Home » Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

Що робити, якщо звук зникає на ноутбуці, як відновити

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Увімкнення та вимкнення звуку

Ви можете вилучити звук за допомогою комбінації клавіатури з двох кнопок. Fn та одну з дванадцяти функцій клавіш F1-F12 з іконою у вигляді перехрещеного гучномовця. Fn розширює можливості клавіатури, вона розташована у нижньому рядку зліва, між “Ctrl” та “Windows”.

На декілька моделей з Samsung, дві кнопки. Два: один у звичайному місці, а інший. Про клавіші зі стрілками праворуч від основної одиниці. Функціональні кнопки знаходяться у верхньому рядку, між “втечею” і “пауза / перерва”. Щоб активувати необхідну дію, ви тримаєте FN одним пальцем, потім інший палець однакової або другої руки (якщо ключ знаходиться в кінці верхнього ряду), коли після натискання потрібної кнопки.

Слід зазначити, що на ноутбуках різних брендів та окремих моделей для виконання цієї дії відповідають різним клавішам. Нижче наведено кілька прикладів (у всіх випадках. У поєднанні з FN):

 • Азо. Більшість моделей застосовують ключ F10.
 • Acer. F8.
 • Dell. F1.
 • Lenovo. F1.
 • Sony Vaio. F2.
 • Hp. F8.
 • Samsung. F6.
 • Toshiba. Fn esc.
 • Msi. F9.
 • Chromebook. F8.

Окремі лінії та моделі є можливими іншими комбінаціями, які легко дізнатись на маркуванні клавіш або з інструкцій для ноутбука (наприклад, якщо зображення на кнопок стираються з довгого використання).

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Увімкніть звук на ноутбуці за допомогою клавіатури за допомогою тих самих клавіатурних скорочень. При натисканні звуку звук знову з’являється, а рівень гучності залишається таким самим, як і раніше, перш ніж вимкнути. Часта причина відсутності звуку на мобільному ПК. Випадкове натискання комбінації, яка вимикає динаміки.

Іноді користувачі забувають, що вони самі завершили цю дію деякий час тому. Тому, якщо час починається під час відтворення файлу в програвачі, хоча динаміки або навушники не публікують жодного звуку, спочатку слід натиснути кнопки, згадані вище.

Випадкові кнопки

Ви можете налаштувати гучність за допомогою клавіатури:

 • Існує особливий ключ, що супроводжується кресленням перехрещеного спікера. Це дозволяє вимкнути або відновити звук на ноутбуці одним дотиком.
 • Кнопка Fn ліворуч від Ctrl. Він працює у поєднанні з ключем F6 або F8.
See also  Налаштуйте біос на материнській платі ASUS

Налаштування звуку для ноутбуків ASUS

Для того, щоб налаштувати рівень гучності, використовуйте FN та клавіші зображення:

 • Динаміка та звукові хвилі для збільшення або зменшення;
 • Динаміка біля якої є значка “плюс” або “мінус”;
 • Шутер, що вказує вгору і вниз.

Є пристрої, в яких звукова панель відображається окремо і працює без кнопки FN.

Інформація про те, які комбінації несуть відповідальність за обсяг на ноутбуці, ви можете дізнатись у сертифікаті (ключ F1).

Включено безладну тему

Якщо на комп’ютері немає системних сигналів, таких як звук вимикання, то ви можете відновити їх у налаштуваннях Windows 7. Клацніть правою кнопкою миші на значку динаміка в області сповіщень та виберіть “Звуки”.

Відкриється вікно з налаштуваннями. Якщо вибирається безладкий варіант, натисніть кнопку «Розкрити».

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Виберіть відповідну схему для Windows 7. Хтось душа тихий звук, хтось любить більше енергійних сигналів на комп’ютері.

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Як увімкнути оратора на ноутбуці ASUS?

Нижче. Робоче вікно праворуч, поруч із годинником є ​​піктограма динаміків, обходячи його лівою кнопкою, ви побачите рівень гучності. Покладіть його на максимум. Тут ви натискаєте на змішувач і дивитесь контроль гучності, все ще подивіться на включення звуку відповідно до піктограми динаміка.

Примітка. Якщо звук зник після простої установки оновлень у Windows 10, тоді спробуйте перейти до диспетчера пристроїв (за допомогою правої кнопки кнопки “Пуск”, виберіть свою плату за звук у звукових пристроях, натисніть на нього правою кнопкою миші миші. А потім на вкладці драйвера, натисніть “Відкотити”.

Як налаштувати звук у телефоні ASUS?

Як правило, вони розташовані поруч із кнопкою гойдалки та вимкнено. Щоб налаштувати потрібний звук на ноутбуках ASUS, потрібно натиснути FN та FN1 (зменшення гучності) або FN і F12 (збільшення гучності). У ноутбуках інших брендів кнопки можуть бути різними. У будь-якому випадку вони будуть позначені відповідними іконками.

Найчастіше це “F11 і F12” або “F7 та F8”, також зображення динаміків може бути на клавіші зі стрілками вгору або вниз. Таким чином, щоб зробити звук голосніше або навпаки, щоб зменшити його одночасно затискаючи клавішу “FN” у поєднанні з ключем динаміка.

See also  Як перейти до вікон на ASUS. Як поїхати до BIOS на ноутбуці ASUS

Як налаштувати звук на комп’ютері за допомогою клавіатури?

Під час відтворення музики варто просто натиснути і утримувати “Shift”, в той же час, затискаючи числа “2”, “8”, які виконують “тихі” команд, “голосніше”. Крім того, функція даних кнопок може виконувати клавіші “Вниз”, відповідно, під час синхронного натискання “Shift”.

Між ноутбуком і звичайним ПК є лише одна різниця: ви можете збільшити звук на ноутбуці за допомогою спеціальної комбінації ключів. Зазвичай це стрілки курсору вправо і лівий Fn. Після кожного перезавантаження, ви повинні знову зміцнити, тому що звук став тихим.

Поганий звук у навушниках або стовпцях. Можливі причини

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Рішення: покласти слухати режим “моно” або в налаштуваннях стереобалансу, змініть важіль у напрямку стовпця.

Рішення: Переконайтеся, що дріт з навушників або динаміків сидів у гнізді щільно, без випадання. При необхідності замініть аудіокарту або сам роз’єм у майстерні.

На цьому, наш вибір робочих методів, як збільшити гучність на ноутбуці, закінчується. Ми сподіваємось, що один з них, безумовно, допоможе вам вирішити проблему!

Поділіться своїм успіхом у коментарях і обов’язково напишіть, якщо ви працюєте що-небудь ще. Ми додамо свій шлях до статті. Тепер ви знаєте, що робити, якщо звук на ноутбуці став спокійним.

Перші дії

Зникли ноутбуком. Що робити спочатку? Перше, що ви повинні перевірити, оскільки це рівень гучності на самому ноутбуці. Рішення є банальним, але, як показано практика. Досить ефективний. Можливо, вас неналежним чином видалено. Я гріяв пару разів. Клацніть на піктограму динаміка правою кнопкою, а потім “Відкрийте змішувач гучності”.

Доповідач або основні доповідачі розташовані зліва. Це вихідний порт і основний звук на ноутбуці. Решта бігунів зазвичай належать до певної програми, що працює: Наприклад, ви можете видалити або опустити звук у браузері або якась гра. Загалом, дивіться, щоб усі бігуни підняли.

Також перевірте, чи не мають динаміків хрестів, а це означає, що звук на цьому каналі вимкнено. Щоб увімкнути це, просто натисніть на хрест.

Вам також потрібно буде перевірити інший “пристрій відтворення”.

Якщо ви бачите напис, що “звукові пристрої не встановлені”, клацніть правою кнопкою миші на безкоштовній області та виберіть “Показати відключені пристрої”.

See also  Як налаштувати чіткість на телебаченні. Встановіть параметри зображення

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Далі ви побачите всі пристрої, які в даний час вимкнено. Вони будуть мати сірий колір, а стрілка буде вказувати вниз. Натисніть на всі пристрої та використовуйте їх за допомогою кнопки “Увімкнути”.

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Перейдіть до властивостей динаміків або основних стовпців. Подивіться, на вкладці “Загальна” у рядку “Пристрій програми” використовуйте цей пристрій (на.) “.

Перейдіть на другу вкладку “Рівні” і переконайтеся, що динамік має рівень звуку більш нульовий, а динаміка не коштує хреста.

налаштувати, звук, ноутбуці, asus

Ви все одно можете зробити це: якщо пристрої є декількома, то клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Використовувати за умовчанням”. Потім ноутбук буде використовувати різні порти для вихідного сигналу. На фоні перевірки, включіть музику або фільм. Як тільки потрібний пристрій увімкнено, ви повинні почути звук. Ви все одно можете спробувати натиснути на той самий динамік правою кнопкою миші та вибрати кнопку “Виявити звук, що не звучить”.

Якщо все в порядку, звуку все одно немає, тоді перевірте з’єднання стовпців та навушників. Якщо у вас є стовпці, то подивіться і накрутіть рівень гучності. Переконайтесь, що вони включені в розетку, і лампочка на них спалила. Також не забудьте побачити. Де і як вставляється аудіо.Вихід з динаміків. Дозвольте нагадати вам, що найчастіше використовує вихід навушників. Перегляньте вихідні динаміки або гарнітуру, яку потрібно підключити до необхідного вам. Ви можете легко плутати та підключити навушники до виходу мікрофона.

Примітка! На деяких ноутбуках може бути ще два порти: вхід лінії (стрілка до порту) та лінійний вихід (стрілка порту). Ви можете спробувати підключити динаміки або навушники точно до лінійної виходу.

Якщо проблема не вирішена, то вам потрібно спочатку зрозуміти, і чому немає звуку в ноутбуці. Тут может быть несколько причин: от банальных вирусов до сбоя и конфликта программ, которые вы установили ранее. О решении всех этих проблем мы поговорим далее.