Home » Як налаштувати NFC на Huawei P30 Lite

Як налаштувати NFC на Huawei P30 Lite

Користувачі часто мають подібні питання щодо використання служби “Гаманець” від Huawei. Розглянемо відповіді на них:

Питання: Як безпечно використовувати цей спосіб оплати?

Відповідь: Віртуальні картки, додані до програми, захищені не меншими даними з будь-яких сучасних банків Росії та інших країн світу. Оплата оплати через компанію “Гаманець”, ви абсолютно не ризикуєте. На додаток до цього, ви позбавляєтеся від клопоту, з якою використання карткових карт фізичних банків пов’язано з.

Питання: Чи є відмінності від служби оплати Google Play?

Відповідь: заявка працює належним чином навіть без підключення до Інтернету, а також не потрібно розблокувати та починаючи до оплати. Google Pay не може запропонувати таких переваг.

Питання: Що робити, якщо я втрачу смартфон?

Відповідь: Негайно зв’яжіться з банками, в яких карта, додана до програми, прикрашена та оголошує. Після обробки запиту та подальшого блокування пластику, деталі платежу будуть автоматично видалені з системи. Згодом ви можете додати нову інформацію.

По-перше, нам знадобиться програма Google Pay.

  • Відкритий ринок і в панелі пошуку ми пишемо Google Pay.
    налаштувати, huawei, lite
  • Ми знаходимо програму у видачі та натисніть, щоб встановити.
  • Завершено встановлену плату Google. Не поспішайте відкривати його, спочатку потрібно ввімкнути функцію NFC. Перейти на другий етап.

Що таке програма гаманця

Гаманець. це дуже відома крос-платформа додаток, яка для Android, так і для iOS для iOS. Також на Android він також доступний у магазині компанії Huawei Applications. Заявка “Гаманець” використовується для зберігання банку, дисконтних карток, сертифікатів та купонів. У деяких Huawei і шанобливі смартфони вже попередньо встановлені. Наприклад, в Huawei P40 Pro, який я зараз корисний.

See also  Як створити диск на комп'ютері. Командна строка

Глядачі послуги становить 12 мільйонів людей, які прив’язали понад 190 мільйонів карт. Статистика вражаючого, але є відчуття, що зараз користувачі стануть ще більше, якщо цей метод залишається єдиним, щоб заплатити Huawei і Honor смартфонів.

На підставі цієї послуги будуть реалізовані телефонами Huawei.

Чому не платить Huawei

Як ви бачите, у цьому списку відсутні нові моделі смартфонів, а в принципі відсутні фірмові годинники Huawei. Чому це не зрозуміло, і самі китайці не пояснюють. Але уточнення, що Pay Huawei працюватимуть лише на пристроях, які були офіційно імпортовані в країну. Тобто, якщо ви купили прилад на Aliexpress, призначений для китайського ринку, в Росії платити з ним буде неможливо через відмінності в прошивці, яка просто не дозволить вам активувати модуль безконтактного і зв’язати сумісні банківські карти. Однак це не єдина проблема.

Багато користувачів цікаво, як налаштувати NFC на Honor 10 незалежно. Цей метод оплати рахунків зручний, і налаштування може зайняти від 2 до 3 хвилин вашого часу. Перше, що вам потрібно зробити. це перейти до налаштувань. Після цього потрібно відкрити вкладку бездротової мережі та виберіть пункт більше. Далі з’явиться список підключених пристроїв, серед яких і буде NFC. Також важливо помітити, що для підключення не обійтися без додаткової установки програм з маркету.

Потрібно встановити google pay. через який також необхідно підключити банківську картку. Не варто побоюватися за особисті дані при втраті мобільного пристрою, телефон також можна швидко заблокувати, а відповідно і рахунок банківської картки.

Що таке NFC у смартфоні Honor та Huawei: як налаштувати, увімкнути, додати картку

NFC – це сучасна технологія безконтактної оплати, яка встановлена ​​у телефонах Huawei та Honor.

See also  Як налаштувати Forkplayer на LG. Встановлення за допомогою розробника IDE

З її допомогою можна на близькій відстані списати гроші через термінал. Такі апарати є у супермаркетах, ресторанах, кафе, магазинах та інших закладах зі сфери товарів та послуг.

Як працює

Всередині телефону знаходиться вбудований модуль NFC. Зазвичай він знаходиться під задньою кришкою, і побачити його неозброєним оком не вдасться. Людина заходить до Google Pay, реєструє там свої реквізити. При необхідності платити покупку, користувач відкриває цю програму, вибирає бажану картку для виконання транзакції, приносить пристрій до терміналу. Гроші дебетуються безконтактними технологіями роботи.

Помилка 50 Під час надсилання SMS з мегафон на телефони: причини, що робити?

Що таке NFC на Honor і Huawei Smartphone: які моделі підтримують, як налаштувати та додати карту?

Що таке NFC на Honor і Huawei смартфон? У 2022 році все більше людей йдуть до безконтактних операцій. Це стосується платежів та обміну інформацією між пристроями. Більшість власників сучасних смартфонів та таблеток знають про такий інструмент, а деякі навіть не підозрюють, що під рукою можна відмовитися від пластикових карток назавжди. Дізнайтеся більше про те, що таке функція, де шукати, і як це працює. далі в нашому огляді.

Яка Honor і моделі Huawei мають NFC, і як перевірити опцію підтримки

Після прочитання новин про те, що NFC знаходиться в Huawei або Honor смартфону, власники таких пристроїв заважають вивчення характеристик пристроїв. При цьому не всі знають, як перевірити наявність технології у телефоні.

  • Налаштування. Найпростіший шлях. увійдіть в налаштування свого Honor 10 або іншого апарата та перейдіть до розділу Підключення пристрою. У списку має бути опція NFC. Якщо вона присутня, в апараті передбачено спеціальний модуль і ним можна користуватися для оплати товарів у магазинах. За відсутності згадок про цю функцію можна говорити про її відсутність в апараті.
  • Верхня «шторка». Ще один спосіб дізнатися, чи є NFC у смартфоні Honor. потягнути вниз панель швидких налаштувань зверху вниз і подивитися наведену там інформацію. Якщо в переліку є ярлик, що цікавить, значить, вам пощастило.
  • Офіційні характеристики. До покупки смартфона можна заглянути в його технічні параметри та подивитися, чи передбачив виробник NFC у смартфоні Honor чи ні. У цьому випадку необхідно перевірити інформацію про офіційні джерела.
See also  Як змінити час на Honor 8 a

Щоб спростити пошук, ми надаємо основну модель смартфона, що забезпечує перевірку технології.

Ми висвітлюємо найпопулярніші: 1. Huawei. P10, Mate 10 та 10 Pro, P8 Lite, P20, 7C, Mate 20, P Розумні та інші. 2. Honor. 10i, 10, 8А, 7с, 10 Lite, 9 Lite, View 20, 20, 8x та інші.

Налаштування плати NFC | Застосування гаманця на Huawei

Загалом, опція NFC забезпечується практично у всіх сучасних моделях випуску 2019 року.

Huawei платить в Росії

Представлена ​​служба з’явилася в 2021 році в Китаї. На даний момент виробник планує розповсюджувати гаманець Huawei для безконтактних платежів у Росії. Сьогодні вона вже доступна для використання, але тільки для конкретних користувачів.

За попередньою інформацією, розробник планує спочатку зупинитися на підтримці двох банків. Росселхозбанку та Газпромбанку, і ви можете додати зарплату банківських карток. Найближчим часом картки MasterCard та Visa не будуть підтримуватися. У майбутньому цей список буде поповнюватися, і все більше і більше власників смартфонів Huawei зможуть використовувати цю програму.

Якщо у вас є питання або скарги. повідомте нам