбутися значної частини небажаних проблем.

Якщо ваш телефон встановлений на вашому телефоні, наприклад, додаток від виробника, ви можете перейти на використання стандартної програми “телефон” з Google, просто встановивши його з магазину Play Market.

Топ-10 найкращих програм для блокування дзвінків 2022 року відповідно до KP

Яндекс з Алісою

Дуже просте багатофункціональне застосування, яке не вимагає складних налаштувань. Досить встановити, увімкнути AON та функцію визначення функції та блокування. Яндекс використовує свою власну базу спам-номерів та базу кількості організацій 5 мільйонів абонентів. Основна перевага. Постійне оновлення кількості номерів. Підтримує iOS, Android платформи. Підтримується російська мова. Sms Блокування немає. Додаток безкоштовно, платна версія немає.

Плюси і мінуси

Категоризація абонентів організаціями, індикація підозрілих шахрайських чисел, легкість використання

Оновлення бази даних не автоматично завантажує базу, потрібно увійти до програми, без SMS-блокування

“Чорний список”

Популярний додаток для Android з простими налаштуваннями. Доповнює можливості вбудованого практично у будь-якому сучасному обслуговуванні гаджета. Російська мова підтримується. Існує замок SMS, він повинен бути активований після встановлення програми. Дзвінки з невідомих та прихованих номерів заблоковані мовчки і без вібрації. Вступний період. 1 місяць, а потім платна версія працює з тими ж можливостями.

Плюси і мінуси

Висока швидкість роботи може бути графіком блокування вхідних дзвінків (наприклад, для відпочинку), SMS.Фільтр, збережіть список заблокованих контактів у файл

Трюк

Підтримувані платформи: iOS та Android. Animspam-Base підтримує спільноту з 250 мільйонів користувачів, а небажані дзвінки та SMS автоматично блокуються, є вибіркове блокування іменами та серії номерів. В історії дзвінків записується інформація про абонента, навіть якщо він не в телефонній книзі. Можливий запис розмови. Друзі можуть надсилати геолокацію, смайлику та іншу особисту інформацію. Підтримує російську мову. У платній версії немає реклами. Контакти, налаштування та журнали дзвінків зберігаються на диску Google.

See also  Відеореєстратори з анти -Радарським автомобілем кращі. Вершина найкращого відеореєстратора 3 в 1

Плюси і мінуси

Можна блокувати номери та надсилати це замкнені SMS-номери шаблоном, наприклад, “зайнятий”, невелика реклама у вільній версії, забезпечує повну інформацію про абонента, має можливість резервного копіювання бази користувачів, є інтеграція з Google-диска

Не зберігає базу номерів спамів у магазині телефонних файлів, тому я ідентифікує шахраї лише з підключеним до Інтернету

Блокер дзвінок безкоштовно

Проста та зручна програма, але працює лише на платформі Android. Споживає мало ресурсів процесора та енергії акумулятора, складає чорні числа, блокує їх дзвінки та SMS, а також дзвінки з невідомими номерами та спам.Дзвінками. Виявляє ймовірні шахраї, створює резервну копію контактів.

Плюси і мінуси

Можливість створювати чорно.Білі списки, замикати SMS, надсилати сповіщення про заблоковані кімнати

Рекк

Виклики та SMS заблоковані у небажаних абонентів. Повідомлення розпізнають ключові слова, такі як “продаж”, “знижки”, “опитування”. Кількість заблокованих абонентів є необмеженою, і користувач отримує інформацію про власника невідомого номера. Якщо це певна організація, то його адреса, сайт та електронна пошта. База чисел постійно поповнюється. Російська мова підтримується.

Плюси і мінуси

Простий та елегантний Inteeis, блокування SMS за ключовими словами, дотримання конфіденційності користувачів

“Блокувальник викликів)

Програма підтримується лише платформою Android. Він має найшвидший алгоритм блокування небажаних дзвінків, налаштовано відповідь на гаджет: виклик може бути мовчим, просто відхилити його або надіслати абонент повідомлення про неправильне встановлення номера, відсутність зв’язку або зупинка власника. Споживання ресурсу телефону мінімально. Вся інформація зберігається в окремій програмі з власним журналом та налаштуваннями. Вони можуть бути захищені паролем, який також зашифрований. Номери чорного списку додаються з журналів дзвінків або вручну. Вони можуть бути згруповані та призначені блокування графіків. Також визначаються приховані та замінені номери.

Плюси і мінуси

Швидкість роботи, мінімальні ресурси, виявляючи приховані числа, можливість експорту журналу роботи та налаштувань

Блокер дзвінків безкоштовно. Чорний список

Лише додаток Android. Існує замок SMS, можна заблокувати ключовими словами або фразами. Блокуйте дзвінки з чорного списку та доступні в базі даних спамерів та шахраїв. В той же час, правдиві та не підрозділи числа абонентів. Існує безкоштовна і платна версія програми. Російська мова підтримується.

Плюси і мінуси

Блокування повідомлень, дзвінки до ключових слів або фраз, можливість складати свій чорно.Білий список, фіксуючи справжній номер заблокованого абонента

Синхронізація.Мене

Працює на платформах iOS та Android. Aon визначає цифри в 107 країнах світу, інтегрується з соціальними мережами. Контакти автоматично доповнюються фотографіями та інформацією. Instagram і автоматично розпізнає спамери та шахраї, спираючись на цю власну базу. Підтримується російська мова, є замком SMS. Додаток безкоштовно, платна версія немає.