Home » Як налаштувати камеру на Samsung. Як налаштувати камеру на Samsung Galaxy

Як налаштувати камеру на Samsung. Як налаштувати камеру на Samsung Galaxy

Camera Samsung S20. Опис функцій, інструкції щодо налаштування

Представники Samsung представили нову лінійку смартфонів галактики S. Нижче наведено огляд камери Samsung S20. Одного з найбільш любителів пристроїв.

Огляд камери Samsung Galaxy S20 може розпочатися з самого початку. Його включення. Для того, щоб ввести режим фотографії або відео, вам потрібно запустити програму камери, знаходячи значок та натискання його. Це можна зробити одним із таких способів:

  • Натисніть значок на екрані програми (щоб перейти до неї з головного екрана, потрібно зробити вертикальну розкіш);
  • Подвійне натискання або натискання з наступним утриманням на боці, налаштувавши цю дію (“Налаштування”. “Розширені функції”. “сторона”);
  • Скористайтеся перевагою вибраної панелі програми (необхідно розмістити потрібну піктограму);
  • Через кнопку програми на вибраній панелі програми (коли є);
  • Якщо етикетка програми відображалася на екрані блокування, перетягніть її за межами кола.

Перед зйомкою за допомогою високого дозволу, щоб уникнути виникнення на зображенні або викривленні відео, переконайтеся, що лінза чиста і, при необхідності, протріть його паперовою серветкою або тканиною.

Важливо для зйомки:. Увімкніть екран блокування, не дозволяє реалізувати всі функції, викладені в пристрої При використанні ширококутної лінзи, незначні дефекти, які не означають, можуть з’являтися технічні несправності При зйомці тісно розташованого суб’єкта, фокус може бути недостатньо Перед тим, як зробити знімок, потрібно доторкнутися до частини зображення, щоб бути найбільш зрозумілим. Це буде зосереджено на ньому Якщо ви хочете налаштувати яскравість, ви повинні спробувати на екрані та перемістити повзунок налаштування до потрібного положення: ближче до значків “плюс” або “мінус” Після цього необхідно доторкнутися до значка та знімка внизу екрана!

налаштувати, камера, samsung, galaxy

Поради, як сфотографувати смартфон

Якщо ви хочете сфотографувати улюблений Samsung Galaxy S5, S6 або інший смартфон, то, напевно, знаєте, що не завжди можливо зробити фотографію звичайної якості. На жаль, камери також у найбільш топ.Гаджетах ще не досягнуті до повного мила.

Поради нижче підходять для початківців та закоханих на фотографії, але, за власним досвідом, я знаю, 90% власників смартфонів можна віднести.

Один. Не використовуйте Zoom. У сучасних смартфонах використовуйте навіть найбільш мінімальний масштаб призводить до різкого погіршення якості картини. На ньому з’являється шум, і різкість втрачається. Якщо ви хочете сфотографувати об’єкт ближче. Перейдіть до нього. Якщо це неможливо, сфотографуйте без масштабу, врешті-решт, фрагмент, який вам потрібно, можна просто вирізати з великої фотографії. І пам’ятайте, чим ближче об’єкт буде, тим краще і детально буде випущено на малюнку.

Дотримуйтесь чистоти об’єктива смартфона. Намагайтеся не подряпати лінзу вашого гаджета, а також потирати його тканиною, перш ніж фотографувати.

Візьміть кілька фотографій. Навіть професійні фотографи завжди займають кілька фотографій, візьміть з них приклад.

Часто ви можете отримати розмитих фотографій, через погану спрямованість або найменші руки під час зйомки. Роблячи серію фотографій, ви завжди можете вибрати найбільш оптимальну картину та видалити решту. Особливо, якщо врахувати, що в Galaxy S3, примітка 2 та Galaxy S4, функція серійної зйомки ідеально виконується.

Освітлення. Нормальні фотографії можна отримати лише з гарним освітленням. Якщо ви вирішили організувати невелику фотосесію з друзями, краще зробити цей день і на вулиці. Не забувайте також, чи джерело світла є передньою частиною об’єктива, увімкніть режим HDR.

See also  Де побачити паролі на Samsung. Як побачити пароль з облікового запису Google на телефоні?

Але ви не повинні фотографувати на відкритому сонці та в глибоких тінях, також намагатися уникати контрастних переходів світла.

Samsung Galaxy A51 Samsung Galaxy A51 Процес камери для високоякісного та зручного крему

Встановіть параметри “Резолюція” та “Зображення зображення” на найвищі. Не зберігайте на розмір фотографії, якщо ви хочете отримати максимальну якість.

Використовуйте можливості камери до максимуму. Смартфони Samsung Galaxy мають достатньо різних параметрів у налаштуваннях Samsung Galaxy SmartPhones;. Не соромтеся використовувати їх.

Наприклад, при зйомці з близької відстані, перейдіть на вкладку “Макро” у вкладці “Фокус-режим”. Іноді це корисно в ручному покласти баланс білого.

Також зверніть увагу на вкладку “Сцена”. Залежно від ситуації, спробуйте вибрати предмет. Наприклад, “нічний режим” автоматично збільшує ISO до максимуму, і робить кращу видимість у нічній стрільбі.

налаштувати, камера, samsung, galaxy

Редагувати фотографії. У фотошоп та інших графічних редакторах ви можете згладити шуми, виправити яскравість, додати красиві ефекти.

Вісім. Намагайтеся не тремтіти, коли ви злітаєте. Це дуже важливо, особливо в останніх моделях Samsung, таких як Galaxy S6, де за замовчуванням є значною мірою впливу для кращої пост-обробки.

Дев’ять. Використовуйте програму сторонньої камери. Добре це можна зробити на Android. Зазвичай, сторонні камери, такі як камеру 360, наприклад, мають велику кількість варіантів, які приховані в стандартному застосуванні. Особливо це стосується Nexus-Smartphones, де налаштування камери завжди дуже обмежені.

Десять. Практикуючий. Прочитайте літературу на фото мистецтва, практикуйте себе. Зрозумійте, як працює оптика, яка експозиція, ISO, діафрагма, експозиція. Зрештою, навіть найдорожче дзеркало не зробить вас професіоналом, і навпаки, справжній фотограф отримає досить хороші фотографії з смартфона. У прикладі ви можете принести цікаву статтю “40 дивовижних фотографій, зроблених за допомогою смартфона”.

Введіть всю прибережну рибальську лінію в рамці

Коли ви насолоджуєтесь ранковою прогулянкою по пляжу з собакою, не забудьте провести кілька хвилин на стрілянині пейзажів на ультра-короновій об’єктиві Galaxy S10.

Це не має значення, ви спробуєте захопити дивовижне небо або обширну берегову лінію. У будь.Якому випадку, ультра широка камера. Це роздільна здатність 16 мегапікселів з кутом перегляду 123 градусів, дасть вам можливість зробити фотографію цікавішою.

Щоб почати зйомку в цьому режимі, запустіть додаток для камери та натисніть значок із трьома деревами над кнопкою затвора. А потім насолоджуйтесь пейзажами у форматі Ultrashirogol.

Ось як ви можете змінити режими камери на Galaxy S20. Ви можете використовувати ці режими для використання повного потенціалу потужної налаштування камери пристрою. Якщо ви професійний фотограф, ви можете використовувати Pro Mode, щоб отримати вручну доступ до камери та змінити налаштування відповідно до ваших потреб.

Якщо вам не подобається програма камери Galaxy S20 за замовчуванням, ви також можете використовувати сторонній додаток для камери

Як зосередити камеру на смартфоні Samsung.

Смартфон настільки багатофункціональний, що придбання сучасного телефону, ви навіть не знаєте, що купили: або телефон з камерою, або камерою з Інтернетом.

Виробники сучасних смартфонів для збільшення попиту на свою продукцію насичені своїми найбільш універсальними рисами. Це призвело до того, що останні моделі смартфонів вже три основні камери, і навіть чотири! І це все, щоб передбачити всі наші “майбутні” запити.

Так, тепер камери смартфонів мають інтелектуальний контроль, а іноді, коли зйомки вони готові встановити всі налаштування для вас у будь-якому “жанрі”: портрет, ландшафт, спорт, пляж, самолюбство та інші.

налаштувати, камера, samsung, galaxy

Ось результат роботи камери в повному автоматичному режимі: все явно збалансована, колірна схема близька до природного кольору, і є відчуття сонця у морозному зимовому дні, тому ви мимовольно вважаєте, що крокодил також стає небезпечним У променях вже “низький” зимовий сонце.

See also  Як називати Huawei MediaPad.

Фото “крокодил під зимовим сонцем”.

Але, як кажуть, цей “AI” (штучний інтелект) робить все настільки зване і детально, що з часом ви починаєте відчуватись на всіх цих фотографіях не людським станом, а “Android” (Android з грецької мови. Ἀνήρ “людина, людина” суфікс.Oid “подібність”. Гуманодні, роботові гуманіон або синтетичний організм, спрямований на погляд і діяти як людина).

Мистецтво фотографії. Це дуже тонкий бізнес. Далі ми розповімо про одну з прийомів, які допоможуть вам підвищити свої фотографії на більш високий рівень.

Кожен з нас, хто вперше взяв камеру в руках, хоче показати, перш за все, сам і власного погляду на світ навколо. І це може тільки зробити це лише особисту участь у формуванні кадру, яка бере участь у налаштуванні в ручному режимі, наприклад. Фокус, щоб виділити головне в кадрі, щось особливе. Це трапляється, коли основний об’єкт уваги не може бути в центрі, але поруч. Але автоматизація буде автофокусованою на об’єкті в центрі кадру, а “основний” об’єкт буде змащений, тобто не зосереджений.Або, у нашому випадку, вся картина рівномірно деталізована: і сам крокодил, і гілки навколишніх дерев, і проїжджаюча машина. І якщо камера, згідно з “фотомастером”, зосередьтеся на розслабленому крокодилі “рука”, спираючись на задню частину лавки, ефект повного відпочинку крокодила та задоволення від східного сонця буде більш повним.

Екран. Погляд камери з фокусом на крокодилній руці.

Як зосередити фокус вручну на камері смартфонів Samsung?

З найпростішою зйомкою в режимі “фотографії”, коли спеціальні професійні режими фотографії не вмикаються, автоматичне фокусування на камері смартфона відбувається дуже просто. Відвідайте камеру до “основного” об’єкта, який, якщо можливо, повинен бути в Центр кадру, зачекайте кілька моментів для автофокусування та малюнка. Усі налаштування, фокус, фоточутливість та багато різних тонких налаштувань у цьому режимі камери зроблять саму камеру. Тобто автоматично.

Коли вручну фокусується, як правило, об’єкт для фокусування не знаходиться в центрі кадру, тому камера повинна бути запропонованою, а точніше, точка до об’єкта до об’єкта, яка повинна бути у фокусі, тобто вона повинна бути бути найбільш “намальованими” у найменших деталях, щоб кожен негайно побачив. “тут він головний у кадрі!”

Для цього, коли ви знімаєте, потрібно натиснути на екран смартфона “Натисніть” до цього об’єкта. Негайно на цьому місці з’явиться значок “подвійного кола”, в центрі якої половина білого кола, а фокус буде вже на вказаному об’єкті.

У камері смартфона існує спеціальний режим, який дозволяє додатково виділити особливо важливий об’єкт, розташований у фокусній кадрі, “розмивання” навколо нього все інше. На смартфонах Samsung це називається “Live Focus”. На смартфонах інших виробників цей режим можна назвати “діафрагмою”, “боке” (від YAP. ボケ boke. “blur”, “fuzzy”).

У режимі “Live Focus” вручну вказується лише об’єкт для фокусування та рівня розмивання, а всі інші параметри зроблені смартфоном у автоматичному режимі.

І як стріляти в режимі “Live Focus” на смартфоні Samsung?

Для зйомки в режимі “Live Focus” вам потрібно:

Запустіть камеру програми з головного екрану телефону.

Замість режиму “фотографія” виберіть режим “Життєвий фокус”.

Встановіть рівень розмивання, переміщення слайдера з положення 1 (хв) до положення 7 (макс.).

Позначте сайт фокусування камери на екрані.

Крім того, як він буде виглядати на екрані смартфона, ми покажемо з прикладом редакційного смартфона Samsung Galaxy A50 для Android 9 Pie OS OS.

Ми встановили рівень розмиття. “6”, переміщаючи повзунок.Фокус був зроблений на “рибі”, розташованому на передньому плані, натискаючи його пальцем. Після цього в цьому місці з’явиться значок ручного фокусування.Крім того, смартфон попередньо обробляє кадр з урахуванням рівня розмиття та зосередження місця розташування, а потім на екрані смартфон малює зовнішній вигляд майбутньої рамки з розмиттям. На цей момент значок “Жовтий квадрат” з’явиться на екрані на сайті фокусування, а напис у нижній частині екрана “Ефект готовий”.Все готова до зйомки. Залишається лише натискати кнопку “видалення”.

See also  Як налаштувати телефон Samsung Galaxy. Як зробити екрани та спалити екранні дії

Екран. Вид екрана камери під час фокусування на режимі “Риба” у режимі “Live Focus”.

Як приклад, ми покажемо роботу цього режиму, коли фокус здійснюється на об’єкті (у нашому випадку. “дзеркало”), яке розташоване далеко за основним об’єктом (“риба”).

Екран смартфона буде виглядати так: об’єкт на передньому плані стане розмитим, а у фоновому режимі. Ясно.

Як зосередити фокус вручну на камері смартфонів Samsung?

З найпростішою зйомкою в режимі “фотографії”, коли спеціальні професійні режими фотографії не вмикаються, автоматичне фокусування на камері смартфона відбувається дуже просто. Відвідайте камеру до “основного” об’єкта, який, якщо можливо, повинен бути в Центр кадру, зачекайте кілька моментів для автофокусування та малюнка. Всі налаштування, фокус, фоточутливість та багато різних тонких параметрів у цьому режимі камери зробить саму камеру. Це автоматично.

Екран. Вид екрана камери під час фокусування на режимі “Риба” у режимі “Live Focus”.

Як приклад, ми покажемо роботу цього режиму, коли фокус здійснюється на об’єкті (у нашому випадку. “дзеркало”), яке розташоване далеко за основним об’єктом (“риба”).

Екран смартфона буде виглядати так: об’єкт на передньому плані стане розмитим, а у фоновому режимі. Ясно.

Екран. Вид екрана камери під час фокусування на “дзеркалі” у фоновому режимі в режимі “Live Focus”.

Автофокус: лазер або фаза

Автофокус (AF) на вашій камері. Це спосіб налаштування лінзи камери, щоб отримати різке зображення.

Лазерна автофокус: Ви можете подумати про лазерів як зброю майбутнього від “Зоряних воєн”, але в лазерному автофокусі (лазерна АФ) смартфона, він реалізується у вигляді інфрачервоного пучка світла. По суті, інфрачервоне світло вбудовується в систему камери. Під час зйомок випромінюється інфрачервоне світло, і час, коли промінь необхідний для повернення з додатку зйомки, використовується для обчислення відстані до неї, і лінза налаштована відповідно. Це вигідно, оскільки він працює в будь.Яких умовах освітлення і дуже швидко.

Автофокус з фазовим виявленням (PDAF): фазовим автофокусом. Це метод, який аналізує світло з двома різними діафрагмами з різних сторін об’єктива і не встановлює об’єктив, поки ці два промені світла не впадуть на матрицю.

Режим HDR

Включення цього режиму дозволяє значно покращити картину та зробити його більш реалістичним. Цей результат досягається завдяки технології, яка створює кілька фотографій, щоб змішати їх на одній якості фотографії.

Режим вибору ефектів дає змогу надати зображення індивідуальності. Функція нагадує ефекти Instagram. Телефони Samsung створили магазин додатків, де ви можете завантажити нові оригінальні фільтри.

Як додати водяний знак на фотографії під час зйомки на камері.

Є речі, які завжди повинні бути під рукою, а тим більше в домашньому наборі інструментів. Отже. Наш смартфон також такий незамінний помічник, як “перочнистий ніж”. Він також має набір простих, але дуже необхідних інструментальних додатків. І перший “інструмент” з Nestra смартфона. Це програма “LUP”!