Home » Як на телевізорі Samsung вимкнути голосові коментарі

Як на телевізорі Samsung вимкнути голосові коментарі

Що таке голосовий помічник

Голосовий помічник (або віртуальний помічник) — це набір програмного забезпечення, який допомагає використовувати пристрій віддалено. Команди обслуговуються голосом. з їх виконанням, пристрій зазвичай також втрачає якусь голосову відповідь, яка створює ілюзію діалогу між чоловіком і машиною. Кожен голосовий помічник має власну «особистість» і, опціонально, деякі здібності до самонавчання. Голосові помічники. це невід’ємна частина “розумного будинку”, яка є використанням у керуванні практично будь-якими побутовими пристроями. У сучасних телевізорах Samsung, за замовчуванням голосовий контроль за допомогою зусиль “рідний” систему “Біксбі або розроблений Яндекс” Аліса “, хоча за бажанням ви можете насолоджуватися більш відомим Alexa.

У цій статті, однак, під «голосовим помічником» мається на увазі не віртуальний асистент як такий, а функція Voice Guide (у буквальному перекладі, на жаль, що викликає багато плутанини), покликана допомогти користувачам, що слабозорі, в управлінні «Smart TV».

Це одна з найпомітніших «голосових» функцій телевізорів Samsung, що з’явилася ще до повноцінних голосових помічників. Як правило, в російській локалізації цей варіант більш скромно, щоб навмисно відокремити його від функцій віртуальних помічників. відповідна параметр, швидше за все, буде називатися “управління голосом”. У телевізорах інших виробників ця опція буде називатися інакше. для LG, наприклад, це “Audio Guidance” (або “Аудіо-описи”), хоча за функціональністю та принципом дії вони абсолютно аналогічні.

телевізорі, samsung, вимкнути, голос

Як працює голосовий помічник на TV Samsung

Голосовий помічник, він асистент вже давно став доступним не тільки на телефонах і персональних комп’ютерах, але і на телевізорах, що підтримують функцію Smart TV. Зокрема, південнокорейський гігант Samsung став застосовувати дану технологію на продукції, що випускається, одним з найперших.

See also  Як видалити Facebook від телефону Android Samsung

Не дивно, що функція, яка є особливо корисною в рамках екосистеми «Розумний дім», швидко завоювала шанувальників у всьому світі. Управління голосом Samsung заснована на фірмових алгоритмах Bixby, альтернативам систем керування голосом Аліси від Яндекса або Алекса від Amazon.

Що стосується роботи цієї технології, то на основі алгоритмів штучного інтелекту, система реагує на голосові команди, подані користувачам, і здатний проводити повноцінний віртуальний діалог у відповідній тематичній області. При цьому в багатьох системах може бути закладена здатність до самонавчання, що часто проявляється з часом.

Ви знаєте, як налаштувати кабельне телебачення на своєму телевізорі? Якщо ні, ми підготували вам статтю, де є покрокова інструкція:

Налаштовуємо кабельне телебачення на телевізорі Samsung

Хочете знати рейтинг кращого телебачення 2022? З ним можна знайти тут.

В результаті, враження може бути створено, як ніби голосовий помічник має свій власний характер, будучи своєрідною віртуальною особистістю, хоча насправді це просто ілюзія. Також важливо пам’ятати про те, що функція Voice Guide, що використовується на Smart TV, має зовсім не розважальне призначення, застосовуючись для полегшення експлуатації пристрою користувачами з серйозними порушеннями зорової функції.

Як вмикати та вимикати субтитри на телевізорі

Функція «Субтитри» (морально застаріла назва – «Телетекст», хоча деякі інтерпретують термін дещо інакше) у сучасному телебаченні використовується досить широко. Зазвичай тест, що дублює людську мову, що звучить мовою оригіналу (відмінного від мови, обраного користувачем як основний в налаштуваннях телевізійного приймача), відображається внизу екрана. У субтитрах часто демонструють назву поточної передачі та її коротку. анонсують майбутні телепередачі.

Дисплей субтитрів в цілому. це дуже зручний інструмент, який дозволяє деяким категоріям користувачів спростити перегляду відео. З цієї причини майже всі моделі сучасних телевізорів оснащені подібними функціями. Хоча багато субтитрів не подобається, вони закривають частину екрана, відволікають від перегляду. Проблема в тому, що далеко не всі знають, як включається та вимикається показ тексту. Ми маємо намір усунути цю прогалину у знаннях тим нашим читачам, хто зацікавлений у цьому.

See also  Мій захист крадіжки Xperia як обійти. Як розблокувати свій захист від крадіжки Xperia ?

Як вимкнути голосовий контроль на телевізорі Samsung?

Щоб вимкнути функцію розпізнавання голосу (або голосовий контроль) на телевізорах Samsung, ви повинні:

 • Відкрийте меню налаштувань телевізора;
 • Виберіть пункт “Смарт-Функція”;
 • Знайти параметр “Функція розпізнавання голосу”;
 • Вимкніть цю можливість.

Тепер телевізор не включатиметься після кодової фрази, проте після ввімкнення все одно буде можливість віддавати команди голосом, затиснувши на пульті кнопку із зображенням мікрофона.

Як прибрати голосовий помічник?

Голосовий помічник на телевізорах Samsung необхідний для людей з порушеннями. Він голосом повторює дії, зроблені з телевізором. Однак, інші користувачі такі поради є найманцем лише з самого початку, після того, як джерело непотрібного роздратування стає. Тому багато хто намагається відключити цю функцію на телевізорі. Щоб позбутися від голосового помічника, вам потрібно:

 • Відкрийте меню пристрою (телевізор);
 • Перейдіть до розділу “Система”;
 • Відкрити підрозділ “Спеціальні можливості”;
 • Знайти та вимкніть функцію “Голосові інструкції”.

Після цього екранний коментатор більше не повторить всі дії, зроблені телевізором.

 • Натисніть “Меню”, “Система”.
 • Увійдіть до розділу “Загальний”, натисніть “Звукові сигнали”.
 • Встановіть галочку поруч із OK і переставити повзунок, щоб “вимкнути“.
 • зберегти зміни.

Увійдіть до “Меню” телевізора. використовуючи відповідну клавішу на пульті дистанційного керування або значка на екрані “Головна”. Перейдіть на вкладку «Спеціальні можливості» у розділі «Пристрій». Перейдіть до «Голосові інструкції» та деактивуйте опцію за допомогою установки параметра «Вимкнути».

Як вимкнути голосовий супровід на телевізорі Samsung

Сучасні розумні телевізори мають не лише широкий функціонал, а й низку спеціальних фішок. До них відноситься TalkBack, яка забезпечує звуковий супровід дій того, хто здійснює керування пристроєм. Не завжди така функція зручна, тоді виникає питання, як відключити голосовий супровід на телевізорі Samsung Smart? Особливо актуальний при випадковій самостійній активації або після того, як діти пограють із пультом управління.

See also  Як відключити сповіщення про Samsung. Через налаштування телефону

Що таке голосовий помічник і де він прийшов?

Ця функція на мобільному телефоні або планшеті призначена для полегшення життя:

Як відключити звукове сповіщення на Smart TV Samsung

 • користувачів, які мають проблеми із зором. Допомога полягає у дублюванні дій власника смартфона;
 • власників гаджета, які не мають часу чи можливості набирати текст вручну, читати його.

Існує категорія користувачів, які щодня задовольняють такі можливості, і є ті, хто така допомога відбувається лише в пам’яті, і все ще може бути активовано випадково.

Вимкнути голосові підказки

Навіть коли Voice Assistant вимкнено, телевізор Samsung може почати розмовляти з вами. Можливо, ви активували Голосовий посібник, призначений для допомоги користувачам із порушеннями зору.

Голосове керівництво пропонує розповідь, яка допомагає їм орієнтуватися у телевізорі Samsung. Але якщо вам не потрібна ця спеціальна функція, ви можете легко вимкнути її. Ось як ви це робите:

 • На пульті дистанційного керування Samsung натисніть кнопку “Пуск”.
 • Прокрутіть вліво та виберіть «Налаштування».
 • Виберіть «Загальні», а потім «Доступність».
 • У верхній частині меню ви побачите «Налаштування голосового посібника». Вимкніть кнопку поруч із ним. Вона зміниться з зеленим на сірому.

Ось і все: ви успішно відключили Голосове керівництво. Ви можете виконати ті самі дії, якщо хочете відновити роботу.

Але якщо ви не впевнені, чи ви хочете відключити цю функцію, але в той же час вона вас трохи турбує, ви можете налаштувати її. У тих же налаштуваннях ви можете залишити голосовий довідник і змінити гучність, швидкість і висоту.

телевізорі, samsung, вимкнути, голос