Home » Як налаштувати мережу на комп’ютері Windows.

Як налаштувати мережу на комп’ютері Windows.

Як створити та налаштувати локальну мережу між двома комп’ютерами

Доброго вам дня!

Ех, якщо в 90-х роках минулого століття комп’ютер був розкішшю, то багато вдома не є одним вдома, але кілька комп’ютерів / ноутбуків.

Якщо ви підключаєте комп’ютери до локальної мережі (в якій буде лише 2 пристрої). Ви можете отримати безперечні переваги:

 • Можливість відкрити файли, розташовані на іншій роботі з ними і t.D. Тепер вам не потрібно працювати там і флеш-накопичувач або диск;
 • Можливість створення мережевого принтера (сканер, CD / DVD-диск і т. Д.). І використовуйте його з усіх ПК у локальній мережі;
 • Можливість грати в мережеві ігри (це окрема та найцікавіша можливість, яку можна сказати про довгу).

У цій статті я хотів би розглянути будівництво домашньої локальної мережі (та її налаштувань), які будуть корисними для всіх новачок.

Я піду по шляху покрокового аналізу, я почну з питання про підключення одного ПК до іншої, то я розгляну налаштування Windows, і як, насправді, зменшити (зробити папки доступні для локальна мережа), принтери та т.D.

Створіть домашню групу в Windows 7

Якщо ви, наприклад, всі комп’ютери на Windows 10, то створіть домашню групу на одному з комп’ютерів з “дюжиною”, все точно таке ж. Або в Windows 8, наприклад.

Натисніть кнопку миші в піктограму підключення до Інтернету на панелі “Повідомлення”. Потім виберіть Центр керування мережею та спільним доступом.

Буде наш підключення до маршрутизатора (кабелю або Wi-Fi). Важливо, щоб це було з домашньою мережею статусу. Якщо у вас є загальнодоступна мережа на скріншоті, натисніть на це посилання та виберіть Домашня мережа.

Закрийте вікно з вибором мережі. Тепер наше з’єднання з статусом “Домашня мережа”. Перейти до додової групи.

Натисніть кнопку Створити домашню групу.

Виділіть потрібні елементи, до яких буде відкрито спільне використання (загальні папки). І натисніть кнопку Далі.

Запишіть або сфотографуйте пароль, який з’явиться. За допомогою цього пароля ми додамо інші комп’ютери до нашої мережі.

З цього приводу створення домашньої групи завершено. Якщо ви знову переходите до мережі та загального центру контролю доступу. Домашня група, ви можете запам’ятати пароль, змінити його, вийти з групи, змінити параметри загального доступу та t. D.

Все, група створена. Пароль у нас. Тепер підключіть необхідні комп’ютери в нашій мережі до домашньої групи.

Встановлення спільних параметрів

Ми продовжуємо співпрацювати з панеллю управління, а потім нам потрібна її розділ “мережа та Інтернет”. В ньому переходять до підрозділу “Центр управління мережею та спільний доступ”.

Нам потрібно змінити параметри спільного доступу.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Ми проводимо наступні налаштування. На вкладці “Приватний” поставте галочку активності виявлення мережі. Далі позначте параметр прапорець, яка включає обмін файлами та принтерами.

налаштувати, мережа, комп, ютері

На вкладці “Усі мережі” ми розміщуємо частину спільної активності з правом читання та написання даних у наших спільних папок.

налаштувати, мережа, комп, ютері

І далі, ми ставимо галочку для відключення для обміну захистом пароля. Клацніть в нижній частині кнопки “Зберегти зміни”.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Ми проводимо такі налаштування на кожному з комп’ютерів LAN. Якщо будь.Який з мережевих комп’ютерів після описаних вище налаштувань не відображається на інших пристроях у розділі “Мережа” провідника, вам просто потрібно перезапустити ці не відображені комп’ютери.

Як відкрити папку спільного використання в Windows 10?

У Windows 10 надайте файл для спільного використання або папку (розділена папка). Ви можете буквально за кілька секунд. Я також показую, як закрити обмін папкою / файлом і подивитися, як надаються папки.

Просто натисніть праву кнопку миші на будь.Якій папці або файлі, ми приносимо курсор у “Забезпечити доступ до” меню та вибираємо “окремих людей”.

Далі вам потрібно вибрати користувача, для якого буде надано обмін папкою. У домашній мережі ви можете вибрати “все”. У цьому випадку доступ до файлу / папки буде у всіх учасниках мережі. Ви можете створити новий користувач та використовувати його назву / пароль для доступу до папки з інших комп’ютерів (якщо ви не вимкнули захист пароля пароля).

налаштувати, мережа, комп, ютері

Для користувача “все” (або нового користувача) ви можете змінити права доступу до файлу або папки в Windows 10. За замовчуванням папка / файл доступна лише для читання. Ви можете встановити “читання та письмо”. Тоді інші користувачі в мережі зможуть змінити / видаляти файли у папці, писати нові, редагувати файли.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Після натискання кнопки Share з’явиться вікно, в якому буде вказано мережеву адресу до файлу або папки. Ця адреса може бути скопійована та використана для доступу до цього ресурсу з інших комп’ютерів у локальній мережі (просто перейдіть до адреси у провіднику).

See also  Комп'ютер вимикається через кілька секунд

налаштувати, мережа, комп, ютері

Щоб перейти до папки, до якої ми відкрили спільне використання, не обов’язково використовуємо адресу. На іншому компютері ви можете просто перейти до розділу “Мережа” у Windows Explorer. Відкрийте потрібний комп’ютер з нашої локальної мережі та перейдіть до спільної папки, до якої ми просто відкрили доступ.

Оскільки я встановив право читати та писати для цієї папки, я можу легко редагувати, видалити та створювати нові файли у цій папці. Права застосовуються до всіх файлів у спільній папці.

Як вимкнути папку або файл спільного використання в Windows 10?

Просто натисніть папку або файл за допомогою правої кнопки миші, виберіть “Надати доступ до” та натисніть “зробити недоступний”.

Так просто у Windows 10, ви можете закрити спільну папку / файл.

Зверніть увагу, що предмет “Зробіть його недоступним” (“Закрити доступ”, “Вимкнути обмін”) відображається у властивостях будь.Якої папки, навіть до якого загальний доступ не відкривається. Так і має бути.

Як переглянути всі папки та файли, до яких відкритий загальний доступ до комп’ютера?

Для цього перейдіть до провідника, щоб перейти до адреси \\ localhost

Як налаштувати Інтернет у Windows 10?

Папка буде відкрита, яка відображатиме інші папки та файли, до яких загальний доступ відкритий на цьому комп’ютері.

Мовчання

Для мене, як імовірно, для багатьох, локальна мережа, вона завжди була чимось складним і незрозумілим. Ви, здається, розумієте, чому це потрібно, і як ви можете використовувати його, але це не зовсім зрозуміло, як це працює, і як налаштувати його. Деякі незрозумілі та заплутані параметри, загальний доступ, права, рахунки тощо. D., Але якщо ви розумієте все, і навіть краще налаштувати себе, то ви негайно розумієте, що в цьому немає нічого складного. Навіть без цієї домашньої групи, яка була видалена в Windows 10 1803, ви можете легко налаштувати все та використовувати файли обміну, папки та принтери в локальній мережі.

Залиште свої коментарі, питання та доповнення. Якщо я щось забув, або написав неправильно. Поділіться корисною інформацією в коментарях! Я радий редагувати та додати статтю.

Ls видалення в Windows 10

Незважаючи на те, що в більшості випадків достатньо вимкнути виявлення пристрою у локальній мережі за вказаним вище способом у цій статті, немає необхідності зберігати місцеві зв’язки на комп’ютері, які не використовуються.

Отже, розгляньте, як видалити вже створену локальну мережу, яку нам не потрібно.

Зробіть це в Windows 10 можливим через реєстр. Щоб зателефонувати, натисніть WinR і у вікні, який з’явиться, введіть команду regedit.

Увага будь-якої неправильної зміни реєстру може зашкодити вашому комп’ютері. Ви робите ці дії за власним ризиком.

Hkey_local_machine \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ t

Там ви знайдете багато слідів минулих мережевих з’єднань з певними назвами. Просто видаліть ті підрозділи, які вказують на непотрібні більше мережевих з’єднань.

Ми подивилися, як створити локальну мережу за допомогою мережевого кабелю та за допомогою бездротового з’єднання. Тепер ви можете організувати зв’язок між домашніми пристроями або на роботі для комфортної та швидкої передачі інформації.

Всім привіт! Мені подобається писати для людей, про комп’ютерну сферу. Будь то робота в різних програмах чи розвагах у комп’ютерних іграх. Я намагаюся писати лише про речі, з якими особисто знак. Я люблю подорожувати і вірити, що лише в тому, як ти можеш по.Справжньому знати себе.

Ми прописуємо налаштування мережі вручну на всіх пристроях домашньої мережі (для мереж, в яких немає маршрутизатора / маршрутизатора)

Ми переходимо до панелі управління (“панель управління”) та виберете “мережу та загальний центр управління”.Після цього натисніть “Зміна параметрів адаптера”.У вікні мережевих з’єднань виберіть для нас підключення інтересу та натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші, виберіть “Властивості”, виберіть “Інтернет.Протокол Версія 4 (TCP / IPv4)” у протоколі підключення та натисніть активну ” Властивості “. У вікні властивостей протоколу Інтернету версія 4 (TCP / IPv4) Зареєструйте IP.Адресу 192.168.Один.1 (на решті машин ми прописуємо 192.168.Один.2, 192.168.Один.3 і Т.D.) Маска підмережі у всіх комп’ютерах повинна бути 255.255.255.0. Шлюз не повинен збігатися з IP.Адресою комп’ютера, в шлюзі, записуйте IP іншого мережевого комп’ютера (якщо ви не вказані шлюз, ви не зможете вказати мережу, у вас буде публічний За замовчуванням це буде обговорено нижче). Коли ви вперше підключаєтесь до мережі, потрібно вибрати розміщення мережі. З цього вибору конфігурацію параметрів брандмауера та безпеки для типу мережі, що підключено до. Якщо комп’ютер підключається до декількох мереж (наприклад, домашня мережа, мережа в локальному кафе або на роботі), вибір мережі забезпечує необхідний рівень безпеки для комп’ютера.Існує чотири типи мережевого житла. Домашня мережа для домашніх мереж або мереж, користувачів та пристроїв яких відомі, і їм можна довіряти. Комп’ютери домашньої мережі можуть належати до домашньої групи. Домашні мережі включають виявлення мережі, що забезпечує використання інших комп’ютерів та пристроїв, підключених до мережі, а також дозволяє іншим користувачам отримати доступ до комп‘ютера з мережі. Робоча мережа для роботи в невеликій офісній мережі чи іншому робочому місці. Виявлення мережі, яка забезпечує використання інших комп’ютерів та пристроїв, підключених до мережі, а також дозволяє іншим користувачам отримати доступ до комп’ютера з мережі, включений за замовчуванням, але неможливо створити домашню групу або приєднатися до нього. Громадська мережа для мереж у громадських місцях (наприклад, кафе та аеропорти). Це місце розташування мережі налаштовано таким чином, щоб зробити комп’ютер “невидимим” для інших користувачів та збільшити його захист від шкідливого програмного забезпечення з Інтернету. Головна група не доступна у державних мережах, а виявлення мережі вимкнено. Цей параметр повинен також вибрати, якщо безпосереднє підключення до Інтернету використовується без маршрутизатора або мобільного високошвидкісного з’єднання. Домен використовується для доменів, таких як ті, що використовуються в робочих місцях у організаціях. Розміщення мережі цього типу керує адміністратором мережі та не може бути вибраний або змінений.На практиці я рекомендую вибрати робочу мережу для домашньої мережі, оскільки, на відміну від домашньої мережі, немає необхідності вводити пароль, щоб забезпечити загальний доступ до ресурсів. Не варто було вибрати громадську мережу для місцевої мережі вдома, я взагалі мовчать про домен, тому що у цьому випадку вам потрібно встановити, налаштувати контролер домену для домашньої мережі, це не варто.

See also  Як встановити час на екрані Samsung

налаштувати, мережа, комп, ютері

Необхідно перевірити, чи всі пристрої в домашній мережі ввели одну робочу групу, а мають різні назви. Для цього, перейдіть до “Start-Panel Control. System”. Така процедура повинна виконуватися на всіх комп’ютерах / мережа ноутбуків.У полі на ім’я комп’ютера, доменне ім’я та параметри робочої групи, ми дивимося на письмову назву комп’ютера та робочої групи.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Перший етап. Вибір обладнання

налаштувати, мережа, комп, ютері

Установка починається з вибору відповідного мережевого компонента. Кілька опцій. Перемикач (перемикач), маршрутизатора (маршрутизатор) або точка бездротової доступу. І вони можуть бути об’єднані, якщо ви плануєте створити не тільки локальну мережу, але й підключення до глобального. Яка різниця між цими пристроями?

 • Простий перемикач для домашньої сітки забезпечує лише зв’язок між комп’ютерами за допомогою дротового з’єднання. Він не містить інших функцій (ми не розглянемо спеціальні “розумні” пристрої, які використовуються постачальниками). Комп’ютери та мультимедійні пристрої підключені до цього мережевого перемикача з дротами. У магазинах кабелів UTP5 з стиснутими кінцями називаються патч-шнурами та продаються різними довжинами. Довжина кожного патч-шнура для домашньої локальної мережі не має значення, оскільки з пристрою до пристрою сигнал проходить через кабель без погіршення до 150 метрів.
 • Маршрутизатор, або маршрутизатор. Цей мережевий компонент не тільки з’єднує місцеві мережі між собою, але також може забезпечити доступ до Інтернету. У той же час багато сучасних моделей підтримують як дротове, так і бездротове повідомлення внутрішніх системних пристроїв (через Wi-Fi).
 • Бездротовий доступ для домашнього використання забезпечить з’єднання ваших гаджетів один з одним виключно через Wi-Fi. Зауважте, що комп‘ютери, що мають бездротову мережеву картку, можуть підключитися до неї, добре, а сучасні телефони та таблетки майже всі без винятків не мають доступу до Wi-Fi.

Для найпростішого спілкування домашніх комп‘ютерів в одній системі є відносно дешевий перемикач. Маршрутизатори та бездротові точки будуть коштувати більше. Виберіть відповідні компоненти на основі ваших потреб та фінансових можливостей. На ринку вони представлені у великих кількостях.

Створення та налаштування будинку “LAN”: інструкція

Етапи Як налаштувати домашню мережу через Wi-Fi маршрутизатор на Windows 10, досить простий:

 • Всі ПК та ноутбуки повинні бути включені в ту ж робочу групу.
 • Wi-Fi, до якого вони пов’язані, повинні бути “приватними”.
 • На всіх ПК потрібно провести налаштування доступності.
 • Активувати виявлення мережі.
 • “Відкрити” предмети, що ви хочете поділитися.

Надзвичайно важливо дотримуватися інструкцій щодо створення локальної мережі через Wi-Fi-маршрутизатор у Windows 10, наскільки це можливо, як це можливо: система Windows може видавати несподівані помилки, і вам доведеться займатися довгий час, на якому етапі налаштування пішов неправильно.

Отже, тепер я розповім вам про всі етапи налаштування більш детально.

Загальна робоча група

Перш ніж створювати домашню мережу через Wi-Fi маршрутизатор у Windows 10, всі ваші комп‘ютери повинні ввести в одну робочу групу. Щоб виконати цю вимогу, достатньо перейменувати групи різних ПК. Я рекомендую використовувати стандартне ім’я Windows. “Робоча група”.

 • Введіть слово “System” у пошуку Windows 10 та перейдіть до посилання, що з’явиться.
 • На лівій панелі виберіть Установки “Розширені параметри системи”.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Зробіть зв’язок “Приватний”

Зміна цього параметра. Це ще один крок, необхідний, перш ніж налаштувати локальну мережу на Windows 10 через Wi-Fi маршрутизатор. Цей крок не може бути обов’язковим, але він захистить ваші дані та надасть вам більший контроль. Така операція може бути зроблена з основного ПК з правами адміністратора:

 • Перейдіть до параметрів Windows 10, а потім до “Мережа та Інтернет”.
 • Виберіть “Wi-Fi”.
 • Натисніть на зв’язок.
 • Змініть профіль на “приватному”.

Загальні налаштування доступу

Цей елемент є одним з найважливіших, оскільки він показує, що можливості комп’ютера для обміну файлами та створення локальної мережі через Wi-Fi 10. Ви повинні виконати кроки:

 • Відкрийте “Центр керування мережею”. Перейдіть до цього елемента, може бути з ознаки системи (натискання значка з’єднання), або введіть цю лінію в пошуку.
 • На лівій панелі натисніть на відповідний елемент.
See also  Як оновити LG Smart TV телевізор

налаштувати, мережа, комп, ютері

налаштувати, мережа, комп, ютері

 • Обов’язково натисніть клавішу “Зберегти зміни”.
 • Ці елементи краще роблять для всіх комп’ютерів, які ви плануєте використовувати в будинку “LAN”.

Налаштування локальної мережі в Windows 10 через маршрутизатор майже завершено. Все, що залишається. Це відкрити файли та папки, які будуть доступні з будь-якого пристрою.

Виявлення мережі

Увімкніть налаштування достатньо. Сама система Windows допоможе вам з цим:

 • Відкрити провідник. На бічній панелі ліворуч знайдіть елемент “Мережа” та натисніть на нього.
 • Можливо, все працює правильно. Тоді ви побачите всі доступні комп’ютери. В іншому випадку буде повідомлення про те, що налаштування вимкнено.
 • Натисніть на повідомлення нижче адресної лінії та виберіть перший елемент.
 • Якщо ви пропустили етап, коли треба було встановити з’єднання як “приватний”, з’явиться ще одне повідомлення. Тоді цей параметр повинен бути вибраний на цьому етапі.
 • Вам вдалося створити домашню мережу через маршрутизатор. Після цього, у провіднику ви побачите всі комп’ютери, включені до нього.

налаштувати, мережа, комп, ютері

Натискання на деякий комп’ютер зі списку, всі папки з загальним доступом з’являться перед вами. Зазвичай це “загальні образи”, “Загальні документи” і так далі. Стандартні папки Windows, як правило, порожні. Щоб перенести файл між комп’ютерами, ви можете перенести його до однієї з цих папок або виконати останній крок, щоб зробити локальну мережу через Wi-Fi маршрутизатор у Windows 10, а також забезпечити доступ до цих каталогів, до яких ви бажаєте.

Вибірково відкриті файли та папки

Перш за все, знайдіть папку, яку ви хочете поділитися після створення локальної мережі через Wi-Fi Windows 10. Потім зробіть наступні кроки:

 • Перейдіть до властивостей папки.
 • Натисніть “Доступ” у верхній частині вікна.
 • Натисніть “Розширені налаштування”.
 • Покласти верхню коробку. Потім натисніть “Дозвол”.
 • Інший спосіб: натиснути праву кнопку у папці та виберіть у меню “Надати доступ до”. “окремих людей”.
 • Справа, придатна для дому “Locker”. Відкрити папку або файл для всіх. Натисніть “Додати” і виберіть “Все” у полі, який з’явиться.

Надання доступу до файлів та папок на компютері

Для того, щоб забезпечити спільне використання до папки Windows у локальній мережі, клацніть правою кнопкою миші на цій папці та виберіть “Властивості” та перейдіть до вкладки “Access”, натисніть кнопку “Додаткові налаштування”.

Встановіть позначку “Відкрити доступ до цієї папки”, а потім натисніть “Дозволи”.

Зверніть увагу на ці права, необхідні для цієї папки. Якщо ви хочете лише читати, ви можете залишити значення за замовчуванням. Застосувати налаштування.

Після цього у властивостях папки натисніть вкладку Безпека та натисніть кнопку Редагувати, а в наступному вікні. “Додати”.

Вкажіть ім’я користувача (групи) “все” (без лапок), додайте його, після чого встановіть ті ж самі дозволи, які були встановлені в попередній час. Зберегти зміни.

На всякий випадок, після того, як всі маніпуляції зробили, має сенс перезавантажити комп’ютер.

Доступ до папок у локальній мережі з іншого комп’ютера

На цьому налаштуванні завершено: тепер, з інших комп’ютерів, ви можете отримати доступ до папки у локальній мережі. Перейдіть до “Explorer”, відкрийте “мережу”, ну, то я думаю, що все буде очевидно. Відкритим і робити З вмістом папки, що було встановлено у дозволах. Для більш зручного доступу до мережевої папки ви можете створити її мітку в зручному місці. Це також може бути корисно: як налаштувати сервер DLNA у Windows (наприклад, відтворювати фільми з комп’ютера на телевізорі).

Доброго дня. У мене немає сумнівів, чи може бути провід з мережі з компонентів комп’ютера Burn Computer Network ? У вас є стаття про захист від небажаних відвідувачів вашого комп’ютера та як налаштувати систему для захисту? Спасибі.

Доброго дня. Ну, теоретично, це можливо, але не “небажаним відвідуванням”, а подаючи напругу з іншого кінця дроту.

Доброго дня. Нещодавно я дізнався, що з якихось причин неможливо використовувати більше 2 комп’ютерів з одного проводу лан паралельно, чому? Спасибі.

Я не зовсім зрозумів і, як передбачається, підключитися паралельно більше двох комп’ютерів з одного кабелю локальної мережі?

Дмитро. З’єднання більше двох комп’ютерів паралельно: це без використання всіх видів технічних пристроїв. І просто нанесіть спліттер, який простий, робить один дріт кілька. (Грубо кажучи, щоб взяти один дріт і припалювати той самий провід до дроту кольору, так що, з одного боку.

Доброго вам дня. Я намагався встановити локальну мережу, між двома автомобілями на винах 11. І безрезультатно, просто не бачишся в мережі, тому я не можу грати в локальній мережі. Чи могли б ви віддалено всі налаштували мене, а не безкоштовно?