Home » Як налаштувати NFC на Xiaomi 8T

Як налаштувати NFC на Xiaomi 8T

Як перевірити чи є NFC у смартфоні Xiaomi

NFC повний чіп не може бути доданий, якщо він не знаходиться в телефоні. Не буде працювати і видалити, якщо це вже там. Тому, якщо датчик важливий для вас, ретельно вибирайте новий смартфон Xiaomi.

Є кілька способів перевірки наявності чіпа по телефону.

 • Ви можете побачити документацію або технічні характеристики пристрою на веб-сайті виробника. Якщо вказується, що є чіп, то ви не можете турбуватися
 • Перейдіть до “Налаштування”, перейдіть до пункту меню “Connect and Sharing”. Подивіться у розділ списку NFC. Якщо це не так, то чіп не встановлений, а платіж не буде працювати з ним
 • Ви можете завантажити Google Play App NFC перевірити і побачити наявність датчика
 • Зазвичай, на кришці смартфона з встановленим чіпом, є напис “NFC”.

Як забезпечити NFC на Xiaomi (Redmi) для передачі даних та безконтактних платежів

Багато моделей смартфонів Xiaomi (Redmi) є вбудований чіп NFC (Near Field Communication), призначений для передачі даних на дуже маленьких відстанях (до 10 см). Через те, що відстань роботи мінімально, чіп споживає дуже мало енергії на роботу, і його ініціювається взагалі, не постачаючи електроенергію через магнітне поле, створене учасником запитувача.

Іншими словами, включення НФК на Сяомі не призводить до зменшення автономії пристрою і не впливає на споживання батареї.

В основному NFC на Сяомі використовується для здійснення безконтактних платежів за допомогою системи Google Pay System або аналогів, наприклад, MI Pay (на момент написання статті не працює в Росії).

На сайті вже існує декілька статей, які детально виглядають нюанси роботи та налаштування НФК на Сяомі:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: У великих містах помічено наступну шахрайську схему, які зловмисники перетворюються на громадський транспорт на годину піку. Справа в тому, що поблизу польового зв’язку активується без підтвердження, якщо це включено, і багато банків здійснюють незначні платежі без квитанції PIN-коду в терміналі як підтвердження. Шахраї використовують компактні термінали, ходять по вагону метро або автобусу і підносять його (у замаскованому вигляді) до сумок або кишень штанів у надії, що там лежить смартфон із включеним NFC та прив’язаною банківською картою. Термінал налаштований на списання дрібної суми, наприклад, 50 або 100, щоб не потрібно підтвердження. І поки власник телефону не отримає SMS про списання грошей з рахунку, він навіть не підозрюватиме, що його обікрали. Так що будьте пильні і не тримайте безконтактні технології увімкненим весь час, це важливо для вашої фінансової безпеки.

See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Як дізнатися, чи є NFC

Наявність NFC модуля у смартфоні істотно позначається на його вартості, тому на недорогих та середнього класу моделях цей модуль не встановлюється. Є кілька способів дізнатися, чи є на вашому Xiaomi ця функція чи ні.

Перший спосіб – це перевірити його наявність у налаштуваннях телефону.

Достатньо в меню “Налаштування” у верхній частині сторінки, щоб використовувати швидкий пошук, керований там, бажаний “NFC”. Якщо система не дала результату, це означає, що ваш Xiaomi не має цієї функції.

Існує опція перевірка за допомогою спеціального застосування, яке можна завантажити для відтворення ринку.

Один з цих безкоштовних додатків називається NFC увімкнено. Після встановлення та запуску він дасть одну з написів: “Підтримується NFC”. якщо є “NFC не підтримується”. за відсутності модуля на вашому Xiaomi.

Найпростіший спосіб. звернутися до технічних характеристик, описаних у паспорті до вашого Xiaomi, або шукати їх в Інтернеті.

Зв’язування та перетворення банківської картки

Щоб заплатити за покупки за допомогою телефону, спочатку потрібно налаштувати безконтактний платіж на телефон Xiaomi (Redmi, POCO), додавши платіжну картку до Google Pay. Ви можете зв’язати карту світу, MasterCard, Visa та будь-яку іншу платіжну систему.

 • Запустіть Google Pay з відповідною піктограмою.
 • У нижньому правому куті натисніть на іконку з хрестом.
 • Введіть графічний ключ для розблокування GPay (зазвичай це той самий ключ, що використовується для розблокування телефону).
 • Виберіть « Додати кредитну або дебетову картку ».
 • З’явиться вікно камери. Сфотографуйте карту з двох сторін для сканування та додавання даних.
 • Система надішле на прив’язаний номер телефону SMS з кодом для підтвердження введених даних. Введіть його у відповідне поле та натисніть ОК.

Тепер можна користуватися безконтактною оплатою. Якщо з якоїсь причини сканувати картку не вдалося, завжди можна ввести потрібні дані вручну.

Аналогічно можна додати знижкові, подарункові картки або картки постійного клієнта: просто оберіть потрібний тип у меню:

налаштувати, xiaomi

Перед використанням картки потрібно вибрати її в програмі Google Pay, а потім додати телефон до пристрою для читання.

Як додати картку в Xiaomi NFC

Перевірте, чи має ваш смартфон Xiaomi, який має модуль NFC, після чого ви можете додати карту та зробити покупки в магазинах, що приносять його до терміналу.

See also  Як налаштувати камеру на Samsung Phone

Додавання картки до Сяомі не складно, але до початку процедури необхідно провести швидку підготовчу роботу. Вам потрібно переконатися, що налаштування NFC зроблені правильно, інакше ви, як я, коли я вперше познайомився з цією технологією, ви будете стояти в магазині на касі, даремно, приносячи смартфон до терміналу, а не розуміння Чому транзакція не відбувається.

Обов’язкові банківські та подарункові картки

Перш ніж використовувати NFC на Сяомі, вам потрібно не тільки активувати чіп, але й зв’язати платіжну картку до нього. Це робиться в Google Pay.

Як зв’язати банківську картку до системи:

 • Відкрийте програму та приймайте умови договору.
 • Перейдіть до розділу “Оплата”.
 • Натисніть лінію “Метод оплати”.
 • Розгорнути “Додати кредитну або дебетову картку”.
 • Сфотографувати картку за допомогою відкритого помічника або введіть платіжні деталі вручну.
 • Введіть свою реальну адресу та телефон до відповідних полів.
 • Після підтвердження числа, використовуючи SMS, буде активовано вибраний спосіб оплати.

Перед тим, як визволити картку та спробувати заплатити, дізнайтеся, чи підтримує програма вашого банку (у розділі “Банки” або за номером телефону, зазначеним на кредитній картці).

Аналогічним чином, ви можете підключитися до програми та знижки, подорожі або подарункові картки.

Сама назва NFC. це абревіатура, яка розшифровується як поблизу комунікації (“спілкування при близькому діапазоні”).

Як налаштувати android pey

Служба оплати плати за Сяоми та інші смартфони на системі Android та служби Google Wallet спочатку існували автономно один від одного, але пізніше вони були об’єднані для формування Google Pay. система, визнана однією з найбільш надійних платіжних систем у світі.

Щоб встановити заявку на безконтактну плату, вам потрібно знайти його в офіційному магазині Play Market та завантажити на Сяомі.

Якщо у вас ще не було облікового запису Google, ви спочатку потрібно почати, він відкриє доступ до всіх програм у Google Play.

Щоб активувати безконтактну плату, потрібно перейти до меню “Налаштування”, а потім виберіть “Програми. всі програми”, у верхній частині панелі пошуку у верхній частині Знайти Google Pay, покладіть галочку навпроти значки Autorun. Далі перейдіть до “Інші дозволи”, тут також повинні бути включені прапорці. Ми повертаємось до головного меню та виберіть “Підключення та спільне використання”, увімкніть ENEFSI, перейдіть до меню з елементом безпеки та виберіть HCE WALLET.

Щоб налаштувати безконтактний платіж у гаджеті, відкрийте програму Google Pay та додати карту для оплати. Для этого на вкладке оплата нажимаем кнопку «добавить способ оплаты», потом сканируем с помощью камеры устройства либо вводим вручную данные карты (номер, дату и 3 цифры кода cvc) и подтверждаем привязку с помощью кода из SMS, которое будет выслано на номер, указанный при реєстрації.

See also  Як оновити LG Smart TV телевізор

Redmi Note 8t | Налаштування NFC для оплати

Завдяки нещодавно доданій картці, щоб перевірити правильність утворених даних, можна записати 30, які безпечно повертаються до карткового рахунку в пару хвилин. Це означає, що параметр успішно пройшов.

Перш ніж почати, не забудьте створити зручний для вас, що блокує смартфон. Це може бути відбиток пальців, графічний код або набір чисел. Якщо ви не захищаєте свої дані таким чином, плата Android видаліть C Xiaomi всю інформацію про прив’язані картки.

Якщо ви використовуєте кілька карт, то додатково вам потрібно вибрати той, який ви збираєтеся використовувати, щоб записати гроші за замовчуванням.

Для цього натисніть потрібну карту та покладіть перемикач розділу “Основна карта для безконтактного платежу” у активному положенні. Тепер ви можете платити в магазинах без карти.

Безпека

Google постійно контролюється безпекою безконтактних платежів. Поява технології НФК викликана не тільки бажанням швидко платити за покупки, а й необхідність безпечних операцій. Абсолютно безпечний спосіб оплати не існує. Але при використанні технології NFC ваші кошти захищені краще, ніж при оплаті банківською карткою:

 • Модуль працює і отримує сигнали до 10 см, а насправді ви приносите телефон до терміналу на відстань близько 3 см. Отже, розгляньте інформацію, щоб зловмисники не буде легко
 • При оплаті покупки або проведення платежу понад певну суму потрібно підтверджувати її паролем або іншим способом
 • У разі втрати телефону з чіпом тому, хто знайшов його, забрати гроші складніше, ніж із самої банківської картки. Адже спочатку потрібно отримати доступ до девайсу.

Для чого потрібний NFC

Технологія NFC призначена для безконтактного високочастотного зв’язку. Для роботи використовується частота 13,56 МГц. З його використанням ви можете швидко передавати різні файли між пристроями.

NFC в Xiaomi дозволяє виконувати такі функції:

 • платежі без контакту;
 • розрахунок за товари та послуги без використання фізичної картки;
 • парування Bluetooth (можливо для версій вище 2.1);
 • оплата квитків у транспорті;
 • виконує увімкнення бездротових з’єднань.

Багато сучасних користувачів шукають смартфони Xiaomi з NFC для здійснення виплати платежів і не носити з собою гірську картку.