Home » Як налаштувати камеру на Samsung Phone

Як налаштувати камеру на Samsung Phone

Додавання фільтрів та ефектів

Instagram славиться своїми фільтрами. Однак ви можете додати їх лише після захоплення зображення. Samsung камера допомагає тут. Ви можете застосувати живі фільтри, щоб побачити, який з них найкраще підходить. Тоді ви можете відповідати рамку та інші параметри.

Застосувати фільтр

Відкрийте додаток для камери Samsung і торкніться значка ефекту. Потім виберіть фільтр, який ви хочете застосувати.

Налаштуйте міцність фільтра

Ви навіть можете налаштувати міцність фільтра. Для цього, після вибору фільтра, натисніть на екран будь-де. Потім натисніть кнопку “Редагувати фільтр”, щоб налаштувати свою потужність.

Змінити порядок фільтрів

Якщо ви, як деякі фільтри в більшій мірі, ніж інші, ви можете змінити свою позицію, щоб зробити його більш доступним. Щоб змінити порядок фільтрів, утримуйте фільтр і перетягніть його до нового місця.

Уніфіковані подвійні в США

Одномісний візок. одна з найкрутіших функцій смартфонів Samsung Galaxy, це золоте означало для людей, як я, хто любить фотографувати. Найкраще в одній особливій функції в Galaxy S21. це те, що ви можете напевно налаштувати час запису.

Наприклад, якщо ви хочете завершити режим реєстрації за 5 секунд, він цілком завершений. Для цього натисніть значок таймера в нижньому правому куті. Потім перетягніть повзунок праворуч.

Зверніть увагу, що ви можете записати до 15 секунд. Тепер все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку затвора, і ви побачите, як магія приїжджає до життя.

See also  Обробка інформації за допомогою комп'ютера. До написання винаходу

У той же час ви також можете вибрати режими, які ви хочете активувати під час зйомки окремих фотографій. Наприклад, якщо вам не потрібно відфільтровувати відео, ви можете вимкнути їх.

Таким чином, пам’ять телефону залишатиметься вільним від непотрібного відео.

Збереження зображень у ефективних форматах

Без сумніву, Galaxy S21 та Galaxy S21 мають достатньо інтегрованої пам’яті. Отже, це має сенс раціонально і грамотно використовувати це сховище. Якщо ви хочете зберегти місце, має сенс зберігати фотографії у форматі HEIF (високоефективний файл зображення) та відео в форматі HEWC. Ці формати файлів дозволяють вашій телефон знімати фотографії та відео, розмір якого значно менше, ніж звичайні фотографії у форматі JPG.

Щоб зробити цю зміну, перейдіть до налаштувань, виберіть Формат та Додаткові параметри в меню та перемикайте перемикач зображень HEIF.

Аналогічним чином, перейдіть до режиму відео та виберіть Додаткові параметри запису. Перехід, перемикайте перемикач біля “високопродуктивного відео”, і всі.

¶ Після цього телефон збереже ваші фотографії та відеоролики у більш ефективних форматах без упередження до їх чіткості та деталей.

 • Запустіть камеру програми з головного екрану телефону.
 • Замість режиму “фотографування” виберіть режим “Live Focus”.
 • Встановіть рівень розмиття, переміщення слайдера з позиції 1 (хв) до положення 7 (макс.).
 • Позначте на екрані Place Focus Camera.
 • Натисніть кнопку “Видалення”.

Зрештою, умови зйомки можуть бути незліченними, тому набір параметрів у камері просто недостатньо. Але як покращити якість камери на телефоні Android? Ви можете зробити це, поєднуючи налаштування системного модуля, або за допомогою спеціальних програм, які розширюють функції камер на мобільному пристрої.

Виберіть піктограму налаштувань у видошукачі, а потім прокрутіть вниз і торкніться “Режими камери”. Видаліть галочки з цих режимів, які ви не хочете використовувати як доступні варіанти. Ви також можете змінити порядок різних режимів залежно від ваших уподобань.

See also  Передача даних з iPhone на Samsung

Як налаштувати спину і передню камеру на Samsung A51

7 Важливі параметри камери для всіх смартфонів Samsung Galaxy (A51, A71, S10, S20, Note 20 та T. D.)

І тепер запустіть камеру та натисніть на “Значок передач”. Потім знайдіть та виберіть “Розмір відео (головна камера)”. Після цього ви можете змінити дозвіл за замовчуванням до вищого. Виберіть UHD 3840 × 2160.

Якість зображення з слабким освітленням

Продуктивність A12 не вражає низьким світлом. Динамічний діапазон досить вузьких на головній камері при високих значеннях ISO, виражений у вирахуванні навколо джерел світла, але той же помітний у темних тінях. Зображення досить шумні, хоча вони досить докладні для обладнання. Насиченість кольорів також зберігається, незважаючи на підвищені значення ISO.

Superwatch боротьба ще більше в темряві. З максимальним ISO 1600 він не може встановити досить яскравий у темних сценах, але навіть коли світло більше, це все ще не дуже добре. Очікуйте, щоб побачити м’якість і багато шуму, а також освітлення глибоких чорних тіней. Примітка. Все це не є незвичним для класу.

У режимі Live Focus отримують хороші портрети. Виявлення об’єкта є досить компетентним, і ми не спостерігали валових помилок з обрізаними вухами або відсутністю мескіткової риболовлі, хоча телефон часто показав недоліки навколо частин об’єкта, крім їхнього обличчя.

Варто відзначити, що HDR не працює в режимі Live Focus, тому очікуйте, що ваші основні моменти, коли телефон демонструє людину, що він робить дуже добре, ми могли додати.

Live Focus також працює з нелюдськими об’єктами, і він дуже добре справляється з ними, згідно з прийому, з нашими місцями простого форми. Якщо це не було для неприродних гострих контурах будівлі позаду дорожнього знаку, ми майже захопилися портретним режимом A12, щоб стріляти речі.

See also  Як підключити другий телевізор до консолі

“Макро” Камера Галактика А12 не теж “Макро”, але вона стріляє великими планами. Помістіть об’єкт у зоні найкращого сприйняття 3-5 см, і ви отримаєте фотографії, які помірно вражають у галереї телефону та в галереї телефону, але в кінцевому рахунку нічого особливого на екрані комп’ютера. Розмір 2МП насправді не вміщує стільки деталей.

У якому застосуванні ви можете покращити якість фотографії?

Топ 11 додатків, які можуть поліпшити відео / фотографії

 • # 1: Snapseed. Це найкраще додаток, щоб поліпшити якість фотографії, яка буде корисною для використання з Instagram та допоможе покращити фото або відео.
 • # 2: Afterlight.
 • # 3: Волєва.
 • # 4: Крихітна планета.
 • # 5: Переграва.
 • # 6: Фатун.
 • # 7: Picframe.
 • # 8: Vintagio.

Як покращити камеру на Android. ми робимо професійні фотографії з звичайним смартфоном

Опція HDR змінює різницю між легкими та темними тонами. При використанні функції користувача отримує зображення з максимальними параметрами реалізму. Система автоматично робить 3 знімки з різними експозиціями, після чого він генерує зображення на одну фотографію. Якість зображення значно зростає.

13 чіпів та телефонних можливостей Samsung

Ми розуміємо, як працює Samsung Galaxy Note20

Опція HDR змінює різницю між легкими та темними тонами. При використанні функції користувача отримує зображення з максимальними параметрами реалізму. Система автоматично робить 3 знімки з різними експозиціями, після чого він генерує зображення на одну фотографію. Якість зображення значно зростає.

Не працює або не зникає на телефоні Samsung. що робити?