Home » Як налаштувати телефон Samsung Galaxy. Як зробити екрани та спалити екранні дії

Як налаштувати телефон Samsung Galaxy. Як зробити екрани та спалити екранні дії

Цікаві поради, налаштування та чіпси один інтеейс 2 та Samsung Galaxy S20

На Samsung Galaxy S 6, Samsung Galaxy S 6 Edge, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, а також на смартфонах серії Galaxy A та Galaxy, Sim Card Slot є універсальним.

Відкрийте слот SIM.Карт із спеціальним ключем, він включений у телефон. Виберіть: Встановіть додаткову SIM.Карту або розширіть пам’ять пристрою за допомогою Micro SD.

Ви можете вибрати запасні частини для смартфонів та мобільних телефонів на сайті https: // www.Partsdirect.Ru / смартфони.

Оновіть шпалери

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Це найпростіший крок для оновлення появи телефону. Щоб змінити шпалери, перейдіть до розділу “Параметри → Шпалери та теми” (Або перейдіть до програми попередньо встановленої Galaxy Themes) та знайдіть зображення, яке вам подобається. Деякі шпалери безкоштовні, для інших доведеться платити.

Натисніть на зображення, яке ви хочете завантажити, щоб встановити його на робочому столі та екран блокування. Ви можете додати відео шпалери.

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Якщо ви не знайшли відповідний параметр, то завантажте сторонні набори магазину Google Play Store. Величезний вибір високоякісних шпалер та рингтонів знаходяться у застосуванні Zedge.

Qr-код сканування на Camsung

Багато, мабуть, знаємо, що всі смартфони з Android 10 і вище підтримують автоматичне читання QR-коду. Тепер вам не потрібно завантажувати сторонні програми, такі як QR-сканер, просто щоб привести камеру телефону до QR-коду та отримати готову посилання.

У той же час деякі користувачі повідомляють, що ця функція на їхньому Samsung не працює. Я пропоную активувати читання QR-кодів у налаштуваннях, а один раз і назавжди забути про цю проблему:

 • Відкрийте програму камери на вашому Samsung.
 • Далі натисніть на значок передач у верхньому лівому куті.
 • Увімкніть перемикач перемикання перед скануванням QR.Коду.

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Прошу, перестань завантажувати програми для читання QR.Кодів!

Екран

Інструкції для Samsung Galaxy A50 допоможуть вам зрозуміти позначення меню та експлуатацію екрана. На Galaxy A50, A70 та інших моделях серії ви можете ввімкнути вигнуту панель на головному екрані. Для цього:

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Параметри екрана та команди
Дія користувача Відповідь смартфон
Єдиний дотик Виберіть пункти меню, запустіть програми
Торкніться і тримаючи 2 сек. Меню управління дзвінками на робочому столі, у браузері
Дотик і передача Не елемент відпустки, його можна перенести на зручне місце
Подвійний дотик Активація екрана
Прокрутка та розведення Перегортання сторінки / зміни екранів

H3 1,0,0,0.-

Налаштування блокування екрана A50

Щоб запустити або заблокувати дисплей, скористайтеся бічною кнопкою смартфона. Крім того, дисплей може вийти самостійно за відсутності дій протягом деякого часу. Ви можете вказати своє значення в розділі “Налаштування”. Двомісний екран можна використовувати для “пробудження”. Інші параметри екрана знаходяться у відповідному пункті меню.

Екран чутливості

У розділі “Налаштування” смартфона Samsung ви можете змінити чутливість дисплея. Налаштування чутливості. Важлива функція при використанні захисних плівок або окулярів.

Заставка

Samsung Galaxy A50 Smartphone Instruction дозволяє легко встановити зображення як заставку. Як це зробити:

 • У налаштуваннях виберіть меню “Дисплей”, а потім “Заставка”.
 • Вкажіть будь-яку з доступних функцій.
 • Знайдіть місце. Фотоальбом, галерея, де потрібне зображення.
See also  Передача даних з телефону Samsung

Шпалери та теми

У меню “Налаштування” у вас є можливість вибрати шпалери, щоб заблокувати екран та для головного меню. Ви також можете вибрати файл з галереї. Також у смартфоні Galaxy A50 ви можете налаштувати теми, які будуть супроводжувати користувача у всій головному меню. Налаштування виконані в меню того ж самого початку.

Фільтр синій

Це варіант зменшення втоми очей. Інструкції по-російськи до Samsung Galaxy A50 телефон для роботи з синім у наступному:

 • Відкрийте меню налаштувань Samsung A50, вибрано елемент “дисплея”.
 • Виберіть меню “Параметри фільтра”.
 • Використання слайдера, налаштуйте рівень захисту.
 • За бажанням встановіть графік, щоб увімкнути фільтр.

Режим потемніння

Superamoled Display дуже яскравий, телефон має функцію потемніння. Ви можете знайти його в меню “Дисплей”. Частота автоматичного перемикання режиму можливо.

Розумний замок

На смартфоні Samsung A50 настройки екрана блокування доступні: Тип, інсталяція захисту, живі шпалери, вид на годинник, Smart Lock, Display. Розумний розблокування, коли у місцях, які смартфон може довіряти:

 • У меню “Блокування екрана” виберіть “Smart Lock”.
 • Відкрийте вкладку Розблокування пристрою.
 • Програма видаватиме інструкції щодо подальшої конфігурації.

Alwayson display

Дозволяє налаштувати відображення певної інформації навіть на заблокованому екрані. Для цього використовуйте меню “Блокування”.

Як зробити скріншот екрана в Samsung A50

Для цього одночасно натискайте та утримуйте бічний ключ і регулятор гучності. Постріл знімка екрана або скріншот з’явиться у фотогалереї.

Як підключитися до телефону

Щоб підключити годинник Samsung до телефону, потрібно встановити додаток Galaxy Wearable. Його можна завантажити безкоштовно в магазині Google Play або Galaxy (на пристроях бренду Samsung). Програма потоку Samsung використовується для підключення до пристроїв Windows. Синхронізувати годинник з Apple Technique Medule Manager.

З’єднання через Bluetooth

 • На розумному годиннику на головному екрані користувач проводить знизу до верхнього краю. Завантажити та встановити носійну програму.
 • Вибирається вибрана мова програми.
 • Біг галактики, що носяться.
 • Виберіть меню “Почати знайомство”.
 • Вибране обладнання для з’єднання.
 • Годинник запитує про активацію Bluetooth. Вам потрібно натиснути “увімкнути”.

Після того, як інструкції з’являться на екрані, вони допоможуть успішно завершити з’єднання.

Wi-Fi-з’єднання

Якщо є проблеми з підключенням Bluetooth, годинник може бути віддалено підключений до смартфона за допомогою облікового запису Samsung та мережі Wi-Fi.

 • Запуск програми Galaxy Newable.
 • Вибирає меню “House”.
 • Вам потрібно натиснути на “обліковий запис та резервну копію”.
 • Активація функції “Віддалене з’єднання”.

Підключіть NFC

Щоб заплатити безконтактний спосіб активувати NFC:

У рядку “платіжний дотик.»Програма вибрана для використання NFC. Виробник рекомендує використовувати плату Samsung або Google Pay. Крім того, користувач вибирає картку, з якою буде проведено платіж.

�� Як зробити скріншот Samsung Screensh

Як встановити галактику телефону

Почніть, вибравши мову, яку потрібно використовувати, щоб налаштувати. Ви можете змінити його пізніше.

Підключення до мережі Wi-Fi. Ви можете пропустити цей крок і використовувати мобільні дані, але краще використовувати Wi-Fi для початкового налаштування, оскільки він використовує багато даних.

Погодьтеся з усіма умовами служби SAMSUNG, але вам не потрібно погодитися з діагностичними даними, якщо ви не хочете.

Після того, як телефон перевіряє наявність оновлень програмного забезпечення, введіть адресу електронної пошти та пароль свого облікового запису Google.

See also  Як налаштувати паличку селфі на Android. Помилка: Пін-код або пароль неправильно введені при підключенні монопода

Якщо на вашому обліковому записі налаштовується двофакторна аутентифікація, вам буде запропоновано ввести код. Отже, дайте йому ввести рахунок.

Після входу в систему ви можете вибрати, які дані та програми відновити з вашого облікового запису Google.

Якщо у вас є кілька телефонів з вашим обліковим записом, ви можете вибрати, який з них використовувати.

Програми та дані почнуть завантажуватись у фоновому режимі, коли ви завершите налаштування. Завантаження триватиме протягом 10-30 хвилин.

Встановіть бажаний метод безпеки. Рекомендується використовувати відбиток пальців, вам також потрібно буде встановити метод або код резервного копіювання, наприклад, PIN.Код.

На сучасних телефонах Samsung “Інтелектуальне сканування”. Це також хороший варіант, який використовує як райдужну оболонку, так і обличчя для розблокування телефону, але він не такий безпечний, як відбиток пальців.

Погодьтеся з умовами обслуговування Google, а потім переглянути “розширені програми” від Samsung для встановлення. Ви завжди можете їх встановити пізніше, якщо хочете.

Увійдіть або створіть обліковий запис Samsung. Це додатковий крок, щоб ви могли зробити це пізніше.

Samsung обліковий запис використовується для завантаження та оновлення додатків з додатків Galaxy, а також для використання продуктів Cloud Samsung.

Після всіх цих кроків ви потрапите на головний екран телефону. Як ви створили новий смартфон, залежить від ваших особистих уподобань. Встановіть всі програми та налаштуйте їх, як вам подобається, налаштуйте головний екран та зануритися в налаштування, щоб знайти всі додаткові функції, які ви хочете зробити.

Спасибі за увагу! Ми сподіваємось, що ця стаття була корисна для вас. Приєднуйтесь до нас в Однокласники та Вконтакте, а також підписатися на канал у Яндекс.Дзен.

Використовуйте Smart Switch для передачі даних з старого телефону

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Передача даних на новий пристрій S10 не настільки складно, як здається. Просто скористайтеся програмою SmartSwitch від Samsung, щоб передати всі дані зі старого телефону на новий Galaxy 10, S10 Plus або S10E. Smartswitch Software також доступна для настільних комп’ютерів.

І ви вже купили Galaxy S10 або збираєтеся це зробити? Розкажіть про це в нашому чаті в телеграмі.

Давайте згадаємо, що сталося не так давно. Час, коли галактика серії від Samsung не процвітала так само, як. Час до того, як Google винайшов, як перетворити піксель у зручному та недорогому розчині. Це була епоха, коли телефони, доступні за ціною, не коштували другий раз, щоб подивитися на них після першої випадкової зустрічі. Вони були дорогими, не запропонували високу продуктивність, були викачані непотрібні заявки, рідше оновлюються і це не пропозиція вибрати щось. Це було все в цих телефонах одночасно. Тепер ми живемо в інший час. У золотому віці бюджетних телефонів. І це свідчить.

Цей рік давно обіцяв стати особливим для Samsung. Компанії довелося відмовитися від популярної лінії галактики, приймаючи все, щоб не втратити споживача. Зрештою, багато хто цінував Samsung за її вогні за підтримки розумної ручки, яку корейці розвивалися протягом багатьох років і не збиралися здаватися. Однак пандемія внесла свої корективи до початкових планів Samsung, і їй довелося жертвувати моделлю попиту. Однак у корейців є все, що знаходиться під контролем.

Телефони Samsung Galaxy S пропонують чудові екрани, найкращу якість зображення, рейтинг IP68, бездротова зарядка та багато іншого. Коли ви поєднуєте ці фактори з глобальною доступністю, легко зрозуміти, чому флагман Samsung є одними з найбільш продаваних телефонів високого сегмента. Але одним з постійним джерелом суперечок є вибір процесора для телефонів. Galaxy S в одному регіоні може мати гірші продуктивності, час роботи акумулятора та якість зображення, ніж той самий пристрій на іншому ринку. Ця невідповідність існує, оскільки Samsung зазвичай пропонує два різних чіпсет. Якщо це продовжується і чи це взагалі погано?

See also  Що означає значок iPhone?.

Ні в додаткових налаштуваннях ключі. Скажи мені, що не так

Galaxy S10 з російським Біксбі не дає можливості змінювати ключові налаштування, тому видаліть цей абзац.

Я думав, що Вова Ухх повернувся, але виявляється його робота і живе без нього.

Спасибі. І тоді всі налаштування спали сто разів. Тут немає перепризначення

В усьому світі кнопка Bixby не може бути призначена Google Assistant (будь.Які інші помічники можуть бути). І так, управління жестом все ще є, скоріше, контроль рук з нижньої частини екрана (не зовсім повні жести. Наприклад, жоден жест зліва направо від краю екрана для дії “назад”).

Погано, коли коментує, і в ситуації не зрозуміла “ви не можете призначити” регулярними фондами для телефонів з прошивкою SER (PCT), наприклад, для поновлення SEK (UACERT), що поновлюється, дозволяючи перепризначити кнопку: Біксбі до Подвійне натискання, а для одного. Помічника Google

Добре, ми припускаємо, що цей пункт статті про не-EA-пристрій

Такий елемент немає. Довідка “Bixby Key”.

Якщо телефон офіційно купується, то це неможливо лише третинне програмне забезпечення

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. На моїй телефонії, коли є вхідний дзвінок, він не може зателефонувати, тільки сітка відображається для введення картинки. У фоновому режимі все розмита. Як я можу це виправити. Раніше було відображатися раніше. Телефон S10. Спасибі.

Функції екрана

Необхідно уникнути контакту сенсорного амолерового дисплея з електронними пристроями, які можуть спричинити порушення через електростатичні розряди. Щоб уникнути пошкодження екрана. Не слід торкатися з гострими предметами теж пальпи.

 • Дотик.
 • Натискання та утримання (2-3 секунди).
 • Рухатися. Після дотику елемента, витягніть його в потрібне місце, не випускаючи пальця.
 • Пара.
 • Прокручування. Палець витрачають на дисплей у будь-якому напрямку.
 • Розведення, неповнолітні. Цей параметр дозволяє зменшити або збільшити об’єкти.

Етикетки на екрані блокування Samsung

І я також люблю функцію, яка дозволяє працювати з екрана блокування будь-якої програми. Наприклад, мені часто потрібна телеграма, і постійно розблокує телефон, щоб запустити його, не дуже зручно. Таким чином я помістив його ліворуч замість запуску телефону. І праворуч залишив запуск камери.

Для того, щоб зробити те ж саме, відкрийте параметри та знайдіть розділ “Блокування екрана”. Відкрийте його і прокрутіть до точки “Етикетки”. Його можна увімкнути або вимкнути, перемістивши повзунок або відкрити детальну установку, закріпивши сам елемент.

налаштувати, телефон, samsung, galaxy, зробити

Ви навіть покажете ескізи того, що ви отримуєте.

Відкриття його, ви можете вибрати макет екрана блокування та налаштувати ліву та праву етикетку, вибравши потрібну вам програми.

Які інші функції один ui люблю вас? Якщо тема цікава, я можу поділитися вужчими чіпами цієї оболонки, яку я використовую на постійній основі, хоча не кожен день.